Hozzászólások száma: 115
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Egy kezdő taxis vallomása A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
potozs 2009.06.17. 00:07:11 / # 113871
avatar
A hozzászólásaid alapján, primitívségeddel te sokkal többet ártottál a szakmának mint amennyit Bubic valaha ártani tudna! Sokan hálásak, hogy abbahagytad. Egy IFA-ban tudlak elképzelni félmeztelen, klumpában, KOLEV rendszámmal az ablakban.
törölt felh. 2009.06.16. 18:45:39 / # 113870
avatar
Én mondtam,hogy 1 bolond 100-at csinál... http://www.blikk.hu/erotika/orulet-huvelytaxi-jarja-helsinki-utcait-150995.html

málna 2009.06.15. 21:53:30 / # 113869
avatar
Mióta olvaslak,és persze szembesülök mások "leleményességével",már nem hiszek a mesékben...A világ változik,és én is,de valami nem fog soha! Még időben gyulladt be a villanykörte a fejemben,és hidd el,ebben óriási szerepe volt a személyed újbóli feltünésének,illetve a feltalálókat megszégyenítő kreatívitásról tanúbizonyságot tevő szakértő kollégák megnyilvánulásai is! Szóval engem kihúzhatsz a mókás listádról,most már máson kell nevetgélned... Tehát,hajrá Lajos!Irány a reptér!
Bántelki Lajos 2009.06.15. 21:37:03 / # 113868
avatar
Jó utat a reptérre 2900.-ért.. Nagyon szépen köszönjük! Ez tényleg szép volt! Neked pedig jó dülöngélést, szervezkedést... :)) Sajnos, most van igazán szezon, így 1 ici-picit több a munkánk, így legnagyobb sajnálatomra... Csak néha nézek be. De akkor Rád keresek! Olyan szórakoztató vagy! Még hiszel a mesékben! Jó meló! Helló!
málna 2009.06.15. 21:02:34 / # 113867
avatar
Köszönjük,hogy itt lehetsz velünk,és megszínesíted a szürke hétköznapjainkat.Nélküled semmik lennénk.Szórakoztatóak az írásaid,kérlek ne tűnj el újra...hiányoznál! Jó utat a reptérre 2900.-ért..
tomajer 2009.06.15. 16:49:20 / # 113866
Szétszóródtunk:-) De jó lenne, ha nem itt folytatódna. Ez a cikk is a pólyásról szól, csak pár évvel ezelőttről.
Bántelki Lajos 2009.06.15. 16:43:38 / # 113865
avatar
Csak azt nem értem, hogy mit keres ebben a topikban ez a karatéma!?

