Hozzászólások száma: 115
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Egy kezdő taxis vallomása A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2009.06.14. 11:25:23 / # 113796
Szerencsére már nem vagy taxis Zolika!
coffos 2009.06.14. 11:24:59 / # 113795
avatar
Akkor ezekszerint a 9 méteres limo is taxi ?
coffos 2009.06.14. 11:23:51 / # 113794
avatar
Nem a tehénről van szó, egyszerűen ez nem a taxiba való és kész. Legyen ettől több utasa, az Ő dolga, de ha majd nem hallja meg a kereszbe jövő szirénázó mentőt akkor meg már késő.... Egyébként konkrétan nem érdekel ki hogyan alázza meg magát....
törölt felh. 2009.06.14. 11:23:16 / # 113793
avatar
Az a baj vele Tamás amit te nem értesz meg,hogy ö TAXInak nevezi magát.Ez itt a baj.Érted?Hogyértenéd.
tomajer 2009.06.14. 11:21:22 / # 113782
Karaoketaxit, meg a karaoketaxi.hu-ról:-) Mi a baj vele? Nem a Tele5-nél hírdette meg. Nem azt várja el, hogy a Tele5 ajánlja ki őt. Nem a taxitársaság repertoárja!!! Onálló őtlet, akár önálló vállalkozásnak is tekinthwető. Ha beindul neki, lehet hogy kilép a Tele5-ből, és a saját lábára áll, amiről mi itt csak álmodozunk. Nna? Ki a tökösebb? Mi a tíz percnél tartunk, mert nem bírunk ennyi időre sem leszakadni a köldökzsinorról. Ő, már egy saját honlapnál, saját megrendelői körnél? Ki árt többet a taxinak? Ő, vagy mi?
tomajer 2009.06.14. 11:14:53 / # 113792
Mi kezd mi felé elindulni??? Ha jól számolom, a TGFSZ-nek már van tizenöt tagja. A Miért Beteg a taxiról véleményként jött nyolc SMS. Nem mint lépne be. Sztrájkolni tegnap este egyedül sztrájkoltam a kúton. (a Tele5-nél, amikor beszólokvidáman, hogy kávétime, kényszeres csönd fogad) És akkor megköpködjük, aki kitalál valami újat, úgymond előremenekülőt magának Gyerekek. Ez konkrétan a dögöljön meg a szomszéd tehene is! :-)
törölt felh. 2009.06.14. 11:14:05 / # 113791
avatar
Tamás.Ez nem Utas gyülölet.Szó sincs Utas gyülöletröl.Itt arról van szó,hogy az utas már tul sokat meg enged magának.Itt erröl van szó.Hidd el 1 hülye 100-at csinál.Kiváncsian várom mikor lessz Pogácsát adó taxis.Lelkisegélyszolgálatos taxis.Sorolhatnám.Itt nem igy kéne pénzt keresni.Saját magatok vagytok a pénzetek ellensége.ITT FEL KÉNE MÁR VÉGRE ÉBREDNI ÉS KI KÉNE ÁLLNI MAGATOKÉRT A CSALÁDOTOKÉRT ÉS A TÖBB MILLIO FORINTOS AUTÓTOKÉRT!!!!!!!!OLYAN SZINTEN SZARTOK EGYMÁSRA,hogy az már elviselhetetlen.Itt nem karokézni kéne.Hanem kivonulni a városba csoportosan.HOGY ELÉG!!!!!!!!!!!!NEM TOVÁBB!!!!!Karaokézon bánnya a fütyim.DE ENNÉL SOKKAL ÉGETÖBB PROBLÉMÁK VANNAK:!!!!!!!!!!!!FÉLTEK A VÁLTOZÁSTÓL!!FÉLTEK KIÁLLNI MAGATOKÉRT!!!Sorolhatnám....erröl van szó nem másról és nem utas gyülöletröl.
