Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2008.08.28. 02:53:06 / # 226985
avatar
De arra még sokan emlékszünk feri,amikor 2006.áprilisában az audi hátsó ülésén , adócsökkentést igértél,és törvénybe is iktattad.Majd a választások megnyerése után ,egyből vissza is vontad azt.Most a béka ülepe alatt leledző népszerüsége miatt, megint probálkozik ferenc testvér...

törölt felh. 2008.08.28. 02:38:53 / # 226984
avatar
Nincs új a nap alatt...A böszme, ma nagy média(ölebsajtó) csinnadrattával ,megint új programot hirdetett az országnak.(lehet tippelni,hogy ez már hányadik...)De mint tudjuk kéthavonta,csak a hülyék és a diktátorok szoktak új programokat hirdetni.De egy ilyen virtuális elqrt országban,ugyse lesz semmi következménye fletó újabb hazugságainak ...

törölt felh. 2008.08.25. 00:40:59 / # 226980
avatar
Érdekes(vagy mégsem?),ahogy a böszme visszajött pekingből,mindjárt nyertünk 3 aranyat.Ki sem kellett volna mennie,a levegőt rontani ott is,és biztos,hogy több aranyunk lett volna.Egyébként gyenesei sportügyekért felelős miniszter nyilatkozta ma,hogy az olimpiai szereplés arányban van,az ország gazdasági helyzetével.Elég nagy baj lehet,ha már kormánypárti politikusok is beismerik,hogy padlóra küldték a gazdaságot és az országot.
Bao 2008.08.24. 22:30:34 / # 226979
avatar
Na végre jó hírek is vannak,7 év után elkezd valami jót csinálni a kormányod? Eddig nem volt rá idejük... De ha már így van,adjunk nekik még 7,vagy inkább 57 évet! A bizalmunk töretlen!!!!! :))) Vicces vagy!
csogu 2008.08.24. 17:07:07 / # 226976
az ilyen heliocentrikus gondolkodásmóddal rendelkező emberek legtöbbször egyedül maradnak! Megint egyet kell értenem!!!
málna 2008.08.24. 17:05:43 / # 226975
avatar
Mivel sértetted meg őket,ha eleve kis betűvel írják? ??????? Igen,tisztában vagyok a költségekkel.Muszály csalni!De én nem is jártatom a számat! A szerénységed rendkívüli módon megjelent az előbbi írásaidból!(( Ha nem tünt volna fel,az eddig elharapódzott ingyenélésnek most akarnak végetvetni.Ebben,bármennyire sem tetszik,az Orbánék ugyanúgy hibásak! Eléggé szomorú,ha ilyen emberekkel takarózol,akik látszolagos életükkel hozzájárulnak a sikertelenséghez! Bizonyára Te az a tipusú srác vagy,aki azt hiszi magáról,hogy csak neki lehet igaza és az utólsó szó is az övé!Ám legyen!Többet nem vitázom!De felhívnám a figyelmedet egy apróságra:az ilyen heliocentrikus gondolkodásmóddal rendelkező emberek legtöbbször egyedül maradnak!Ha elfogadod a másik véleményét,és még elismered a hibáidat is,talán többen fognak becsülni! Sok sikert!
csogu 2008.08.24. 14:54:22 / # 226973
Unióval fizetett:-DDDDDDDDDDDDDDDDD
Bao 2008.08.24. 14:53:11 / # 226972
avatar
:) Pár éve volt,két utast vettem fel a Thökölyn (XIV.). Az egyik hölgy büszkén újságolta a másiknak: dikk áz á nímet unióval fizetett!!! Mire a másik:nem unió az hanem júró! Lehet keverik a dolgokat. :)
csogu 2008.08.24. 14:46:31 / # 226971
Hadd kérdezzek valamit: a millió segélyből élő mennyi GDP-t hoz? Pontos adatokat nem tudok, de sorban tűnnek el a GPS-ek...főleg mentőautókból:-(( Hogy ebből mennyit visznek, azt nem tudom. Vagy a GDP az más?
Bao 2008.08.24. 14:43:48 / # 226970
avatar
Igazad van,akaratlanul is de megsértettem turult és diegót! Ezúton elnézést kérek tőlük! Ha taxis vagy,akkor nyilván tisztában vagy a költségeiddel... Én igazán szerény vagyok,inkább azt érzem,hogy elfogytak az érveid,bár sok nem is igazán volt. Hadd kérdezzek valamit: a millió segélyből élő mennyi GDP-t hoz?
csogu 2008.08.24. 14:43:45 / # 226969
Málnára válaszoltam, de ez úgy egységesen mindenkinek szólt!
csogu 2008.08.24. 14:43:06 / # 226968
Urak, próbáljuk meg úgy, hogy a sértéseket valami módon fogalmazzuk át. Több szellemességet bele:-))) Különben meg rájöttem, hogy mi a legnagyobb baj. Hogy ti nem meggyőzni akarjátok a másikat az igazatokról, hanem megsérteni, bántani, elégtételt venni a saját sérelmeitek miatt, amit a politika okozott….ez természetesen mind a két(?) táborra igaz. …és így nem fog menni…
málna 2008.08.24. 14:31:32 / # 226967
avatar
A Turul és a Diego nem kis betűvel ítra a nevét? Ha Te taxis vagy és én is,akkor mi az,amit én nem látok át,úgy mint Ti?Látod milyen buta gyerek vagy? Csak tudnám,hogy honnan ez a felsőbbrendű,nagyképű,gizda stílus?Mire?
csogu 2008.08.24. 14:10:29 / # 226966
tisztelet nemcsak a barátoknak dukál Tiszteld ellenfeled és a legyőzötteket!!! Tiszteld a halált, hiszen az élet része!!! Tiszteld atyád, tiszteld anyád, és a földet, ami magán hordozza összes bűnödet!
Bao 2008.08.24. 13:54:01 / # 226965
avatar
Nagy vonalakban írtam,tehát hiányosan,nem vagyok elég felkészült még ehhez mint pl. a csogu. Nem kell az utasokat traktálni,amikor haladunk valamilyen csodás úton és majd szétesik az auto,vagy amikor bosszankodnak,hogy miért kell megkerülni a fél várost. Tudják,hogy mi van. :( Lehet provokátor vagy ,nem tudom biztosan. De,hogy taxis nem vagy az tuti. Éppenséggel ez nem baj,de azt bizonyítja,hogy nem láthatsz bele olyan dolgokba és úgy ahová mi. A nagybetűvel kapcsolatban meg,ha magadnak nem adod meg a tiszteletet,vagy olyan hóbortod van,hogy kicsivel írod a neved (mint pl.:csogu,tomajer,szega) ,miért engem hibáztatsz? :(
muci 2008.08.24. 13:09:20 / # 226964
avatar
ARANYÉRMES POLÓSAINK

