Hozzászólások száma: 4039
Oldalszám: 202
Témakörök > Droszt Híradó > (ex)Rádiósok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
kezdő 2006.12.06. 19:44:20 / # 72590
avatar
Hogy a picsába van az , hogy te ennyi mindent elsőkézből tudsz és csak egy taxiska vagy? okoska miért nem vagy nagyember? pont mint egy jó kgb-s!-ez már karrier! arccal semmi sem megy csak az ÁGYBA SZARÁS?

kritikus 2006.12.06. 15:20:49 / # 72593
avatar
Nem szerzem meg neked azt az örömöt,hogy elkötözzek erről a topikról.Nem te döntöd el ki mit írhat ide.Az én anyagi helyzetemért ne aggódj hál istennek nem szűkölködöm úgy mint ahogy sajnos nagyon sok taxis akik vakon követik a cégvezetők parancsait.Tudod vannak olyan taxisok akik már nagyon régóta taxiznak és mindent tudnak a taxizással kapcsolatban. Megcsinálják a pénzüket.A túl szigorú szabályok a taxis kurvának valók.Azoknak akik magukat alkalmazottnak tartják másik taxis alárendeltjének annak ellenére,hogy önálló vállalkozók.
kritikus 2006.12.06. 15:09:34 / # 72592
avatar
Mérgeske! te / direkt kis t ,mint ahogy a horváthot se müveletlenségből írom kis h-val / aztán nagyon mérges lehetsz,hogy ennyire kiakadtál.Ha az irodában dolgozol, evvel a stilussal is bizonyitod a horváth csak ilyen primitív aluliskolázott emberszabásuakat tud alkalmazni.Normális szakmailag alkalmas emberek nem mennek hozzá dolgozni,csak a lecsúszott máshová nem megfelelő diszik. Tölünk még nem olvashattál ilyen trágár beírást és nem hiszem,hogy szükséges lenne lecsúsznunk a te,ti szintedre szintetekre.További kellemes mérgelődést kívánok,nektek.
törölt felh. 2006.12.06. 14:29:42 / # 72591
avatar
Ja azt még nem is említettem, hogy már itt a Főtaxinál voltam amikor összevesztem egy volt rádiós kollégával aki szintén Főtaxis lett .A sztori onnantól érdekes, hogy a Pali behívta az irodájában csinált neki egy nick nevet (rádió….) és lediktálta neki mit írjon , és hogyan küldjön el a picsbe. Pali a srác még mindig Főtaxis.

wolfy 2006.12.06. 13:54:56 / # 72589
avatar
a másik meg a telefonos kislány. mit merne ő mondani? ismerjül Pali stílusát mind. nekünk is olyanok mondták az ellenkezőjét, akik már évek óta ott dolgoznak(tak) és nem link gonosz hülyegyerekek voltak...

wolfy 2006.12.06. 13:52:29 / # 72588
avatar
nem értem, hogy a Hp miért feszeget olyan témát amiből csak ő jöhet ki szarul. olvastam a cikket a kilépő kollégától és abban volt, hogy ott villogtatta neki a Pali a nullás adópapírt. Ez szép és jó, de valaki magyarázza már el nekem, hogy az elmúlt évekban miért kellett folyamatosan váltogatni a kft-ket és miért nem lehetett egy rádiótaxi kft, amire írjuk mindig a cég felé a számlákat. Elhiszem hogy a mostani cégen nincs közteher tartozás, de mindig úgy csinálta, hogy ha egy cég már gázos volt akkor azt beborította, majd csinált helyette egy másikat. ehhez persze senkinek semmi köze mondhatja és tökéletesen igaza is lenne benne ha nem ő hozta volna fel ezt a témát.

HáziPálesz 2006.12.06. 11:51:10 / # 72586
avatar
Ha az Rt becsődöl, bár ez nem fog megtörténni, akkor se kerül senki az utcára mert következő héten a többi cég tuti hogy örömmel felvesz mindenkit! Az RT atért sem fog tönkremenni mert a 7777777 szám nagyon sokat ér, és mindig lesz aki hívja. Ha valakinek nem tetszik a cég, az húzzon a rákba, és ne játsza itt a mindenkinek jóakaró Roobin Hoodot!!!
dog 2006.12.06. 11:33:40 / # 72585
Bocs ezt a képet akartam az előbb.

dog 2006.12.06. 11:20:26 / # 72584
Boldog MIKULÁST mindenkinek.

dog 2006.12.06. 10:26:54 / # 72583
Kedves mérges alias (EX VÉN)!Ezt a hangnemet mi kérjük ki magunknak.Amenyiben te mazoista vagy,ám legyen.Alpári bértollnok stílusod felháborító.Rajtad kívül itt senki nem anyázott.KÉRJ BOCSÁNATOT A TAXISOKTÓL!!!!!!!!

