Hozzászólások száma: 114
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Ez a Majercsik jól keres ebből az internetes bizniszből, mert a taxizástól fogalma sincs! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nemkar 2007.04.30. 22:40:54 / # 31482
avatar
Attus! Utaztál Te valamikor is City taxiban? Megkérlek rendelj egyet egyszer, és teszteled a sofőrt. A cehhet Én állom / számla ellenében/.-:)) Mondd meg munkadarab voltál-e. De csak az igazat írdd le, ahogy Te láttad. 20 -30 fuvar? " Oh be szép is lenne, Zephir felhők között vinnélek, Fel a mennyekbe." ( Zerkovitz) tomayer számításai szerint, ez napi 30-45e ft-ot jelentene. A valóság 12-15 9-10 órai munkával. Vagy akkor, Én nem tudok taxizni, vagy mindig rossz helyen vagyok mindenkor. Ezt a Best Offot már annyian hányjátok a szemünkre, hogy ez már tényleg fáj. Tudjátok, hogy mire adják? Mik a kritériumok? Főleg, hogy ehhez semmi köze a felvett címmennyiséghez?
detox 2007.04.30. 22:31:28 / # 31477
avatar
erre sem kellett volna azt a drága jo .idödet pazarolni.gondolom a zakod is azért olyan "csini",mert nincs arra sem idöd,hogy tisztitoba vidd.ááááááááá,na haggyámá
nemkar 2007.04.30. 22:24:26 / # 31481
avatar
Tudod Sztahanovisták mindig voltak, és lesznek is. Olyanok, akik otthonról szépen elhozzák az elemózsiát, termoszban a kávét, és a bal 1-ben két cím között fogyasztják. Tán még nálatok is van ilyen. Azért azt nem mondanám ilyen kategorikusan, hogy az utasok a mi viselkedésünk miatt pártolt át hozzátok. Tán valami más oka is lehet. Pl. fenntebb kéne keresni az okokat. Azt azért nyugodt szívvel kijelentem, hogy az utasokkal szembeni "tiszteletlen" viselkedés, nem állja meg a helyét. Szigrú szankciókkal jár, és egyetlen City taxis sem meri megpróbálni, csak a tudatlan. Van azért itt a honlapon több kolléga, akivel szívesen beszélgetsz, de azért kösz a fényezést.-:))))))))
nemkar 2007.04.30. 22:06:30 / # 31475
avatar
Emlékszel a Royal szállónál, amikor kiugrottál a kocsiból, és odajöttél köszönni? Elfordítottam a fejem, vagy azonnal kiugrottam én is, és még a zöldre se nagyon akartalak elengedni, csak hogy 5 mp-ig még 2-3 mondatot tudjunk beszélni? Hányszor akartam már talit megbeszélni, csak hogy, egy kicsit dumcsizzunk? Mert én Citys vagyok, Taxis, és nem ember, akinek nincs ideje EMBER- nek lennie? Én nem a Citynél kezdtem, de mindenhol embernek éreztem magam, és mindenhol a szakma becsületét védtem. Gondolom ez a többi Társaságnál is, így van. Kb 1000 fős társaságban 1-2 olyan fő van, aki másképpen gondolkozik, az nem is olyan rossz arány, az csupán 1-2 ezrelék.
nemkar 2007.04.30. 21:44:11 / # 31472
avatar
Minden közösségben, vannak olyan emberek, akik valamítől többnek érzik magukat, mint a többiek. Ezeket az embereket a közösség többi tagjai, utálják, és a WC falára is kiírják.
nemkar 2007.04.30. 21:36:52 / # 31467
avatar
itéltethessél.-:))

nemkar 2007.04.30. 21:35:38 / # 31480
avatar
Ne itélj, hogy ne itltethessél-:)) A búzában is van ocsú.
attus 2007.04.30. 16:56:12 / # 31476
avatar
Szevasz! Először is: vagy "ezt a sok írást", vagy "ezeket az írásokat"! Ha kóstolgatsz valakit soha ne hagyj támadási felületet! Nem értek rá a sok munkától beszélgetni? Hát az látszik is sajnos, a probléma csak az, hogy ez az utasokhoz való viszonyotokra is igaz(tisztelet a kivételnek). Úgy viselkedtek velük mint egy munkadarabbal, érzékeltetitek velük, hogy vegyék megtiszteltetésnek CITY taxiban ülhetnek! Csak a mennyiség számít a minőség nem! 20-30 fuvar egy műszakban, bizonyára elégedetten szál ki a minden figyelmet megkapó utas! Én a magam részéről NEM szeretném tudni, hogy a 12 "Best off elnyeréséhez milyen sok fuvart" kell teljesíteni! Én inkább kevés, de elégedett utast szeretnék, mint egy csomó unott munkadarabot! A sztahanovista érmet inkább meghagyom neked! Egyébként pedig kivánom neked és a kollégáidnak, hogy ne legyen "Best off"!!! A 12 Best of Budapestet bizonyára nem a te angol tudásodra kapta a City kollektívája! Nagyon jó "munkát" kiván neked egy csak 3x-os best of kolléga! U.I: A "szöllö" lehet, hogy savanyú de mi az? U.I. 2.: Utólag is elnézést kérek azon citys barátaimtól(mert vannak ilyenek) akik a beírásomat magukra véve megbántódtak. Róluk egy fikarcnyit sem változott a véleményem, az ilyen sanyeszliktől pedig mihamarabb szabaduljanak meg!
