Hozzászólások száma: 67
Oldalszám: 4
Témakörök > Droszt Híradó > Részt vegyünk-e a liga mellett a sztrájkban? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.11.28. 04:41:22 / # 86014
...támaszkodhatunk tapasztalataidra és véleményedre. Én ha lehet kérni, inkább két mankót kérnék, valahogy abban több a bizadalmam:-))
fejsze 2007.11.28. 03:49:38 / # 86013
avatar
Kedves Tomajer! A topic címe tedd meg magadért, alcím sztrájk. Valami figyelemfelkeltőt szerettem volna. Kérlek olvasd vissza ezirányú beírásaimat és jelezd, ha bárhol azt írtam: gyerünk sztrájkolni, vagy azt a szót olvasod, hogy felhívás. Nyugodj meg és gondold át. Rádöbbensz majd, hogy jól megvédtél minket, de mitől is??? Remélem, ha elmúlnak ezirányú félelmeid, támaszkodhatunk tapasztalataidra és véleményedre.
csogu 2007.11.28. 03:48:58 / # 86012
Ok, igazad van,de...nem is tudom, vhogy ez olyan morbidul hangzik...üzenő fal, hogy ezen a héten kit és hol temetünk...komolyan kiráz az ötlettől a hideg, de sajnos az igény jogos...azt tudom mondani, hogy majd átgondoljuk, de ha valakinek van valami kivitelezhető ötlete erre, akkor hajrá, ne fogja vissza magát.
szega 2007.11.28. 03:09:56 / # 86011
avatar
Hogytemilyenhülyevagy!:) Csogu! Még az elsô oldalon leírtakra nem válaszoltam, sem Neked, sem killer-nek, most pótolom gyorsan. Nem, nem jött el a Pali. Csogu neked pedig nincs miért elnézést kérned, tiszta sor, hogy nem tudtok ott lenni minden taxis temetésén. Arra azonban találhatnátok megoldást, hogy egy-egy temetés idôpontját olyan helyen lehessen közölni, ahol még tomajer is elolvashatja. Nem véletlenül izélgetem ám ennyit! Neki kollégája volt a Feri! Az utolsó kb. 1 évét a T4-nél húzta le. Senkinek nem tunt fel, hogy hónapok óta nem dolgozik egy kollégájuk. Szép csapat! Mégis inkább a Rádiósok miatt ég a pofám, itt azért 10 évet töltött el a Feri.
csogu 2007.11.28. 02:50:47 / # 86010
Hmmmm…eddig nem volt kedvem az egész sztrájk dologhoz, de amennyit ma tomajer kapott a két topikba, én már csak nyerhetek ezen a dolgon:-)))) ÉLJEN A SZTRÁJK!!!!!!!:-DDDDDDD
szega 2007.11.28. 02:29:00 / # 86009
avatar
"Tehát csak lelkes habzást tovább, megvalósíthhatatlan álmok körül! Élmény olvasni:-) Tomajer! Milyen cinikus valaki! Mondd csak, hogy áll a "foglaljuk el a kamarát" projekt? Teljes kudarc? Sajnos abban igazad van, hogy ma szinte lehetetlen 100%-os támogatottságot elérni bármiben (és ez ma Magyarországon nem csak ránk taxisokra igaz), de hátha! Miért akarsz te a kerékkötôje lenni valaminek, aminek nem ismered, csak sejted milyen lesz a fogadtatása. Neked így jó minden? Neked a bólogatásért valahol olcsóbban adják az üzemanyagot? Azt mondod a sztrájk kárt okoz nekünk taxisoknak. Ha nem sztrájkolunk ugyanúgy mi szívunk, csak még birkának is érezhetjük magunkat. Nem kell figyelmeztetned én is itt élek Bp-n tudom, hogy igen kicsi az esély egy egységes (akárcsak 2 órás figyelmeztetésre) de ha alapból ilyen a hozzá állás akkor inkább tartsd meg a véleményed és csak akkor szólalj meg, ha tényleg szükséges. Ez most, amikor 2-3 ember eszmétcserél csak felesleges vészmadárkodás és ha valóban a meglelô idôben igazad is van senki nem fog rád hallgatni. Mondván, ugyan a tomajer mindig csak károg. Nem gondolom, hogy nálam a bölcsek köve, de ezen gondolkodj el. Üdv, Rt(sárga-fekete)619
detox 2007.11.27. 22:38:39 / # 86008
avatar
Én benne vagyok,amennyiben minen gkv kap kedvezményt.mitől különb a buszos a taxistól vagy a teherautó soförtől vagy a többi soförtől?

