Hozzászólások száma: 513
Ugrás a hírhez Oldalszám: 26
Témakörök > Droszt Híradó > Kik és hogyan akarnak kibújni a Fővárosi Taxirendelet tarfaszabályozása alól... feljelentő topic! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
sárga csoda 2015.12.06. 20:44:57 / # 341770
avatar

Jut eszembe...őszintén.....Ki az aki együtt alszik ,szarik a tablettjével..és el nem engedné???

Bemegyek egy benzinkútra...a fillérbaszók nagy része ott bűvöli a ketyerét.....hát röhely..

sárga csoda 2015.12.06. 20:42:25 / # 341769
avatar
Ameddig itt voltak a mingránsok,megszállók..vagy mit tudom én minek nevezzem....addig dőlt a lé )) Taxisnak semmi sem számít )) Ilyen emelés...olyan emelés....Most nincs idő tiltakozni...háá meló van...Jön a karácsony...fut a biznisz....dehogy érünk rá
A sok gyík amikor tiltakozás volt....rohant a címekre..dőlt a lé! )
Lehet fújjolni...de társadalmunk eme rétege (óriási respect az igen kevés kivételnek) valóban  fillérbaszó aki megérdemli a sorsát.
Bégettek már ,hogy "Itt vagyok vágjatok le"???? Vagy már ezen is túl van ez a töketlen brigád???
dr.Kotász 2015.12.06. 19:50:04 / # 341768
Ugyan már.Nem fáj a taxisnak semmi.Nincs olyan dolog ami kihozná őket a nyugalomból a béketűrésből.Ne aggódj értük,ők sem aggódnak.Hagyd alukálni őket.Lényeg a lében rejlik.
dr.Kotász
sárga csoda 2015.12.06. 18:23:49 / # 341767
avatar

Szerintem kezdjetek el tömegesen überezni....na majd akkor hírtelen a gazdáitok meg az összes rajtatok élősködő a fejéhez kap,hisz nem fogtok taxiórát hitelesíttetni (és venni) évenként vizsgáztatni,tarhát és drosztot..no meg drágább kötelezőt fizetni...és még sorolhatnám...az übernek megfelelő autó bérlése sem olyan drága mint a besárgított szarok árai.

Képzelem Metál fejét amikor rájön ,hogy nincs már aki miatt szerepelhetne e TV-ben...és megmondhatná a tutit ))

Komáromi hol játszhatná el a flegma császárt?

Telszám tulajok nem csak az utolsó bőrt....a lelketeket sőt az utolsó lehelleteteket is akarják,pedig már az ükükük ivadékaiknak is összehordtátok a pénzt.... kapzsi egy brigád ha megnézzük mennyit toltak másfél év alatt a tagdíjjon..

Jut eszembe...a droszt és a tarha emelésén miért nem hőbörögtök???

Ezek nem a zsebeitekben túrkálnak??

Tablet,telefon cserék horror áron....ez nem fáj??


janoutas 2015.12.06. 17:07:32 / # 341766
avatar

Szerintem hatékony megoldás az lehet az uber és a többi ilyen brigandi ellen, ha fénykép készül a rendszámról, és eljut a ellenőrző hatósághoz! Majd ők kérdezzék meg az autó gazdáját, hogy miért überezik, vagy kinek adta oda! Objektív felelősség van, tehát az autó tulajdonosa fog fizetni, ha az uber csicskása nem fog!!!!!!  Esetleg ragasszatok fel egy olyan matricát minden uber autóra (úgy, hogy ne keletkezzen kár az autóban!!!), hogy FEKETÉRE SÖTÉT JÖVŐ VÁR !!!!!!! Esetleg az is megoldás lehet, ha naponta többen jelentik be személyesen a hatóságnál, hogy az Uber még mindig feketén szállít utasokat!!!! Ha lebénul az ügyfélforgalmuk emiatt, akkor csak elgondolkozzanak, hogy végre tenniük kell valamit! Ha bizonyítékokat kérnek, elég, ha van egy letöltött uber app a telefonon és rendel az ember magának az ubertől egy kocsit! Nagy valószínűséggel megbukik a sofőr, ha egyáltalán lesz aki elvállalja, mert nem biztos, hogy a NAV, vagy BKK indulási címre tolongani fognak...... Ha az utóbbi verzió jön be, akkor meg reklamálni kell az ubernél, hogy ezekre a címekre miért nem jönnek, amikor tele van autóval a környék!!!!  Bármit is mondanak erre nem kell elfogadni, tovább kell nyomni pl. a fogyasztóvédelem felé, hogy válogatnak a címek között, és van ahonnan nem vesznek fel utasokat!!!! 

