Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.09.23. 11:42:20 / # 227321
avatar
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :-((((((((((((((((((((((((((((((((
csogu 2008.09.23. 11:42:18 / # 227320
Na ebben sincs igazad! Aki ismer, az tudja, hogy én olyan messze vagyok a bal oldaltól, mint Bao az értelmes, cinizmus mentes párbeszédtől. Nem Ferenc elvtárs tehet róla, hanem azok, akik 2 alternatívát ismernek: Vagy velünk vagy, vagy ellenünk...és slussz, nincs más lehetőség. Na és ha ilyen alternatívák közül lehet csak választani, akkor köszönöm,én is csak kettőt fogok ismerni: Vagy nem választok, vagy nem őket választom!
Bao 2008.09.23. 11:42:15 / # 227319
avatar
Eddig humorizáltam,de ez a beírásod visszahozott a valóságba. A szavazójogok... Nedu kérdezte,hogy mit szólnék x fő "ember" -hez? Sajnos arról szól a dolog.... Mszpszdsz kerít olyan szavazókat akik írni olvasni nem tudnak,mindez a hatalom megtartása érdekében! A törvények nekik kedveznek,szaporodnak mint a nyulak,sok új szavazó... Csak az a baj,hogy egyszer majd elfogynak azok akikből élnek... :(((
Gyurcsányi 2008.09.23. 11:39:54 / # 227318
Végre!Végre! Elérem a célom.Végre a taxisok is egymást marják.Nem kell tartanom tőlük,amíg egymást nyüstölik. Rájuk mérem ezt 7%-os adót és ezzel megbénítom a legkisebb ellenálásukat is. Nincs ezeknek vér a pucájukba.Mit beszélek? Nincs ezeknek már pucájuk sem nem,hogy vér. Qrvára nem érdekel,hogyan qrom el a hangulatukat.Bao,csogu, turul ugyan már kérem papírqtya nem harap. Üdvözlettel:ROBIN HOOD

csogu 2008.09.23. 11:39:14 / # 227317
Bao, akkor fogom leköpni magam, ha a számodra megfelelő mércét akár csak megközelítem...nemhogy megütöm!!
csogu 2008.09.23. 11:38:14 / # 227316
Sanyi, az a baj, hogy az ilyen elvakult, elkényeztetett anyuka hülye gyerekeinek is van szavazójoguk...és döntenek majd a Te és Én jövőmről...kimennek az utcára és csikóst meg kurucost játszanak...közben elvernek pár nem magyarnak kinéző embert, félelmet keltenek rendes emberekben...na és rombolnak és gyújtogatnak. És néha mindig adok egy esélyt (mert ekkora állat vagyok) az ügynek, hogy talán...talán most már elérte azt a szintet, mint a 10 éves fiam és lehet vele értelmesen beszélni...azt mindig rádöbbent, hogy ettől még olyan messze van, mint én a Maratoni futástól.
Bao 2008.09.23. 11:35:36 / # 227315
avatar
IGEN!!! Hiszen ha ignorálsz,akkor saját szöveged ignorálod,ezzel elismerve,hogy nem ütöttél meg egy bizonyos mércét!!
Bao 2008.09.23. 11:34:27 / # 227314
avatar
A [font size=5]mestert[/font] néha nem lehet követni... De azért vagyunk,hogy segítsük az úton.. :)
csogu 2008.09.23. 11:33:44 / # 227313
Hmmm... Lenne egy kérdésem a többiekhez. Ezek után van aki meglepődik azon, ha most ismételten ignorálom Bao-t?
csogu 2008.09.23. 11:32:01 / # 227312
Te is félreismersz...nagyon jól tudom, hogy miről szólt az a szavazás és mivel ÉN közöttük jártam (másik meló) nagyon jól hallottam a véleményüket. A francnak sem kell abból ide több...rájuk értettem a kalaposokat... Tudtam én nagyon jól és sajnáltam azokat, akik miattuk szenvednek...mind anyagilag, mind érzelmileg!...na de ezt felesleges is írnom, mivel ez már nem jut el ezeknek az agyáig, csak felháborodnak...de inkább ők háborogjanak, int azok ide jöjjenek...és Atta, nem 20 millió...elég lett volna abból 20 ezer...és annyi 100%, hogy jött volna!
Bao 2008.09.23. 11:31:22 / # 227311
avatar
Békésen vitázunk.. Kivéve neduddgival,ha kiderül,hogy ki ő,akkor felnégyeljük! :DDDD
törölt felh. 2008.09.23. 11:30:08 / # 227310
avatar
abba a vacsiba még énis dobnék pézt,ha ez az ára a békének:)
Bao 2008.09.23. 11:29:09 / # 227309
avatar
Csogu őszödi beszéde..

