Hozzászólások száma: 150
Oldalszám: 8
Témakörök > Droszt Híradó > Újfiú A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2009.11.23. 16:27:53 / # 14935
Azt hiszem, ezt senki se védhette volna ki. Mostanában naponta járok arra. Az elején elképzeltem a szitut és hogy én mit tennék...majd ugye mivel rendszeresen mentem arra és néha szedtem a lábam címre, így egy idővel "feledésbe" merült a dolog...akkor kaptam már csak fel a fejem, amikor áthaladtam a Honvéd utcánál...na és ha akkor jön arra egy olyan, akkor nemhogy 100-al, de még 70-80 km/h-ás sebességgel is telibe talál...ennek egyszerű oka van...nem mehetsz bele minden kereszteződésbe úgy, hogy ott akár a halál is leselkedhet rád...mivel így nem lehet közlekedni..
csogu 2009.11.23. 16:24:52 / # 14934
Na-na!!! Na-na!!! Voltál 1/2 évet aktív Főtaxis? Nem...akkor meg reklamának nincs helye...és különben is, ez egy mostani verzió...ilyen akcijós..tudod :-))
alelölülő 2009.11.23. 16:19:30 / # 14933
Kolev, neked tényleg jobbulást. Az a bemutatás az ujjal csak poén akart lenni, ismeretlenül nem a legjobb. Sajnálom, ami veled történt. Azt hiszem, ezt senki se védhette volna ki.
törölt felh. 2009.11.23. 16:13:42 / # 14932
avatar
:)))))))))))))) Nekem a Don pepés volt:DD:D:D:DD:D:D:D Bár idömérö nem lettem... Kérlek böfizd vissza a deszertet.:D:D:D:D
csogu 2009.11.23. 16:08:08 / # 14931
Felfigyeltem a beírásaidra...ahogy így visszaolvastam... Nagyon szimpatikus a humorod :-))) Különben kitaláltam egy ilyen oktató rendszert... Sima oktatás 20 percben Díjszabása: Fanny büfé, 3 hamburger Kicsit részletesebb bevezetés a szakmába: Fogarasi büfé, desszert nélkül....desszerttel már kitérünk a térerőmérő szükségletére is! Átfogó szakmai képzés: Don pepe vagy Mc Donnald's Itt már garantált időmérői státusz is jár 6 hónapon belül bármelyik cégnél, amennyiben elvitelről is lehet szó. Trófea!!! Szakmánk történelmének ismertetése, kütyü, batyu, mint önvédelmi fegyver alcímmel... Itt megismerheti a leendő tanonc a kiskapukat, a jobb tutikat és igazán fontos embereket...telefonszámmal. Ez a tanfolyam több időt vesz igénybe, mert úgy 2 óránként 10 percre elszoktam ájulni :-))))
alelölülő 2009.11.23. 15:55:36 / # 14930
Azt mondod, a létszám gondra megvan a megoldás? :-))
csogu 2009.11.23. 15:31:52 / # 14929
Jaaa, ezt ideszántam! [b]Taxisként az a barátod, akit ha hallasz, hogy 4 főt tolt, akkor nem keserűség fog el, hanem örömöt érzel a sikere iránt.

