Hozzászólások száma: 51
Oldalszám: 3
Témakörök > Droszt Híradó > Keresek egy taxist A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
szega 2008.03.14. 01:46:40 / # 55443
avatar
És ha belsővérzése van?
csogu 2008.03.14. 01:14:01 / # 55442
Veled sem ütköznék:-))
nemkar 2008.03.13. 22:13:35 / # 55432
avatar
Kedves Sérült! Nagyon, nagyon sok bukta van az írásodban. Te a KRESZ jogszabályt, nagyon sok pontban megszegted. 1. Elhagytad a helyszínt. 2. Nem hívtál rendőrt. 3. Mivel megszédültél, elvesztetted egy pillanatra az eszméletedet, és még orvosi segítséget sem kértél, így gjmű vezetésre alkalmatlan állapotban leledztél. 4. Nem mentél el kötelező orvosi vizsgálatra, amit a jogszabály ilyen esetekben előír!!! 5. Ha ezeket összeadom, akkor a két csavar + a rendszámtábla sérülése, mélyen áron alul van. Ne akarj Te rajtunk pénzt keresni, mert épp meg van a gondunk nélküled is. Ha a jogszabályt betartottad volna, 10x több pénzed bánta volna, mint így!!! Akkor, miért is baszogatsz minket?
csogu 2008.03.13. 16:01:32 / # 55434
Nézd, segíteni nem tudunk, pedig mi magunk sem szeretjük az ilyen elintézési formát. Az oka a nem segítségnek nem feltétlen a nemakarás, hanem amint apuka is alattam leírta, így szinte beazonosíthatatlan a kolléga ennyi adatból. Egy esély lenne, ha utána elmeséli a droszton és valaki szól innen neki, hogy hahóóó, keresnek.

Apuka 2008.03.13. 14:45:31 / # 55437
Szebb napot! "...Előre is megköszönve, ha valaki ráismer, egy festékes-rendszámtáblára..." ez a leírás ráillik az én kocsimra is. Meg kb. még vagy 1000-re. minimum. Hátul csak azért nem festékes és gyűrött mert vonóhorog van rajta :) Sajnálom ami veled történt, de ennyicske adat birtokában állítsunk pellengérre minden kollégát mert gyűrött a rendszáma? Ha minden úgy történt ahogy írtad (és miért is kételkednénk) akkor nem marad más választásod mint a rendőrség. :(
sérült.. 2008.03.13. 14:21:02 / # 55436
avatar
Ugye amikor kis feleséged pici fiaddal hasonló helyzetbe kerül, akkor is ilyen vicces leszel...??
sérült.. 2008.03.13. 14:19:45 / # 55435
avatar
... némi pikírtséget vélek felfedezni.... Segítek. Az adataim a regisztráció során publikusakká váltak..
csogu 2008.03.13. 09:32:41 / # 55433
Toma megint nem bírt magával, azt száguldozott? Pedig hányszor, de hányszor mondtam már neki: Füves cigi után 6 órán keresztül nem ülünk autóba!
Nevem senki 2008.03.13. 07:51:19 / # 55431
avatar
Nagyon egyre gondoltunk:-))))
TOMLA 2008.03.13. 02:31:29 / # 55430
avatar
Nekem is van egy ügyvéd barátom.
sérült.. 2008.03.12. 19:52:30 / # 55429
avatar
Szebb napot! -- Kedden este kb. 22.25 -órakor a Margit híd budai hídfőjéről hajtottam le, a második lámpás kereszteződésnél piros lámpa jelzés volt. Előttem 1 autó, aki zöldnél elindult. Én is, a váltót sebességbe raktam. Majd egy csattanás, ütés… és elszédültem… Mögöttem egy taxis, aki kis idő múlva odajött az autómhoz, majd ennyit mondott: nincs semmi baja az autónak, úgy látszik csak a vonóhorognak ütődött… - Ezt most hogy gondolta…? /kérdeztem, nem túl világos kiejtéssel.. - Bocs, viszontlátásra.. semmi nem történt.. /mondta ő. --majd beült és elment. Se telefon, se betétlap, se semmi. L Nos, az autómnak lett baja, a lökhárító viseli a rendszámtábla csavarjainak a nyomát… első ránézésre, tudniillik luk van benne, kettő. Valamint a tábláról maradék nyomok.. A többit majd a szervízben… A nyakamat fogtam, miután az ütés ért, amitől egy pillanatra semmit nem láttam, majd kiszálltam az autóból, nekitámaszkodva, megszédülve… Azóta rosszul vagyok, fáj a fejem, nyakam. Nos, ezt lehet minősíteni, sokféleképpen. Mindenesetre, tisztelt taxis /göndörhajú, ….(kb. fehér-vagy ezüst színű, 741-714-721 rendszám végű) 30-46 közötti fiatalember! A rosszullétem miatt, holnap orvos, majd utána rendőrség. Természetesen a rendőrséget gondolom, meg kellene úszni… A dolog megy a maga útján. Ennek a fiatalembernek vannak kollégái. Talán, segíthetnének neki-nekünk egymásra találni. Nem fuvarozott olyan sok taxis tegnap este a budai hídfőnél, ütközve egy Skoda Fabiával, , majd cserben hagyva egy másik vezetőt, nem mellesleg kárt is okozva……. Gondolom. Előre is megköszönve, ha valaki ráismer, egy festékes-rendszámtáblára.

Oldalszám: 3