Hozzászólások száma: 17
Témakörök > Droszt Híradó > B.U.É.K. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
krisztina75 2008.01.01. 22:15:10 / # 17040
avatar
Jó egészséget, Szívetekben békességet, Semmi gondot és bánatot Bár jó tündér nem vagyok!(( Sikeres jobb új évet kívánok Mindenkinek!

cbtaxi 2008.01.01. 21:32:41 / # 17037
avatar
Nálunk??? Nálunk nincs zsugázás!( hál Istennek és földi helytarójának G.M.-nek) :)))))))

indi50 2008.01.01. 15:20:30 / # 17044
BÚÉK!

Fox 2008.01.01. 15:06:33 / # 17045
avatar
és az Arany kártyások? :)
turul 2008.01.01. 15:04:36 / # 17043
BUÉK Mindenkinek!!!!! Turul

cbtaxi 2007.12.31. 19:46:45 / # 17041
avatar
Mi ez,Oszkár díj gála?? És én???????????????????? :))))
Apuka 2007.12.31. 19:16:34 / # 17042
Minden Kolléganőnek, kollégának, Diszpécsernek és telefonosnak, Főnöknek és beosztottnak, Tulajdonosnak és alvállalkozónak:

csogu 2007.12.31. 17:55:27 / # 17038
Nem akarok kimaradni innen sem:-)) Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek: Taxisoknak, központosoknak, Misinek (ő az autószerelőm...pihenje ki magát az ünnepek alatt:-D), cégvezetőknek, etikásoknak, ellenőröknek, időmérőknek, telefonosoknak, disziknek, utasoknak...még a csekkeseknek is...szóval mindenkinek, akikkel találkoztam ebben az évben, na meg azoknak is, akikkel nem:-)) BUÉK!!!

era 2007.12.31. 17:46:08 / # 17039
avatar
Mindenkinek nagyon boldog, sikerekben gazdag, balesetmentes ÚJ ÉVET KÍVÁNOK !

száguldás 2007.12.31. 16:29:43 / # 17036
avatar
Boldog Új Évet kívánunk!!!

longi 2007.12.31. 15:33:51 / # 17035
avatar
BUÉK mindenkinek pécsi Volán Taxisok!

góré001 2007.12.31. 15:12:35 / # 17034
avatar
Boldog, Békés , Gazdag Új Esztendőt Kívánok mindenkinek!Horváth Pál

Tamás Miklós 2007.12.31. 13:34:08 / # 17033
avatar
Boldog új évet kívánok! Tamás Miklós

törölt felh. 2007.12.31. 12:17:56 / # 17032
avatar
Álmodban melléd bujt egy törpe, méretes farkát a seggedbe döfte. Felébredtél, sajnáltad, hogy véget ért az álom de ne sajnáld, hisz hét törpe van a világon. B.U.É.K.