málna 2008.08.24. 12:51:53 / # 226963
avatar
"Mi teremtjük meg erre a pénzt,dolgozó emberek,mindegy milyen érzelműek" Ez igaz!De nem hinném,hogy pont Neked kéne ilyet hangoztatni,aki jobb esetben minimál bérre vagy bejelentve,és szinte semmilyen módon nem járulsz hozzá a GDP növekedéséhez! Ha Nemkar után köpnének egyet,utánad mit tennének?Dicsérnének?Ne nevetesd ki magad!Így is túlzásba vittél már egy-két dolgot,felesleges!Én sajnálom azokat az utasokat,akiket a nézeteiddel trakktálsz..Nem nézném jó szemmel,hogy egy pénzért megvásárolt szolgáltatás alatt politikai nézetek elemzése lenne a dolgod!Hallgass és vezess,ennyi a dolgod,semmi több.Ha kérdeznek,válaszolsz,hiszen szolgáltatsz! Nevezhetsz provokátornak vagy NBH-nak,leszarom!Nekem nincs kisebbségi érzésem,mint Neked!Baj van az életeddel?Változztass rajta,hátha nem késő! Annak idején talán otthon nem tanították meg Neked,hogy a tisztelet nemcsak a barátoknak dukál,így amíg mi Neked megadjuk nagybetűvel,úgy ezt el is várjuk Tőled!
turul 2008.08.24. 10:50:55 / # 226962
Egy apróság a BALISTEN kellemetlen viselkedéseiből. Mitől is nem népszerű mi Magyarok köreiben? "Gyurcsótány maoista coming outja Pekingben 2008-08-22. 23:29 Örülhet a még hivatalban lévő magyar miniszterelnök fogyatkozó tábora, hogy a nevezett egy kínai lapnak interjút adhatott. A megtiszteltetéstől érzékelhetően elaléló MSZP-elnök meg is hálálta ezt a határtalan, kitüntető bizalmat. Kétrét görnyedve dicsérte a világ egyik utolsó kommunista diktatúráját, csak úgy pirult a papír, a számítógép. Végül is lehetne azt mondani, hogy a magyar kormányfő nem tett mást, mint megfutotta a kötelező udvariassági köröket. Sajnos mégsem lehet ezt mondani, mert az illető személy túlment minden protokolláris határon, és alaposan aláhízelgett – hogy erősebb kifejezést ne használjunk – az olimpia házigazdájának."

turul 2008.08.24. 10:43:59 / # 226961
T nemkar Látod most Te mindent elkövetsz,hogy bezárasd ezt a topicot. Sem Bao sem én és valamennyi nemzeti gondolkodású /Jobboldali/barátom sem dédelget ilyen és ehhez hasonló álmokat. Nem kívánunk egypárt rendszert sem,mégha az jobboldali is lenne.Minden parlamentben szükség van cigányra,zsidóra is. DE!!!A jelenlegi pazarló,dilettáns maffiamódszerekkel irányító hazudozó hozzá nem értő kormányt igenis mindenkor bírálni és elmarasztalni fogjuk.
Bao 2008.08.24. 10:18:41 / # 226960
avatar
Ugyan miféle képzetlen jós vagy,hogy nem tudsz válaszolni a kérdéseidre,ha már megjósoltál előtte mindent? Viccet félretéve. Én ilyet nem képzelek el,mert hülyeségeket akarsz velem elképzeltetni. A lényeg,hogy fogalmad nincs semmiről,lévén,hogy az átkosban élted le életed nagy részét. Nem sértés,személyeskedés,tény. Jobb helyeken nyugaton,demokráciákban vannak kis szélsőséges pártok ,amik soha nem kerülnek hatalomra és vannak nagyobb pártok,amik az ország sikerét akarják ,csak más és más úton. Ott nem volt 40 év komcsi diktatúra. Ott nem kerülhetne hatalomba egy mszp ,aki tönkreteszi az országot,ott az mszp lenne a szélsőséges kis párt,bár már itt is afelé kaözelít,ott csak jó vagy jobb között lehet választani. (persze ez kicsit le van neked egyszerüsítve)
Oldalszám: 1785