Hozzászólások száma: 2264
Ugrás a hírhez Oldalszám: 114
Témakörök > Droszt Híradó > Szóljunk be tomajernek! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2005.11.06. 00:16:41 / # 167810
avatar
Biztos, hülyék szegények:-)
törölt felh. 2005.11.06. 00:15:39 / # 167735
avatar
ha tudnák akkor egy ilyen retaldált kis köcsög nem kerűlne a közelébe sem!!!
törölt felh. 2005.11.06. 00:14:32 / # 167811
avatar
Moderátori szabályzat összerittyenteve!!! http://web.ne.hu/hallotaxi/index.php?pg=sub_9 Sajnos még nem tudok ide linkelni, de utánnanézek majd, hogy hogy kell:-( De ez nem vonatkozik az én "barátom"-ra. Ha minden hülyeséget kitörölgetnénk, akkor sosenem lenne vége! Nem teremthetünk precedenst arra, hogy ha valakit kicsit megsértenek akkor a radír a megoldás.
törölt felh. 2005.11.06. 00:09:29 / # 167734
avatar
Fejezd már be. Minden értelmesebb fórumon a szándékosan rombolókat törlik. Ne szarozzatok gyerekek, söpörjétek a mocskolódást ki, a demokrácia nem arról szól, hogy minden bugrisnak meg kell felelni. Egy moderátori szabályzatot rittyentsetek össze, és akinek tetszik, akinek nem ez van. kösz
törölt felh. 2005.11.06. 00:08:39 / # 167733
avatar
Igen. A kolléga mintha kicsit túl lihegné a dolgot. Az ügy megnyugtatóan rendeződött, nem értem mit kell ezt még ragozni. Egy cég belső ügyeihez, meg igazán semmi köze. Biztos tudják mit miért csinálnak.
törölt felh. 2005.11.06. 00:07:39 / # 167732
avatar
Tudhatnád, hogy mint rendes nappalos, /az ábéd utáni szuszóka után/ én ötkor már régesrégen húzom az igát, hogy megkeressem a másnapi betevőt!
törölt felh. 2005.11.06. 00:05:39 / # 167731
avatar
Ne az anyád emlegesd,mert szegény zokog mert ilyen köcsög fia van. De a hülye is tudja tomajer ezt te irtad!!!! Jellemed nincs senki vagy és senki maradsz!!!
törölt felh. 2005.11.06. 00:03:09 / # 167729
avatar
THX! Én is valami ilyesmit válaszoltam volna. Van rajtam sapka, vagy nints rajtam sapka???:-)

törölt felh. 2005.11.05. 23:58:59 / # 167730
avatar
Re: Egy elfuserált cikk utórezgései. (Értékelés: 0) Szerző: Vendég Dátum: 2005. november 05. szombat, 16:56 Érthető! :) Vegyétek le! Miért vettétek le? Miért tettétek vissza? És akkor is a Tomajer kurva anyját!
törölt felh. 2005.11.05. 23:58:24 / # 167728
avatar
No comment! :-)))
törölt felh. 2005.11.05. 23:57:42 / # 167727
avatar
Mivan kinyaltad magadnak legyen egy csak rolad szólo cikk. Meddig kellett nyalnod mig ezt megkaptad? Megmagyarázod amit nem lehet,te csak jot akartál.Mindig jot akarsz és szétbaszol mindent.Te vagy az ész tomajer és hülyére veszel mindenkit. Most is meghazudtolod magad egy jo pár dologban. Hazudgálsz össze vissza. A minap kezembe akadt egy névjegy kártya, nem hittem a szememnek FŐSZERKESZTŐ. Megnéztem egy másikat mert a barátomnál volt az is a BakonyiBETYÁR, csak szerkesztő. Nagyon jol tükrözi a hatalom vágyadat Tisztelt kollegák tehát amihez éppen nem ért a tomajer ott is ő a góré. Kis senkiből ő lett itt a főszerkeztő. Mocskos seggnyaló, bájolgó senkiházi,pondro vagy!!!!! Vissza gondolva a Betyár védelmező irására, a beosztott védi a fönőkét. EZ REMEK!!!!!!!!!!!!!

törölt felh. 2005.11.05. 23:55:58 / # 167726
avatar
Ekkor jött az, hogy szépen visszapakoltam az összes hozzászólásotokat, de ezt technikailag csak egy új cikkel tudtam megcsinálni. A cikkben elmondtam, hogy hibáztam,és elnézést kértem mindenkitől, akit megbántottam. Ezek jöttek reagálásként:-(

