Hozzászólások száma: 15
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Felhívás keringőre A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Admin 2005.12.01. 20:24:05 / # 6271
Tisztelt Fórum Felhasználók! Az oldalunkon a bejelentkezés időkorlátja 60 perc. Azt jelenti ha 60 percig az oldalon inaktív a bejelntkezés (nincs kattintás valamire, nincs újabb oldalletöltés), a rendszer kiléptet. Tehát aki a hallotaxi fórumaiban hosszabb hozzászólást fogalmaz, melynek megírása meghaladja a 60 percet, azt ne az oldal szerkesztő felületén tegye, mert közben kiléptetésre kerül és a sok munkával fogalmazott hozzászólása elvész. Megoldás: a vélhetően hosszabb hozzászólásokat fogalmazza bármilyen szövegszerkesztőben, és másolással helyezze el oldalunkszerkesztőfelületén, majd küldje el. Biztosan nem vész el. Köszönettel: Fórum Admin

Kovács Zoltán 2005.12.01. 09:54:37 / # 6270
avatar
Kedves Pali! Az első három megjelent cikkem miatt legalább két cégtől rugtak ki. Természetesen egészen más indokkal! Alulírott cikk lett volna a negyedik, ezt a feleségem nem engedte megjelentettni. Tudod mi ketten most mikuláskor leszünk 20 éves házasok, és négy gyermeket probálunk becsületben felnevelni. Tehát már eleve kétszer annyi nyomot hagytam a világban mint te! Kibicnek nevezni olyat aki eltart téged, titeket, igazán sértő megnyilvánulás! Én mint érintet hallottam végig a monológodat a telefonon. A feleségem ezt a cikket még úgy sem engedte megjelenni hogy, nem írtam alá. azt mondta:"A STILUS AZ EMBER!" És igaza van! PALI! A STILUS AZ EMBER! Te ennyit, tudsz meg a nevedet! Itt van az említett cikk. Benne vannak a javaslataim is.Az aljából az EGEKBE ! A pusztába kiáltott szó is csak szó! Csak feszengek,egyre csak feszengek. Valami megfekhette a gyomromat,valami nehezen emészthetőt kaphattam reggelire,ebédre vagy vacsorára már nem is tudom annyi ideje ülök itt a mocsár fenekén.Talán már büdös is vagyok,bár ezt még nem mondták amikor átvették a pénzemet,lehet hogy csak a pénzemnek nincs szaga.Mindegy majd csak lesz valahogy!Majd a Horváth Pali segít rajtunk.Jön-megy,fut-szaladgál fűhöz-fához biztosan megvan,meg lesz az eredménye.Már csak 3 millót kell összeszednie és minden rendben lesz.Alig egy hónapja is nagyot segített a srácokon,felemelte a fuvarszervezői díjat 10%-al. Ennek pont 3 lehetséges magyarázata van:-vagy rajtunk akart segíteni,-vagy a költségei emelkedetek meg,vagy a 3 millióra gyűjt.Ha az utóbbi az igaz,az meg van egy havi díjból a következő hónapban legnagyobb érdekvédőnk biztosan visszaviszi a tarifát.Ha rajtunk akart segíteni,akkor ez véletlenül fordítva sikerült és korrigálásra szorul.Ha a költségei emelkedtek meg,javaslom jöjjön el taxisnak nekünk legalább 4 éve nem emelkedtek a költségeink,sőt reálértékben még csökkentek is.Gyönyörű lenne amint az Inter-droszton ott állnának sorban várva mézet.Elöl a Pásztor Gabi ( Igazán jól ismeri a helyi szokásokat.)mint drosztparancsnok,aztán utánna a többiek.Ott lenne a főkamarásunk (Megérdemli a jó helyet a cégnél nyújtott fantasztikus méretű segítségéért,amivel elősegítette a várva-várt szerződés létrejöttét,és hogy,a srácok kisegíthették a céget anyagilag.) A sor végén állna egy postászöld Lada ( Ügyes-okos srác,majd lecseréli szegény.Bocsánat már lecserélte,teljesen elfelejtettem.