Hozzászólások száma: 54
Oldalszám: 3
Témakörök > Droszt Híradó > Budapesti kajáldák A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.09.22. 15:06:03 / # 19790
Kérlek, kérlek...ez közérdekű információ volt:-))
tomajer 2008.09.22. 15:04:20 / # 19789
Én meg írom a számlaszámot jóóóó? Persze, ha a hallotaxi szerkesztői leehetik a reklám árát, akkor beszélgethetünk:-)))

csogu 2008.09.22. 14:52:29 / # 19788
kilós kenyér hosszában vágva Nem tudom miért, de nekem szimpatikusnak tűnik:-))

kajás 2008.09.22. 14:46:40 / # 19793
avatar
XIII.párkány u. a házszámot nem tudom(talán 41-45 közt),a (volt sconto) mögötti háromemeletes panelház belső udvarában van ,tényleg eldugva, a pici kék színű üzlet. Hétköznap vannak csak nyitva 8.00-15.00-ig, egyenlőre.Tényleg nem rég nyitottak.A melegszendó: 300.-Ft,(kilós kenyér hosszában vágva)és bármivel rendelhető. 20/2227443 Zsoltot keressétek!

csogu 2008.09.22. 14:13:40 / # 19792
Cím? Telefonszám? :-)) Na csak azért persze, mert mi van ha az utas oda akar menni és én meg ott égnék, hogy nem tudom:-)) A tudás vágy...igen, az dolgozik bennem...nem a gyomorsav, ahogy azt sok dilettáns állítja:-)
kajás 2008.09.22. 14:05:41 / # 19791
avatar
Nemrég nyílt egy kicsi büfé az Árpád-hídnál,jól el van dugva és így nincs "tömeg". lehet telefonon is odaszólni,így mire odaérek ,már kész is a melegszendvics,ami méretes és olcsó.

taxista 2008.09.19. 20:32:24 / # 19787
avatar
Viszont a Meki nem is rossz,a Cafe latte vagy a tea fedeles pohárban a gyors életem részévé vált.Próbáltad már a halas szendvicsüket? Vagy a rántottát reggelire? Erről jut eszembe: A reggeli tojásrántotta az IKEÁ-ban olcsó, sok, és finom.Az emeleti éttermük azonban inkább egy lehúzós önkiszolgálóra hasonlít.

taxista 2008.09.19. 20:23:53 / # 19786
avatar
A "rosszul lettem" kategóriához: Kíni büfé a Dózsa györgy úton a Lehel és a Szabolcs u. között. Valamilyen ázsiai ízfokozót használnak, enyhe izombénulás után a doki azt mondta:" igen-igen ez a nátrium-glutamát hatása"
csogu 2008.09.19. 13:05:08 / # 19785
Na igen, párat kihagytam...így igaz.. Nekem a KFC-vel az a gondom, hogy ha 2x egymás után eszem ott, akkor valahogy nagyon nem érzem jól magam utána... Nem értettem, hogy ez mitől lehetséges, aztán olvastam valamit itt a neten, hogy milyen tápszerezett csirkékből készül a csemege...utána már nem csodálkoztam...igaz, azóta nem is ettem ott.
admissarius 2008.09.19. 12:58:14 / # 19784
avatar
az amerikai gyorskajáldák közül kihagytad a (szerintem) minden téren legjobbat KFC itt csak az árakkal van egy kis gond. főleg az új moszkva térit ajánlanám.

csogu 2008.09.19. 12:17:46 / # 19783
Honnan tudtad, hogy én erre reagálni fogok?:-)))
csogu 2008.09.19. 12:16:37 / # 19782
Nya, akkor sorolom:-))) Gyorstalpalók: (éjszaka) Maxika: belváros Nádor utca Az árak olyan rád nézek alapon működik egy bizonyos határon belül. Minőség: Vállalkozó kedvűeknek, akiknek nem gond, ha utána 2-3 órára a rötyin kötnek ki. Higiénia: Nem erősségük, de nem is katasztrofális. Pillangó büfé: Zugló, a Fogarasi út és a Pillangó park sarok, szemben a Tescoval. Árak még elfogadhatóak, főleg a mennyiség és a minőség arányában. Minőség: egy kifőzdéhez képest kifejezetten jó, de azért fasírtot ott se egyél!! Higiénia: Az evőeszközöket jobb ha megpucoválod, mert azok hagynak maguk után kívánnivalót. 1x lettem kaja után rosszul (ami ha a darabszámot nézzük nem rossz arány) és az is a bablevestől volt...szerintem a tejföl nem volt elég friss. Fany büfé: Nem biztos, hogy így írják, de mindegy. Megtalálható Óbudán 2 helyen is. Szentendrei - Raktár sarok és a Pacsirtamező utcában, az Árpád hídhoz közel: Árak: Nem túl drága, de nem is olcsó...egy jó étvágyú ember azért tud ott szép árat fizetni. Minőség: Hááát vegyes érzelmek vannak bennem, mert van amikor nagyon jó, de volt már utána rohanás a klotyeszra.. Higiénia: szó-szó Török kajáldák: Megtalálhatóak lassan az egész városban: Árak elrugaszkodottak. Minőség: Változó Higiénia: Amit kint látsz kifejezetten jó, a konyhában a tárolással állítólag vannak gondok. Mc Donnalds: Felejtsd el!! Burger King: Szó-szó Gogo hamik: Amelyen jók voltak régen, mostanra annyira leromlott... Nagymama palacsintázója: Gyilkos egy hely...Foxal mindig egymást támogatva jöttünk ki onnan, annyira sikerült bekajálni...azért 8-10 palacsinta, rajta különféle földi jókkal...szóval kemény:-)) Árak húzósak...minőség szó-szó...higiénia megfelelő. Donpepe: Brutális árak...a kiszolgálás nem tetszik..minőség nem arányos az árral...higiénia: többször sikerült utána rosszul lennem. Most így éjszakában hirtelen ennyi ugrik be.. NAPPAL!!! Trófeák: Életveszélyes egy hely számomra... Árak: Jók Minőség: Jajj istenem, nagyon ott van Választék: Rendben Higiénia: Jó Egy kivétel van ez alól és az a XIII. kerületi, aminek a választéka nem bőséges...és minőségre sem a legjobb... Nagyon ajánlom a XI. kerületit és a XIV. kerületit. Ha meg a feleségeddel, vagy barátnőddel szeretnél elkölteni (főleg nyáron) egy hangulatos vacsorát, kitűnő minőséggel, jó hangulatban, még megfizethető áron, akkor semmi más sem jöhet szóba mint EZ!!!
Nevem senki 2008.09.19. 11:49:55 / # 19781
avatar
Ne bomolj Ricsi:-))))))
kajás 2008.09.19. 11:34:10 / # 19780
avatar
Szevasztok! Szeretnék összegyűjteni olyan helyeket,ahol az árak és a minőség na meg a mennyiség,kiváló,megfelelő ill. pocsék. Mindenkinek van tuti helye,büféje,kifőzdéje,palacsintázója,...,no hát ezeket kéne megosztani egymás közt. Kajás

Oldalszám: 3