Hozzászólások száma: 149
Ugrás a hírhez Oldalszám: 8
Témakörök > Hírek fórumai > Kollégára igazán rá jár a rúd A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
kékvér 2006.07.06. 10:16:07 / # 4757
avatar
HAZÁD AZ VAN csak NEM ÉLSZ BENNE a szolgaság meg rajtad múlik
kékvér 2006.07.06. 10:14:00 / # 4756
avatar
Látod Ha kinyílik a" bicska" akkor használd , ne kérj bocsit,egyrészt mert buzis, másrészt meg vállald a véleményed és ne nyeljél dugót
kékvér 2006.07.06. 10:10:27 / # 4755
avatar
Jó napot önnek is Nem teszt, ki nevet a végén

kékvér 2006.07.06. 10:06:35 / # 4761
avatar
Neked is Gőze és köze ,? Amikor apuci? Hogy van ez, én vagyok a közellenség?Szépek vagytok. Mindenki belétek rúg én próbálok életet lehelni a csapatba ,és egyszeriben én lettem az elkényeztetett anyuci kedvence? Apu meg kiköhög mindent? Szép,MINDENKI ELLENSÉG Te felnőttnek tartod magad ,és mégis tőlem a kölyöktől kérdezed mit kéne tenned.GRATULA Focinak meg egyáltalán nem, de ha neked ez jönle hát legyen addig foglak passzolgatni amíg mögé nem nézel a szándéknak.Okolod a kormányt is ,nem godolod hogy be kéne fejezni ezt a mindenki más hibás csak te nem ! Cikizni mást azért mert gyerek, hát szép monhatom és te vagy felnőtt.A kor nem kiválltság , csak tényező.Halomra lőni , mondta ezt valaki , más nem jut az eszedbe? Ez is az én hibám biztos túl fiatal vagyok. Hja és köszi anyukám jól van és üdvözletét küldi.
kékvér 2006.07.06. 09:47:49 / # 4754
avatar
Jó napot Örülök hogy sikerült, Benne vagyok, Az arroganciát ne vedd le az írásból, met nélküle nincs értelme. ÉBRESZTŐ
Csumi 2006.07.06. 00:58:25 / # 4753
avatar
Te ismersz! Tudod, hogy nem vagyok egy szabadszájú bunkó, de inkább már nem is nagyon irogatok, mert egyre több olyn dolgot olvasok itt, hogy kinyílik a bicska a zsebemben...de ezt már nem bírtam..... Bocsi! Dugót nyelek inkább.....

tomajer 2006.07.06. 00:37:53 / # 4759
Jól látom, hogy ideges vagy? Nem érdemes! A végén, még megbukunk a teszten:-)))
Csumi 2006.07.06. 00:32:05 / # 4752
avatar
Naa engem pont az arogancia bosszant, meg az, hogy valaki akinek gőze , és köze nincs a dolgokhoz neki áll itt gizdulni, lázítani, aztán hátra dől. és jót röhög...Kibicnek semmi sem drága....aztán mikor apuci kiköhögi a következő tanévre a tandíjat, megy a suliba, és övé a világ...Itt meg osztja az észt arról amiről halvány f...ja nincs! Mi párszor már voltunk az utcán egyetnemértésünket kifejezni, ő akkor az ujjacskáját szopogatva nézte az ablakból,hogy "-Apaaa...mit cinálnak a taxis bácik? Olyan szokan mennek itteeen..." Mint tudjuk akkor sem, és azóta sem értünk el semmit...:-(( Szerinte mit kéne csinálnunk? Kalasnyikovokkal rohangálni, mint annak idején tették a jugoszlávok? Mindenkit halomra lőni akinek nem abba az irányba mozog a feje mint nekünk, vagy mit? Elég szomorú, hogy ebben az országban csak addig vagy valaki, amíg a hatalomra nem segíted az épp aktuális pártot (és most tök mindegy melyiket, mindegyik a saját zsebét tömi. én már nem is járok szavazni sem, ...nincs kire)Tény, hogy a mostani kukacok (hirtelen nem jutott eszembe más gerinc nélküli állat) túl lőttek a célon, ennyire tán még egyik sem szivatta meg a választóit. És van itt pár ember, akit a tehetetlen düh rág, erre jön egy ilyen kölyök, és még ő is focinak néz minket (míg meg nem találom) meg minket TESZTELGET! a kedves mama, meg otthon unatkozik....
tomajer 2006.07.06. 00:21:25 / # 4758
Ez sajnos csak egy kívánság gyüjtemény, amit Etikai Kódexnek hívnak. Ember nem tartja be:-( A szabadjelzővel való várakozás szabályait, (a Kreszt felülírva) Budapesten, egy Fővárosi rendelet szabályozza. Ez a hőnszeretett, Droszt rendelet

Kaa1o9 2006.07.06. 00:11:19 / # 4751
avatar
illetve még ezt:

