Hozzászólások száma: 63
Ugrás a hírhez Oldalszám: 4
Témakörök > Hírek fórumai > Taxi 2000 A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.11.15. 17:54:48 / # 5554
Van a Taxi2000-nek, és van a Bao-nak egy Taxi2000-es topikja:-))
cbtaxi 2007.11.15. 16:35:58 / # 5553
avatar
Hát nem látod a hasonlóságot????? Drága barátom,én csak Érted aggódom! :)))))))
Bao, a FŐNÖK! 2007.11.15. 15:57:31 / # 5552
avatar
De vicces itt valaki! :)
cbtaxi 2007.11.15. 15:40:27 / # 5551
avatar
Így kezdődött minden.Lám az RT.nek is két topicja van,szét is mennek -úgy tűnik -. Most a Csogu csinált még 1-t a 2000-nek. Baó! Biztos,hogy jól döntöttél? Lehet,hogy a Csogu már tud vmit? :)))))))))))))))

Nevem senki 2007.11.15. 15:10:59 / # 5550
avatar
"A végére meg csak egy gondolat: senki ezen a világon nem tartott pisztolyt senki fejéhez,hogy fuvarszervező irodát bizzon meg a fuvarjai előállitásával. " Nem látom át, ki válaszolta ezt neked, de szívesen elbeszélgetnék a fejével! De. Igenis pisztolyt nyomnak folyamatosan a fejünkhöz az üzletpolitikájukkal, attól reszketve, hogy nélkülük is megélünk az utcán és akkor esetleg nekik is meg kell ismerni a taxizás számukra ismeretlen aspektusait! Persze nem fogják! Keresnek egy másik csoportot, réteget, szakmát amin élősködhetnek. Csak azt kérem a Jóistentól, hogy egyszer legyen mindenkiben annyi kitartás, hogy egy hétig ne vegyen fel senki címet rádióról. Azonnal megjelennének az utasok az utcán, a taxik a drosztokon és csodák csodája, egymásra találna a kereslet és a kínálat minden külső "segítség" nélkül is!!
cbtaxi 2007.11.15. 12:26:45 / # 5549
avatar
Ráadásul 10 napja írtál ide utoljára és nem tudtad,hogy létezik!!!!!!!! :))))))

cbtaxi 2007.11.15. 12:11:42 / # 5548
avatar
Segítek megismerni a lap szerkezetét,ha gondolod! "Szerkesztő" úr...:)))))))
csogu 2007.11.05. 14:47:37 / # 5545
Ezt hogy érted?
tzs 2007.11.05. 14:46:38 / # 5544
avatar
Az mi az a Taxi2000?

MCCCXCII 2007.11.04. 15:26:21 / # 5543
Na ja! Ha valaki nem tudná, én találtam fel a taxizást. Érteni csak én értek hozzá.DD

