Hozzászólások száma: 265
Oldalszám: 14
Témakörök > Droszt Híradó > Én azt szeretném,hogy ne változzon semmi 2013 március 1vel.És te?mit szeretnél. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Csaholó 2012.09.23. 08:44:30 / # 40041
avatar
Nem beszólás,és nem pont neked szólt!!!! Sajnos a tény az tény!!! Pontosan így alakultak a cégek,hogy a hozzá nem férő taxisok inkább,befizettek!!! Szerinted mikor "körözésre"volt ítélve,és nem csinált 1 ruppót sem,csak tankolt!!Mit tehetett volna?? Nekem is volt anno,helyem,de a Demjén nem játszik már,a lányok sem állhatnak a Kulich Gyula téren,az Erzsébet téri busz Pu.-hoz meg nem tudsz oda állni!!!!!!!!!! Na csók özön!!!!!!!
csogu 2012.09.23. 06:54:45 / # 40040
Ne feledje, hogy csak nagyon kevés párizsi taxis fogad el hitelkártyát vagy csekket. Persze...mi meg azt erőltetjük, hogy mindenkinek kötelező legyen...hiába na, okosak vagyunk...
csogu 2012.09.23. 06:36:49 / # 40036
Te meg ezt hallgasd meg:-))

nemertem 2012.09.23. 06:35:23 / # 40039
avatar
nemertem 2012.09.23. 06:17:16 / # 40037
avatar
nemertem 2012.09.22. 22:43:39 / # 40035
avatar
Nekem meg az ugrott be, hogy te meg egy ugyan olyan szarfaszú autóbérbeadó, droidtartó vagy mint a többi.Ha nem akkor meg reménytelenül hülye vagy.
alelölülő 2012.09.22. 21:27:26 / # 40034
"ugyanolyan szarfaszú taxis vagy" - igaz "semmi közöd a keletisekhet" - nem igaz "csak itt kábítasz bennünket" - háááát... ??? :-)
anyad 2012.09.22. 20:15:49 / # 40033
avatar
Tudod nekem most igy hirtelen első nekifutásbolt az ugrott be,hogy te szerintem ugyan olyan szarfaszú Taxis vagy mint mi és messze nincs semmi közöd a Keletiesekhez csak itt kábítasz bennünket.
hiénakutya 2012.09.22. 13:41:43 / # 40032
Na, mesélj! Hány gazdát szolgáltál eddig? Hány cégnek segítettél eddig, hogy megvethesse a lábát a piacodon? Hány cégbe toltad bele a nehezen megkeresett pénzedet, hány cégnél hordtad el szorgalmasan az utasokat, hogy mindig taxihoz jussanak egy telefonszám feltárcsázása után? Hány cégnél fogadtad el az olcsóbb, még olcsóbb, annál is olcsóbb tarifát, hogy eggyel több fuvart csinálhass? Hány tetves fuvarkufárt segítettél hozzá eddig ahhoz, hogy kitúrjanak a saját piacodról, te szerencsétlen? Ingyen kiállás? Ingyen várakozás? Cserélgetted az autódat, ha kellett, ha nem? Partner voltál bármiben? Zokszó nélkül behordtad az egyre csak emelkedő védelmi pénzt? Fizetted, vagy ülted? Naná, hogy fizetted! Tizenegynéhány szarfaszú senki kezére játszottátok az egész várost, a saját megélhetéseteket, és te nekem akarsz beszólni??? Öcsém, hát benneteket nem a frekventált helyekről kellett volna elüldözni, hanem az egész bolygóról!
deftones 2012.09.22. 12:27:12 / # 39855
avatar
most akkor elmondod? :)

Csaholó 2012.09.22. 09:25:23 / # 40031
avatar
Egyébként semmi nem fog változni!!! Ugyan olyan s...r lesz,ha nem s...bb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csaholó 2012.09.22. 09:20:26 / # 40030
avatar
Szent igaz,ez lenne a taxizás!!! Ha nem lettek volna,egyes taxisok akik sajátjának képzelték az egyes frekventált drosztokat!!!!Ahová nem engedtek más taxist beállni a sorba!!!! Ez által létre jött a "marad a rádió" műfaj!Amit a telszám tulajdonosok kihasználtak!! De tudom én vagyok a hibás,mert nem vettem részt anno,mások kerekeinek kiszurkálásában,megverésében,üldözésében,anyázásában!!!!! Ma meg hogy már nem lehet "ocsó" ZIL benzinhez jutni,nem vagyok hajlandó,gurulgatni,míg valaki leint!!Hibásnak érzem magam!!!Lehet ha akkor nem veszek annyi piros benzint,mára is lenne!!!!A kopaszigát ma is üzemanyag töltő állomás lehetne!!!!!!
Bao 2012.09.20. 19:20:37 / # 40029
avatar
Tényleg, kutyám! Te azt szeretnéd, hogy ne változzon semmi? :)