Bántelki Lajos 2009.06.15. 16:38:46 / # 113864
avatar
Az a baj, hogy maradiak vagytok! Amíg hozzád beül a tisztelt utas,és azt látja,hogy a 23.századi technológia mindenféle csilivili cuccait beszerelted az autódba,olyan véleménnyel lesz,hogy nem is szar a taxisnak.De ha rákérdez a válság hatásaira Rád nézve,és elkezdesz panaszkodni,elég nagy negatív kontrasztot teremtesz magad körül.. És tudod mit! Nem is szar! Csak Neked, mert megjátszod itt a megmentőt, sírsz mint 1 fürdős...a és ha valaki bele mer kezdeni valami újba, lehurrogjátok! Jól teszi amit tesz! A Tomicsek dülöngéléssével nem értek egyet, de vele vagyok a kara..izében:)) Te meg húzd le magad, menj dolgozni és dülöngélj! Bubi! Sok sikert, idegesítsd nyugodtan ezt a maradi bandát. Te és a Hobbytaxis vagyotok a legnagyobb királyok! Ja meg a Tomicseki!
málna 2009.06.15. 11:40:29 / # 113863
avatar
Kedves Bubic! Én megértem az okfejtésed,igaz nem értek vele egyet.Azt helybenhagyom,hogy a tarifák csökkentése egy szakadékhoz sodorja az egész szakmát.De ha jól látom,Te még egy olyan cégnél szolgáltatsz,amely tartja magát tarifailag.Neked sem kötelező olcsóbban fuvaroznod... Az én problémámat,amelyet ki is fejtettem,úgy látszik Te nem értetted meg.Egy része vízió ugyan,de van egy sajátságos magyar oldala is..Te most elkezdtél valamit egy cégen belül,amit még eleinte jó szemmel néznek majd a kollégáid.Majd miután több munkád lesz,mint nekik,ellened fordulnak!A folyó mindkét partján ellenséget szerezni nem érdemes! Engem is,mint mindenki mást érint a válság.Spórolunk és többet dolgozunk.De ennek ellenére nem pattant ki olyan ötlet a fejemből,amellyel erkölcsi és anyagi "kárt" tudnék okozni a saját kollégáimnak.15 év alatt nem nyúltam le egy utast sem,nem kütyüztem,a két "állandóm" is a baráti társaságomból került ki.De lehetőségem lett volna bármelyikre,csak éppen nem tartottam volna erkölcsös húzásnak! Amíg hozzád beül a tisztelt utas,és azt látja,hogy a 23.századi technológia mindenféle csilivili cuccait beszerelted az autódba,olyan véleménnyel lesz,hogy nem is szar a taxisnak.De ha rákérdez a válság hatásaira Rád nézve,és elkezdesz panaszkodni,elég nagy negatív kontrasztot teremtesz magad körül.. Véleményem szerint jobban jártál volna,ha ezt a pénzt befekteted valami másba,amely még esetleg nem is kerül a kollégáid szeme elé. Még valami.. Van egy matematikai elmélet,amelyet úgy hívnak,hogy pillangó effektus.Ez azt takarja,hogy paradox módon,Te teszel valami apró dolgot és ezzel talán beláthatatlan következményű problémát szülsz vele.Nyílván,ezt előre nem lehet látni,de jobb mérlegelni és érdeklődni előtte,hátha okosan döntesz a jövődet illetően!
bubic01 2009.06.14. 21:47:47 / # 113862
avatar
Kedves Málna! Remélem, abban egyet értsz velem, hogy a jelenlegi helyzet nem tartható, és nem vagyok hajlandó sem 184-ért, sem 150.ért sem pedig 2777-es maxért fuvarozni! Amikor mindenki ellened fordul, el kell tudni dönteni, hogy meddig tolathatsz, mert előbb utóbb ott lesz a fal, rosszabb esetben a szakadék! Én a magam lehetőségeivel próbálom meg szinten tartani, esetleg növelni a bevételeimet. Ennyit tehetek, azért hogy túléljem. Mert mire ez az egész válság lecseng, addigra sokan elvéreznek majd, és nagyon nem szeretnék benne lenni!!! Remélem érted az okfejtést...
Kempes 2009.06.14. 20:50:32 / # 113861
avatar
