Hozzászólások száma: 2264
Ugrás a hírhez Oldalszám: 114
Témakörök > Droszt Híradó > Szóljunk be tomajernek! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2005.11.05. 22:53:52 / # 167719
avatar
Miért véded őt ennyire. Nem javitott ő semmit visszaélt olyan amivel nem kellett volna. Nem értek hozzá mi kell ahoz ,eltünjenek a véleményeink a hozzászolásaink. Nem volt egyenes ember. Nem is lesz! kollega nem értelek.
törölt felh. 2005.11.05. 22:52:17 / # 167718
avatar
De ott lehetett volna, ha én javítom a hibát. A Tamás hibázott és Ő javitotta. Bbetyár
törölt felh. 2005.11.05. 22:51:25 / # 167717
avatar
Veledszembeeen??? Oszt méé kéne nekem veled szemben tisztességesnek lennem??? Nehogy azt mond, hogy te írtad, mert itt helyben beledőlök az antennámba!!!:-)
törölt felh. 2005.11.05. 22:47:58 / # 167716
avatar
Ne haragudj de akkor, se neki kellett volna ezt feltenni. Úgy gondolom ez velem szemben sem tisztességes. A te neved vagy a csogu neve nem lehetet volna ott?
törölt felh. 2005.11.05. 22:47:07 / # 167715
avatar
Nem tette rá a nevét, aláirta a szerző vendég. Sajnos ez is ennek a szoftvernek a hibája, aki belépett mint adminisztrátor, annak a nevét ki írja a bal felső sarokba. sem kivenni sem eltünteetni nem lehet, ez sajnos ilyen. korrekten aláírta, hogy egy vendég küldte. Betyár
törölt felh. 2005.11.05. 22:42:52 / # 167714
avatar
Nno ez egy szép darab:-) Kezdem megszeretni a stílusodat! Vedd le a neved az irásrol mert közöd nincs hozzá. Egyértelműen jeleztem, hogy nem az én írásom A fenti "irta" jelzés azt mutatja, hogy én tettem fel. Más faszával ne verd a csalánt te jelemtelen senkiházi. Ennek a mondatnak akkor lenne értelme ugyi, ha én írtam volna, és aljas módon más neve alatt teszem fel. De miután itt nem ez történt, hmmm... sz'al butaságot írtál:-) Nem tudod elfogadni a kritikát, mit képzelsz magadról,ki vagy te. A kritika senkinek nem esik jól. Bevallom, tegnap kicsit magam alá is dőltem, hogy kiderült ennyi ember utál:-( De most, hogy részleteiben foglalkozom a dologgal, már látom, hogy alapvetően, egy "névtelen" van aki haragszik rám valamiért, és ő / te:-) / csinálta a vihart a biliben:-( A többiek kritikája jogos, és normális volt, el is fogadtam. De veled asszem jól el fogunk itt szórakozni:-) A nem megfelelő vélemények ki törlésre kerülnek? Amint látod itt vannak, gyönyörködhetsz bennük! Majd mutatsd meg büszkén az unokáidnak is, hogy ezt a sok okosat mind te írtad:-) A kollegáidon is átgázolsz,... Mikor? Kin? Hol? [i]minket te ne hasonlits magadhoz. Nem vagyunk mások csak taxisok.[/i] Eztet, ha értelmeznéd:-) Nem a te csicskásaid. Kértelek, avagy netán utasítottalak valaha valamire? Nem emléxem. De ha igen, akkor remélem rendesen megcsinyátad:-) Végig olvastam az index történéseit is,menj oda vissza futtasd ott magad ha van kinek. Áááá! Te életedben nem olvastál annyit:-) Takarodj oda vissza ahonnan jöttél. Ezt megint nem értem:-( Hova kéne visszamennem? Honnan jöttem? Hol vagyok? Hova tartok? Ezek nagy kérdések. Nem te fogod megoldani őket:-) Mindenesetre, kicsit udvariasabban kellene. Nem illik visszaélni a "vendég"-joggal, és a "Névtelen"-séggel!!!
törölt felh. 2005.11.05. 22:24:00 / # 167713
avatar
Vedd le a neved az irásrol mert közöd nincs hozzá.Más faszával ne verd a csalánt te jelemtelen senkiházi. Hol vannak a hozzászolásaink? Nem tudod elfogadni a kritikát, mit képzelsz magadról,ki vagy te. A nem megfelelő vélemények ki törlésre kerülnek? Akkor is egy talpnyaló senki vagy és leszel maradsz életed végéig. A kollegáidon is átgázolsz, minket te ne hasonlits magadhoz. Nem vagyunk mások csak taxisok. Nem a te csicskásaid. Undorito féreg,pondro te ki senki. Végig olvastam az index történéseit is,menj oda vissza futtasd ott magad ha van kinek. Takarodj oda vissza ahonnan jöttél.