Úgy látom ő is! ) Pali,elárulom neked,nem jó helyre mentél amikor a problémáinkat akartad megoldani!Először talán minket kellet volna megkérdezned,hogy mik a gondjaink.Tudod szeretnénk visszaállítani a kiállásidíjat,szeretnénk lehúzni a felesleges reklámmatricáitokat. ( Úgysem kaptok érte pénzt!Vagy igen?! ) Szeretnénk magasabb tarifával fuvarozni. (Jó nekünk az a kettő amit a fővárosban szakemberek állapítottak meg éjszakára és nappalra.Amint láthattad az árkartellt is ki lehet védeni.A fuvarszervezési díj is árkartell gyanús.) Szeretnénk a számunkra és számotokra is előnytelen szerződéseket megszüntetni ( Nem kellene azt a sok pénzt viszapörgetni ) A transzfer fuvarokat azonnal eltörölni.Lehet hogy újat mondok,de ehhez egyikhez sem kell törvényt módosítani,vagy jogszabályt változtatni.”CSAK” akarnotok kell.Na ez hiányzik belőled,belőletek és a szakszervezetedből.A szakszervezetedből még a tagok is hiányoznak,bár így sokkal könnyebb az érdekképviselet ha csak magadat kell képviselned.Vagy netán magaddal is szoktál kiabálni?Nagyon fáj nektek mindnyájatoknak a létrejött Taxigépkocsivezetők Független Szakszervezete.Lehet hogy az is új számotokra,hogy a szakszervezeti jog, ALAPJOG!!!Semmilyen formában nem gátolható,és nem szankcionálható!Arról már nem is beszélve,hogyha tényleg a segítés nemes szándéka vezérel,akkor inkább együt kéne működni velük és nem gátolni őket.Ha elhiszitek,ha nem,a fuvarszervező irodákra szüksége van az utasnak és a taxisnak is,tehát KELL!Senki nem akarja elvenni a kenyereteket,csak szeretnénk már végre mi is enni abból amiért alaposan megdolgozunk a szerinted 30 munkanapból álló hónapokban.Meddig akarjátok préselni még a srácokat?Nem lenne jobb olyan taxisokkal dolgozni akiknek a vigyorgása nevetés és nem vicsorgás?Az emelt főről pedig csak annyit Pali:hosszú évek óta állunk a szőnyegeitek szélén,hason csúszunk a szőnyegeitek alatt,minket már nem érdekel a felemelt fej;már sokan azt sem tudják mi az nekünk már nincs mit vesztenünk.A mi helyzetünkben ez már nem kérdés,ez maximum nektek okozhat némi fejfájást,úgyhogy nem is érdemes vele foglalkozni.Vannak ennél komolyabb problémák is! Ezt a levelet „Bárki” írta,nincs neve,nem azért mert esetleg szégyellené,vagy esetleg félne bármelyiketektől,csak ismerve saját magát,jobb ez igy mindenkinek. VALAKI
góré001 2005.11.29. 16:07:08 / # 6269
avatar
Szia! Azt gondolom engem nem illethetsz azzal ,hogy nem írom le ki vagyok én mindig minden körülmények között vállalom magamat tetteimet személyiségemet életemet! A harcokat is amit itt vagy máshol névtelenekkel pocskondiázókkal vívok vagy vívtam! Az nem túl szép és nem túl nagyvonalú , ahogy rólam írsz csak hát össze kéne kettőnk élet pállyáját hasonlítani és máris kiderül ki is hagy hagyott több nyomot - e földön maga után! Kívülről baromi könnyű kibicnek lenni mutatni kellene valamit - mit is hogyan is kell kellene , lehet csinálni! Úgy kicsit felelősségteljesebb meg nehezebb! Szívesen fogadok el Tőled tanácsot is meg kalácsot is sőt még éles előre látó mindent jobban szebben tudó elméd elött is meghajolok ha az a HELYES UTAT A HELYES CSELEKVÉST AZ ELŐRE MUTATÓ JAVÍTÓ SZÁNDÉKOT MUTATJA MEG SZEGÉNY BUTA FEJEMNEK! De csak azt mondani ezek hülyék ezek ellenünk tesznek az nekem kevés! Mutasd meg a helyes utat! Vezess minket uj utakon ! Sajnálom ,ha azt hiszed leírod hogy hülyék meg taxis nyomorgatók meg mifenék is vagyunk ezzel IGAZAD is van! Mutasd meg a fényt az alagút végén! Szívesen állok rendelkezésedre egy négyszemközti beszélgetésre amikor minderre fel hívod figyelmemet! Ezek nem tabú témák csak Te nem vagy benne ezért találsz ki dolgokat és mínősítesz is mindjárt! Várom jelentkezésedet!Góré001/ nem kukorica!/
Kovács Zoltán 2005.11.29. 09:26:06 / # 6268
avatar
Lehet nincs igazam az internettes társalgásban. Igaz, gyakorlatom sincs benne. Én akkor is úgy gondolom, egy vélemény csak akkor ér valamit, ha mellé is merem tenni az arcomat. Például a tüntetésen csak mintegy 300-an merték megmutatni magukat.
