Hozzászólások száma: 128
Oldalszám: 7
Témakörök > Hírek fórumai > Továbbképzés zöldfülüeknek és csökkent szellemi képességű kollégáinknak ! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao 2008.12.29. 15:05:33 / # 103956
avatar
Ha halad a kór,akkor a gyógyír kifejlesztésére több energiát kell fordítani! :)
Petya 2008.12.29. 14:58:22 / # 103955
avatar
Trágárkódhatsz ez nem változtat semmin. Haladni kell a kórral.
Bao 2008.12.29. 14:48:56 / # 103954
avatar
Még szerencse,hogy én vagyok olyan "öreg",különben nagyon tudnám sajnálni a változást. :)
killer 2008.12.29. 14:48:15 / # 103953
avatar
A drága jó karon szoptató mamikádért, azért.
Petya 2008.12.29. 14:47:04 / # 103952
avatar
Minden változik miért pont ez ne váltózna?
Petya 2008.12.29. 14:47:03 / # 103951
avatar
Minden változik miért pont ez ne váltózna?
Petya 2008.12.29. 14:47:02 / # 103950
avatar
Minden változik miért pont ez ne váltózna?
killer 2008.12.29. 14:46:03 / # 103949
avatar
Pali ebédelj inkább tovább, mind jobban járunk.
Bao 2008.12.29. 14:45:26 / # 103948
avatar
A nagy öregek szerint 15 éve kijöttél este 9kor és éjjel 2kor már a haverokkal voltál a kúton. Ez idő alatt meg lehetett keresni a havi tagdíjat. Kicsit elcsúsztak az arányok?? :(
Petya 2008.12.29. 14:40:33 / # 103947
avatar
Nem lenne kőzpont, nem lenne cím. Nem lenne cím, nem lenne utas. Uccákat járva kóborolhatnánk várva a szerencsét. Ne akarjatok változásokat, mert az csak nekünk lenne rossz!
még valami 2008.12.29. 14:36:09 / # 103946
avatar
Rágjátok a gittet, és én sajnos mindenkivel egyetértek. Bbetyárral különösen:-)))))))

rőzsehordó 2008.12.29. 13:41:09 / # 103943
avatar
Itt utoljára 1990-ben volt összetartás, azután és azóta is rengetegen dolgoznak, és dolgozni is fognak azon, hogy sose legyen egység! Első körben a régi rendet kellene visszaállítani, azt, hogy ne 9 milliomos-milliárdos kezében legyünk. Ehhez viszont az kellene, hogy a taxisok ne vegyenek fel címet, és elöbb utóbb az emberek kénytelenek legyenek az utcán integetni mint más nálunk sokkal fejlettebb európai és tengerentúli nagyvárosban. De ez ugye teljességgel elképzelhetetlen, mert soknak annyi tartaléka sincsen, hogy megengedhesse magának, hogy otthonmaradjon kipihenni egy betegséget, vagy egyáltalán csak csináljon magának 2 egymást követő szabadnapot. Szóval ez a fenti ötlet kilőve. De van még:)
szega 2008.12.29. 13:27:38 / # 103942
avatar
És akkor elérkeztünk a tyúk és a tojás estéhez... :((
csogu 2008.12.29. 13:13:39 / # 103941
[i]DE! Ki tud tenni a szakma jobb megítéléséért? Csak mi, akik most is ezt a "szakmát" űzzük...[/i] Nézd, jelen pillanatban 2 marék gyógyszert vettem be, meg infralámpázom, plusz beöltöztem, mint aki síelni megy...és este mehetek ki dolgozni, még így is...és amíg ilyenkor nem tehetem meg, hogy egy vírusos megfázást itthon békében kipihenhessek, addig a legkevésbé az érdekel, hogy milyen a szakma megítélése és hogy én mit tudnék tenni a szakma jobb megítélésért. Itt kérlek már egy jó ideje az életben maradásról van szó...semmi másról. Nagyon örülök, ha te ennél előrébb vagy és az Isten adjon neked ahhoz erőt, hogy ez így is maradjon!!!
szega 2008.12.29. 13:01:56 / # 103940
avatar
No! Szűkül a kör! Igen! Igazad van ez ami most folyik az utcán (ésnemazutcán!!!), még köszönő viszonyban sincsen a szakmával. DE! Ki tud tenni a szakma jobb megítéléséért? Csak mi, akik most is ezt a "szakmát" űzzük amikor a mélyponton van (remélem nem csak oda tart). Nem várhatunk csodára nem várhatjuk azt, hogy majd jön az új nemzedék és majd Ők.. és legfőképpen nem várhatjuk azt, hogy majd magától megoldódik minden. Az ÉRDEKKÉPVISELETEKTŐL sem várhatunk csodát, ezt bebizonyították az elmúlt évek és nem is biztos, hogy ez az érdekvédők hibája hiszen mi magunk is tanácstalanok vagyunk az érdekeinkkel kapcsolatban. A politikára várni megint csak elhibázott lépés lenne.(pártállástól teljesen függetlenül) Nekünk kellene tenni valamit, majdnem mindegy, hogy mit csak végre egységesen! Meg kellene mutatni, hogy képesek vagyunk kiállni a magunk érdekeiért és érdekében. Amíg ez nem történik meg addig marad ez a langyos... Megoldás???? Kíváncsi lennék rá én is!