csogu 2009.11.23. 15:16:56 / # 14928
Most mondd meg?!!! Ennyit ért ehhez az egészhez, innen is látszik :-))) Mondjuk nem tudom, de elég rossz aránnyal dolgozom :-((( 2:1 Ákos Kolev & Fox Ákos ugye kisebb balesetet szenvedett és nem nagyon van az országban, mert sikeres vállalkozása után úgy érezte vulkán van a talpa alatt és nem szerette, ha meleg a talaj :-)) Zoli is ráfaragott :-(( Még Fox az, aki elég jó aránnyal rendelkezik...bár ma utaztam vele...háááááááááát, sokszor nem rajta múlik :-)))
csogu 2009.11.23. 15:13:59 / # 14927
danaboy!!! Először is üdv a lapon és a "szakmában". Első észrevételem az lenne, hogy én is azokhoz csatlakoznék, akik értetlenül néznek ki a fejükből és nem értik, hogy ki, mi és hol bántott meg...ki "fikázott". Kifejezetten empátiával álltak hozzád. "Farkastörvények". Ez így igaz és meglepődnél, hogy mennyire ez uralkodik most. Van egy szűk, nagyon szűk kaszt, akit magadhoz, a "tányérodhoz" közel engedsz, de a többieket addig marod, amíg nem mennek arrébb. Rossz ez így? Rossz igen, elismerem, de most ez van. Téged itt most nagy szeretettel, aggodalommal fogadtak...egyszerűen nem találok olyat, ami sértő, illetve bántó lett volna. Céges vagy mezítlábas (hiéna)??? Céges taxisként eldolgozhatsz, kis szürke taxisként. Érj oda időben a címre, legyen tiszta mind az autód, mind jó magad. Az utasokkal a konfliktust ésszel kezeld, mindig helyzetnek megfelelően és akkor elkerülheted az etikásokat, nem lesz veled gond. Ne egy helyről dolgozzál és akkor a területvédők simán "elnézik" neked, hogy néha-néha a vadászmezőjükre tévedsz...elkönyvelek "repkedősnek" és azokkal általában nem foglalkozik senki. Ne beszélgessél kollégákkal, ne add ki magad, ne szolgáltassál félinformációkat, mert abból olyan sztorik születnek, hogy magad is megdöbbennél. Így egy sima céges taxis lehetsz, aki ha szorgalmas, kitartó... és ami a legfontosabb: SZERENCSÉS, akkor egyedül, igények nélkül, egészen szépen boldogulhatsz. Ma Magyarországon vannak ennél sokkal rosszabb élethelyzetek is, ezt el kell ismernünk. Mezítlábas...hiéna: (előre elnézést kérek mindenkitől, aki ebben a formában löki, de ez csak az én véleményem, ami kialakult) Mindig marásra készen kell lenned. Annyi emberrel kell konfrontálódnod, hogy ahhoz már gyomor kell. A cégeseket kötelező utálnod, lenézned, megvetned és amennyiben szükséges, fizikailag inzultálnod. Ekkor leszel tökös gyerek, akit befogad az a kaszt. Nem olvasgathatsz az autódban, nem lehetsz önálló, hiszen nekik az összetartásban van az erejük. Jó ha ismered egy-két éjszaka császár nevét, hogy azzal tudj blöffölni, ha szorul a hurok. Ott is tagdíjat kell fizetned és az utasokat akkor vitted megfelelő áron, ha rád vágta az ajtót, kiabál, de még fizet. Akkor leszel boldog mezítlábas, aki kifizetett autóban ül, otthonában méregdrága házimozi rendszer található, amivel lehet büszkélkedni...a nyaralásokról fényképeket mutogatni. Elárulom neked, igen kevés ilyen van ma a városban, mert már az sem a régi és az igazi hiénák, akiket még anno csak a média nevezett annak, kipuhult ebből a kasztból és minden napi gondokkal küzdenek ők is. Az elfoglalt szórakozó helyeknél ki kell szállnod az autóból és folyamatosan a májerságodat kell bizonyítani...de nevezzük ezt rátermettségnek. Amennyiben céges téved arra, akkor tessék menni, megalázni, beijeszteni, amit majd harsány röhögés fog fogadni és büszkék lesznek falkatársaid rád. Sajnos ebből is kicsit már elkéstél, mert ez igazándiból 2000-2006 között volt jellemző, mára már felosztották annyira a területet, vagy így, vagy úgy, hogy ez már annyira nem érvényes, de bármikor fellángolhat a dolog, amennyiben valaki elfelejti, hogy hol a helye. Mondom ezt úgy, hogy sok mezítlábas haverom van... Kérdés ugye az, hogy milyen formában szeretnél taxizni kezdeni? Saját autó, bérelt autó, cégnél (amennyiben igen, akkor melyiknél), mennyi tartalékod van...amennyiben mezítlábasként, akkor milyen kapcsolataid vannak, vagy mennyi léd arra, hogy kapcsolatot vásároljál...ha cégesként, akkor mennyi pénzed van berendezésre...urh, antenna ...sorolhatnám... Város melyik területéről kezdenél....és lenne még mit kérdezni. Nem beszélnélek le, gyere, próbáld ki magad...de egyet fogadjál meg, így látatlanban előre...azt a lécet, amelyik az inger, tolerancia szintedet méri, emeld jóval feljebb, mert ha itt ezen a pár oldalon úgy érezted, hogy kikóstoltak, akkor ez a szakma nem neked való az összes résztvevőjével együtt. ...és nem azért mert gyenge vagy, hanem azért, mert talán azt hiszed sokan vagyunk, nagy ez a szakma...hidd el, amint bekerülsz rájössz...itt gyorsabban terjednek a hírek, mint gondolnád... Üdv és hajrá!!! Többieknek: Nagyon tetszettek az írásaitok!!

alelölülő 2009.11.23. 15:02:27 / # 14926
Pedig Málna még fel se vette a pályára kerülés feltételei közé a kötelező oktatást /vacsora/ Csoguval.

csogu 2009.11.23. 14:31:09 / # 14925
Na megyek, visszaolvasom ezt a topikot...

csogu 2009.11.23. 14:30:42 / # 14924
Hmmm...szerintem egy ideig kerülni fogom :-)
törölt felh. 2009.11.23. 14:04:40 / # 14923
avatar
Ricsi.Én a Kentákit választanám a helyedbe..:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tomajer 2009.11.23. 11:26:30 / # 14921
Mindent:-) Ez egy igen jó, mozgalmas lap:-)
csogu 2009.11.23. 11:11:07 / # 14920
Inkább azt csacsogjátok el, hogy mit érdemes visszaolvasni?

csogu 2009.11.23. 11:10:04 / # 14919
Nem, azon én már 10 éve túl vagyok, hogy szégyelljem magam azért, mert havi 300 órai munkából nem jut mindenre... :-) Szégyellje magát az, aki el van szegényedve, lakosság és mindene fizetve van :-)
tomajer 2009.11.22. 20:26:18 / # 14918
Mit kellett volna tennem? Aszonggya, írjam már be....és elmesélt egy húszperces történetet...:-)
Fox 2009.11.22. 20:15:20 / # 14917
avatar
Valahogy ez fogalmazódott meg bennem is.. :)
Nevem senki 2009.11.22. 12:53:36 / # 14915
avatar
Mondták már neked, hogy amilyen kicsi vagy, olyan rosszindulatú is???? :-)
tomajer 2009.11.22. 12:40:17 / # 14914
Ez volt a legeccerűbb módja, a dolognak. Azt akarta, hogy ne higgye róla senki, hogy "nemfizetés" miatt nincsen nettye! Pedig ugye ez fel se merül:-)
Oldalszám: 8