törölt felh. 2005.11.05. 23:42:17 / # 167725
avatar
Ezt egy másik cikk hozzászólásai között találtam. Igaz, hogy én ott meg sem szólaltam, a cikkhez nincs közöm, rólam eddig a hozzászólásig a topicban nem volt szó, de az én " névtelen-vendég " barátomnak fixa ideája, hogy mindenképpen írjon rólam! Szeretem, ha ilyen fontos vagyok:-))) Nna szal, : A tomajer hős meg a Székely lekötelezetje,besúgoja,meg amit akartok ! Itt gyanítom, a Székely Sanyiról van szó, aki a Letti Taxinál, a főnököm. Róla tudni kell, mint már a másik topicban valaki le is írta, hogy egyáltalán nem érdekli a taxi, semmit nem tud rólunk, és nem is akar tudni. Én személy szerint tényleg jóban vagyok vele, de gyanítom, ez annak köszönhető, hogy lassan én vagyok a legrégebbi lettis, nno meg a számítástechnika iránti érdeklődésünknek. Tehát, ha szeretnék is sugdosni neki be bármit, nem érdekelné!!!:-)
törölt felh. 2005.11.05. 23:29:32 / # 167724
avatar
Re: Amikor elpattan az a bizonyos húr (Értékelés: 0) Szerző: Vendég Dátum: 2005. november 04. péntek, 14:09 A tomajer hős meg a Székely lekötelezetje,besúgoja,meg amit akartok ! Ő a taxisok forradalmi vezetője.Gyerünk és majd mi megmutatjuk a kizsákmányolokkal szemben.

törölt felh. 2005.11.05. 23:18:29 / # 167812
avatar
Nna még egy szép darab:-) Az előbb még Citys vótáá!:-))) Sz'al én vagyok a hang, a bátorság, de úgy különben, egy majrés kis senki, aki mindenkit lejárat, de ha oda kell tóni valahova az arcát, akkó bújik!!! Logikus:-) És ezéé kellek itten. Ilyenekre van itt szükség, nagy számban!:-) Matrica: Tudnád, ha haccorhatos lennél, hogy nem bátorság kérdése. Eldönthetem, ha dolgozni akarok, hogy kirakom-e. Én dolgozni akarok, tehát leszedtem. /Ez volt pl. az egyik vitám, az Orbán Lajossal, és a Surányival./ Ők győztek:-( A szabály az szabály, nincs rajta mit hisztizni. Ha 6x6-os akarok maradni, betartom. Én pedig az akarok maradni. Te viszont, tuti nem lehetsz hatszorhatos. Mert ha az lennél, akkor tudnád, hogy hónapszám, meg nem szólalok. / kivétel, ha nem találom az utasom / Sőt mi több a tomajer név, a csatornán, tudtommal még soha nem hangzott el!:-)
törölt felh. 2005.11.05. 23:05:44 / # 167723
avatar
védeni kell ezt a kis senkit mert ő a hang ő a bátorság a saját vélemény megdönthetettlen embere a tiszta hang! egy majrés kis senki aki csak itt mer nagy lenni még a saját matricájukat sem hordja másra meg aggatja nyakra főre! egy kis pondró élősködö sajnálom de amerre megy mindent és mindenkit lejárat de ha az orcát oda kell tolni akkor bújik hát ezért nem vagyok rá kiváncsi eleget hallom a csatornánkon is meg amikor itt ott előadja magát!
törölt felh. 2005.11.05. 23:03:07 / # 167722
avatar
Nem az értelmes dolgokra, nem vagyok kiváncsi. A tomajer idiotaságaira. Én a city taxinál vagyok 5 éve de még nem találkoztam ilyen emberrel. A fixtarifa demonstrácion találkoztunk semmi bajom veletek Csogu. Medgyesi úr. Szeretném nem értenétek félre. További sok sikert.
törölt felh. 2005.11.05. 23:01:10 / # 167721
avatar
csogu, BakonyiBETYÁR Nagyon sajnálom igy kikeltem magamból. Elnézéseteket kérem érte. Miért alacsonyodtok le egy ilyen emberhez mint a tomajer. Jó amit itt csináltok,mert kell nekünk taxisoknak. Senkit nem fog érdekelni ha ez a kis bolha továbbra is itt ugrál. Meglátják tomajer és már nem is érdekli őket utálják. Köszönöm meghalgattatok de mig tomajer neve itt szerepel én nem vagyok kiváncsi az oldalon történö hülyeségre. Bocsánat érte.

törölt felh. 2005.11.05. 22:59:18 / # 167682
avatar
Épp most teszem át az új oldalra, ha adsz nevet vagy egy nicket akkor azzal az aláírással kerül át. Szeretném ha legalább egy nicket megadnál. Bbetyár

törölt felh. 2005.11.05. 22:58:14 / # 167720
avatar
Miért véded őt ennyire. Mondjuk, mert a BARÁTOM ! Nem javitott ő semmit visszaélt olyan amivel nem kellett volna. Már megint nem értelek:-( Olyan mivel éltem vissza??? :-) Nem értek hozzá mi kell ahoz ,eltünjenek a véleményeink a hozzászolásaink. Ezt látjuk:-) De azéé bele..hmmm..szósz!:-(
Oldalszám: 114