tomajer 2009.06.14. 11:07:05 / # 113787
??? Ezexerint te hülyítetted meg Kolevet?:-) Már értem "MESTER" Szerintem neked sem ártama némi pihenés Ricsi:-( Nem kéne ilyen rettenetesen gyűlölni az utasokat. Ez egy szolgáltatás. Ahol eddig azt mondtuk, ne az árral versenyezzünk, hanem a minőséggel. Pólyás, kitalált valamit. Semmit nem árt vele a többieknek, hisz egy szóval sem mondta, hogy ingyen teszi,. Plusz szolgáltatást nyújt, jó pénzért. Helyesen teszi. Ez a melléduma meg, hogy kötelező lesz mindenkinek, olyan szintű sarkítása pillanatnyi helyzetünknek, hogy még tőled is sok. Sz'al dőjj le Kolev mellé, és pihenny!:-)
törölt felh. 2009.06.14. 11:05:55 / # 113786
avatar
Most elépzeltem egy két embert ahogyan karaokéznak majd a kocsijukba:D:D:D:D:D:D:D Sanyi:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

törölt felh. 2009.06.14. 10:59:43 / # 113785
avatar
Lehet csk én vagyok gyenge idegállapotu..komolyan.Én már akkor rá szoltam a kedves utasokra amikor a saját hangomat nem hallotam a nyeritésüktöl.Ha rájuk mertem szolni,hogy még egy hangos mondat és az óra megált és a kocsi is.Már attol is ha beült és elkezdi tologatni az ülést mint valami debil.Csodálkozott ha rá szoltam,hogy NEM!!!Az ugy marad.Nem kényelmes?Akkor üljön HÁTRA!!!!Tudnék mesélni,hogy egy két igen értelmes kollégánk miket meg nem engedett az utaskájának.Amikor meg kimegyek én érte akkor élböl utaspanasz lessz belölle.Mert az én autom dohányzó és nincs benne külön HAMUTÁLCA!!!!!!!!!!!!!!!Meg,hogy nekem mért fekete szinü a kárpitom ez olyan lehangoló.Meg ö SIETNE!!!!Volt akinek siettem.De csak azért,hogy az életébe többet ne kérje azt h siessek.Elvannak kurvásodva az utasok.Mert ö megteheti!!TEHETI MEG A ....mat.Azt teheti meg.Azt teheti meg,hogy beül az ülésbe KÖSZÖN!!!!!MEGMONDJA HOVÁ MENNYEK!ÉS ONANNTOL KUSSOL AMIG KI NEM SZÁL!!!Ez lenne a teljesen korekt fuvarozás.Bocsánat mindenkitöl akit megbántottam de kiborultam!

törölt felh. 2009.06.14. 10:51:45 / # 113784
avatar
Drágám. Ne boritsá már ki légyszives,hogy ezzel nem járat le pl téged.NE ÖLJ MEG légyszives:) Soroljam,hogy minek hivják a taxisokat? Mert 3000ft olyan nagy összeg...komolyan hatalmas összeg.Majd amikor fent van az állatja tegyük fel a 17-be és szol a marhájának cicaaaa jöjjé értünk légyszi gazdagrétre de lessz 3000huf a kanyar.Megéri???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????NEM!!!EZ AZ EGÉSZ HÜLYESÉG?????????HÜLYESÉG!!!!