Nevem senki 2008.09.23. 11:27:42 / # 227308
avatar
Ez a bajom a mai magyar belpolitikával. Pár hónapja Bao és Csogu egymás vállát veregették itt a Hallotaxin, perfektek voltak egymás napi programjaiból, együtt vacsiztak a pillangóban, és sokunk nagy derültségére Ricsi volt a "Mester":-)) Ehhez képest mára eljutottak egymás folyamatos retkeléséig, alázásáig. Írásaikkal mindketten próbálnak hangulatot kelteni a másik ellen, és híveket szerezni itt a fórumon saját álláspontjuknak. Mindezt tanulták a "lejjebb már nincs" bulvárpolitikusoktól, akik érvek hiányában alpári módon sértegetik egymást pld. a KERESZTÉNYDEMOKRÁCIA nevében. Se nem keresztények, se nem demokraták:-(( Visszatérve hozzátok kedves kollegáim: nézzetek már magatokba egy kicsit, olvassátok vissza egymással váltott mondataitokat, oszt' lehet egymástól elnézést kérni! A közös vacsit a pillangóban én fizetem:-)))

Bao 2008.09.23. 11:27:23 / # 227306
avatar
Ez stílus??? [b][font size=5][font color=red]csogu válasz | 2008.09.23. 09:46:20 (590) Nem nagyon akartam reagálni itt, semmire, mert olyan szintre süllyedt a színvonal (na nem az obszcenitás szerencsére), hogy nekem, itt a béka segge alatt 100 méterrel is nívón alulinak tűnik. De aztán úgy gondoltam, hogy mielőtt elkönyvelsz még te is Attus hazafiatlan embernek, még erre reagálok. Mivel ez a hozzászólás kényszer alatt születik (igaz belső kényszer), így valószínűleg lesz benne olyan momentum, amire Bao lihegve fog lecsapni, de qrvára nem érdekel. Ez az ő pályája, hogy sikamlós terepre csalja a másikat, egy olyan témában, ahol sok embernek személyes érzelmei tombolnak, majd ott pellengérre állítja és diadalittasan nézi egy kibontott dréher mellett, ahogy a többiek ízekre szedik az ellentétes véleménye miatt. Még akkor is, ha a (csendes) többséget mutatja be valaki nekik ezzel. Szavazás: Kezdeném azzal, amiről most Én itt beszéltem! Én minden egyes szavazásról beszéltem, nem egyet kiemelve. Az emberekben a jobbik megmozdulásai olyan ellenszenvet ébreszt, hogy Ferencünk iránt érzet megvetés ez mellett eltörpül. A másik, amire nem gondolnak a hihetetlenül okos emberek, hogy amíg közvetlenül az otthonainkat, személyes testi épségünket a baloldal nem veszélyezteti, addig az utcán megvadult tömeg ezt nem mondhatja el magáról. Baromira csípem a TV forradalmárokat. Az utcán kellett volna lenni, és nem otthon a fotelban lengetni az Árpádsávos zászlót gyerekek!!! Kíváncsi lettem volna, hogy ti milyen fejet vágtatok volna, amikor engem három hülyegyerek megállított a Nyugatiban és a „FORRADALOM NEVÉBEN” el akarták venni a munkaeszközöm, hogy abból építsenek barikádot. Rohadt nagy hazafiatlan voltam akkor, mert pár becsületsértést vágtam a fejükhöz és elkezdtem kiszállni, hogy megtegyem azt, ami addigra már közel 2 órája nem sikerült 2000 rendőrnek: egy magam leverem ezt a mikka-makka gyülekezetet, ha egy ujjal is hozzáérnek az autómhoz. Majd arra akartak rávenni (amikor látták a gyerekek, hogy nem ijedek meg a símaszkos fejüktől), hogy leszívhassák a benzinem, hogy abból készítsenek Molotov koktél. Agyatlanok 2 dolgot nem tudtak: 1, Manapság egy taxisnak a benzin olyan, mint egy elszegényedett civilnek az arany… 2, Abból, ami az én üzemanyagtartályomban van benzinmennyiség, jó ha egy születésnapos tortát sikerül begyújtani…ha nem túl idős az ünnepelt. Gondolom Bao kolléga a Székely himnuszt énekelve adta volna oda az autóját!!! Na és akkor pár sor (bár annyit sem érdemel) arról, amire felhúztad Te is Attus az orrod. Gondolom erről a szavazásról beszéltek és annak is erről a passzusáról: Akarja-e, hogy az Országgyűlés törvényt alkosson arról, hogy kedvezményes honosítással - kérelmére - magyar állampolgárságot kapjon az a magát