Hozzászólások száma: 199
Ugrás a hírhez Oldalszám: 10
Témakörök > Hírek fórumai > Amikor elpattan az a bizonyos húr A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2005.11.02. 09:15:41 / # 112684
avatar
Igazad van egyáltalán nincs szükségünk rájuk,viszont amit össze harácsoltak fuvarokat az utcáról több évtized alattés most drága pénzért kell megvásárolni tölük azokra a fuvarokra szükségünk van,mert abból élünk.Nem azért olcsó a céges fuvar díj,hogy az utasoknak jobb legyen hanem azért,hogy a taxitársaságokat hívják az utasok.
törölt felh. 2005.11.02. 01:08:24 / # 112683
avatar
No comment :-)
törölt felh. 2005.11.02. 01:08:03 / # 112682
avatar
megint könyörög, hogy törölj! vagy már fenyeget is!
törölt felh. 2005.11.02. 00:36:38 / # 112680
avatar
Miért törölném? Azért, mert nekem nem tettszik valami, nektek még jogotok van leírni. De azéé ugye nekem is van jogom leírni a véleményem?:-) tomajer
törölt felh. 2005.11.02. 00:35:50 / # 112679
avatar
Te beszélsz becsületről, akinek fogalma sincs róla, hogy mi is az? Te, aki nyomorgatsz több száz embert? Akinek 99%-ban köszönhető a kialakult helyzet? Marad csendben és örülj neki, hogy van aki még eszi a hülye szöveged, aki bedől neked és van még koldus, aki a te cégednél próbálmegélni. Lepukkant a Rádiótaxi már vagy 10 éve. Add el bagóért, és örülj, hogy az életedben nem kellett dolgoznod. Gyere ki az utcára és bizonyíts, de addig hallgass a neved, mert beléd folytjuk a szót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az is hülye, aki nálad dolgozik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
törölt felh. 2005.11.02. 00:34:21 / # 112678
avatar
Mit oktatsz te itt ki minket? Ha nem tetszik akkor torold. Egzik beiras sem volt annyira felhaborito mint ez az oktato stilus. Ne akarj atyaskodni mert szarni fogunk ratok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
törölt felh. 2005.11.01. 23:52:18 / # 112677
avatar
Jó estét! Szégyen az amit ezen a szomorú napon műveltek! Emberek hangsulyozom EMBEREK százezrei mennek a temetőkbe megemlékezni szeretteikről , gyújtanak gyertyát síratva azt aki már nem lehet mellettünk közöttünk! Ti pedig miket írogattok ide ?? Hát nem szégyen ezt ilyen nyíltan ilyen arcátlanúl bele vágni mindenki pofájába , hogy loptok , csaltok és még Ti nevezitek magatokat Taxisnak Ti a szakama szégyenei vagytok!! Ez egy nyílvános fórum ezt ország -világ olvashatja - hát tényleg ez kell?? Hát tényleg tovább akarjátok rontani a taxizás a szakma még meglévő nimbuszát? Hát tényleg azt akarjátok ,hogy azok akik ilyeneket olvasnak rátok szabadítsa az ellenőrzés minden válfaját? Hát tényleg mindennel el tudnátok számolni? Szégyen amit itt és most ma műveltek !!! Hősők vagytok névtelenűl arctalanúl bele a nagyvilágba! - Ez igen ez már már forradalmi tett már majdnem 56-os bátorság! Reménytelenek vagytok tán tanúlnotok bátran vállalkoznotok kellett volna akkor amikor ezt mi tettük akkor kis meghúzodó kis ide oda csapodó senkik voltatok - na de majd ma ma már hősök ma már kemény válltozást követelő óra pörgető batyuzó csaló senkik vagytokpersze arctalanúl ahogyan ez ebben a DEMOKRÁCIÁBAN illik!!!! Mindezt amit ide oly bátran megbújva a senkiségetek álarcában írtatok, KIKÉREM MAGAMNAK MAGUNKNAK és a BECSÜLETESEN dolgozó igazi TAXISOK NEVÉBEN!!!!!!!!!!! És most nyugodtan szídjatok csak engem tovább ez most divat de én a nevemet és az arcomat adom mondandómhoz mert az igazság velünk és nem veletek senkikkel van! Remélem minden becsületes Taxis és Utas egyetért ezzel!!!!!! Ti pedig SZÉGYELJÉTEK MAGATOKAT!!!!!!!!! Góré001. Horváth Pál!!!
törölt felh. 2005.11.01. 23:49:46 / # 112676
avatar
Jóestét uraim! Örülök, hogy jó a hangulat:-) Valaki kérdezte, hogy miért nem rakjuk be az eredeti hanganyagot?!? Háá, mer úgy gondoltuk, hogy nem tűri a " nyomdafestéket ". De amit itt olvastam, meggyőzött arról, hogy bátran betehetjük, egyesekhez képest, azok a srácok, elsőáldozó diakonisszák:-( Kéretik, nem anyázni, köcsögözni, stb. Elvégre "többdiplomás *" kultúremberek vagyunk:-) tomajer / * akinek szól érti:-) /

