Hozzászólások száma: 227
Oldalszám: 12
Témakörök > Droszt Híradó > Airport Taxi mit keres itt??? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Csumi 2006.03.16. 13:23:44 / # 109675
avatar
Szerintem nem érted mi a problémám ezzel...Nem mindegy, hogy azért nem állhatok meg valahol, mert egy másik cég, személy, bárki, megelőzte az én cégemet, vagy engem, és megvette előlem a helyet, (ezt esetleg lehet üzletnek nevezni,)vagy azért nem állhatok meg, mert esetleg szájba lőnek! (mert ezt meg csak gengszterizmusnak lehet nevezni, az erősebb kutya b..ik alapon Szerinted?..
törölt felh. 2006.03.16. 13:23:38 / # 109674
avatar
Mert azok biza vannak, nem kis számmal!!! Mesélj ki koppintott az orrodra, amikor a tányérjában matattál?:))) Nézd, pont azt magyarázom, hogy engem hidegen hagy, mivel, ha a szerinted rendnek nevezett dolog ott kialakulna, akkor sem jutna nekem onnan falat, mert a sok okos ott állna 2 km-er hosszan, mint ahogy ezt 6. ker igen jól megírta. Így nekem, és AVH-nak, És 6.kernek totál nincs erről semmi véleménye, mert baromira hidegen hagyja...hö?:)
törölt felh. 2006.03.16. 13:21:14 / # 109672
avatar
Na, akkor szétkapom ezt a marhára ülő dolgot...nem lesz nehéz. [i]Még egy apróság: a piacos hasonlatod azért sántít, mert itt bizony az engedélyt az egész városra kapod, és nem egy drosztra! [/i] A kereskedelmi engedélyt meg csak egy piac, egy helyére adják ki....hát tessék kapaszkodni, NEM! A többi része meg demegóg:)
tomajer 2006.03.16. 13:20:57 / # 109673
Hogy értsed bogárkám: Nem azt írtam, hogy ilyen vagy olyan véleménye van, hanem azt, hogy HATÁROZOTT az meg van neked is. (mint itt olvashatjuk már sokadszor:-))) Tehát csak azt jeleztem, hogy senkit nem hagy hidegen az ottani helyzet, nem mesértődni kell, hanem kibeszélni a régi sérelmeket. Mert azok biza vannak, nem kis számmal!!!
törölt felh. 2006.03.16. 13:19:21 / # 109670
avatar
Mindenkinek meg kell értenie, és el kell fogadnia, hogy a taxistársadalomnak, igen markáns véleménye van az ottani állapotokról, és az ott dolgozó taxisokról. No, akkor ezt fejtsd ki kérlek, hogy én, szegény idióta is megértsem, DE ne legyen benne negatívum, mert te azt mondod, én rosszul értelmezem, és ezt TE nem úgy értetted..:-) Kíváncsian várom...;-)
törölt felh. 2006.03.16. 13:17:02 / # 109669
avatar
Mint mondtam, vedd figyelembe a mondatban elheykezett értelmezését, vagy te azt állítod, hogy tomajer arra célzott, hogy a taxistársadalomnak markáns véleménye van, és ez azt takarja, hogy boldogok és elégedettek vagyunk a jelenlegi helyzettel? Mert akkor nem szóltam:)
Csumi 2006.03.16. 13:16:09 / # 109668
avatar
oksi, majd olvassa:-))
tomajer 2006.03.16. 13:15:47 / # 109667
Tudom, hogy szereted, ha másolgatok:-))) "Mindenkinek meg kell értenie, és el kell fogadnia, hogy a taxistársadalomnak, igen markáns véleménye van az ottani állapotokról, és az ott dolgozó taxisokról. Ez a fórum talán alkalmas lesz rá, hogy a régi sérelmeket kibeszéljük, megismerjük a másikat, és talán egyszer újra kollegának érezzük egymást." Itt az ominózus mondat, ami beletiport az önérzetedbe. Olvasgasdd még egy párszor!
törölt felh. 2006.03.16. 13:15:24 / # 109666
avatar
Ez nem válasz. Lényeg az, hogy nekem ne nyilatkozzon senki sem a nevemben. Én megértem azt, ami az egész világot mozgatja, és nem akdok ki rajta, mert a taxinál is így van. Egyesek csak a céges taxikat tudják elismerni. Rendben, akkor fogjuk meg az engedélyünk és lobogtatva álljunk be mondjuk egy T2000-es rendezvényére. Azt majd meglátjuk, hogy hivatalos feljelentést tesznek-e, vagy kapunk az arcunkba..??..!!! Persze az már magától érthető, hogy más céges rendezvénynél nem kavarunk, de a mezítlábasok már fájnak nekünk...MIÉRT?:)
Csumi 2006.03.16. 13:14:58 / # 109654
avatar
Csogukám! Te fuss neki mégegyszer mit is írt tomajer, mert szokás szerint megint te nem vágod. A markáns szót nem negatív tényezőként említi... a piacos hozzászólása pedig ül...
törölt felh. 2006.03.16. 13:12:36 / # 109653
avatar
[i]Gondolom mennyire.... akkor azt a standot te hivatalosan bérled, és nem elűzted erőszakkal az előtted ott árulót ugye?[/i] Vagy annak az embernek tömtem meg a zsebét, aki erre engedélyt adhat, majd biztosítja zavartalan működésem. Pl.: Piac felügyelő és az ő szép nagy zsebe:) Nem a hivatalos szó a lényeg itt...

