Hozzászólások száma: 149
Ugrás a hírhez Oldalszám: 8
Témakörök > Hírek fórumai > Kollégára igazán rá jár a rúd A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nemkar 2006.07.11. 09:26:11 / # 4782
avatar
Te jó Isten, hajól számolom, akkor én a végére 115 120 éves leszek. Azért 100-on felül már nem szeretnék taxizni.A maradék 15-20 boldog év azért jól jönne.
törölt felh. 2006.07.11. 09:20:34 / # 4781
avatar
De gonosz:-DDD
kékvér 2006.07.11. 09:19:11 / # 4780
avatar
Szervusz! Elősször is elmegyek kölcsön kérek, aztán nyitok egy taxis céget.Hogy legyen nekem is. Azután lejebb hagyok a kötekedéssel és elkezdelek megérteni.Majd utána jöhetnek a rózsa szirmok,meg atöbbi.Aztán majd ti megoldjátok a gondjaitokat,úgy 15-20 év mulva. Addig nekem is jó lessz.Utána majd isteníthetitek megatokat hogy 40 év után újra sikerült 3 hétre megfékezni az ellenetek irányuló galádságokat, majd megint jön 40 boldog év.Tehát egész jó kilátásaim vannak a jövőmet latolgatva.
törölt felh. 2006.07.11. 09:18:45 / # 4779
avatar
Nyugi, mindennek felment az ára...1 év alatt, ha jól emlékszem:-) Pillanatnyi engedményt kaptunk és utána mindent megtettek, hogy legközelebb ilyen ne fordulhasson elő. Pl.: CB-nek befellegzett!!!
nemkar 2006.07.11. 09:15:50 / # 4778
avatar
Jó, jó lehet,hogy egy kicsit túlzás, de gondolj bele mennyi mindennek ment fel volna az ára, és mennyi mindenre mondta volna, hogy kisfiam erre most nincs pénze anyádnak.
Sas882 2006.07.11. 02:45:29 / # 4772
avatar
na ne már, ezt Te sem hiszed el

nemkar 2006.07.11. 00:43:47 / # 4773
avatar
Kékvér! Jusson eszedbe, Hogy édesanyád azért /is/ tudott felnevelni, mert mi akkor felllázadtunk.

nemkar 2006.07.11. 00:36:01 / # 4776
avatar
Kékvér! Kérdeznék tőled vmt, ha befejezed ezt az iskolát HOVA FOGSZ MENNI? Ezzel az arroganciával, és habitussal sehol nem fogsz megfelelni. Te egy kötekedő mindenlében kanál vagy. Te úgy gondolod az életed, hogy mindenki leborúl nagyságod előtt, és hajbókólva rózsaszírmot szór eléd. Na most mi nem ilyenek vagyunk.Sok igazság van abban amit írtál, de majd mi megoldjuk. Mi annak idején nem csak önös érdekből csináltuk meg a blokádot. Annak gazdasági háttere is volt. Akkor az akkori bnzin ár,de még most is vitte /viszi/ fel a kenyér, a hús, a tej....stb árát. Amiből mi is élünk /nem csak a sör/. Mi akkor nem magunkért, hanem a lakosságért is küzdöttünk. Tudod is TE milyen jó érzés volt, amikor NEVESINCS SENKI abban a hidegben hozott egy forró teát? Te akkor még a csattogós lepkével játszottál, és bőszen berregtél, hogy majd én is Taxisófőr lehessek.És most nekiállsz egy 50 éves embernek osztani az igét? Mi vagy TE Jézus Krisztus?
Csumi 2006.07.10. 20:47:26 / # 4774
avatar
Amíg valami konkrétumot nem írsz, én nem tárgyalok veled! Álltalánosságokat, frázisokat könnyű pufogtatni......Hogy melyikünk a szánalmas? ..ez csak nézőpont kérdése...javaslom keress a lakásban egy tükröt...

kékvér 2006.07.10. 17:30:13 / # 4775
avatar
Drága csumi Ne legyél ennyire szánalmas.
törölt felh. 2006.07.07. 05:26:37 / # 4771
avatar
:-DDDDDDDDDDDDD Még ilyen fáradtan is meglehet engem nevettetni:-))))))
Sas882 2006.07.07. 02:44:30 / # 4770
avatar
igaza van, de ilyen alapon az összes munkavállaló csicska vagy mi, mert félti a munkahelyét. Annyit azonban látnunk kéne -azok akik saját autóval dolgoznak - hogy mi ruházunk be, mi dolgozunk, s mások, egy más profilú vállalkozás határozza meg, hogy milyen árat kérjünk a szolgáltatásainkért, ez nagyon komoly. természetesen nem kötelező se taxisnak, se céges taxinak lenni, ugyanigy nem kötelző itt élni és dolgozni, el lehet menni felfedezni az igazi Európát, ott sincs kolbászból a kerités, csak az arányok mások mint itt.

