Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nemkar 2008.08.24. 09:43:32 / # 226958
avatar
Nos akkor! Képzeld el, hogy varázsütésre, kívánságod szerint, minden cigány, és zsiddó eltűnik M.O.-ról. Minden agymosott megtísztul, és mindenki csak egy pártra fog szavazni, arra amire Te. Mi is fog történni: Megvalósul, az egypárt rendszer. Az amire Te vágysz, csak a Te pártod van a parlamentbe,nincs ellenzék. Még mindig kérdem: AKKOR MI LESZ! FOG VÁLTOZNI VALAMI! NEKEM JOBB LESZ? Miért nem válaszol nekem senki ezekre a kérdésekre, amikor már 100x-or teszem fel??
Bao 2008.08.24. 08:51:13 / # 226957
avatar
Nos akkor... Meg kell vizsgálni,hogy ki szavazott az mszp-re.(az szdsz-t hagyjuk kis szavazószáma miatt most) Az mszp-re legnagyobbrészt olyan emberek szavaztak akik nem dolgoznak. Nem akarom bántani a nyugdíjasokat,sok jóhiszeműt vertek át közülük,emiatt sok ki is ábrándult már a pártból. De van ám egy másik nyugdíjas réteg,a volt pártfunkcionáriusok,az a több százezer ember akinek negyedmilliós nyugdíja van. Ehhez a réteghez csapódik kis számú fanatikus is aki dolgozik ,mint pl. nemkar. Akkor vannak még olyan jóhiszemű dolgozó emberek,általában kevés végzettséggel rendelkezőek,akiket szintén átvertek,adott esetben ők a mérleg nyelve,sajnos nagyon hiszékenyek. És jöjjön a több százezres,talán milliós másik fő bázis: A segélyből élők. Hadd ne mondjam kik és milyen az értelmi szintjük,őket a legkönnyebb megvenni szavazás idején,akár pár csomag száraz tésztával is,mint ezt láthattuk a célpontban. Ezzel az egésszel arra akarok célozni,hogy olyan emberek döntik el a mi sorsunk akik nem dolgoznak. Mi teremtjük meg mindenre a pénzt ,dolgozó emberek,mindegy milyen érzelműek. És mégis azok szavazataival akik nem dolgoznak kerül a nyakunkba egy olyan kormány aki minket szivat meg minden téren a legjobban! Ez nem éppen igazságos. Az elméletem szerint igenis jót tenne a taxisok renoméjának,ha Turul,Diego félék véleménye lenne fölényben. Mert nem a kisebbség,nem a nyugdíjas taxikázik legnagyobb mértékben,hanem a mi embereink,akik dolgoznak és a legjobban megszivat a kormány. Ha tehát betéved ide a fórumra egy néggyerekes dolgozó családapa ,valószínű,hogy nemkár véleményét olvasva kinyílik a bicska a zsebében és azt mondja,hogy eddig se bírtam a taxisokat,de ezután még köpök is egyet utánuk. Ha meg Turul ,Diego félék véleményét olvassa,szimpátia támadhat benne irántunk, lám a taxisok is ugyanúgy melóznak éjjel nappal,ugyanúgy megvannak szivatva mint én,talán egy oldalon állunk,derék srácok a taxisok!!! Tapasztalataim alapján az utasok 99,9%-a elítéli az elmúlt hét év kormányzását!!! Egy levegővel ennyi jött ki ,lehet folytatom még.. Lehet értékelni! :)

nemkar 2008.08.24. 08:25:39 / # 226956
avatar
Gyűjtsél! Van rá 2 éved! És, utána????????????
Bao 2008.08.24. 08:22:29 / # 226955
avatar
A 269. h.sz.-tól volt egy kicsit olyan érzésem,hogy a másik oldal áll közelebb a szívedhez. A provokátor talán erős volt veled szemben,de málnával szemben nem hiszem. Én személy szerint örülök neki,hogy más is színesíti a világlátásával az oldalt,nem is lenne érdekes máshogy. Bár van egy elméletem miszerint miért lenne jobb megítélése a taxisoknak a társadalom nagyrésze felől,ha Turul,Diego féle emberek véleménye érvényesülne jobban itt. Erőt gyűjtök és megpróbálom leírni.