Szerényke 2007.04.30. 16:27:07 / # 31465
avatar
Szerintem a HP majd akkor mondjon ilyeneket ha lessz majd pénze egy rendes fodrászra meg egy doboz jó samponra

r069 2007.04.30. 12:06:40 / # 31474
avatar
Kedves nemkollégám! Elképedve olvasom ezt az egy rövidlátó írást, engedd meg hogy reagáljak rá. Te city taxis vagy, s ezáltal úgy érzed felülemelkedtél mindenkin, a többi embert megpróbálod megalázni. Lehet hogy jó időben voltál jó helyen ezáltal bekerültél egy általad a legjobbnak ítélt csapatba és te vagy a király. Lehet, hogy neked volt pár forintod hogy befizesd ezt a számunkra rengeteg belépési díjat, lehet hogy volt pár barátod, aki intézte neked a bejutást eme világbajnok céghez. Jó király vagy! Boldog vagy? Te mint szuper intelligens nagy CITYTAXIS engedd meg hogy elmondjak pár gondolatod: Először is nem Csogu kezdte, sőt meg sem szólított téged. Te bújtál elő az árnyékból hogy megpróbálj minket sértegetni, ezzel némi kielégüléshez jutni így név nélkül azzal a tudattal, hogy most jól megmondtad neki. Tudod mi itt jó páran vállaljuk a nevüket. Ha igazi ember volnál úgy sértegetnél másokat hogy felvállalnád ezt. Nagyon sok dologban tévedsz, én szeretek dolgozni, szeretek pénzt keresni és szeretek elmenni a barátaimmal kávézni mert a BARÁTAIM! Te nem ismered ezt az érzést ugye? Véded a szakma becsületét? Látszik milyen okos vagy képzelem, hogy viselkedsz az utasokkal nem véletlen, hogy egyre több ti volt utasotok jön át hozzánk, köszönjük neked. Nekünk van időnk figyelni melyik Budás, Rádiós stb. köszön, sőt van energiánk vissza is köszönni, idáig te még nem jutottál el kicsi elmebajnok ugye? Nem hajtunk a Best off-ra, ha téged ez örömmel tölt el meghagyjuk neked, inkább arra hogy egymással jóban legyünk legyen az bármelyik cég szabadjelzője alatt lévő kollega, (te sajnos eljátszottad ezt a lehetőséget) de most, hogy így belegondolok, egy Citys sincs köztünk. Szállj le a magas lóról kisbarátom, mert onnan nagyon magasat lehet esni. Nem irigyeljük tőletek a sok munkát, van nekünk is ne félj. Azt próbáltuk megérteni, hogy mitől érzitek magatokat olyan fenemód a többiek fölött, de ezt a tőled sohase fogom megtudni. Jobb, ha tényleg nem irkálsz ide, mert csak felidegesíted azokat, akik próbálnak normálisan beszélgetni és valahogy sikerül is nekik. Csak példaként itt van Nemkar kollegád aki Citytaxis mégis nyugodtan tudunk vele beszélgetni. Sajnos ez veled nem fog menni. További jó önimádást neked:r069.
csogu 2007.04.30. 12:03:03 / # 31473
Szia komám:-)) Persze, hogy én kezdtem, mert amint elolvastam Wylma írását (így írja a nevét tanult barátom, nem pontos i-vel:-D) azonnal te jutottál eszembe:-) Igazad van, sokan nem vagyunk taxisok, pontosabban nem tartjuk magunkat annak. Mert manapság a társadalomban kialakult vélemény a taxisokról, a beskatulyázás, aminek a taxisokat képzelik, tartják, nem tudjuk magunkra vonatkoztatni. Örülök, hogy te viszont igen, hidd el, én is tudom veled kapcsolatban használni a szót: TAXIS :-) Igazad van, alig várjuk, hogy elmehessünk kávézni, beszélgetni, egy-egy program keretén belül találkozni, hiszen emberek vagyunk (figyelsz, nem taxist írtam!!!) és mint minden ember, társas lénynek tartjuk magunkat és génjeinkből eredendően kívánjuk a kommunikációt egymással. Szakma becsületét véditek? Helyes!!! Én meg hiszek a tündérekben, a varázslókban. Láthatod, nekem is vannak hibáim, akkor te miért ne védhetnél nem létező dolgot?:-)) Igen, tudjuk, hogy a 12x-es Best off-hoz mennyi címet kell teljesíteni, hiszen ha igaz amit a Pali mond, hogy 2 millió egy ilyen díjnak az ára, ahhoz akkor nem keveset kell behordani a közösbe, amiből ki is tudjátok ezt fizetni:-)) Ismét igazad van:-)) Wylma írásával nincs semmi bajom. Írt valamit szegény, igaz a 80%-a nem fedi a valóságot, de ez az arány egy Blikkhez képest még igen csak jó arány, mint ahogy azt volt már részem megtapasztalni. Szóval Stanyecli komám, tökéletesen igazat adok neked:-)) Ahogy az én tanult barátom írná (Stanyecli): Csogú