Csumi 2006.07.07. 01:18:30 / # 4769
avatar
....az utolsó mondatom nem neked szólt természetesen! :-)))
Csumi 2006.07.07. 01:17:29 / # 4762
avatar
Az arroganciát akkor sem tolerálom, még ha van is benne igazság.... Eddig akárhány "békés megmozdulás" volt is ,én ott voltam! EGYIKKEL SEM ÉRTÜNK EL SEMMIT!!!!!! AZÉRT KÉRDEZTEM TŐLE, HOGY SZERINTE NEKÜNK IS KALASNYIKOVOKKAL KELLENE NYOMATÉKOT ADNI A KÉRÉSEINKNEK? (mint a jugoszlávok annak idején? Azok sem értek el vele semmit, csak az addig középszinten élő ország teljesen legatyásodott..) Én nem kértem tőle tanácsot mint állítja, csak kíváncvsi lettem volna, hogy csak osztja az észt, vagy ötlete is van....de úgy látom az nincs...A gyenge pontjainkra meg tök felesleges mutogatnia, mi is tisztában vagyunk velük!!! Ha neked a "gyenge pontodat" valaki bakkancsal rugdossa, attól az még nem fog megerősödni!!! Azonkívül, ha ezt valaki olyan tenné, aki bármit is megpróbált már tenni azért ,hogy ne így legyen (még ha sikertelenül is) lehet, hogy elfogadnám, de , hogy egy főiskolás srác, aki szórakozásból, ismétlem: SZÓRAKOZÁSBÓL!!! tesztelget itt minket, aztán hátradől és röhög, hát én nem tudom pozitívan értékelni, még akkor sem, ha van némi igazság abban amit mondd, ahogy mondja, az meg felháborít! A nagy tudományát amit a taxisokról, a taxizásról, meg a problémáinkról tudni vél, azt az itteni hozzászólásból meríti, és már azt hiszi mindent ért, és ez felhatalmazza arra, hogy "kiosszon minket, ahogy ő mondja "világosságot gyújtson a fejekben" (lehet, hogy nem pont ezekkel aszavakkal) kérdem én: milyen alapon? mit élt át ő a mi bajainkból? Ő tudja a megoldást? mert ilyen irányú hozzászólása még nem volt! ( most majd az jön, hogy mi felnőtt férfiak egy sráctól várjuk a megoldást? Nem! Nem várjuk! De ha itt ossza az észt, mert neki annyi van, akkor tessék!! mondja meg, hogy SZERINTE mi a megoldás?) Ha ezeket mondjuk a Kovács Zoli vágja a fejünkhöz, aki már próbált valamit tenni, de legalábbis ott volt amikor kellett, azt mondom: Arrogáns, de joga van ezt mondani! ...De erre mondtam, hogy kibicnek semmi sem drága!

kibic 2006.07.06. 21:58:14 / # 4764
avatar
Naaaaaaaaa...... :-)
törölt felh. 2006.07.06. 20:51:33 / # 4768
avatar
KÉKVÉR sajnos nagyon igazat írt. Csumáznak kár volt idegeskednie amiért rámutatott a srác a gyenge oldalunkra. Inkább köszönet jár érte neki.
tomajer 2006.07.06. 20:51:22 / # 4763
Én még mindíg azt kérdezném tisztelettel, hogy: Mit követelünk, és kitől? Az összes többi részletkérdés!

chumpitaz 2006.07.06. 20:36:46 / # 4767
avatar
Helló! Persze,ki kéne menni az utcára,de hogy gondolod?Mind a 20-an menjünk ki?Már mint az a húsz ember,aki esetleg nem fél elveszteni azt a 3-4ezer forintot,amit azalatt az óra alatt keresne amíg valahol vonulunk! Tegyük fel kimegyünk 3000-en!Szerintetek eltudnánk érni valamit?Majd Sipeki Józsi nyilatkozik,hogy ők(mármint a kamara)nem értenek ezzel egyet aztán csókolom. Így nem vagyunk tényező!Ha lezárnánk megint néhány csomópontot,akkor meg valószínűleg el dózerolnának bennünket,mert a mostani vezetés elég érzéketlen és gátlástalan hozzá,hogy megtegye! A megoldás a teljes munkabeszüntetés lenne,2-3 napig,és akkor rájönne a nagyérdemű,hogy lehet bennünket szidni,senkiházizni,stb.,stb.,de mégis szükség van a szolgáltatásra. Persze ez sem kivitelezhető,hiszen ki engedheti meg magának azt a luxust,hogy kihagy ennyi időt!Talán ha mindenki egyszerre menne nyaralni,de a kollégák zöme oda sem jár mostanában. Tehát marad a sírás.Kékvér igazat írt. Tisztelettel:Chumpitaz

Rőzsebajusz 2006.07.06. 18:54:13 / # 4766
avatar
Ami az előbb lemaradt: Szerintem újra az utcára kéne menni és követelni,hogy szakértő érdekképviseletünk legyen,aki értünk van és nem pedig ellenünk.Például az üzemanyag ÁFA-jából mint közfeladatot ellátók,támogatást kaphatnánk.Én befizetném az adót tisztességesen,de az elmúlt 60 évben nem tudom hova,kinek és minek . Hova lett a nyugdíj-alap?Kevés a nyugdíjjas ellátó(kevés a kuka). Ez a fenenagy demokrácia.Nem is értem,miért ennyire zokni ez a nép.

Rőzsebajusz 2006.07.06. 18:49:37 / # 4765
avatar
Szevasztok! Szerintem annka a családtagja álljon sorba gyógyszerért a droszton,aki ezeket kijelöli :) Mire oda ember megy,előbb meghal.De megint a pénzünkről van szó.Láttál már ilyen behajtót a Nyugatinál odamenni a roma taxishoz?Vagy a keletinél?Reptér esetleg?Tudják,hogy a céges kocsik mindkét oldalról szorítva vannak.Pedig mi csak becsületesen meg akarunk élni.Az Adóellenőrzést azoknál kell kezdeni akik kölcsönből építik a többszáz milliós ingatlanjaikat.Programot én is ki tudok nekik találni,de akkor lehet,hogy Szlovákiába menekül,hiszen nem kötelező már itt élni :)

Oldalszám: 8