Hozzászólások száma: 165
Oldalszám: 9
Témakörök > Droszt Híradó > A TFTSZ KARTELL KIAKARJA CSINÁLNI A RÁDIÓTAXIT A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.05.28. 16:07:46 / # 23199
avatar
Megjegyzem én sem engedném a családomat bárkinek a szájára venni!!!

Nevem senki 2007.05.28. 16:06:59 / # 23198
avatar
Ne idegeskedj Ricsi: A Pali a személyeskedésével úgy felhúzott, hogy már átveszed a stílusát. Ne tedd, az nem te vagy!!

csogu 2007.05.28. 16:02:03 / # 23197
Pali, vedd úgy, hogy már 15 éve ilyen szervezet elnöke vagyok. Annyit már én is tettem ezért a szakmáért, mint ti:-)… Bár igaz, én nem adtam el a taxisokat a blokádnál, szóval van még mit behoznom:-)))
csogu 2007.05.28. 15:59:45 / # 23196
Bár nem akarok igazságtalan lenni, vannak érdemeitek. 1, Nem kell használni a biztonsági övünket, amikor utast viszünk. (persze, hagy pusztuljunk meg egy baleset alkalmával, most kellene zizegned, amikor a kamerás rendszerről van szó, de ebben nem vagy érdekelt, így részedről a vízözön) 2, Közfeladatot ellátó személyek vagyunk, így az a rengeteg gyilkos, rabló, támadó, akit ez a tökéletes rendszer kézre tud keríteni, az mind súlyos ítéletet kap. (marhára nem érdekli sem az elkövetőt, sem az áldozatot, de baromi faintosan hangzik) 3, Használhatjuk a buszsávot. (persze, ez is nekünk jó…a kedves utas nehogy már ott álljon a dugóban és a végén még tisztességes árat fizessen…száguldozhatunk az álló kocsisor mellett…bravó) Rég sikerült felidegelned, de ezzel az ünnepnap beírásoddal megtörtént. Gratulálok. Se hétvégénk, Se névnap, Se születés nap, Se karácsony, Se szilveszter Pali. - Géza bácsi! - Igen? - A Rádiótaxi kollektívája szeretne gratulálni a 60. születésnapod alkalmából és fogadd el tőlünk ezt a 2 szabadjátékot…de szállodára és előrendelésre nem nyomhatsz. SZÉGYEN!!! De tudod mi a legszebb, még azt is megteheted, hogy poénkodsz rajtunk…igazad van, tedd azt, egy érdekképviselő röhögjön azon, hogy azoknak, akiket képvisel nem jó. 2007-05-28 Ez ma Magyarország.
góré001 2007.05.28. 15:59:16 / # 23176
avatar
Ja és még valamit! felválalhatnád egy ilyen szervezet vezetését már csak azért is , hogy végre megmutsd nekünk szegény szerencsétleneknek , szaroknak ,kurva gyengéknek, hogyan is kell ezt csinálni! Cukkolni azt mindíg könnyebb na gyerünk mutass nekünk új utakat világosítsd fel sőtét elménket!! 15 ember elég hozzá bejegyeztetheted és aztán tied a pálya!Ne fosszál meg egyetlen taxist sem fényes elmédtől! Mutasd meg nekem nekik mindenkinek hogyan is kell a hatlommal bírokra kelni!!

góré001 2007.05.28. 15:52:17 / # 23166
avatar
Egy százas papírzsepit beleerőltettem a kábelba megy!!!

csogu 2007.05.28. 15:46:52 / # 23195
Jaa és még csak annyit, hogy teljes legyen a kép. Nekünk taxisoknak ez nem ünnepnap, ugyanolyan munkanap, mint az év többi napja. Ünnep csak neked létezik. És tudod miért? Mert kurva gyenge az érdekképviseletünk, semmit sem ér…na, azéért! Megyek ünneplek egy 10-12 órát kint megint. Az érdekképviselőinknek, mind a keleti, nyugati és fővárosi tagjának további kellemes pihenést kívánok, pihenjék ki az elmúlt 17 év fáradtságos munkáját! Még hogy ünnep, eszem megáll....
csogu 2007.05.28. 15:40:23 / # 23194
Nem tudtál volna csak ennyit válaszolni?: [b][i]Keleti régió: Vincze Károly Debrecen Nyugati régió: Sárkány Lukács Szeged[/i][/b] Alkalmatlan vagy a társalgásra. Sajnálom, nem is erőltetem tovább.
törölt felh. 2007.05.28. 15:31:35 / # 23181
avatar
Tán Fodesz-tagok vagytok ti? Pali szokott találkozni a Fodesz tagjaival. Mind a hárommal.

