Hozzászólások száma: 181
Ugrás a hírhez Oldalszám: 10
Témakörök > Hírek fórumai > A gondolat megszületésétől, a VISZONTLÁTÁSIG ! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Admin 2007.03.21. 16:18:02 / # 53368
[b]Tisztelt Hölgyeim és Uraim! A Horváth Pali igen nemes szándékkal nyitott annak idején egy fórumot azért, hogy ott szakmai kérdésekről lehessen beszélgetni. Ez az elképzelése sajnos kudarcba fulladt. A több mint 4200 hozzászólásból nincs 5, amelyik ténylegesen a szakmánk jobbításával foglalkozna. Javaslatot tenne arra nézve, hogyan és merre tovább. Volt ott a köpködéstől a szülőzésig minden. Sajnos. Én nagyon remélem nem csak "ennyik" vagytok! Teljes szívemből remélem, ennél sokkal többre is képesek tudtok lenni. Szeretném, ha az alábbi dolgozatomról elmondanátok a véleményeteket, meglátásaitokat, és saját elképzeléseiteket. Az lenne igazán jó, ha fel is mernétek vállalni saját magatokat. Tudom ez hiú ábránd a részemről! Egyben szeretném megkérni a tulajdonosokat és igazgatókat, ők is fejtsék ki az álláspontjukat. Talán akkor kiderülhetne, hogy a Pásztor Gyuri támogatása ellenére, miért nem lehet minket, illetve engem, meghívni azokra a tanácskozásokra amiken, minket igen súlyosan érintő kérdések kerülnek szóba? Tehát kérek MINDENKIT, szóljon hozzá!!! Ígérem a felmerülő kérdésekre, megpróbálok válaszolni is. Legyenek itt ütköztetve az érdekek, az ok-okozati összefüggések! Horváth Palit pedig, igen nagy tisztelettel arra szeretném kérni, hogy Ő, az én e-mail címemre írja meg a válaszát. / taximaxi@dunakanyar.net / Ezt azért kérem, mert én kíváncsi vagyok az Ő válaszára is. Viszont, sajnos meg van annak a veszélye, hogy újból indulna a herótozás a hozzászólása után. Köszönöm szépen! Kovács Zoltán (Indián)[/b] Rádiótaxi 200

Oldalszám: 10