Hozzászólások száma: 2264
Ugrás a hírhez Oldalszám: 114
Témakörök > Droszt Híradó > Szóljunk be tomajernek! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2005.11.05. 16:03:32 / # 167683
avatar
Komolyan kifejtsem? Tomajer szerinted méltó modja ez a Lajoshoz? Mekkora arcod van te milyen okos vagy.Itt bizonyithattad volna, méltó módon.Te nem, te megint csak magadra gondolsz, megint csak rólad szol. Nincs benned semmi tisztesség. Nem vagy más csak egy hatalom éhes kis senki. Ki elött akarsz te nagynak látszani? Mindig mások háta mögé bujsz!!! Gusztustalan vagy és erkölcstelen.
törölt felh. 2005.11.05. 16:02:48 / # 167681
avatar
Mi is a bajod?
törölt felh. 2005.11.05. 16:02:30 / # 167680
avatar
Mekkora egy bunko vagy te Tomajer. Nem tisztelsz te senkit.!

törölt felh. 2005.11.05. 15:59:52 / # 167679
avatar
A hallotaxi 0.9-en, született egy elfuserált cikk. Közkívánatra levettem. E cikk utórezgéseinek megörökítése céljából nyílik ez a topic. Abban egyeztünk meg a barátaimmal, hogy cikkben, cikk alatt, nem szállunk vitába senkivel. Így aztán, kicsit védtelennek éreztem magam, de itt végre enyém a pálya, válaszolhatok nektek. Ezentúl a lapon, bárhol, bármilyen okból megszólítanak, azt a hozzászólást idemásolom, és itt fogok reagálni. A cikk története annyi, hogy mindenképpen, még aznap délután fel akartam tenni, mert vannak dolgok, amik időhöz vannak kötve, és ez olyan volt. Hibáztam. Siettem, mert akár hiszitek, akár nem, én is a taxiból élek, és menni akartam dolgozni. Az, hogy a cikk szubjektív lett, annak az az oka, hogy nem újságíró vagyok!:-( Én eddig csak fórumon írtam, és ott egyértelmű volt, hogy a "SAJÁT VÉLEMÉNYEMET" írom, írhatom bármikor. A megszokás nagy úr. :-( Meg kell tanulnom, hogy ennek, egy hírben, egy újságban nincs helye. Akit megbántottam, attól elnézést kérek! Nem volt célom, senkit megbántani, legkevésbbé a "LAJOST" Próbáltam magamból kihozni néhány élményt, ami kötődik hozzá, de miután tíz éves 6x6-os pályafutásom alatt, nem sok időt töltöttem a központban, ennyit sikerült kiizzadnom. Nem kellett volna! Mint a reakciókból kiderült:-( Őszintén megvallom, meglepődtem a viharon, amit kavartam, mert fel sem merült bennem, hogy bárki, rosszindulatot tételez fel rólam. Sebaj! Majd megszokom:-)

Oldalszám: 114