nemkar 2008.08.24. 08:10:01 / # 226954
avatar
Nem néztél Te el semmit! Rájöttél, hogy hülyeséget írtál, és most farolsz! Csak azt nem tudom miért? Az, hogy tudok olvasni a sorok között, mint írod, megint azt mutatja, hogy ismersz.-:)) Nem tudom mi a különbség a mail, az sms, vagy a topic írás között??
dorong 2008.08.24. 07:53:52 / # 226953
avatar
Nos...én jól benéztem csogu válaszát ( hiába, öregember nem gyorsvonat :] )mert ő a Bao-féle írásomra kommentált, én meg azt hittem a Tiédre...de látom tudsz Te olvasni a sorok közt :) Amúgy kösz az emailes invitálást, de nem mélezgetek, max elmélkedem neten keresztül :))
nemkar 2008.08.24. 07:49:24 / # 226952
avatar
Honnan is ismerjük egymást? Ha dobnál egy mailt megköszönném. Itt mindenki tudja.-:)) Tényleg el kekll tünnöm, mert fél M.O. ismer.
nemkar 2008.08.24. 07:42:47 / # 226951
avatar
Azt hiszem, válaszoltam! Nem?-:))
dorong 2008.08.24. 07:41:21 / # 226950
avatar
Jaaaa... azt hittem a city-s fiúkban több a "kraft"...ennyitől csak nem akad ki...de lehet piros számos...akkor más a helyzet :))
csogu 2008.08.24. 07:33:44 / # 226949
Szerintem ezzel nagyon megsértetted:-)) Ahelyett hogy érvelnél.Végy példát csogu-ról.Vagy valami.
dorong 2008.08.24. 07:31:48 / # 226948
avatar
Már miért is? Azért mert megszavaztam egyszer már a fideszt is kormányra, vagy azért mert a szegfűszeget is? Netán azért mert csoguval mertem példálózni aki képest normálisan vitatkozni is?
csogu 2008.08.24. 07:05:03 / # 226946
Akkor gondolom Te is reagálsz nekem itt a 287-es hozzászólásomra, mert Te nem vagy egy elbújó egér.
nemkar 2008.08.24. 06:56:32 / # 226945
avatar
Megint kezded a ferdítést, az úszítást, és az agymosást! Engem nem lehet, agymosni, mivel eleve így születtem!!! Viszont Te, egy elbújó egér vagy, aki még a neki feltett kérdésekre se tud válaszolni!!! Mi lenne, ha válaszolnál a kérdéseimre?? Vagy ennyire, nem tudsz, vagy ennyire félsz véleményt alkotni? Ne személyekkel, hanem írásokkal foglalkozzál! Ha feltesznek neked egy kérdést, akkor arra válaszoljál, és ne köntörfalazz!! Amíg, ezt nem érted meg, addig nincs jogod más embert jellemezni!!! Tényleg igaza van Tominak. Megint kezd elfajulni a topic! Hála egy - két "értelmes, nem látó" embernek!!!
csogu 2008.08.24. 06:52:01 / # 226944
????????? Ezt hol látod? Tamás meg minek siklik el egy ilyen mellett, ha már feltesz egy nem nyilvános statisztikát??? Addig jó nekünk, amíg azt hiszik egyesek, hogy ez egy kis létszámú [b]csürhék gyülekező helye!
törölt felh. 2008.08.24. 06:09:38 / # 226943
avatar
Nincs nagyon képbe nemkár,csak bemásolgatja ide a néphazugság és a népszava uszító cikkeit.Gondolom ez a házi feladata.Ja meg a szélsőséges"kedvesbolgárurnak"betelefonálgatni.De tudod mi ezekkel a legnagyobb baj,hogy már soha nem fognak megváltozni.Annyira tökéletesítette a maszop az agymosást.Ha holnap a böszme megint bejelenti,hogy elqrtuk és elveszünk a nemkármálna féléktől mindent,ezek akkor is ott fognak fletónak csápolni a ligetben máj.1.-én egy che gevarás polóban.Gyogyithatatlan az elméje ennek az ember tipusnak.
