Felhasználó hozzászólásai
Téma: ADOK-VESZEK! Üzleti céllal fizetős!!! bocs:-)
Hozzáadva: 2020.11.24 09:05
Nem járnál jól. A Kutyka sokat eszik :-P
Téma: ADOK-VESZEK! Üzleti céllal fizetős!!! bocs:-)
Hozzáadva: 2020.11.22 17:05
Ennyiért tuti nem adnám el őket ... akkor inkább rohadjanak meg a sufniban :-(
Téma: Új támogatási rendszer az elektromos autókra, Taxira kiemelt támogatás
Hozzáadva: 2020.11.22 08:47
Mint tudjuk, ez egy halandók számára érthetetlen matematikai művelet eredménye, tehát, nem jelent semmit.
De: 28 ... de lehet, ha ma kötném több lenne, a jövő héten meg kevesebb :-(
Elméletileg, ha eladtam a Touránt és át tudom vinni a bónuszt, még csökken.
De: 28 ... de lehet, ha ma kötném több lenne, a jövő héten meg kevesebb :-(
Elméletileg, ha eladtam a Touránt és át tudom vinni a bónuszt, még csökken.
Téma: Új támogatási rendszer az elektromos autókra, Taxira kiemelt támogatás
Hozzáadva: 2020.11.21 17:06
Hét milla, másfél beugróval, 2,5%-os kamatra ...
Ez itt a promó helye :-)
Téma: Új támogatási rendszer az elektromos autókra, Taxira kiemelt támogatás
Hozzáadva: 2020.11.21 13:33
Jaja! Mind az! :-P