MCCCXCII 2007.12.31. 12:12:03 / # 17031

tomajer 2007.12.31. 11:28:21 / # 17030
Én meg némi segítséget szeretnék adni az sms háborúhoz, hogy ne legyen olyan egysíkú! [b]Újévi sms-ek Eljött az évben az utolsó napod, a jókívánságomat sms-ben kapod, kívánok én neked Boldog új évet, sikerekben gazdag örömteli szépet! BUÉK! A jövő évben legyen részed minden szépben, szexben hétszer minden héten! De légy ma éjjel disznó részeg, így búcsúztasd a múlt évet! BÚÉK!!! Örömöd sok legyen, Bánatod semmi, Segítsen az Isten boldognak lenni! Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek, Én így kívánok Neked Boldog Új Évet! Múlik a nap, s múlik az év. Ami rossz volt, elmúlt már rég. Holnap egy új évre ébredsz, s ehhez kívánok Neked nagyon sok szépet! BUÉK Gondjaid kerüljenek, asztalaid terüljenek! Tárcáid ne ürüljenek, fürtjeid ne őszüljenek! Barátaid szeressenek, jótündérek kövessenek! B.U.É.K Disznó visít, petárda robban, részeg feje a padlón koppan. Róka család a vécében, Lagzi Lajcsi a tévében. Több rímet ide nem írok, Boldog Új Évet Kívánok! A szilveszteri kismalac puszilja az orrodat, és hozzon az új esztendoben szerencsét sokat! B.Ú.É.K. ... na és mit kívánhatnék neked jövore? Kimondhatatlanul szeretetes, nagy halom pénzes, oltári mázlisos, és kívánság teljesítős BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ... szerintem ... Bort, búzát, békességet, sötétségben fényességet! Új esztendo újat hozzon, régi jótól meg ne fosszon. Ki barát volt, az maradjon,- ki elindult, az haladjon.B.U.É.K! Szilveszterkor az optimista azért várja az éjfélt, hogy az új év elkezdodjön. A pesszimista pedig azért, hogy az óév elmúljon.Buék! Képeslapra nem volt időm, hozzád mennék, de nincs cipőm. Szánkón csúsznék, ha hó esne, de maradjunk az sms-be! B.U.É.K! Ha annyira részeg lennél, hogy nem tudnád milyen ünnep van, akkor segítek: ha egy angyal ül a szádon, ha durran a petárda és a pezsgosüveg, a malac némán fekszik, akkor SZILVESZTER VAN! És ha ez mind ma történik veled, akkor Boldog Új Évet! Mielőtt lefekszel, tárd ki az ablakod, elküldtem Hozzád az én angyalom. Egy pillanatra kérlek figyelj reá, mert a nevemben BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁN. Kívánok Nektek 12 hónap egészséget, 52 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 óra szerelmet, 525600 boldog percet! B.Ú.É.K.! Itt van a szilveszter vége az évnek, kell a zsíros kocsonya, vörösbor a bélnek. Hopp, ott egy kismalac, rálép egy kekszre, Vegyél rá valakit az orális sexre.!! BUÉK Csillognak az ünnepi fények, lelassul a rohanó élet, melegszik a családi fészek. Kívánok Néktek sok szépet, sikeres, boldog új évet! Ünnepeljük az Óévet, ezért nem igazán emlékszem, kívántam-e már Sok Boldog Új Évet. Ha igen, bocsi - és megyek tovább bulizni! Szilveszter éjjelén válassz egy csillagot, ha bármi bánt, neki elmondhatod! Meggyógyítja szívedet, lelkedet. Kívánom: tegye szebbé a következo évedet! BUÉK! Lélekemelő, mindazonáltal kalória-túltengésben is gazdag Karácsonyi Ünnepeket, valamint derülátó Szilveszteri sóhajtást és elképesztően mázlista Új Évet kívánok! Részeg vagyok, bezabáltam. Rosszul lettem, ki is hánytam. De mielőtt újra hányok: Boldog új évet kívánok! Bu...Bu...Bu...Buborék! Majdnem...Bu...Bu...BUÉK! Ha a seggedet konfetti borítja, ha a farkadon citromszelet lóg és ha a zacskódon sültzsír csorog, akkor berugtál és az újévi malacot dugod! B.U.É.K Üres a hordó, repül a korsó mindenki fekszik az alkoholtol, micsoda álmok és még milyen lányok! Én azért is BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ! BÚÉK!!! ...és az év végén, mikor 365 gumit elhasználtunk, majd beolvasztottuk és abroncsot formáztunk belole, boldogan ráírhatjuk, hogy "GOOD YEAR"!!! BUUUÉK!!! Végy álarcot, tarka-barkát, húzzad meg a malac farkát. Kívánok minden jót, szépet, szerencsés Boldog Új Évet! A szesz hatalmas istene gyújtson világosságot elborult torz agyunkban, és az alkohol fényeskedjék tévútra futott alantas életünk csillagösvényén. BUÉK Ha a Jó Isten ma éjjel letekint az égből: tudni fogja, ma mit kérnék szívből. Áldást, Békét, Boldogságot annak, kik szívemhez mindig közel vannak. BUÉK! Bő bort bő búzát, piros farkú malackát szekerednek kereket, poharadnak feneket, úgy igyon a gazda belőle eleget. B.U.É.K. Mint lyukas zsákból a lencse, úgy hulljon rátok a szerencse! BUÉK! Ma befogsz rúgni mint a szamár holnap olyan leszel mint a lajhár, sarokba csak azért fogsz állni, hogy kapaszkodva tudjál hányni!BUÉK! Durran a petárda itt, ott, buli itt is ott is. Egy szóval: Boldog újévet! Sok locsolót! Ja... Boldog újévet. Szilveszterkor ha éjfélt üt az óra, gondolj rám is csak egy pillanatra. Enyhe szellő szárnyán szeretetet viszek, boldog új évet kívánok neked! Erdő szélén ezüst fenyő, havas ággal büszkélkedő, őz és nyuszi körbejárja, tekintetük megcsodálja. Képzeld el, hogy ott állok és Boldog Új Évet Kívánok! Adjon az Isten bort, barackot, kurta farkú malacot, szekerünknek kereket, az Ú Évnek keretet! Had ihassunk, had ehessünk az ÚJ ÉVBEN eleget! BÚÉK! Az év utólsó napján köszönteni jöttem,a pina szőréből koszorút kötöttem.A lottó számából ,ha eltalálsz vagy ötöt,a szamár seggében süljön el a tököd.B.U É K. Lágy esőben, tömör ködben, Holt részegen, mély gödörben, Szilveszternek nehéz napján, Négykézláb az árok partján, Átölelem a világot. B.