Hozzászólások száma: 165
Oldalszám: 9
Témakörök > Droszt Híradó > A TFTSZ KARTELL KIAKARJA CSINÁLNI A RÁDIÓTAXIT A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.05.28. 16:53:10 / # 23222
avatar
AZ első 120 oldalon,szinte csak a Tomajer szerepel. (miért nem lepődöm meg rajta?:)))))) Idő,míg átrágom magam rajta.De ha így meglelem az igazságot.........
törölt felh. 2007.05.28. 16:40:09 / # 23221
avatar
Tudod, volt régen egy nagy forgalmú taxistopik az Index-en. Ha visszaolvasol (mondjuk, ehhez mazochizmus kell), meglepődve látod majd, hogy valaha Csogu mennyire szerette Palit és a Rádiótaxit. Azóta ez a szeretet elmúlt, illetve Csogu egy másik cégre pazarolja szeretetét, Pali pedig nehezen viseli az elmúlását. Röviden ennyi. :-))
cbtaxi 2007.05.28. 16:39:37 / # 23220
avatar
Azért én majd megpróbálom kiszedni belőled! Esetleg nemkar kolléga beszédeivel való fenyegetéssel. :)))))))
cbtaxi 2007.05.28. 16:37:47 / # 23219
avatar
Lemaradtál Csogu!!!!! :))) (már megint)

csogu 2007.05.28. 16:37:44 / # 23218
Bocsánat, még nem ismersz, nekem nem szokásom a másik háta mögött elmondani a "frankót"...ezzel a kéréssel fordulj a Palihoz:-)))) Na befejeztem, megyek, mert a megfáradt, elészegényedett lakosság lassan csak visszaér az ünneplésből és remélem a csomagok aljáról elő kapargatják a kedvezményes kártyáikat és igénybe veszi a szolgáltatásunkat:-))
cbtaxi 2007.05.28. 16:37:00 / # 23217
avatar
100

cbtaxi 2007.05.28. 16:36:13 / # 23216
avatar
A "családozás" tényleg nem elfogadott,civilizált forma!

cbtaxi 2007.05.28. 16:34:39 / # 23215
avatar
Mindkettőtök elmondhatja a sérelem kezdetét. Meg van rá a lehetőségetek.Mondjuk Veled előbb találkozok,mint a Palival és biztos elmondanád,de Te magad mondtad: "az igazság...nah jah, kétoldalú" A pletykák ugyanis engem nem érdekelnek.
csogu 2007.05.28. 16:32:39 / # 23214
cbtaxi, ne vigyél már te is a sírba:-) Feltettem egy kérdést, erre a Pali azt „tanácsolta”, hogy inkább a gyerekeimmel foglalkozzak. Megbíz6tónak meg szintén a családját emlegette, hogy ott talán kíváncsiak rá. Nem voltam olyan piti, hogy erre reagáljak, inkább a másik érdekességre világítottam rá, hogy nem igazán van nekünk ünnepünk. Ennyi. Na meg dicsértem a Fodesz tevékenységét. Egy olyan szervezetnek, ami miatt a nevünkben beszélhet…mint érdekképviselő. De gyerekek, tényleg nem ér ez az egész ennyit. Én vagyok a hülye, hogy belemegyek. Egy cégvezetőt próbálok rávenni arra, hogy lépjen a taxisok érdekébe, mint érdekképviselő. Ez olyan, mintha azt szeretném egy jégpálya tulajdonostól, aki egyben a napnál is fűtő, hogy csináljon jó meleget:-)))))))
csogu 2007.05.28. 16:26:58 / # 23212
Nem ér ez ennyit, és az igazság...nah jah, kétoldalú:-)
csogu 2007.05.28. 16:25:46 / # 23211
Na, látom csak nem érted bonyek:-) Se nyugaton, se keleten nincs senki, hogy elmagyarázza neked, hogy az érdekképviselet miről szól? Igazad van, senki nem tiltja, hogy ezt a kamerát beszereltesse az, aki akarja, AKINEK PÉNZE VAN RÁ!!! De nincs pénze Pali, itt a bökkenő!!! Nincs, mert ez nem egy olyan szakma, hogy a biztonságunkra is fussa. Az a baj, hogy túl sok kört mentél már, azt közben kicsit elszédültél. Tessék, itt a lehetőség, hogy a taxisoknak kilobbizd, hogy aki akarja, az beszereltethesse és ennek bizonyos részét valaki / valami magára vállalja. Na, ez az érdekképviselet!!!! Most tessék menni a belügyminisztériumba, hiszen ez bűnmegelőzés a javából!!! Lobbizz a taxisok érdekében önzetlenül!!! Ez egy szép és nemes feladat….de tudom, könnyebb a papírzsebkendőt elküldeni nekünk, na meg persze az áldozatok családjának…igazad van, nem érek ennyit, sőt, egyikünk sem ér ennyit! De ettől függetlenül én értetlenül állok azelőtt, hogy a Fodesz nem érez késztetést a taxisok megóvásában…ez azonnal eszembe fog jutni, amikor megtörténik a legközelebbi tragédia…és meg fog Pali, ezt te is tudod…
cbtaxi 2007.05.28. 16:25:24 / # 23208
avatar
Én látom,de azt is vágom,hogy ez nem "ma" kezdődött köztetek. Jó,lehet,hogy ez csak kettőtökre tartozik. De ha már így a nyilvánosság elött szapuljátok 1mást,akkor -talán- némi magyarázatot kaphatnánk a miértre.
elégedetlen 2007.05.28. 16:24:31 / # 23207
avatar
PALI ne add fel itt egy kis zene http://www.romantikuseroszak.hu/main.php
Nevem senki 2007.05.28. 16:22:15 / # 23206
avatar
Bírom, hogy kioktatsz,de akkor sem a te dolgod ebbe is belebeszélni.Ezt megértheted esetleg még te is.
góré001 2007.05.28. 16:21:04 / # 23205
avatar
BEFEJEZTEM - aki nem izomból olvas annak látni kell mi folyik néha itt!!!
góré001 2007.05.28. 16:18:22 / # 23204
avatar
Ne magyarázd félre amit írtam nem áll jól neked sem! Azt írtam és tartom is a velem a cégem és a szövetséggel való rosszindulatú foglakozás helyett a gyermekeit vigye ki ebben a szép ünnepi napon a ligetbe többet ér vele! Így már érthető még a te számodra is!
Nevem senki 2007.05.28. 16:18:10 / # 23203
avatar
"vajon a jelenlegi vezetőd mikor lesz álltalad valamiben is megkifogásolva?? - soha . rendben van! " Fáj ezt mondanom, de ebben van valami:-)))