magyar nemzetiségűnek valló, nem Magyarországon lakó, nem magyar állampolgár, aki magyar nemzetiségét a 2001. évi LXII. tv. 19. § szerinti "Magyar igazolvánnyal" vagy a megalkotandó törvényben meghatározott egyéb módon igazolja? Lehet Attus neked ott van rokonod, vagy valamelyik hozzátartozód onnan származik, de az is lehetséges, hogy hazafias érzelemből alkotsz ismételten állásfoglalást. Nekem egyik sincs, sem rokonom, sem hozzátartozóm, a hazafias zagyvaságról meg inkább nem is szólnék! Én, akikkel onnan találkoztam, azok a kalaposok, akik a Fáy, illetve a József városi piacon részegen üvöltözték, hogy …idézem: EZT MOST MEGSZOPTÁTOK, HOLNAPTÓL MI IS MAGYAROK LESZÜNK!!! Jót röhögtem, amikor másnap ők szopták meg. Na meg még onnan ismerem őket, hogy becsengettek 90-től 96-ig és kéregettek, meg paplant árultak, az otthonomban, pihenés közben megzavarva, rám akaszkodva, az intimszférámba behatolva…hol van ehhez képest az, ami miatt itt is habzott a társaság, hogy Ferenc elvtárs telefonon hívogatta az embereket?!!! Nagyon sajnálom a tisztességes, valóban magukat MAGYARNAK érző embereket. Nagyon meghatott az a vers, ami utána született, tényleg szívhez szóló volt. De a többség (akikkel én személyesen kapcsolatba kerültem) nem ilyen, de még a nyomukba sem ér. Olvastam utána, hogy azt nyilatkozták, hogy dehogy-dehogy akartak ők idetelepülni, csak azt szerették volna, ha az anyaország elismeri a létezésüket. Egyetértek és ha valóban csak ennyiről lett volna szó, akkor én is elmentem volna szavazni. De mi van azokkal (és nem is kell ehhez a többségnek lenni), akik viszont jöttek volna, és most is részben itt vannak. Több ilyen taxist is ismerek és jó ha abból kettő üti meg azt a mércét, ami még az én sivár elvárásaimnak is megfelel!!! Na most aki nem rokoni, hozzátartozói, vagy esetleg hazafias megfontolásból ment, illetve nem ment szavazni, az egyértelmű hogy mire és miért szavazott arra, amire… Hogy ez sokaknak rosszul esett, elismerem, hogy ez miatt harag és düh van bennük, elfogadom, de ugyanazt tudom erre mondani, mint a cigányoknak (és szeretném jelezni, nem a becsületes Romákról beszélek, hanem a cigányokról), hogy a kialakult negatív véleményt azoknak köszönjék, akik erről tehetnek!!! Előzmény: attus 2008-09-22 21:00:31 (582) [/b][/font][/font]
csogu 2008.09.23. 11:24:19 / # 227305
Nem elememben vagyok, csak mérges önmagamra...mert annak kell lassan igazat adnom, akik azt mondják, hogy magatokra kell hagyni és kicsináljátok ti egymást, nem kell beleavatkozni...hasonlóan a fertőző betegekhez...összeereszteni őket, azt majd elpusztítják egymást... ...és milyen igazuk van...nézd csak meg az Isteneid...hogy marakodnak a nem létező hatalmon, azona pár száz...esetleg megmaradt emberen, akik még nem ébredtek fel... Már azt tervezgetik, hogy miként tudnának a parlamentbe kerülni...közelebb a húsosfazékhoz... Na, ezért vagyok mérges....te meg buta, mert ha valaki ennyire ide ereszkedik, azt nem a szokásos (már megismert...unalomig ismert) módszerrel kezelném, hanem próbálnék vele kommunikálni, érvelni, győzködni...na de ehhez stílus kellene, meg ész....hát ehhez csak ebből a kevésből van hiány.
Bao 2008.09.23. 11:24:08 / # 227303
avatar
Tényleg csogu,nálatok van néhány etikás állítólag! Őket hova sorolod az öszödi beszéded alapján? :)

Bao 2008.09.23. 11:21:07 / # 227302
avatar
Edződj meg itt derék csogu,annál könnyebben állod meg a helyed a főtaxis topikban! (ahol elég meleg a helyzeted) (nem belekötni,zárójelbe raktam direkt!!!) :DDD
csogu 2008.09.23. 11:20:35 / # 227301
Azokból elég lett volna Budapestre 20 ezer is...és annyi nekünk.
Bao 2008.09.23. 11:19:31 / # 227300
avatar
Újra elemedben vagy! Ennek szívből örülök!! :)
Oldalszám: 1785