Ú.É.K.! Elfogyott a pezsgő, Elhalkult a trombita. Hidd, hogy ez az év lesz éveid legjobbika! Dolgozz, szeress és keresd a szépet! Adjon a Jóisten Boldog Új Évet! - Erdő szélén ezüst fenyő havas ággal büszkélkedő. Őz és nyuszi körbe járja tekintetük megcsodálja. Képzeld el, hogy ott álok és Boldog Új Évet Kívánok! - Bő bort bő búzát, piros farkú malackát szekerednek kereket, poharadnak feneket, úgy igyon a gazda belőle eleget. B. U. É. K - Kívánok neked 12 hónap egészséget, 53 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 óra szerelmet, 525600 boldog percet! B. U. É. K - Itt az új év, új jót hozzon, régi jóktól meg ne fosszon, de ha az új jót nem is hozhat, vigye el a régi rosszat! Boldog Új Évet Kívánok! - Szilveszter alkalmából nem kívánok egyebet, csendes lépteid kísérje szeretet. Szívedbe béke, lelkedbe nyugalom, légy boldog a következő 365 napon! - Eljött hát az év vége, pezsgős üveg kézbe véve, csak sok szerencsét kívánok, majd utána tovább állok. Boldog Új Évet! - Utolsó napján ennek az évnek a szerencsemalackák megint útra kélnek. Azt kívánom néked, hogy ha arra járnak, térjennek be hozzád, s maradjanak nálad! - Irigykedve néz most a húsvéti nyúl, mert a mai buliban a Jézuska az úr. Táncolnak az angyalok, szikráznak a fények, legyen ma szép napod, s utána Boldog Új Éved! - Bort, búzát, békességet, sötétségben fényességet! Új esztendő újat hozzon, régi jótól meg ne fosszon. Ki barát volt az maradjon, ki elindult az haladjon. B. U. É. K - Disznó sivít petárda robban, részeg feje a padlón koppan, róka család a WC-ben, Lagzi Lajcsi a TV-ben, Több rímet ide nem vágok Boldog Új Évet Kívánok! - Ma van az év utolsó napja, a hírt mindeni sms-ben kapja. Kopogtat az új év már csak néhány óra, ne gondolj most másra csak a szépre jóra. Boldog új évet! - Szilveszter van, hát piálok, az erkélyre kiállok, jó nagyokat kiáltok: boldog új évet kívánok!!! - Erdő szélén ezüst fenyő havas ággal büszkélkedő őz és nyuszi körbe járja tekintetük megcsodálja. Képzeld el, hogy ott állok és Boldog új évet kívánok!! - Havas téli lepedő borítja a tájat, ilyenkor a jó pezsgő serkenti a májat. Sült malacka vándorol, surran a bendőbe, kívánok sok minden jót az új esztendőbe!!! - Virradjon rád szép nap, köszöntsön rád jó év, kedves hajlékodba költözzön a jólét. A lelkedbe boldogság, a szívedbe béke, ezt kívánom neked az új évre. - Mikor kigyúlnak a fények, pajkos tündérek zenélnek. Huncut mosollyal egy rád kacsint, kicsi kendőből csillámport hint. Így adja át az üzenetet: Boldog Új Évet neked! - Üres a hordó, repül a korsó mindenki fekszik az alkoholtól, micsoda álmok és még milyen lányok! Én azért is BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!! - Eljött hát az ó év utolsó napja, vedel is a város apraja nagyja, koccintuk hát mi is az egészségetekre, teljesüljenek álmaitok a jövő esztendőben! BUÉK! - Buborék van a pohárban, malac repül a szobában, pezsgőt inni most nem szégyen, önts úgy is ha nem kérem, ma még nagy bulit csinálok, Boldog Új Évet Kívánok! - Langy esőben, tömör ködben, hót részegen mély gödörben, Szilveszternek nehéz napján, négykézláb az árok partján, átölelem a világot, Boldog Új Évet Kívánok! - A mai nap szebb, mint más, a mai nap senki sem hibás. A mai nap öntse el szívedet a jóség és a szeretet, s ez tartson ki ameddig lehet! Boldog Új Évet!!! - Ha olykor mégis gyötör az élet, azért most örülj a jónak a szépnek. S szívedbe csendüljön mindig az ének: Hogy vannak akik szeretnek téged! - Ma befogsz rúgni mint a szamár holnap olyan leszel mint a lajhár, sarokba csak azért fogsz állni, hogy kapaszkodva tudjál hányni! BUÉK! [/b]

MCCCXCII 2007.12.31. 10:29:35 / # 17029
B orongós napok tűnjetek tova O kkal szomorú ne legyél soha L épteid kísérje töretlen szerencse D erűs percek rajzoljanak mosolyt a szemedre O szoljanak el az óévnek sötét árnyai G úzsból szabaduljanak a képzelet szárnyai Ú j évet hozzon a nesztelen iramló idő J öjjön már a rég várt, csodálatos jövő É vek ha múltok, ha elszálltok napok V idámságot, örömet számolatlan adjatok E lfusson most az óévnek malaca T öbbé ne legyen senkinek panasza K erüljön betegség, bánat messzire Í rmagjuk is vesszen mind a semmibe V ágyaid sorra valóra váljanak Á lnok szavak többé ne bántsanak N övekedjen az igaz barátok tábora O kosan élj, ne legyél ostoba K ívánom neked, legyen 365 szép ünneped! [i][font size=5]E talált versikével kívánok Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet!