Hozzászólások száma: 227
Oldalszám: 12
Témakörök > Droszt Híradó > Airport Taxi mit keres itt??? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Csipi 2006.03.15. 11:52:33 / # 109611
avatar
Bocsánat! A megszólítás Csogu!

Csipi 2006.03.15. 11:51:00 / # 109610
avatar
Szia., Csipi! Ne haragudj, de most nem értek Veled 1-et! Teljesen más az, amikor -pl a főtaxi megnyer egy vagy több szórakozóhelyet- és más, amikor valaki illetve valakik erőfölényüket és azt kihasználva, hogy mi nem tudunk összetartani, kiszorítanak a taxidrosztról, vagy fenyegetéssel esetleg tetlegességgel elzavarnak. Te, kollégának nevezed az ilyen taxist? Melyik a kolléga? Az amely az ismeretségét, esetleg anyagi fölényét kihasználva ( lásd főtaxi ) megszerzi magának a megrendelőt és nem Ő, hanem a rendezvény szervezője küld el Téged vagy aki az esetleges fizikai erőfölényét kihasználva saját maga küld el egy olyan taxiállomásról amely minden taxisé. Miért nem jön ki a Malévtól egy arra kijelőlt személy és mondja, hogy ez, meg az a taxicég dolgozhat ezen a helyen?! Nekem az airport és turist taxisok nem kollégák! Azt nem mondom, hogy az ember nem érdemel még 1 esélyt! Akkor ha önszántából eljön onnan, megpróbál egy korrekt cégnél beilleszkedni és meglátjuk mi lesz belőle! Egyébként nekem egyik sem kollégám!
törölt felh. 2006.03.15. 06:57:46 / # 109607
avatar
Nézd, a taxisok nagy többségére nézve ez a jelző, hogy ruppótlan nem sértő, maximum megállapítás.
törölt felh. 2006.03.15. 06:56:34 / # 109608
avatar
SZia Csipi! Igazad van, nehezen nyeli be az ember amikor elzavarják egy-egy helyről. De...és itt a lényeg...ez minden cégnél is áll. Van egy társaság ami megnyer, vagy megvásárol egy helyet. Legyen az szórakozóhely, vagy rendezvény, teljesen mind1, oda más nem állhat. Innentől kezdve, hogy nem egyedi, hanem általános jelenségről beszélünk, nem lehet egy cég, DE még mezítlábas kolléga ellen sem kifogásunk. Természetesen ez csak az én véleményem. Más megközelítésből nézve: Nekem mindenki kollégának számít, aki a taxizást valamilyen formában is űzi. Legyen az mezítlábas, céges, akármi. Ő is az utcáról él meg, így köztünk a helye. Az más tészta, hogy sok módszerrel nem értek egyet, de az más lapra tartozik.
tomajer 2006.03.14. 21:48:08 / # 109609
Szia! Előszöris, a szerkesztők tényleg ruppótlanok, mint az átlagtaxis:-( Merthogy azok. Másodszoris, ez a lap, minden taxisok lapja szeretne lenni. Természetesen van írjuk, de itt mindenkinek helye van aki taxisnak érzi magát. Legfeljebb el kell viselnie, hogy a más nézeten lévők elmondják, leírják róluk a vélemenyüket Harmadszoris, a Tourist Taxi, nem fizető hirdető (sajnos:-)) hanem a ti szavazataitok alapján, a nagy budapesti taxis honlapteszten nyerte a hirdetési felületet, a Főtaxival, és a City Taxival egyetemben. Remélem sikerült kielégítenem a kiváncsiságodat. És természetesen, leírhatod a vélemenyedet bármikor a repteresekről, ja és persze rólunk is :-) A szerkesztők nevében: tomajer
Kryss 2006.03.14. 21:22:35 / # 109606
avatar
Nemértelek... Egyébként nemtudom mirol beszelsz.. Airport taxi reklamot te hol látsz? A tourist taxi nem éppen ugyanaz..és eloszor nézz magadba mielott valakit és valakiket ruppotlannak mersz nevezni.
Csipi 2006.03.14. 21:20:20 / # 109605
avatar
Csak nézek ki a fejemből! Jól látom, a pénz már itt is ilyen nagy úr?! Az airport taxisok elzavarják, megfenyegetik, kiszorítják, több esetben tetleg bántalmazzzák a taxisokat és itt reklámozhatják magukat?!!! Gyerekek, hova jutunk így???! A szerkesztők nem lehetnek ennyire ruppótlanok! Elnézést a kemény szavakért, de most egy kicsit kikeltem magamból. Nektek mi a véleményetek??

Oldalszám: 12