Hozzászólások száma: 287
Ugrás a hírhez Oldalszám: 15
Témakörök > Hírek fórumai > Verseljünk A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2005.12.30. 22:06:53 / # 120821
avatar
Wagon R+ Megunta a Suzukiját? Cserélje le újra! Lökhárító elöl-hátul színre legyen fújva! Az immobilájzer már benne van a 'slusszba' Sohasem fog csalódni a Wagon R+ -ba. Beletettek ezer extrát, többet is mint akart Leverheti félgázon az egész Párizs-Dakart! A sok extrából kettőt is kiemel a sajtó: Forgatható kormánykerék, kinyitható ajtó. Ebben már nem pótkerék van: olyan, mint egy airbus Jár hozzá egy felfújható full pót-WagonR+. Hegymenetbe nem szarozik, simán ez a nyerő Ahogy tombol alatta a tizenhat lóerő. Sík terepen is odab*sz: gyűrődik az aszfalt Ha gyorsan tolod feltépi a matchbox-terepasztalt. Kirándulás? Erre lett a 'kocsi?' kitalálva Utazhatsz bent négykézláb, guggolva vagy állva. Ülés nincsen benne, ez már futurizmus Hogy is nézne az ki, hogy ül a turizmus? Hely van benne bőven, pótolja a házat Csak ne menj vele messzire mert százon eszik százat. Két sajátossága még: az "izomerő-szervó", Meg a klímarendszer: "ablakfüggő thermo". A kesztyűtartójában van egy titkos button Aztat kell megnyomni ha lerohadsz az utton. Akkor a műszerfal kiírja hogy:"csocsi" Mert ebből az életben nem lesz már kocsi. Egy esélyed van még: a szupertitkos kódja De nehogy elhidd, hogy a problémád megóggya. A hibamentesítőt aktiválnád vele Igen ám kistestvér, de hogyan írod bele? A WagonR+ -ban az a tuti üzlet Hogy van hozzá titkos kód, de nincsen billentyűzet. Most aztán szarban vagy; nézel jobbra-balra Hirtelen új message jön a műszerfalra: "Szeretnék neked egy jó tanácsot adni Indujjá el gyalog vagy itt fogsz megrohadni". Ha WagonR+ -t vásárol számoljon a sokkal, A kockázatokkal és a mellékhatásokkal. Amióta gyártják rajta ül az átok Már a szlogen mögött nagy átk*rást látok. Gazdaságos motor meg metálfény kaszni SUZUKI A MI AUTÓNK, meg is lehet b*szni!

törölt felh. 2005.12.30. 21:40:28 / # 120820
avatar
Hétfővers A hétfői hangulatom vasárnap kezdődik, amikor jókedvem már javában vergődik. Agyamra jellemző, hogy túlontúl vérbő: mi a francnak nekünk e rohadék hétfő?! A jókedvem itt ülve persze csak tetőzik, látásom a monitortól lassanként kettőzik. Arra gondolok, hogy otthon milyen laza... Ígérem jó leszek, csak menjek má' haza! Kutatom okait, de nem kell messze menni, a hétfőt minden naptárból ki kéne venni. Elkezdődik vele a monoton sok munka, Kilenc óra sincs, s már mindenki megunta! A mai rímfaragás csak azért jött ám létre, hogy ki még nem tette, mosolyogjon végre, Mindjárt itt a holnap és eljön majd a kedd, Éppen itt az idő, hogy lábad haza szedd!

pimpam 2005.12.29. 16:10:06 / # 120819
avatar
Milyen lehet a halál? Vágyálmomban barát, Eltemettek végre, Talán sosem éltem. Itt vagyok, de mióta? Kedves hideg koporsómba, Homlokomra földet szórtak, S rég elfeledkeztek rólam. Milyen lehet az élet? Álmodozom a mélyben, Régi kedves gondolsz-e rám? Tudod-e hogy merre találsz? Álmodozom halálomban, Mély és hideg otthonomban, Testem hideg, szívem lángol, Ha nem szerettél, már nem bánom. Találj rám!

Admin 2005.12.24. 09:58:30 / # 120818

törölt felh. 2005.12.20. 20:57:59 / # 120817
avatar
Csillagok alatt alszik a föld lehet hogy egyedül én vagyok ébren suhognak körben a zaj madarak társtalanul fekszem az éjjben Csillagok alatt fekszik a test az enyém a tiéd akárkié könyörögnék, hogy engem szeress de nem ragyogsz rám már soha többé Csillagok alatt jár kel a test az enyém a tiéd vagy a másé a test csak izgága gyönge hirnök az életé vagy az elmúlásé Mond csak mi ez az álom barátom, mond csak mi ez az ének mi ez a dal mit a távolban dúdolnak a vének

hanzi 2005.12.18. 20:10:09 / # 120816
avatar
Szasztok mindenkinek jó szórakozást kívánok! Kívánság lista!!! Azt kívánom: ne viruljon orrod hegyén a bor, hogy a híres taxi-droszton te legyél a sor! Hogy hófehér munkahelyed a "bió-t" szeresse, sok hiéna taxis hapsi ne húzzon deresre. Munka közben ne teljen meg allattad a bili, ne törjön ki soha rajtad egésznapos dili. Versem nyitott folytathatod kívánság listámat, nem nyitom ki sohasem rád kedvenc kis bicskámat.

törölt felh. 2005.12.13. 13:19:54 / # 120815
avatar

Oldalszám: 15