törölt felh. 2009.06.14. 10:47:09 / # 113783
avatar
Komolyan mondom nem értem. Béla.Megnézném a fejed a mikor a te kocsidba karaokézna valaki.Komolyan.Kiváncsi lennék rá.Itt nem az a baj,hogy a kedves "megasztár" jelen esetben a taxisunk igy akkar több fuvarhóz jutni.Meg amit te is irtál,hogy rég nem itt kéne tartani stb..ebben is igazad van.De Béla.Szerintem pont nem igy kéne több fuvarhoz jutni.Kajak bolondot csinál magából meg mindenkiböl.Ezekután csodálkozól ha le forint baszoznak minket?Ezen még felis tudsz háborodni?Én elhiszem,hogy kezdö meg minden meg még igy akkar érvényesülni.De azért áljunk már meg.Nem veszed észre,hogy pár pihent agyú kollégád majd megindul és akkor lessz mindenféle taxi?Gondolok itt a "Itt szivhatsz nyugodtan"Itt hányhatsz nyugodtan"itt megdughatod a nödeta hátson" itt még szájon is verhetsz 3000ft-ért"S mivel te ujjitani nem fogsz ezért még cimhez férni se tudsz majd?!Gondolkozz már ezen.Én is voltam kezdö.Söt még az is vagyok.De ez hol él?Komolyan.Beteg?1-2 buzi disconak nézi az autodat,bele hány piával kajával akkar utazgatni.ád parancsol,hogy kapcsold a klimát mert neki melege van.Béla.Én ezeket az elsö sarkon basztam ki vagy be se engedtem.Jó a klimást azért még nem basztam ki annak csak szimplán mondtam,hogy huzza le az ablakot ha fázik.Amelyik meg fázott annak meg azt mondtam,hogy nekem meg melegem van.Ugye Ricsi?:)Szoval komolyan nem értem,hogy ez neked mégis hogyan tetszhet.Elég nagyban szarvan mindenki feje fölött.Nem igy kéne több fuvarhoz jutni.Végre felkéne emelni a hangotokat de nem karaokézva és nem a kocsiban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez a "megasztár" is ezen töprengjen.Ne pedig ezen a marhaságot. Tomi.Nem értesz ugylátom.Emlékszel volt az a banner.Itt fagyizhatsz pijálhatsz stb...akkor ezt is ird majd oda.

coffos 2009.06.14. 08:35:38 / # 113780
avatar
Nem érted. Nem a szimpátiáról meg a kreativitásról van itt szó. A srác lehet szimpi meg minden, de cipőt a cipőboltból....
mb210 2009.06.14. 08:11:01 / # 113779
avatar
Tegyétek a szivetekre a kezetek ! Miota taxiztok ? Miota 300ft az alap ? INFLÁCIÓ???????????? Dráguló megélhetés ? Dráguló rezsik ? STB??? A 3000 ft kiálásal és némi utazással teljesen rendben van a dolog ! Már rég itt kellene mindanyiunknak tarifailag állnunk a mai világban , nem pedig a BKV árai alatt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Valaki esetleg streeptes taxi ??????? Menyi lenne az anyi ?
mb210 2009.06.14. 08:00:10 / # 113778
avatar
Azért mert neked ez nem szimpi attol még találékony a srác . És jol teszi mig van rá esetleg kereslet . Mert bolondok edigis voltak . Egyébként meg az utas választ .! Hogy hogy és mint az egy más kérdés . (Én röhögök rajta )
bemondó 2009.06.14. 07:58:14 / # 113777
avatar
"Lassan jön az üvegasztal pengével meg fehér csíkokkal......had érezze magát jól az utas..." Olyat ismerek!!:))
Dr.Manhattan 2009.06.14. 07:56:09 / # 113776
avatar
Bocs ez nem ide...
Dr.Manhattan 2009.06.14. 07:53:52 / # 113775
avatar
Kolev! Ne haragudj a srácra , Ő így nyugtatja meg a lelkiismeretét , hogy miért nem hajlandó 3000 -nél kevesebbért mozdulni. Ez nem gondolom , hogy lejáratná a taxisokat. Az viszont igen , ha hagynánk kötelezővé tenni. Aztán jön a hajszárító a kocsiba, meg a ps3. Ő is csak tisztességes megélhetésre vágyik szerintem, mint Mi mindannyian.
smokie09 2009.06.14. 07:45:19 / # 113774
avatar
Biztos csak halkan énekelnek, hogy hallják a szirénákat!
coffos 2009.06.14. 07:42:08 / # 113773
avatar
Lassan jön az üvegasztal pengével meg fehér csíkokkal......had érezze magát jól az utas... Ha véletlenül raszta a fazon akkor énekelhet Bob Marleyt, meg füvezhet út közben.... Igaza van ebből a szempontból Kolevnak, hogy kezd talán elindulni valamiféle megmozdulás ( szakszervezet vagy mi ), erre ezt kell publikálni hogy csináljunk bohócot magunkból.... Egyébként nem tudom hogy közlekedésbiztonsági szempontból ez mennyire helyes dolog....
Oldalszám: 6