Egyébként a piás akcióban résztvevő összes utas ellen eljárást kellene indítani, mert ők nem mondhatják azt, hogy nem voltak tisztában azzal, hogy engedéllyel nem rendelkező autóban utaztak! Azt csak ki fogják tudni választani az illetékesek, hogy ki utazott esetleg egy olyan uberessel, akinek minden engedélye rendben volt! (De nem hiszem, hogy ez lenne a jellemző!)


sipi 2015.12.04. 23:56:42 / # 341759
avatar
Anno a TIM engedélyt kapott Budapest 30-50 útkereszteződésébe állódemonstrációt tartani az év minden napjára! Kötelező megadni!




































sipi 2015.12.04. 23:40:40 / # 341758
avatar
 Tőled akartam leírva látni.Mi magunknak írhatjuk?És felhasználhatjuk vhol?
sipi 2015.12.04. 23:32:28 / # 341757
avatar
Úgy gondolom adózásit Mo.-n is van autó elkobzás...
max 2015.12.04. 08:53:18 / # 341748
avatar

Soha nem kêső csak ha feladod és beállsz uberezni, mert valljuk be januártól ez vár ránk, főleg a bêrautosokra. Sztrajkolni kell nincs más lehetőség. Hiába várunk a Metálra meg a vezetésre amig mi nem cselekszünk nem fog változni semmi. Mindenki erzi minden nap végén, h nagy a baj. Cselekedjünk már.

warrior 2015.12.03. 16:36:59 / # 341733

Ébredezünk urak?

Kár,hogy későn.Uber ellen itt már csak a radikális,azonnali gyors fellépés segít.Ahogy azt tették a világ számos országában,úgy kellene nekünk is tenni.Zárás! Reptér,hidak stb.Akik voltak a blokádban azoknak nem kell elmagyarázni miről van szó.Egy biztos,hogy sem kormány sem főváros sem pedig jogszabály itt már rajtunk nem segít.Krákogós pifta is cserben hagyott minket.Gondoljátok el,ha most ilyen a decemberi csúcs,akkor milyen lesz a január,február stb.Szerintem bedőlünk sorban ki-ki erejétől(anyagi)függően később,de biztosan.Addig az uber vidáman fuvaroz adó és egyébb járulék és megfelelőség hiányában.Ez rajtunk kívül senkit nem érdekel.Vagy kezünkbe vesszük a dolgok irányítását és radikális lépésre szánjuk magunkat,vagy tudjuk be,hogy vége,hogy ennyi volt.Ránk van bízva.

Sipinek üzenem:Jöjjön az a külsős vezető és csináljon valamit,mi meg támogassuk meg,mert rossz vége lesz ennek.

tomajer 2015.12.03. 06:27:37 / # 341724
Ő milyen szabályt szeg meg?

Őt felpofozni kéne .... :-)
tomajer 2015.12.03. 06:26:47 / # 341723
Az utcára menni és a sztrájk két különböző dolog.

Utcára menni ... mármint nem dolgozni, hanem tüntetni pl. a múlt hétvégén lett volna értelme amikoris ingyen furikázták aki ivott.  Oda kellett volna vonulni, ahova ezeket az akciókat meghirdették, és ott nyomatékot adni a tiltakozásunknak azzal, hogy a közelbe se engedjük az uberes autókat. 
pl.
tomajer 2015.12.03. 06:24:17 / # 341722
Azt itt nem lehet, mert azonnal beperelnek és leszedetik velem.
Te meg járhatsz a rendőrségre ......
karika 2015.12.03. 02:36:41 / # 341719
avatar
Arra gondolsz,hogy ha demonstrálunk akkor felhívjuk a figyelmet arra,hogy az Uber milyen jó?Ilyen jellegű negatív hozadéka minden megmozdulásnak megvan.Szerintem akkor is megérné utcára menni.Én mennék...
sipi 2015.12.03. 00:09:12 / # 341718
avatar

És Tom a -95-96 ra is kérünk vmi választ !

sipi 2015.12.02. 23:51:54 / # 341717
avatar

Én halottam taxisról akinek több autója van kiadva uberesnek! Csak mosolyog rajtunk! Őt is fel kéne nyomni!?? 

sipi 2015.12.02. 23:48:53 / # 341716
avatar
Ezt hogy értsük?
tomajer 2015.12.02. 19:50:53 / # 341715
Hááát igeeeeen ...  egy sztrájk tényleg jó ötlet lenne.  Akkor aztán az is kénytelen lenne regisztrálni az uberhez akinek addig eszébe se jutott! :-)
pincér 2015.12.02. 18:27:51 / # 341712
avatar
Az komoly fuvarszám!Nem csoda, hogy nekünk nem jut fuvar!Jó lenne valamit tenni!De biztos másnak jól megy és nem érdekli!Én szinte csak a rezsimet termelem hosszú ideje!
max 2015.12.02. 16:13:19 / # 341711
avatar

Azt nem értem miért nem sztrájkolunk.

Franciáknál is igy lett vége az ubernek. 

Most hallottam, h 180000 cimet vitt el az uber a mult honabban.

Az uber êl és virul mi meg éhen halunk.


Oldalszám: 26