Hozzászólások száma: 79
Ugrás a hírhez Oldalszám: 4
Témakörök > Hírek fórumai > Rabszolgák, rabszolgáljatok! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
extaxis 2006.01.27. 09:36:15 / # 27793
avatar
Zolika! Semmi közöd hozzá ki vagyok, azzal kéne elszámolnod te ki vagy.A segglyukadat pedig fifi után, a Pali és a 600 is kúrja. Te tudod, de remélem arccal lefelé temetnek, hogy ne találj vissza.Extaxis
Zolika 2006.01.27. 09:04:49 / # 27791
avatar
Arany mókuscica! Kibántotta pici lelkecskédet? Talán telefonos vagy diszpécser vagy? Azt mondták dolgozni kell és most erre megtetszett sértődni? Esetleg taxiska vagy, és azt mondták ejnye? Uncsika a monológod, Fifi kutyámat sem érdekli, pedig az ügyes és még a saját popsiját is tudja nyalogatni! Palika focizik, isten áldja érte, valaki tesz is ebben az országban valamit aranybögyörő fiainkért. Gyűlnek a csekkek? Jajj de jó,legalább nem kell kest befizetnem. Kiskirályok ne féljetek, csipás rabszolgáitok szeme nem fog felnyílni, mert mi is tudunk hallgatni, amíg ti sem csesztettek minket. Bögyörő mokuska meg tanuljon inkább Fifi kutyustól!:-)
extaxis 2006.01.27. 07:25:26 / # 27790
avatar
Hát rabszolgáljatok!Az olyan madarak mint ti csak a találkozásaitok alkalmával tudtok elégedetlenkedni, de arra képtelenek vagytok, hogy a főgané szemébe is mondjátok, vagy tegyetek ellene valamit.Azt kell mondanom, hogy szerttek szenvedni, nektek ez így jó.Normális ember miért tűri:pl.-diszpécserszolgálat nem kap fizetést, mégis dolgozik Hp- központ felújításra beszedi a havi tagdíjakat, de nem szakemberrel dolgoztat pedig 400X50000-ből futná hanem az idióta etikásaival festet ki.Persze az iroda zárva van ,a csekkek meg csak gyűlnek a hülye taxis majd hitelez a multiknak neki belefér. Mindhogy az is belefér, hogy természetesen kauciót fizet HP-nek azzal az indokkal, hogy a kifizetésekkel soha ne legyen gond-pedig van mert ugye üres számláról nem lehet fizetni. És, hogy miért üres a ti közös számlátok T Rádiósok?-mert kecskére biztátok a káposztát.Ez a kecske ki egy kicsit vénecske pedig imád focizni, és a mai foci a béka segge alatt van tehát pénznyelő. De itt vagytok ti akik havi 400X50.000 hozzájárultok ahhoz hogy a hazai foci fellendüljön, és ha ez mégse így lenne azért HP benyalhat valami kis zsíros állást a pénzetekért/ most pl. a Bozsik stadionban/és megadhat annak az ingyenélő bagázsnak olyan dolgokat amiről ti csak álmodhattok. Próbáljon meg cak egyszerre 40-50 ember felállni, megnézném miből fizeti vissza a pénzeteket.Ezeket a dolgokat mindenki tudja de senki nem beszél róla. A környezete tele van bólógatójánosokkal kik szintén azért értenek vele egyet mindenben, mert így bizalmi állásuk mellett folytathatják kisded játékaikat. 600 és társai-olyan férget mint ez a 600 még nem hordott hátán a Föld-sunyi módon többször volt már a Citynél felvételen-fel is vették, de ki is rúgták nyomban, visszafizetve a mocskos pénzét-amikor a Rádiótaxi fél megrendelőikörét is igyekezett volna magával vinni.Nála nagyobb hiéna Bp-en nincs/nyolc tarifa az órában, batyu,fuvarlenyúlások,álfuvarok a drosztonállóknak-csak, hogy ő vagy a droidjai és seggnyalói kerüljenek előbbre.Ha ők valami mocskot csinálnak el van simítva röhögve, de ha te csinálod ki vagy rúgva meg vagy alázva.Persze azért a 600 annyira nem hülye, hogy meg is lehessen fogni-de azért nem lesz mindig fenn.Királylánnyal pedig remek párost alkot-verik a mellüket mi mindent csinálnak és milyen fontos emberek is ők-pedig akik igazán dolgoznak a cég érdekében azok a háttérben vannak és nincs idejük pofázni.A HP -nak ha valaki megemlítené, hogy a 600 miket csinál nem hinné el, ennyire vak. 203-ősbunkó, unintelligens barom.Miért lehet a szutyok autója kiemelt A ha szarrá van törve a hátulja?Mert ő az etikai vezető.Kiskirályok féljetek, rabszolgáitok szeme fel fog nyílni, uralkodásotok véget ér.Rabszolgák, ha nem éltek erőtök fölényével és szemet hunytok megérdemlitek sorsotokat.Extaxis