csogu 2008.12.29. 12:05:32 / # 103938
Szeretem, amikor megcsókol téged a múzsa:-)))
csogu 2008.12.29. 12:05:05 / # 103937
Akkor nem a segítségükre lesz, hanem beviszi őket az erdőbe...
csogu 2008.12.29. 12:01:30 / # 103939
A jó taxis: 1, Autója műszakilag kifogástalan, hiszen embereket szállít. 2, Fizetni valóival nem csúszik, mert egy olyan létbiztonságot tud magának teremteni, ami ezt lehetővé teszi 3, Heti egy pihenőnapot tart és munkás napjain sem dolgozik 9 óránál többet 4, Tiszta, szaga nem vetekszik az állatkertben fellelhető róka úréval. 5, Képes konfliktusok kezelésére, azokat maximálisan békésen kezeli, ezzel nem fosztva meg kollégáit a későbbi fuvarlehetőségtől, de nem engedi magát megalázni. 6, Azt a szót, hogy kolléga, ismerje, és ha ilyen egyeddel találkozik, akkor ne egyoldalú legyen a köszöntés...vagyis, ne legyen egy vadparaszt, aki nem érti, hogy az a másik taxis mi a fenéért integet neki az utcán:-) 7, Tudjunk ember maradni még a nehéz hónapokban is. Háááát nekem valahol itt kezdődne a taxi...taxis... ha már annyira erőltetjük, hogy azt, ami manapság folyik az utcán, szakmának csúfoljuk.
Bbetyár 2008.12.29. 11:31:02 / # 103936
A jó taxis: -A jó taxis tudja, hogy nincsen fuvar, sem pedig utas fuvarszervező nélkül. -A jó taxis tudja, hogy az etikásnak mindíg igaza van. -A jó taxis tudja, hogy mindenért fizetni kell, mindenért NEKI kell fizetni. -A jó taxis tudja, hogy mindenkinek kártyákat kell osztogatni. -A jó taxis nem tudja, hogy a tulaj interes hiéna volt. -A jó taxis nem tudja, hogy a nagy tekintéjű igazgató egy délipályaudvari drosztfoglaló. -A jó taxis tudja, hogy mikor kell vinni a rendszám pénzt. -A jó taxis tudja, hogy mikor kell a pénztárba bevinni a havi dézsmát. -A jó taxis tudja, hogy a viteldij annyi amennyit a nagyon nagy vip megrendelő meghatároz. -A jó taxis tudja, hogy a fuvar ideje alatt az utas szöröstül böröstűl megvásárolta és ha akarja akkor az utast megilletti egy éjszaka a taxis feleségével is. -A jó taxis tudja, hogy nincsen korrupció korrekt a címkiadás, de egy hamburger többre képes mindennél. -A jó taxis nem tudja, hogy rajta kivül mindenki, minden taxizáshoz kapcsolt kisegítő vállalkozó milliomos lett ebből a "szakmából". -A jó taxis tudja, hogy a nagy cégek kizárólag a taxicég jóhírnevének, és nem a visszapörgetésnek köszönhetően kötnek velük szerződést, és ha nem lenne olyan nagyon jóhírű akkor bizony gyalogszerrel járnának. -A jó taxis nem tudja, hogy az egész foglalkozása jogsértésre és számítógépes csalásra és adócsalásra épül. -A jó taxis tudja, hogy mindig kell lennie egy batyusnak egy olyan kollégának akit szidhat és szapulhat, mert addig nagyonjó ameddig egymást szidják, de a dézsmát idöben kipergetik. -A jó taxis tudja, hogy neki kuss a neve. -A jó taxis tudja, hogy minden nagyon szép, minden nagyon jó, csak az urh szóljon.
rőzsehordó 2008.12.29. 11:30:39 / # 103935
avatar
Így van! tomajer! Ha tényleg ennyire segítő szándékkal vagy az újonnan érkezettek felé, akkor ajánld figyelmükbe ezt az olvasmányt: SZEMÉLYTAXISOK ÉS SZEMÉLYGÉPKOCSIS SZEMÉLYSZÁLLÍTÓK SZAKMAI ETIKAI KÓDEXE
Oldalszám: 7