törölt felh. 2005.11.28. 13:37:42 / # 6267
avatar
Köszi! Gratulálok a cikkhez. Viszont abban, hogy itt saját néven kelljen kommunikálni nincs igazad. Hosszú is lenne, fölösleges is, és ez itt az internet. Azért van, hogy mindenki elmondhassa a véleményét, ha akarja inkognitóban. Mi itt majd ezeken a neveken ismerjük egymást, és ezek a nevek lesznek a védjegyeink. Már kezdek is egy párat megtanúlni:)
Kovács Zoltán 2005.11.28. 09:46:24 / # 6266
avatar
Igen Az hogy GÓRÉ 001 az számomra annyi mint az egyes számú kukorica tároló, annak ellenére hogy, tudom kit takar.
törölt felh. 2005.11.27. 18:35:16 / # 6265
avatar
Ez éppen alá volt írva. Ott van hogy Góré001, aki tudtommal vállaltan a Horváth Pali. Viszont, ez "Rabszolgák, rabszolgáljatok..." te vagy???
Kovács Zoltán 2005.11.27. 18:23:24 / # 6264
avatar
Most fordul elő elösször és utoljára hogy, válaszolok lyan levélre, amin nincs ott a feladó neve, mert nem meri nyíltan vállalni a véleményét, a beosztását. Nem szarházit, hanem senkiházit írtam. A Budánál nem voltam hajlandó elvinni a Várkertes fuvarokat, nálad a 6300ft-s Gödöt, és itt a Mobilnál is nemet mondtam egy tervezetre. Látom lelki szemeimmel amint az igazgató szól a titkárnőnek egy taxiért, az kisvártatva a hátára kapja a főnökét, és elszalad vele a reptérre. Ugye ez életszerű! Egyetlen egy mondatomat, érvemet sem tudtad megcáfolni.

törölt felh. 2005.11.27. 00:56:45 / # 6263
avatar
Akkor mesélj! Összes fülünkkel csüngünk ajkaidon!
góré001 2005.11.26. 22:26:57 / # 6262
avatar
Na figyelj Te jól értesűlt! Elöször is ha valamit nem tudsz akkor ne szarházizz hanem járj utána! Másodszor Te nem Senkiházi mindig minden esetben oda fizetsz be ahol a legtöbb ilyen sok sok pénzt vissza pörgetős cím van! Mert Te ebből élsz! Még nem hallottam egyetlen Taxisról sem aki elment volna azért egy cégtől mert fujj de szemét Matáv meg Pannon meg Westel meg LG milliós rendelése ott van! Ezen kéne elgondolkodnod mielött itt senkiházizól! Példáúl engem minimum ki is hagyhatsz ebből a sorból mert nálam egy ilyen sincs és nem véletlenűl de sajnos ezért aztán nem is vagyunk 800 -an! Góré001/ aMatáv tenderről ódákat tudnék mesélni!/
macipapa 2005.11.26. 16:03:54 / # 6261
avatar
Máshol is így van nem? Bemész a piacra és azt mondod, hogy a tojásért adsz 3 forintot. Meg van kedvezményes tojás kártyád.
Sas882 2005.11.26. 15:39:54 / # 6260
avatar
Más a tender, s más a versenytárgyalás. Ki tudja mi zajlik egy zárt tárgyaláson. Mondjuk eléggé neccesnek tünt már régebben is, hogy a vevő szabja az árakat.

tizedes 2005.11.26. 13:48:27 / # 6259
avatar
Arra gondolsz, hogy maguktól ajánlanak ki ilyen alacsony árat? Mindig azt mondják hogy a multik versenyeztetik őket.
Kovács Zoltán 2005.11.26. 13:43:55 / # 6258
avatar
Na végre! Végre kiderült, egyetlen egy multi sem tart fegyvert senki homlokához azért, hogy szarért-hugyért elfuvarozza őt bárki bárhova! Csak és kizárólagosan a TÍZ SENKIHÁZI igérget egymás alá a mi bőrünkre! A visszapörgetés ellenébe kapott számlát pedig elszámolják költségként. Mert számlát biztosan ad a multicég. Persze arra azért kíváncsi lennék, hogy mi van a számlán feltüntettve a szolgáltatás, vagy áru rovatban! Mert számla az van ugye!? Mert ha nincs, azt KORRUPCIÓ! Senkiháziak! Látjátok senki sem kéri tőletek azt, hogy olcsón szerezzetek fuvarokat! Nem a fuvardíj érdekli a multikat, hanem a visszapörgetés! Azt meg nem kell adni. De nektek ahhoz sincs gerincetek hogy, megállapodjatok egymással, és azt be is tartsátok.

Sas882 2005.11.24. 18:07:58 / # 6257
avatar
khmmmmm khmmmmm