wolfy 2006.12.06. 02:48:12 / # 72582
avatar
min csoldálkozol, ha elfogynak az érveik, akkor erősebbnek gondolják magukat(szellemileg), ha káromkodnak egy sort, meg a felmenőinket emlegetik és soros összefüggésbe hozzák őket a szexiparral - de mint látjuk tévednek, nem ettől lesznek meggyőzőek!
ADMIN 2006.12.06. 02:35:21 / # 72581
avatar
[b]Urak!! Megkérnélek benneteket is, hogy az obszcén szavakat mellőzzétek ebbe a topikban, és ha lehet mindegyikben. Amennyiben nem sikerül, akkor meg kell tennünk a szükséges lépéseket. Biztosan tudjuk, hogy a lapnak ártani akaró, a lapot rossz szemmel néző egyének szándékosan provokálnak benneteket. Ezekkel a nickekkel szemben gondolkodás nélkül fellépünk, de szeretnénk elkerülni, hogy a szórásba normálisabb nickek is belekerüljenek. Épp ezért kérünk benneteket, hogy ne üljetek fel a szándékos provokálásnak!!! Köszönjük!!!

roby 2006.12.06. 01:55:41 / # 72580
avatar
Stat Te mondtad ki az igazságot.Fletot kell elhajtani minnél elöbb mert,ha igy megy sokáig tönkre megy a taxistársadalom is.A legtöbb kolega el van adosodva és a várhato fuvarcsökkenések miatt sokuknak megélhetési gondjaik lesznek jövöre.Nem egymást kéne okolni a középosztály tudatos elszegényitése miatt.Más itt a BÜNÖS!

wolfy 2006.12.06. 00:33:20 / # 72579
avatar
szerinted így van, szerintem meg keresik a megoldást minden formában, ha csak egynek jobb lesz ha a beírásaimmal váltásra késztetem, már nem pofáztam hiába. üdv

törölt felh. 2006.12.05. 23:50:29 / # 72578
avatar
szerintem akinek a megélhetése forog kockán az úgysem olvassa a te hozzászólásodat. ha mégis akkor elég rosszul teszi.
törölt felh. 2006.12.05. 23:43:28 / # 72577
avatar
és reméljük te is kilépsz mindenki nagy megelégedésére elköltözöl erről a topicról és befejezed a köpködést:) elmész a városi taxihoz ahol majd elküldenek aztán elmész a dobókockát szabadjelző helyett viselő céghez ahol szívesen fogadnának de sajnos nem lessz pénzed belépni majd belátogatsz a kerepesi úton székelő egyik leg patinásabb fuvarszervező vállalkozáshoz ahol úgy itéled meg, hogy neked túl szigorúak a szabályok te a lazább rendet szereted ahol azt csinálsz amit akarsz és ha ennek a tevékenységednek a hatására kezdenek elfogyni a megrendelők akkor tudsz név nélkül hőbörögni. de sajnos ott már ismernek nem kérnek belőled.:( soroljam még?
wolfy 2006.12.05. 23:33:20 / # 72576
avatar
leanyázhattok és megtaláltok pofán is csapkodhattok, de a tényeken nem vátoztat ez semmit. itt NEM RÓLATOK VAN szó, hanem arról a néhány száz kollégáról, akinek a megélhetése(ház, kocsi, egzisztencia) forog kockán a RT szarakodása miatt, és ha valami csoda folytán az RT fölállna mondjuk egy fél év múlva, akkor ki fogja annak az 50-100-200 kollegát leszedni a BAR-listáról, visszaadni, a kocsiját, lakását, életét. Ti se legyetek kishitűek, minden cégnél van általában felvétel a központban, ott még a tisztességes, kiszámítható fizetés se álom. mondhatjátok hogy hazudok, de akkor nekem is mindenki hazudott akiket az elmúlt 8 évben szolgálatként vittem...

törölt felh. 2006.12.05. 23:23:35 / # 72575
avatar
Szerinted mennyi az a sok? számold már össze nekem légyszíves mennyien vagytok sokan felháborodva. Ha tudsz élő kódokat írni azt elfogadom kódonként egy főnek. A nicknevekeből hármat számítok egy főnek.
törölt felh. 2006.12.05. 23:15:33 / # 72574
avatar
Te milyen qrva okos vagy! Azért mert itt van pár siránkozo taxis komolyan azt hiszed hogy ezzel segíted őket? Szerintem aki komoly bajban van az nem itt szórakozik naponta több órát hanem próbálja megoldani a helyzetét. Megnyugtatlak nem tudják tönkretenni az Rt-t. Már ezt máskor is próbálták:(
stat 2006.12.05. 22:36:00 / # 72573
avatar
Akkor legyen ilyen nagy egyetértés meg összetartás amikor Fletot el kell hajtani. Miatta tartunk itt. HP! Most add el a céget mielőtt ugy tönkre vágják, hogy nem ér szart se.Van aki tud rá vevőt nyugi.

Oldalszám: 202