Admin 2005.12.01. 20:26:17 / # 27789
Tisztelt Fórum Felhasználók! Az oldalunkon a bejelentkezés időkorlátja 60 perc. Azt jelenti ha 60 percig az oldalon inaktív a bejelntkezés (nincs kattintás valamire, nincs újabb oldalletöltés), a rendszer kiléptet. Tehát aki a hallotaxi fórumaiban hosszabb hozzászólást fogalmaz, melynek megírása meghaladja a 60 percet, azt ne az oldal szerkesztő felületén tegye, mert közben kiléptetésre kerül és a sok munkával fogalmazott hozzászólása elvész. Megoldás: a vélhetően hosszabb hozzászólásokat fogalmazza bármilyen szövegszerkesztőben, és másolással helyezze el oldalunkszerkesztőfelületén, majd küldje el. Biztosan nem vész el. Köszönettel: Fórum Admin

balu szeged 2005.12.01. 13:00:14 / # 27788
avatar
Igen igazad van nem kötelező akinek egy kis esze és lehetősége van abba is haggya de sajnos nem mindenki teheti meg !!! És ha hiszed ha nem ez a VALÓSÁG!!!!!
törölt felh. 2005.12.01. 11:58:13 / # 27787
avatar
A munkanélküliség sem kötelező mégis van. Amikor meg volt rá a lehetőség akkor nem sok mindenki volt aki a változást szerette volna. A többségnek jo ez ami van. Tisztelet a kivételnek.
Sas882 2005.12.01. 11:52:56 / # 27786
avatar
Én megértelek, de nem kötelező taxizni, napi bruttó 4-5 ezerért meg főleg.

balu szeged 2005.12.01. 11:43:44 / # 27785
avatar
Sziasztok! Kedves Kollégának csak gratulálni tudok, hogy ilyen tökös gyerek nálunk is szükség lenne egy pár ilyen gyerekre mert itt is csak min denki bólógat a górék bármit megtehetnek -ide 3000.- oda 2000.- - mi meg bólogatunk mert mindenki félti a "betevőjét" ami már lassan arra se elég - gondoljátok el hétköznap éjszaka 4-6000.- bruttó ebböl gazdákodj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fizess kp. díjjat adót tb-ét és vagyunk szerintem a városba 350-400-an. De nem sírni akarok csak ecsteli akartam itt milyen a helyzet. Úgy látom ez országos probléma Lassan mi leszünk a társadalmi ranglétra alja innen csak felfele vezet az ÚT!!! Sziasztok: egy RABSZOLGA

Kovács Zoltán 2005.12.01. 09:32:43 / # 27784
avatar
A Pali szerencséjére, NEM!
Kovács Zoltán 2005.12.01. 09:32:35 / # 27783
avatar
A Pali szerencséjére, NEM!
macipapa 2005.11.30. 15:02:35 / # 27782
avatar
Te feleséged a másik topikban a pimpam nevezetű hölgy? Mert akkor a Pali belenyúlt és mégis a férjét senkiházizta le.
Kovács Zoltán 2005.11.30. 14:20:41 / # 27781
avatar
Mint írtam Kovács Zoltán a becsületes nevem, jelenleg a Mobiltaxinál dolgozom egy Mercedes Vitóval. Így már biztosan be tud mindenki azonosítani. Tegnap elött, 19 éve kezdtem el taxizni. Számos barátom, és számtalan ellenségem van a taxisok között. Biztosan sokan vannak akik köpködhetnek rám, joggal-jogtalanul de, senki sem mondhatja azt hogy, valaha is bárkit hátba támadtam volna. Pár év alatt íródott cikkekről van szó, amit remélem időrendi sorrendben sikerül ide is felhelyezni. Ha sikerül látni fogod, nem csak a cégvezetőket szoktam szapulni, hanem saját magunkat is tetye-tutyaságunkért.
Sas882 2005.11.30. 12:28:06 / # 27780
avatar
kösz

törölt felh. 2005.11.29. 10:48:23 / # 27779
avatar
Sas882 2005.11.29. 10:38:04 / # 27776
avatar
Ne haragudj, de én nem tudom, hogy ki vagy, s milyen cikkekről van szó. Felhomályositanál, bocs a tudatlanságomért.

Kovács Zoltán 2005.11.29. 09:18:27 / # 27778
avatar
Csak annyit a cikkemhez még, a Berkó Károly / Taxisok Világa "főszerkesztője" / teljesen fals indokokkal nem jelentette meg ezt a cikket az újságban. Ehhez természetesen joga van, csak kissé sántítottak az indokai. Azt szerettem volna, ha ott is megjelenik mint a többi cikkem. Nyílván nem akarta azt, hogy megint visszaküldjék a lapot a cégek, mint amikor a Mobiltaxi hírdetése belekerült.

tomajer 2005.11.28. 22:56:47 / # 27777
Ő az, bizony ő az. Engem azóta is üldöz, hogy idő előt tettem fel a cikket az indexre:-( De azért jóban vagyunk:-)
törölt felh. 2005.11.28. 13:39:34 / # 27775
avatar
Azóta megkaptam a választ, egy másik fórumban. De azért, szeretnék itt is mégegyszer gratulálni a cikkhez.
törölt felh. 2005.11.27. 01:28:02 / # 27774
avatar
Ez a Kovács Zoltán taxista, az a kollega aki itt is regisztrált író-olvasó tag? Mert akkor szeretném nagyon megszorongatni a kezét!!!

Oldalszám: 4