tomajer 2006.03.16. 13:11:38 / # 109638
Csak az uccsó mondattal tudok maradéktalanul egyetérteni:-)))
törölt felh. 2006.03.16. 13:11:26 / # 109652
avatar
"valinek" remélem úgy értetted valakinek!(VALI A PÁROM!) Természetesen valakinek, és nem is tudtam hogy a kedves párod Valinak hívják, kézcsókom neki!

törölt felh. 2006.03.16. 13:09:49 / # 109636
avatar
Piacos dolognak fuss neki még egyszer, mert nagy baromságot írtál:) Mivel te a markáns szót, mint negatív tényező említetted, így azon értelmezését cáfoltam. Egy mondatba beszerkesztett szó, akkor nyeri el a használatos értelmét, ha a mondat környezetét is ellemezzük. Barom Ildikó barom. Ildikót baromira szeretem. Ha neked az a két mondat, azonos hatással bír, akkor nincs mit mondanom:-))) Imádom amikor atyai hangon oktatsz, mindig egy vicc jut róla eszembe. Nem mindegy hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy hülye okoskodik! :-DDDD

Csumi 2006.03.16. 13:09:30 / # 109629
avatar
BIZA, BIZA!!!

Csumi 2006.03.16. 13:07:29 / # 109664
avatar
Gondolom mennyire.... akkor azt a standot te hivatalosan bérled, és nem elűzted erőszakkal az előtted ott árulót ugye? "szvsz ajánljuk fel valinek közösen" "valinek" remélem úgy értetted valakinek!(VALI A PÁROM!)
tomajer 2006.03.16. 13:01:02 / # 109665
Na van időm az oktatásodra egy kicsit:-))) Sz'al, kedves nagyonöntudatos barátom: a markáns, nem azt jelenti, hogy egyöntetű! Még kevésbbé az, hogy negatív, vagy rossz! Miután tudjuk, hogy ha valahol öt taxis összejön, akkor tuti, hogy hat véleményt képviselnek, fel sem merült bennem, hogy bármiben is közös nevezőt feltételezek magunkról:-((( Tehát, kéretik öntudatosan az értelmező kéziszótárt bújni, mielőtt hisztériás rohamot kapsz, csak azért, mert másnak is van véleménye! ui: megjegyezném, a tied is elég markáns:-) Csak éppen nem egyezik a többségével! De ez persze nem baj! Csak azt mutatja, hogy a te orrodat ott nem verték be. Te akkor kezdtél el taxizni, amikor a ma érvényes szabályok már kialakúltak, tehát neked ez a természetes. Még egy apróság: a piacos hasonlatod azért sántít, mert itt bizony az engedélyt az egész városra kapod, és nem egy drosztra! Semmi gáz nem lenne, ha egy drosztot megvesz valaki, vagy kibérel, és akkor a többieknek annyival kevesebbet kell fizetnie! Per pill, itt az engedélyed az egész piac területére szól, nix stand, érkezési sorrend van, ki hol talál helyet. /mármint hivatalosan/ Csak éppen a jobb placcokra érdekes módon nem lehet kipakolni, mert valakik, valamiért, többek mint a többiek.
Fox 2006.03.16. 13:00:26 / # 109661
avatar
Ha kicsit lejebb huzod a homlokodnál, tuti :-DD
törölt felh. 2006.03.16. 12:57:15 / # 109660
avatar
:-DDDDDDD Abban az esetben szvsz még napi bevételét is átadja:)
Fox 2006.03.16. 12:53:21 / # 109659
avatar
Biztos rajtad volt a sapkád.
Oldalszám: 12