cbtaxi 2007.05.28. 16:17:01 / # 23202
avatar
Úgy látom,igen-igen személyeskedővé vált a hangnem,mind két részről. Csogu! Ha következetes vagy,akkor nyitsz egy topicot a "szóljunk be tomejernek" és a "miért utáljuk Csogut?" mintájára. Nagyrészt értetlenül olvasom a köztetek folyó polémiát. Biztos van vmi előélete ennek a kölcsönös ellenszenvnek. Ott leírhatnátok röviden az előzményt,aztán kard ki kard!:))

góré001 2007.05.28. 16:14:57 / # 23201
avatar
Jó van már politikusi magasságokban írsz ez jó csak nem tudom kinek?? Neked ezek szerint semmi sem jó!-rendben ezért aztán felbasztac mindenkit - rendben van! Tudod nincs se ünnep se ksrácsony se szilveszter nos így van és így is lesz mert akkor keres egy taxis!!! mert a szolgáltatónak fordítva van minden jó reggelt köszön az éjjszakás és jó estét a nappalos mert ez így működik mióta világ a világ csak neked nem jó mert neked semmi sem jó !csk az amit te kitalálsz! rendben de azért ne bánts senkit! Vivd a harcaidat mert más is ezt teszi! Jön a tarifa az sem jó ! mert neked már az sem jó! tele vannak panasszal a főtaxi topikon de te velem a cégemmel a szervezetemmel foglalkozol ismét és ismét! rendben van! Ott mikor lesz egy bátor olyan csogús kinyilatkozás??vajon a jelenlegi vezetőd mikor lesz álltalad valamiben is megkifogásolva?? - soha . rendben van! A szégyen az amit te itt csinálsz hogy mozogjon a dolog! Egyszerű mutass mr valami jó csogust a szakmának!! Várjuk mi csogu hívők!! Kamera: Nos ez egy ember gazdasági cselekménye nem szolok bele bár annak idején ebben én már valamivel több kört futottam mint te vagy a tomajer! -rendben van! csak egy kérdés ha te be akarsz tenni a kocsidba egy videot , egy dvd-t egy kamerát , egy tv-t egy mp3-ast egy mp4-est ki vgy mi tiltaja meg neked elárulom senki!!!!!!! TEHÁT MINDENKI AZT TESZ A KOCSIJÁBA AMIRE CSAK PÉNZE VAN!!!!- na ennyi és mára be is fejeztem mert nem érsz ennyit!!!
csogu 2007.05.28. 16:14:20 / # 23200
Ő megteheti, hiszen érdekvédő...
Oldalszám: 9