cbtaxi 2007.04.30. 11:06:44 / # 31470
avatar
Téged meg ki kért fel, hogy a City nevében oszd a észt? [font size=4]"Mert taxisok sem vagytok. Bujtatott munkenélküliek vagytok Utáltok dolgozni"[/font] Csak egy korlátolt,beszűkült elme tud ennyi baromságot összehordani.A City-s ugye nem áll a címkiadó droszton, nem megy el kávézni, és nem beszéli meg a világ dolgait a többiekkel. Nem hát, mert: [font size=4]"Sajnos mi Citysek erre nem érünk rá. Helyetettek védjük a szakma becsületét s visszük a fuvarokat."[/font] Egy kívülállónak is kitűnik, hogy öntelt vagy, barátom.És mi itt egy páran,így aztán hiába küzdünk azért,hogy ne legyen ellenségeskedés, álltalánosítás.Ne legyen az,hogy 1 ember = 1 egész céggel. Hiába,mert jön egy magadfajta alak, aki felsőbb rendü fajnak kiáltja ki magát és a cégét, majd belerúg mindenkibe aki nem Citys. Mivel nem hiszem, hogy a City Te magad vagy, nem gondolom, hogy az egész szövetkezet osztja, szélsőséges nézeteidet.Úgy gondolom, hogy a többiek értelmesebbek.Az 1 mindenki ellen, veszélyes taktika.Már pedig Te azt hiszed,hogy van a City és utána néma csend.. További jó egészséget kívánok Neked, és erőt hogy helyettünk is védeni tudd a szakma becsületét! PS: Amúgy a barátod,akiért ily vehemensen kiáltáll, nem Wilma, hanem wylma!!De lehet,hogy Te tudod jól -elvégre- mi tanulatlanok vagyunk. PS 2: Sztem fogadd meg az elöttem szóló tanácsát!Mielött végképp elszabadulnának az City ellenes indulatok, amit az ilyen írásokkal gerjesztesz.
Neduddgi 2007.04.30. 09:19:58 / # 31471
avatar
Törtem a fejem, hogy honnan ez a Cityellenesség? De válaszoltál rá!:-) Őszintén kérlek, ha szereted a Cityt, és nem akarsz neki ártani, NE SZÓLALJ MEG TÖBBET!
sanyeszli 2007.04.30. 09:05:55 / # 31469
avatar
Sziasztok. Elképedve olvasom ezt a sok irigy rövidlátó sötét irásokat. Csogú már megint Te kezdted. Te szóliottál meg sajna reagálnom kell. Valoban Ti sosem lesztek CITY Taxisok. Mert taxisok sem vagytok. Bujtatott munkenélküliek vagytok Utáltok dolgozni azért jöttök az utcára hogy a drosztokon ezt a sok baromságot összehordjátok s alig várjátok hogy elmehessetek kávézni s keverni azt a bizonyossat. Sajnos mi Citysek erre nem érünk rá. Helyetettek védjük a szakma becsületét s visszük a fuvarokat. Nincs idönk arra figyelni ,hogy melyik Budás ,Rádiós... stb köszön nem köszön. Tudjátok (vagyis csak szeretnétek tudni,hogy a 12 Best off elnyeréséhez) milyen sok címet kell teljesíteni.:-)) Összegzem gyerekek egy mondattal az összes hozzászólást. S A V N Y Ú A S Z Ö L L Ő !!!!!!!!! Kedves Wilma Te pedig ne is reagálj erre a sok baromságra. További jó egészséget s jó munkát kívánok Neked. Ahogy az én tanulatlan barátom írná (a csogu): Sanyecli
Fox 2007.04.27. 12:42:43 / # 31464
avatar
lol :)
Bao, a FŐNÖK! 2007.04.26. 14:00:48 / # 31463
avatar
Ez egy hülyeség,be.... a cikkíró!

törölt felh. 2007.04.26. 07:56:14 / # 31462
avatar
Tudom hogy ezt taglalják,ezért tettem be. Olyan ez is mint a pappír,vagy az anterna,na és a köppeny:) De felőlem használja úgy mindenkiahogy jólesik.
törölt felh. 2007.04.26. 07:54:46 / # 31456
avatar
Nem vagy lesajnálva,csak nem akarok már vitázni:)

Gondolkodó 2007.04.26. 02:21:01 / # 31461
avatar
NEM! Nem győzött! Az idézett linken éppen azt taglalják, hogy az egyenlőre egészen mást jelent, mint az egyelőre. 10 emberből legalább 8 helytelenül alkalmazza, mint ahogy hiba a degradál mellé (akár elé, akár utána)írni a le igekötőt.
nemkar 2007.04.26. 01:27:15 / # 31460
avatar
Ezek szerint, levagyok sajnálva?-:)))
Oldalszám: 6