törölt felh. 2005.11.05. 22:22:13 / # 167712
avatar
hozzászólást lehet törölni, magában, ha olyat törölsz, amihez van "válasz" akkor ami utána jött az is elvész. Ha hir bejegyzést "cikket" "írást" törölsz, visz mindent. Ez egy ingyenes szoftver nem tudunk segíteni rajta. Tudjuk ismerjük a hibáit, 98%-ban kész az új, most hordjuk át rá az itt megjelent dolgokat. Amint kész ott folytatjuk. Ezek a problémák mind orvosolva lettek, 2-3 nap türelmet kérek ennyit a szoftver működéséről. ha megmaradsz olvasónknak, hozzászólónknak, esetleg lesz kedved egy egy dolgozatot is írni amit az új lapon közzé tehetsz, megfogod látni mekkora esküdt ellensége vagyok hozzászólás törlésének. tisztelettel BakonyiBetyár
törölt felh. 2005.11.05. 22:18:52 / # 167711
avatar
Önkritikát gyakoroltak, levették. Nem kéne most ezt a cikket is megalázni azzal, hogy továbbra is az előzőt szidjuk itt!!!
törölt felh. 2005.11.05. 22:17:49 / # 167710
avatar
Mit nem értesz öcsém? Szart írt a tomajer gyerek, erre kivágták az írását. Fosver meg nem tudja, csak együtt eltávolítani. Tedd ide be a tegnapi fröcsögésed, az bent marad.
törölt felh. 2005.11.05. 22:16:40 / # 167709
avatar
mijen érdekes okfejtés remélem te elhiszed amit leirtál de mintha lanne egy két beirás ahol egyemberként szidnak egy embert ott valahogy nem lett kitörölve semmi pedig ha az emlékezetem nem csal ott ugyan igy müködik a dolog! minden szentnek maga felé hajlik a keze!
törölt felh. 2005.11.05. 22:14:34 / # 167708
avatar
Tisztelt Látogató! Jelen szoftver nem engedi meg, a bejegyzett hír, és a hozzáérkező hozzászólás elkülönítését. A hozzászólásokkal semmi baj sem volt, azok az olvasóink véleményét tükrözték, és fogják tükrözni ezen túl is. tomajer kolléga írása volt nem megfelelő, Tamás barátunk gyors szeretett volna lenni, megírta és kitette. Estére akkor is lekerült volna, ha egyetlen hozzászólás sem érkezik hozzá. Jelen szoftver hiányossága, hogy nem külön fórum-témaként kezeli a hozzászólásokat. Remélem érthető és elfogadható a válaszom. Néhány napon belül új szoftveren fogunk üzemelni, -ahol az összes többi mellett- ez a probléma is megoldott lesz. Tisztelettel: "Bbetyár" = Medgyesi György
törölt felh. 2005.11.05. 22:12:25 / # 167813
avatar
Nna most akkor mi is van, drága "névtelen" barátom?!? Tegnap azon hisztiztél itt, hogy azonnal vegyük le, mert ez felháborító! Megtettem, ezzel elismertem, hogy az a cikk rossz volt. Erre most azon háborodsz fel, hogy miért vettük le? Ki ismeri magát ki rajtad?:-)))
törölt felh. 2005.11.05. 22:07:09 / # 167707
avatar
gratula tisztelt szerkesztőség látom müxík a radír! szidni mindenkit lehet csak a nagy termínátor tomajert nem !attól még a szar szar marad csak elhallgatják! vagy elhallgattatják az erről szoló híreket! na eddig érdekelt ez a nagy nagy portál innen maradjon a ti lukas majd mi eldöntjük mi lehet ide beirni saját játékotok!

törölt felh. 2005.11.05. 22:06:33 / # 167706
avatar
UNDORITO MIT MEG NEM TEHETNEK EMBEREK MÁSOKKAL!!! tomajer, csogu, BakonyiBETYÁR

törölt felh. 2005.11.05. 22:06:09 / # 167705
avatar
tipikus esete amikor a fagylalt vissza nyal!
törölt felh. 2005.11.05. 16:31:50 / # 167704
avatar
Köszönöm. Elsőre én is így gondoltam. Az volt a célom, hogy egy középen levő, nem túl hozsannázó, és nem is " benyaló " cikk legyen belőlle. De mint a többiek véleménye mutatja, ez nekem nem sikerült:-( Majd belejövök.
törölt felh. 2005.11.05. 16:29:22 / # 167703
avatar
szerintem meg pont jó

törölt felh. 2005.11.05. 16:28:59 / # 167702
avatar
Szégyen.

törölt felh. 2005.11.05. 16:28:30 / # 167701
avatar
Megtörtént. Igaz, aztán azéé lettünk, köcsögök, hogy hogy mertük levenni:-( De mint már említettem, nehéz nektek megfelelni:-)
Oldalszám: 114