Sok egyedi ötlet született már itt. - nem számított fel egy taxis kiállási díjat, hogy eggyel több utasa legyen - egy taxis egyszer régen pénzt adott valakinek, hogy neki eggyel több utasa legyen -egy taxis egyszer mercédesszel kezdett taxizni, hogy a kollégáit kizárja bizonyos fuvarokból és neki eggyel több legyen - egy taxis kijárta, hogy 5 személyes taxija lehessen, hogy Ő eggyel több fuvart tudjon csinálni. - Egy taxis egyszer nyakkendőt kötött, hogy neki ettől eggyel több utasa legyen - Egy taxis egyszer ...... karaoké szettet épített a kocsijába, hogy neki eggyel több utasa legyen. Soroljam?
málna 2009.06.14. 20:48:55 / # 113860
avatar
Engedd meg,hogy az 5-ös és a 6-os bejegyzésedre reagáljak.. Becsülendő,hogy szeretnél jó szolgáltatást nyújtani.Csak hogy a megfelelő helyzetfelismeréseddel valami nincs rendjén.A Te általad felállított extra kimeríti a szolgáltatás maximumát!A taxi szolgáltatás lényege,hogy A pontból B pontba,a lehető legrövidebb idő és út alatt,a kornak megfelelő gépjárművel-melynek esztétikailag és higénialiag kifogástalannak kell tűnnie-végezhető!Nem eszünk,iszunk,dévédézünk,játszunk,dalolászunk,szeretkezünk a gépkocsiban! Tehát,ha jól szeretnél szolgáltatni,akkor inkább arra figyelj oda,hogy mindig légy ápolt,az autód tiszta-műszakilag megfelelő,a fogazatod hiánytalan,lábszag és izzadságmentes,illedelmes és udvarias! Nem akarok ünneprontó lenni,de lehet,hogy ezt még Te sem gondoltad végig,főleg nem az 1-es bejegyzésed,mivel ezt még más is olvassa rajtunk kívül...ha érted,hogy mire gondolok!
bubic01 2009.06.14. 20:21:17 / # 113859
avatar
Csak néhány helyesbítés: 1.Nem MAX3000 Ft, hanem MIN 3000 Ft, szerintem különbség 2.A citynél sem nyúltam le senkit, hanem épp ellenkezőleg, Urh-n tutiztam rá, épp ezért volt feltünő, ha lenyúltam volna nem tűnt volna fel, de nem tettem, és most sem tenném meg! 3. Csogu! Nem tudom milyen honlapról beszélsz, de nálam nincs, és nem is lesz IP címre utaló bejegyzés 4. Sosem jártam Jenő bácsinál! 5. Bohóc vagyok? Igen, Idióta? Lehet Aberált? Nem hinném. Azt tudom, hogy csinálhatom azt mint ti, elküldhetem az annyába az összes utast, mert le merte húzni az ablakot, és utána tarthatom a markom, hátha még kedvesen jattot is ad, és EZZEL KÁROSÍTVA MEG a kollegáimat, hiszen az életben nem fog veletek utazni az, akit elküldtél a pi..ába, mert melege mert lenni...Nem én... 6.Ez nem Taxi? De az, a fehér rendszámos, taxaméter nélküli, esetleg lábbal hajtott fuvarozással ellentétben, ez az! Sárga rendszámmal, taxaméterrel, vállalkozói igazolvánnyal... De tudjátok mit? MInnél több utast szelektáltok ki, valamilyen indokkal, nekem annál több lesz!::-) Romboljátok le azt a keveset is, ami még maradt!!! Ennyi!

törölt felh. 2009.06.14. 18:23:58 / # 113858
avatar
Tudod,hogy szerelmes vagyok beléd:)
Nevem senki 2009.06.14. 18:06:49 / # 113857
avatar
Zoli, a stílusod a régi, de alapvetően igazad van. Mindegy , amig nem kötelező és leszarom, ki hogy csinál zenebohócot (by Ricsi) magából.:-)
törölt felh. 2009.06.14. 15:07:48 / # 113855
avatar
Szuszááááááááááá
tomajer 2009.06.14. 15:06:52 / # 113854
Én nem vagyok ideges. Csak szégyellem magam. Nna nem miattad...a taxisok miatt:-)
törölt felh. 2009.06.14. 14:58:50 / # 113853
avatar
Tamás nyugodj meg. Küldök neked egy szerelmes számot:) Nem tudom,hogy kell belinkelni:) http://www.youtube.com/watch?v=vvhr3PFHX-k

tomajer 2009.06.14. 14:58:24 / # 113834
Majd rájössz.

törölt felh. 2009.06.14. 14:56:37 / # 113852
avatar
Csodálatos...de a tanulás nem a te érdemed hanem a gyereké.Ne vedd el töle köszi.
Oldalszám: 6