Bao 2012.09.20. 19:06:12 / # 40028
avatar
Erre mondják, hogy no comment? :?
hiénakutya 2012.09.20. 18:53:36 / # 40027
Én szívesen megmondom, de utána meg kell öljelek. :-) Olyanok vagytok, mint a rossz gépesek. Dobáljátok befele a pénzt, nyomkodjátok a gombot, és várjátok a jackpotot. :-p
Bao 2012.09.20. 18:49:10 / # 40026
avatar
Márpedig te is fizetsz, nem tudom mennyit, de az oktogonnál heti tíz a leadó. :) A taxizás meg igencsak relatív. A városismeret a nyomkodásból adódik, amit szeretek! :)
hiénakutya 2012.09.20. 18:27:44 / # 40025
Nekem összességében mindegy, hogy honnan csinálom meg a pénzemet, Bao. Szerinted nekem az jó, hogy naponta 50 kilométert autókázok csak azért, hogy a Keletiben ácsoroghassak? El tudom azt képzelni, hogy elindulok befelé, mondjuk a Camponánál leintenek, elvisznek valahova, aztán onnan is elindulok valamerre, megint leintenek, megint elvisznek valahova, ott elálldogálok egy droszton, beülnek, megyünk tovább, stb... Mert EZ volna a taxizás. Nem hiszed el, de napokig kibírom a Keleti nélkül. Még nem próbáltam ,de szerintem hetekig, hónapokig, évekig is kibírnám. Csak ehhez az kellene, hogy máshol is hozzáférjek a fuvarhoz. És nem havi hetvenezerért és nem gazdaságtalan tarifával.
hiénakutya 2012.09.20. 18:20:46 / # 40024
"Kinek jó az ilyen helyzet?A droidtartóknak és a fuvarközvetítőknek, legtöbbször kapcsoltan." Igen. "Az ő félreállításuk pedig igen egyszerű mivel ők szolgáltatják az okot hozzá.És nem is kell nagyon erőlködni elég csak megkeresni a megfelelő állami hatóságokat." Igen. "-új taxiszabályzat egységesen" Igen. "-létszám befagyasztása" Igen. "-fix tarifa nappali, éjszakai km díjjal" Igen, de döntő fontosságú a mértéke. Ha a mindenkori tarifa alacsony, akkor magas fuvarszámot kell teljesítened, ami egyúttal azt is jelenti, hogy nem tudsz leválni a fuvarközvetítőről. "-engedélyek számának visszaszorítása a kereslet-kínálat egészséges szintjére" Igen. "-a vállalt határidőn belül a vállalkozások fejlesztése mind eszközök, mind pedig szakképesítés szintjén, kifutással de azért minimum kritériumoknak teljesülnie kellene szerintem." Igen, de számos kritériumot föl sem kell állítani, hiszen azok automatikusan is teljesülnek, ha a tevékenység jövedelmezősége biztosítja hozzá a megfelelő anyagi hátteret. A szakképzés esetében fontosabbnak tartom, hogy a vizsgáztatást kik végzik, mert az azért meglehetősen érdekes, hogy hogyan tudta elvégezni a tanfolyamot, majd hogyan tudott sikeres vizsgát tenni egy olyan személy, aki annyira sem járatos a magyar nyelvben, hogy a címet beüsse a navigációba. Ez konkrét példa, sajnos keletis. "Ebben az esetben az állam megkapja amit akar,a taxis megél mert meg tud élni tisztességesen.Más választása nem is lesz mivel ha nem tisztességgel végzi a munkáját nem lesz neki egy idő után.Legalábbis taxi nem.A droidtartók és a fuvarszervezők pedig visszakerülnek a megfelelő helyre." Amen. Egyetlen dolgot kérnék innentől kezdve: Ha tudod, márpedig tudod, hiszen leírtad, hogy kik a rendszer haszonélvezői, akkor köztük keressük az ellenséget, ne pedig a droidok között. Mert ez csak a megosztást szolgálja.
Bao 2012.09.20. 18:10:09 / # 40023
avatar
A pályaudvarokon álló taxikról beszélünk? :)
hiénakutya 2012.09.20. 18:05:37 / # 40022
Örvendek! Akkor az lenne a tiszteletteljes kérésem, hogy ne akarjunk tüneteket kezelni. Törekedjünk arra, hogy a dolgok a betegség megszüntetésének irányába haladjanak! Meggyőződésem, hogy egy rakás tünet eleve megszűnik a betegség elmúlásával, de ha mégsem, akkor még mindig ráérünk a tünetek kezelésén töprengeni.
Oldalszám: 14