Hozzászólások száma: 11
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > A GVH véleménye a fővárosi taxi tarifák szabályozásáról A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
69 2013.10.29. 14:37:38 / # 11074
avatar
Ki az a 600? Akik a Facebookon like-olta a Hallotaxit?
Apuka 2013.10.29. 02:31:11 / # 11073
.

MCCCXCII 2011.12.13. 12:22:24 / # 11072
Valahol egy dologról beszélünk. Jó ez a hasonlat a fotel forradalmárokról. De, valahogy úgy vannak az emberek vele, amíg nem értik meg, vagy nem értetik meg velük azt, hogy ebben a játszmában nem a fotelban kell forradalmárkodni, hanem a fel kell kelni, és el kell menni a szavazófülkéig (bocs ez nem politika, csak példa), azaz a mi esetünkben össze kell fogni, és egységesen fellépni, akkor lehet valamit lépni, vagyis jutunk előrébb. De, amíg nincs meg az egység, és bármikor kecsegtetőnek tűnő ajánlatokkal szét tudják zilálni a „csapatot”, addig sajnos az a pár ember a lelkét is kiteheti a többiek kedvéért, addig nem fog semmi sem változni. De, apropó, ha már felvetetted a fotelforradalmárokat, akkor én a számunkra egy kis számítógépes „tesztjátékot” ajánlok. Lehet irkálni bele különböző adatokat. Azután hátha elmennek a fülkéig is. :)
Kovács Zoltán 2011.12.12. 20:10:57 / # 11071
avatar
Jó reggelt! Végre felébredtél!
Apuka 2011.12.12. 14:59:00 / # 11070
nincs mit magyarázni ezen. van 6000 bamba (majdnem birkát írtam) aztán van 6-8 aki nem az. ők kihasználják a többiek birkaságát. és jól is teszik. 600 kivételétel mind csak fotel forradalmárok vagytok
MCCCXCII 2011.12.12. 12:51:11 / # 11069
Érdekes. Akármelyik szakértő tanulmányát olvasom, vagy hallgatom, mert van oly bátor, hogy hozzászól. Én, azt veszem ki az egészből, hogy a kedves megrendelő, vagy utazni vágyakozó csak az, az ár érzékeny. Az utas a vásárló, én a szolgáltató pedig az eladó. Tehát, a vásárló az, az ár érzékeny. Én mint a szolgáltatás eladója nem vagyok az. Na most, ha én üzemanyagot veszek a töltőállomáson, akkor én vásárló vagyok, vagy szolgáltató? Mert, ha vásárló vagyok, akkor én is ár érzékeny vagyok. Itt, a szolgáltatók között miért nincs egy lefelé tendáló árverseny a kegyeimért. Most sorolhatnám a szervizeket, alkatrészárusokat, stb. De, most csak a fuvarszervezőkkel foglalkozzunk. Ők is azzal etetnek minket, hogy azért kellenek ezek a nevetséges tarifák, mert a kedves igencsak ár érzékeny. Na most, amikor nekem adja el a fuvarszervezési szolgáltatását, akkor nem gondol arra, hogy én mint vásárló, én is ár érzékeny vagyok? A telefonszám tulajdonosok, mint fuvarszervezők érdekes módon csak felfelé mennek az árakkal. Vagy azért, mert nekik növekedtek a költségeik, vagy csak azért mert a másiknál most emeltek. Na, ezt magyarázza meg nekem valamelyik hozzáértő szakértő.
MCCCXCII 2011.12.12. 11:21:55 / # 11068
Ezt a nyuszika tojta (olyan is), Jézuska pedig meghozta. :((
Aranyospalabácsi 2011.12.11. 20:38:57 / # 11067
avatar
Ebből nekem ebből az jön le,hogy a tel szám tulajdonosok szépen megegyeztek egymással,hogy kinyírják a palit.A Cucó meg jól felnyomta őket. Jól gondolom? Ezek nyolcan vannak( vagy mit tom hányan,de nem sokan) mégsem tudnak megegyezni.Pár millán össze vesznek. Igazi patkány mind.
tomajer 2011.12.11. 18:52:59 / # 11066
[b]A GVH határozata 2011 Dec 01. A Gazdasági Versenyhivatal Versenytanácsa - a dr. Fejes Gábor és dr. Marosi Zoltán ügyvédek (Oppenheim Ügyvédi Iroda) által képviselt 6 x 6 Taxi Közlekedési Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. (Budapest), - a dr. Horváth L. Gábor ügyvéd (Horváth L. Gábor Ügyvédi Iroda) által képviselt Buda Fuvarozó Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. (Budapest), - a dr. Földvári Attila ügyvéd (Georgi-Földvári-Oláh Ügyvédi Iroda) által képviselt BUDAPEST TAXI Személyszállító és Szolgáltató Kft. (Budapest), - a dr. Turán Tünde egyéni ügyvéd (1025 Budapest, Kapy út 50.) által képviselt City Taxi Fuvarszervezı Szövetkezet (1119 Budapest, Vahot utca 6.), - a dr. Balázs Péter ügyvéd (dr. Balázs Péter Ügyvédi Iroda) által képviselt Fıtaxi Autóközlekedési és Szolgáltató Zrt. (Budapest), - a dr. Szmetana Béla ügyvéd által képviselt Taxi-2000 Szállítási és Szolgáltató Kft. (Budapest), - a dr. Pongrácz Tibor ügyvéd (Pongrácz és Társai Ügyvédi Iroda) által képviselt Taxi 4 Fuvarozó Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. (Budapest), - a dr. Horváth György ügyvezetı által képviselt VOLÁNCOM Közlekedési és Kommunikációs Kft. (Budapest), - a dr. Monok Attila által képviselt Taxi Fuvarszervezı Társaságok Szövetsége (1087 Budapest, Kerepesi út 15.), - a dr. Tekler Norbert ügyvéd (Istvánfi & Tekler Ügyvédi Iroda,) és H. Cs. meghatalmazott által képviselt Rádió Taxi Kft. (Budapest) eljárás alá vontakkal szemben versenykorlátozó megállapodás miatt folytatott versenyfelügyeleti eljárásban – tárgyaláson kívül – meghozta az alábbi v é g z é s t .

törölt felh. 2005.11.07. 10:57:15 / # 11065
avatar

törölt felh. 2005.10.30. 14:41:16 / # 11064
avatar
nem lennétek kedves gévéhá, a kutyafaszának se hiányoznátok