törölt felh. 2005.11.01. 23:47:15 / # 112675
avatar
Csak a rádiósok dolgoznak. Ülnek a kocsiban és várják a csodát amit a Pali beharsogott nekik. Annak is elment a sütnivalója aki odamegy dolgozni. Buda
törölt felh. 2005.11.01. 23:46:42 / # 112674
avatar
Ki az a barom, aki halottak napján dolgozik????????? Van itt más is a Tele5-től?
törölt felh. 2005.11.01. 23:46:10 / # 112673
avatar
Miért nem dolgozol inkább az helyett, hogy ideirogatsz?
törölt felh. 2005.11.01. 23:44:02 / # 112672
avatar
Az APEH szarik ránk és az sem nekünk lenne rossz. Kilépnénk a cégektől azt miként ellenőriznének minket te okoska? Ott regisztrálhatják a címfelvételt. Az a cégek halála lenne és nem a miénk, annak meg csak örülnék. Megnézném Sipi arcát amint nem lenne cége.
törölt felh. 2005.11.01. 23:42:50 / # 112671
avatar
Most is annyiért ülnek be, csak nem tudják. Pont annyian amennyien benzint vesznek, amennyien szereltetnek, amennyien sorban állnak az IKEÁNÁL, KIKÁNÁL, ugyanannyien amennyien mind fizetik azt, ami jár. Ez a cégvezetők hülye dumája, mert fossnak attól hogy mi is megélhetünk, mi is kinőhetjük magunkat a mocsokból, ahová ők kényszerítenek minket. Te barom! Te droid bunkó!
törölt felh. 2005.11.01. 23:42:05 / # 112670
avatar
Bazz TE osti, már elnézést, 250-ért vajon hányan ülnánek be? Kereslet-kínálat egyensúlyáról ugye még nem hallottál? Hihetetlen....
törölt felh. 2005.11.01. 23:40:10 / # 112669
avatar
Mi vagyok én te szerencsétlen hüllő? Aluliskolázott? Mondod te ezt miközben a gályát j-vel írod? Meséld már el honnan a francból veszed azt hogy én mezítlábas vagyok? Hányszor ugassam neked, hogy céges vagyok te arctalan pikkelyes? Nem a mezítlábasok a rablók, mi vagyunk azok, mert a szerencsétlen barmokat beetetjük az olcsó tarifával majd levesszük őket amennyire csak lehet. Miért ennyire a vágyad az hogy én mezítlábas legyek? Dudás mókuskának hordom a pénzt. De hordtam sok helyre. Tele5, Tele4, Tele a faszom veletek. Mennyi helyről kell még a pénz? Mi az amit már ti sem szégyelltek? Erre jön ez a marhája és mezítlábasozik.
törölt felh. 2005.11.01. 23:37:08 / # 112668
avatar
Akkor nekünk végünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
törölt felh. 2005.11.01. 23:35:38 / # 112667
avatar
Fel kell kérni a Bakuczot és a Palit, hogy képviseljenek minket, vezessék be a FIXtarifát. Pali mindig velünk volt és szidja a többi vezetőt. Józsi karakán srác és együtt a mi megváltóink lehetnének. Nem tudom kiváltani a gyógyszereket, nem tudom a plusz kauciót befizetni, nem tudok semmit. Segítség kell és csak ebben a két emberben bízhatunk.

törölt felh. 2005.11.01. 23:32:46 / # 112666
avatar
gyík az anyád aki ilyen szemetet szűlt a világra harsogj csak hátha oda basz nekünk az apeh -harsogj csak aztán majd mikor elszámoltatnak nyávogj ,hogy miből van ez meg miből van az!
törölt felh. 2005.11.01. 23:31:00 / # 112665
avatar
te nem egy becsületes mezitlábas hanem egy köcsög hiéna vagy ezért tüntek el az utasok az utcáról a telefonoktól már az éttermekből sincs rendelés mert ti rohadt nagypofájú aluliskolázott szemét hiénák beáraztátok őket! ti vagytok akik munka nélkül tudás nélkül iskolai végzettség nélkül apucika autójával szétraboljátok ezt a szakmát miattatok tartunk itt miattatok kell nekem 12 órát gájáznom mert ti fasszopó köcsögök megtettétek nekem hát legalább fogd be a pofád azt dolgozz rabolj amig lehet aztán úgyis vége lesz nekem is de neked is!
törölt felh. 2005.11.01. 23:26:25 / # 112664
avatar
Eddig én is azt mondtam, hogy nem szabad tolni az utasokat, ebből a tarifából kell megélni. De most belátom, a politikám csődöt mondott. Jó reggelt kollégám, örülünk hogy felébredtél, ráébredtél. Köszöntünk köztünk. Vagy becsületes mezítlábas leszel, mész a maximált tarifán, vagy céges vagy, és lopsz amennyit bírsz. Meg kell fizetni hogy a cégvezetők ellopták az utasokat az utcáról.

Oldalszám: 10