cbtaxi 2007.11.04. 14:03:49 / # 5542
avatar

Kovács Zoltán 2007.08.08. 14:52:35 / # 5519
avatar
Igen, nagyjából jól látjátok a válasz lényegét. De, van ott egy fontos, nagyon fontos dolog, ami elkerülte a figyelmeteket. A levélváltás vége felé keressétek. Na ezt lehet esetleg megfogni! A többit inkább személyesen.
Csumi 2007.08.07. 09:40:25 / # 5518
avatar
JA-ja...
cbtaxi 2007.08.06. 19:50:46 / # 5517
avatar
A levélváltás lényegi mondanivalója-szigorúan szerintem- [i][b]"elbeszélgethetünk az Ön által leirt dolgokról,hátha változna az Önben kialakult kép."[/b][/i] Vagyis: Fel sem merült Virág úrban az a lehetőség,hogy egy s másban igazad lehet.Hogy vannak hasznosítható ötleteid,amit érdemes lenne kiforrottabbá tenni. Csak egy esetben látta értelmét a találkozónak. Ha annak a végén azonosulsz az Ő álláspontjával. "a diplomáciának szerintem nagyobb az értéke."-mondja Virág úr. Valóban diplomatikusan közölte: Ha vmi nem tetszik,odébb lehet állni!
Kovács Zoltán 2007.08.06. 11:06:28 / # 5516
avatar
Ha már riport, akkor látszódjék mennyire is érdekli őt a mi problémánk, és mennyire is akar nekünk jót! Ez az én kb. 10 pontba foglalt javaslatom után keletkezett levélváltásunk. Minden cégnek elküldtem a javaslataimat, a Pali csak simán lehülyézet / Ez teljesen rendjén van, soha sem állítottam az ellenkezőjét magamról!/, a Dudás felkérésre megírta gyönyörű válaszlevelét, a Hoppáltól pedig ezt kaptam. Bár igazán nem is értem, miért vártam ennél többet?! Kedves Kovács Zoltán ur! Átolvastam a levelét. Nagyon sok dologra csak a saját szemszögéből világit rá.Leveléből kitűnik,hogy a taxizást ezidáig leginkább az utcai oldalról ismeri.A felháborodása is abból a metódusból fakad láthatóan. Érdemes lenne egy fuvarszervező iroda belső életét is megtapasztalnia és egy diszpécser központét is,mielőtt olyan "alapigazságokat" állit amelyek nem is azok. Nem kivánom saját példámat előtérbe tolni,de 24 évet voltam utcai taxis,telefonos,majd diszpécser,később irodavezető,majd jelenleg marketing vezető.Ez egy folyamat,mely átláthatóvá teszi a taxizást,mint fogalmat. Rálátást ad a szakma ilyen-olyan hibáira lehetőségeire és pozitiv-negativ irányultságaira. Amit Ön leir mint folyamatot az innen-onnan összeollózott ötletparádé... Sajnálatos,hogy egyenlőre a taxizás ma Magyarországon ott tart -tisztelet a kivételnek-hogy egy szolgáltatást végzőnek tisztességesen kell kinéznie,öltözködnie és az eszközét rendben tartania...- Ez talán kiindulási alap lehetne egy változáshoz,de amig még ezt sem értjük,addig minden komolyabb szó jelentésén még sokat kell gondolkodnunk,nekünk szakmabelieknek. Természetesen nem vagyok tulajdonosa annak a cégnek ahol dolgozom (droidként :az ügyvezető alkalmaz ugyanis),igy ez csak egy vélemény a sok közül és bizonyára nem is releváns. Mindettől függetlenül,ha szükségét érzi minden kötelezettségtől mentesen elbeszélgethetünk az Ön által leirt dolgokról,hátha változna az Önben kialakult kép. Kedves Virág Sándor! Köszönöm szépen a válaszát, nagyjából csak annyi van benne, hogy én hülye vagyok ehez. Ezt én is tudom, soha nem is állítottam az ellenkezőjét! Ennek ellenére, vagy éppen ezért, tényleg le kellene ülnünk egyszer ezekről a kérdésekről beszélni. Mert én , és még pár ezren, lehet tényleg nem értünk a taxizáshoz, mégiscsak szeretnénk, ha a pénzünkért valami olyasmit kaphatnánk amit mi szeretnénk. Tisztelettel: Kovács Zoltán Kedves Kovács Zoltán ur! Kérem,hogy ne forgassa ki a szavaimat. Nem emlitettem és nem is gondoltam azt,hogy Ön bocsánat az idézetért:"hülye" a témához. Azt mondtam,hogy a rálátása kevés. A kettő nem egy és ugyanaz a fogalom,s kérem ne is keverje ezt össze,mivel nem ez volt a szándékom.Mint ahogy az sem,hogy rögtön ellenérzésekkel induljon egy eszmecsere.Ezirányba elvinni egy induló beszélgetést szerintem nem jó dolog. A végére meg csak egy gondolat: senki ezen a világon nem tartott pisztolyt senki fejéhez,hogy fuvarszervező irodát bizzon meg a fuvarjai előállitásával. Az irodáknál van egy bizonyos rend. Szabadon választott dolog a szolgáltatási szerződés aláirása és a megszüntetése is. Igy mivel ez nem egy kötelező kör igy háborogni lehet,gáncsoskodni lehet,de a diplomáciának szerintem nagyobb az értéke. Kedves Kovács Ur! Nem hinném,hogy lenne értelme beszélgetésünk folytatásának.Szerintem Ön csak nagyon dühös és valakin szeretné kitölteni.Ugy gondolom ez a személy nem én szeretnék lenni. További sikereket kivánok a levelezésben.
tomajer 2007.08.03. 12:51:14 / # 5515
Ha már kikiáltottátok, ezt Taxi 2000-es topicnak: Hoppál Ferenc, a Taxi 2000 augusztusi tarifacsökkentő akciójáról

partizán 2007.08.03. 12:38:14 / # 5514
avatar
Köszi. Ezek a taxikétezresek tényleg jófiúk. Dolgoznak mint a gép, nincs idejük fórumozni, meg hát biztosan nagyon megvannak elégedve a sorsukkal. Ezt dobta a gép.
cbtaxi 2007.08.03. 11:24:26 / # 5513
avatar
Partizánnak,szeretettel.Íme a topic! Az,hogy több mint egy!!!!!! éve nem ír ide T2000-es..... Hááát.... az nem a szerkesztőség hibája!

tomajer 2007.05.21. 21:52:23 / # 5512

tomajer 2006.05.12. 16:10:57 / # 5508
Pedig a szemlén, igazán ügyeltek a részletekre!:-)
Oldalszám: 4