tomajer 2007.11.27. 21:16:32 / # 86007
Tudod, egy rossz megmozdulással ki lehet húzni a taxistársadalom méregfogát. Már ha van neki még ilyen. Összeszedni azt a három-négyszáz embert, aki még hajlandó valamire, és falnak vinni!!!:-( Van akinek ez érdeke lenne!
csogu 2007.11.27. 20:59:10 / # 86006
Kijelentő módban írtam!...nem feltételezésekre építettem az állításom. Öregszel barátom, kezdesz paranoiás lenni:-)))
tomajer 2007.11.27. 20:54:54 / # 86005
Nna erről nem vagyok meggyőzve!:-) Az egész marhaságot politika ízűnek érzem. Márpedig akkor dugnánk örökre a hurokba a fejünket, ha bármelyik politikai erőnek hinnénk, és segítenénk!
csogu 2007.11.27. 20:53:56 / # 86004
Ez az, tessék csak kiosztani tomajernek a feladatát…értékelni fogja:-)))
tomajer 2007.11.27. 20:53:18 / # 86003
Ezt próbálom tenni!
etikás 2007.11.27. 20:51:29 / # 86002
avatar
Így már azért érthetőbb a hozzáállásod. Pár odavetett szóból, ahol cinikusan nyilvánulsz meg, nem sok jön át abbol amit kifejtve gondolsz. Neked az lesz a dolgod, hogy megakadályozd a baromlépéseket, de egyenlő partnerként kezelve a kezdö sztrájkolókat.
csogu 2007.11.27. 20:49:18 / # 86001
Nyugi, Fejsze nem az, csak egy taxis, aki szeretne az is maradni…tudod…nem kell félni:-))
tomajer 2007.11.27. 20:43:11 / # 86000
Tudod az fájna, hogy egy pár lelkes ember megint megutálná a taxisokat:-( Pár barátom már járt így. Nem szeretném, ha a lelkesedés, pénz, munka, megint a semmire fecsérlődne el!!! És bevallom gyanús, amikor eddig itt meg sem szólaló ember első nekifutásra sztrájkra hív fel! Nem igaz, hogy nem értitek, hogy a sztrájk nem a mi eszközünk! Soha de soha nem leszünk már olyan egységesek, hogy 100%-os szervezettséget igénylő megmozdulást szervezzünk. Márpedig, ha még a józan ész számít, akkor ti is beláthatjátok, hogy öngól úgy sztrájkot szervezni, hogy a többi kollégád közben halálra kaszálja magát!!! Tied a büszkeség, övé a lóvé. Eredmény meg semmi, hisz az utasok el lettek fuvarmányozva!!! Gondolod azok a kollégáid, akiket bebolondítottál, valaha az életben még egyszer hallgatnak rád? Nna sz'al ez fájna! A sok sok csalódott kolléga fájna. Azokat, akikkel lehetne értelmesebb megmozdulást szervezni, örökre el lehet veszíteni, egy barom akcióval. És bizony én úgy látom, hogy valaki erre készül. Akik régen olvassák ezt a lapot tudják, hogy volt itt már önjelölt forradalmár. Aztán kiderült, hogy egy ifjú egyetemista, aki szociológiai kisérletet hajtott végre rajtunk.
etikás 2007.11.27. 20:34:52 / # 85999
avatar
Szellő, rendben, de legalább ettől frissülnének a gondolatok, kifújná a sok hülyeséget amivel hosszú ideje etetnek minket. Miért nem tetszik ez neked?
tomajer 2007.11.27. 20:32:53 / # 85998
Széllel?:-) Szellőnek is kevés!!! De fussatok neki. Mi minden támogatást megadunk! Aki meg tudja szervezni a sztrájkot, hogy annak eredménye is legyen, tuti utánna megél belőle! Lelkes szervező kerestetik.
etikás 2007.11.27. 20:30:10 / # 85997
avatar
Így is röhögnek rajtunk. Miért mész a széllel szembe? Mert nektek egyszer nem sikerült, akkor már alapból lehetetlen? Fájna ha sikerülne?
tomajer 2007.11.27. 20:15:18 / # 85996
Bocs hogy meg mertem szólalni a hallotaxin!:-) Úgy látom a józan ész itt csak "úri huncutság" :-( Tehát csak lelkes habzást tovább, megvalósíthatatlan álmok körül! Élmény olvasni:-) Röhög is rajtunk mindenki:-(
elégedetlen 2007.11.27. 19:52:18 / # 85995
avatar
azt hiszem lenne közös témánk mindannyiunknak miközben az utcán nem dolgozva töltenénk el 1 napot vagy 2 őt amíg lepapírozzák a fiúk a törvényeket. a kormány is mehetne gyalog a parlamentből meg a tv is sétálhatna aztán meg lenne miről tudósitania
Oldalszám: 4