nemkar 2008.08.24. 05:58:46 / # 226941
avatar
Csak annyit: Hintapolitikus vagy!!! Volt már ilyen. Nem kívánom neked, azt a sorsot.-:((

törölt felh. 2008.08.24. 05:57:55 / # 226926
avatar
málna, te egy szimpla ostoba provokátor vagy,de azok között is egy csucsra járatott hülye.Cigányozol egy jót,majd mélymagyarozól és fasisztázól ,hogy végre nő nélkül tengetett életedben egyszer kielégülhess.De ezt a bolsevista mentalitást, ami téged kinoz,egy kicsit is gondolkodó ember egyből átlátja,és ráadásul csak porig égeted magad.
dorong 2008.08.24. 05:02:05 / # 226942
avatar
Köszönjük a nemes véleményt :) bár málna és a többiek nevében nem nyilatkozhatok, csak a sajátoméban,DE; Nekem spec semmi problémám a hozzászólásaid stílusával, sem pedig a véleményed irányelveiről. Ha nem szólók hozzá rendszeresen mint 8-10 ember az azért van, mert vagy nincs mit hozzá tennem, vagy úgy gondolom felesleges "rágózása" lenne az adott topicnak. Sosem írtam be provokálásként, és csakis akkor szóltam hozzá ha úgy gondolom, egy-egy vélemény megvitatása hozzájárul akár a sajátom, akár a kollega látókörének kiszélesítéséhez. Az hogy valakit egy politikai topicban leprovokátorozol, csak mert Te épp nem azon az oldalon vagy, elég szomorú. Ahelyett hogy érvelnél.Végy példát csogu-ról.Vagy valami. Ezt úgy gondolom nem árt tisztázni, mielött azt hinnéd személyeskedni óhajtok. Ha Te nem úgy éled meg hogy azon a 8-10 emberen kivül más is próbálja "színesíteni" a hallotaxi oldalát,ráadásul nem a Te stílusoddal, vagy esetleg nem annak a 8-10 embernek a stílusával azt nagyon sajnálom, de mintmár máskor is hangsúlyoztam ez egy fórum rendszerre épülő szakmai honlap ( is ) volna, melynek célja nem csak az volna hogy megmutassuk másoknak is hogy a taxis-szakma ( és a benne dolgozók ) is vannak olyan értékes, értelmes hozzászólókkal, véleménnyílvánítókkal, okfejtőkkel, mint bármilyen más szakmai területen és nem csak "okoska" médiában, ügyvédi irodában stb. dolgozókkal van tele a világ. Meg talán azért is hozta létre a honlapot kedves szerkesztő Tomajer úr, hogy némileg leradírozzunk abból az általános nézetből, miszerint minden taxis "lehúzós" és még sorolhatnám. És ( ismét ) jól mondta a szerkesztő úr, vagy elfogadod a szabályokat ( a fórumon bárki bárhogyan bármikor - elvileg - véleményt nyílváníthat ) vagy azt fogadod el hogy másnak MÁS véleménye van. Akár reggeli elött, vagy reggeli után :)
Bao 2008.08.24. 00:05:36 / # 226940
avatar
Az elgondolkoztató,hogy ilyen 7 év után még mentegeti valaki őket. Nem csoda,ha valaki agymosást emleget. Na de ezzel meg lehet ,hogy TE nem értesz egyet. :) Azt se tudhatjuk,hogy akik idekattintanak,hogyan vélekednek,lehet ,hogy a nagyrészük egyetért velünk.. Nem erről a topikról fogja egy normális ember megítélni a hallotaxit szerintem.. Na én bemegyek a melóhelyemre,jó éjt! :) Hoppá,majd elfelejtettem! Ezt olvastad? "Az Új Rend kormánybiztosa kevesli a harmincórás vezetési gyakorlatot a forgalmi vizsga előtt és szerinte az is túl korai, hogy valaki már 17 évesen egyedül autózhat. Egyik kezdeményezése az, hogy 30 ezer kilométer levezetéséig a fiatalok csak felnőtt kísérettel ülhessenek a volánhoz." Elég sokáig tartana a próbaidő egy átlagos fiatalnak... :)))
tomajer 2008.08.23. 23:56:45 / # 226939
Én nem érzem ugyanannak. Ritkán szokták az emberek szakmai viták alkalmával "agymosottnak" és ehhez hasonlóknak titulálni egymást:-) És most visszafogottak vagytok:-)
Oldalszám: 1785