góré001 2007.05.28. 15:29:44 / # 23180
avatar
Látom a gyermekeiddel nem tudsz foglalkozni leköt minden energiádat a személyem! felteszel olyan állságos kérdéseket amit tudsz sőt ide is leírtam már! De legyen én ráérek most: Szóval: Keleti régió: Vincze Károly Debrecen Nyugati régió: Sárkány Lukács Szeged Remélem ezzel teljessé tettem az ünnepedet! És nem fogsz hamar megöregedni !!

csendes 2007.05.28. 14:49:25 / # 23193
avatar
Már tudom mire kellett a Bufinak a kötél:):):):)
törölt felh. 2007.05.28. 14:44:25 / # 23192
avatar
Csendben fogom végig ülni az egészet:-o) Te szadista!
csogu 2007.05.28. 14:40:55 / # 23191
Rendzavarásra ne is gondolj!!!!!!! Tomajer fogja ellátni a biztonsági szolgálati feladatokat…lázongás, rendzavarás esetén egy külön szobába zár, ahol nemkar kolléga véleményét sugározza neked! 4 CD-nyi anyaga van!!!...ha ez sem hat, akkor beültöztetünk komunistának és beengedjük hozzád Bao-t:-))) Na, ne komolytalankodjunk. Tényleg nem lenne rossz egy ilyen gyűlés, ami szerintem valahol kötelező is lenne, hiszen kihallott még egy olyan érdekvédelemről, ahol nem találkozhat a tagság a vezetőséggel...
törölt felh. 2007.05.28. 14:33:39 / # 23189
avatar
Akkor meggazdagszom. Rohadtparadicsomot és záptojást fogok árulni a bejáratnál.
csogu 2007.05.28. 14:30:20 / # 23190
Pali, még egy kérdés, mert ezt annyiszor kérdezték már, de mindig elfelejtem megkérdezni:-( Most eszembe jutott, így gyorsan essünk át rajta. Pali, a Fodesz hány vezetőségi tagból áll? Mert eddig csak 2 szegmensről tudunk. Elnök – ez lennél te. Tagság – ezek lennének a taxisok Van még valaki?

rigorigi 2007.05.28. 14:25:35 / # 23188
avatar
A jó csődőr vagy megvakul,vagy megsántul.-))
csogu 2007.05.28. 14:24:32 / # 23187
Hmmm…nem is rossz ötlet. Pali, miért nincs ilyen gyűlés? Kibérelsz egy termet és ott lehetne. Lásd milyen rendes vagyok, még a szendvicsek sem fontosak:-) Meghirdetjük mi is itt a lapon, és tégy egy közleményt a taxisok világába is. Ezen a gyűlésen kifejezetten csak a taxizásról lehetne beszélni, problémákról, megoldásokról stb…stb… Tök jó ötlet!
dm zovi 2007.05.28. 14:19:09 / # 23186
avatar
HP annyiszor mondod a személyes találkozó fontosságát innen az ötlet. Mikor lesz a következő nyilvános FODESZ ülés? Szeretnék elmenni rá.
csogu 2007.05.28. 14:08:55 / # 23185
Éreztem, hogy rosszban sántikálsz:-))) Na, egy szónak is száz a vége. Minden egyes taxis része a szakmának. Lehet őket nem szeretni, lehet megkérdőjelezni a szakmai tudásukat, korrektségüket, de mind taxis. Az is aki bírál, az is aki dicsér. Minden taxisért felelőséget vállaltál, amikor a Fodesz elnökségét elvállaltad. A szépét, a jóét, a gonoszét, a csúnyáét és még tomajerért is, hogy a legrosszabb alternatívával zárjam a sort. Ülj be a taxisok mellé, és beszélgess velük. Egy javaslatom lenne ezzel kapcsolatban…jó, kettő (közben rájöttem): 1, Ne olyan taxishoz ülj be, aki függőségi viszonyban áll veled, vagy a cégeddel. Más taxistársaságok taxisaival is beszélgess el. 2, Amikor valamit állítanak, akkor hallgasd meg őket, próbáld elfogadni, hogy vannak más vélemények is, majd értékeld a hallottakat. Ne akard őket az igazadról meggyőzni, hallgasd meg őket !!! Mondjuk az lenne a legjobb, ha lenne rá lehetőség, hogy inkognitóban tedd ezt mind, de sajnos erre nem sok esély van. Az esés miatt meg részvétem, én már csak tudom, hogy milyen padlóra kerülni:-)
góré001 2007.05.28. 13:56:59 / # 23174
avatar
Dehogy győztem én le már két napja sántikálok mert elestem és akkorát estem mint egy ól ajtó! Legalább ittam volna az megmagyarázná! de így egy kötélbe nesze neked gravitáció!!
Oldalszám: 9