Kaa1o9 2006.07.06. 00:04:11 / # 4760
avatar
nem vagyok taxis, nem fujom kívülről a szabályokat, én a szabadjelző használatáról interneten ezt találtam: 2.2.2. Közúton haladó, illetve nem taxiállomáson várakozó taxigépkocsi igénybe vétele A taxis a személyszállítás elvállalása céljából világító szabadjelzővel az úttest szélén (a szélső forgalmi sávban) úgy haladjon gépkocsijával, hogy az utas megfelelően észlelhesse és amennyiben az igénybevételi szándékát intéssel jelzi, akkor biztonságosan meg tudjon állni mások veszélyeztetése nélkül. A megállást követően - kizáró okok hiányában -, a személyszállítást a taxis köteles elvállalni. Világító szabad jelzővel haladó taxit másik világító szabad jelzéssel közlekedő taxival megelőzni, majd látótávolságon belül előle utast felvenni nem megengedett. Ugyanilyen megítélés alá esik, ha foglalt jelzéssel megelőzik a szabad jelzésű taxigépkocsit, majd szabad jelzésre váltva előle az utast látótávolságon belül felveszik. Ugyanilyen szándékkal kikapcsolt (foglalt) szabad jelzővel való előzés sem megengedett. Taxiállomás közelében - ha ott taxigépkocsik várakoznak - leintésre megállni, utast felvenni nem szabad (a telefonos rendelés kivételével). Ez alól kivétel, ha a gépkocsi megrendelésre érkezik az adott helyre. és ezen a címen: http://www.mkik.hu/index.php?id=125

Zolika 2006.07.05. 19:44:33 / # 4750
avatar
Igazad van testvér!!! Csicskák vagyunk, de mint tudjuk [font size=4][b]SZOLGANÉPNEK NINCS HAZÁJA!!!
törölt felh. 2006.07.05. 19:07:45 / # 4749
avatar
Kékvérnek van érzéke, hogy miként kell átlépni az emberek ingerküszöbét:-)) Szerintem hívjuk meg egyszer egy talira, azt ott dumálhatunk szabadon:-)) [font size=1]De csendben megjegyzem, ha az aroganciát leveszed az írásából, akkor sajna baromi igaza van.....
Csumi 2006.07.05. 18:30:55 / # 4748
avatar
Tee... Figyuu..1x már teszteltél minket, .... OK!!!! De most már húúúzz el légy szíves a ....kék vérbe, és foglalkozz mással! Jó?? Biztosan a saját területeden is van tesztelni való!! Te itt ne provokálj légyszíves senkit!! Nélküled is van elég bajunk ....Megértésed előre is köszönöm ... vagy a nyári szünet csak erre jó? menj pihenj, készülj a következő tanévre, és meglett embereket te itt ne oktass!!! (vagy ezt tanítják ott a suliban? ) kérlek ne is válaszolj!!! Köszi
kékvér 2006.07.05. 17:54:41 / # 4747
avatar
Még valami Fogjatok össze egymás ellen akkor minden gondotok megoldódik. Na meg akkor teljesülhet az álmotok. Tönkre mennek a cégek. SOK SIKERT A MUNKÁTOKHOZ

kékvér 2006.07.05. 17:50:09 / # 4746
avatar
Gratulálok nektek Szórakoznak veletek egy kht emberei, ti meg azzal vagytok elfoglalva hogy ki hogyan fuvarozik .Gyönyörű , jól kiálltatok magatokért.Azt tudnám miért siránkoztok teljesen jól éltek. Úton útfélen képesek vagytok kifizetni 5-10 e.forintokat. Sírtok hogy csak acégeseket baszogatják. Vajon miért? Valószínű úgy bevagytok már törve , hogy azt csinálnak veletek amit akarnak.Ezt a taktikát választották a németek is a zsidókkal jól kiéheztették őket igy képtelenek voltak az ellenállásra. KONCENTÁCIÓS TÁBORBAN ÉLTEK. Most megint jöhet a kérdés mit csináljunk? Megmondom az lesz a legjobb ha semmit, azt legalább nem tudjátok elrontani Sírjatok egymás vállára borulva , ÉS FIGYELJÉTEK AZ OLASZOKAT . Beszéljetek jó sokat róluk : hogy milyen keménytökű gyerekek ők kimertek állni magukért,ők faszagyerekek ez igen HJAJ , HA NEKÜNK IS ILYEN VÉRUNK LENNE MINEKÜNK SE KÉNE ENNYI TEHER DE JÓLENNE. Menjetek, sírjatok ,fizessetek, dögöljetek, de elsősorban fizessetek. Az jutott az eszembe , majd ha egyszer vállalkozni támad kedvem,rátok biztosan építhetek.Van belőletek éppen elég jut majd én alám is belőletek. ÉS MOST INDULJATOK SÍRNI NA MEG FIZETNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

idvez 2006.07.05. 17:06:32 / # 4745
avatar
Jó, ez a példa azért egy kicsit olyan "állatorvosi ló" volt. Mindenesetre az az érzésem, hogy nincsenek teljesen tisztában a realitásokkal, akiknek az a dolguk, hogy ilyesmi ne forduljon elő. A hiénát is merni kéne ellenőrizni, és egy ilyen 9000-es számlánál helyben elvenni minden létező engedélyét, sárga rendszámát néhány évre. Persze aztán annyi pozitív élmény is éri a vendégeket, hogy ha visszagondolnak Budapestre, akkor remélhetőleg azokra emlékeznek. Ha sétahajózol egyet a Dunán az esti kivilágított városban, az minden ezekhez hasonló lehúzást kárpótol.
törölt felh. 2006.07.05. 16:30:05 / # 4744
avatar
Hááát ez így nagyon rosszul hangzik. Ha engem ilyen benyomások érnének egy országban az érkezésem után, hááát nem is tudom, de nem nagyon dobna fel...és a véleményem is meglenne.
idvez 2006.07.05. 15:36:10 / # 4743
avatar
Külföldi volt, akkor ért Magyarországra. Sokalta, de hirtelen ha későeste megérkezel egy idegen országba, akkor valahogy nem állsz neki rögtön problémázni. Meg aztán azt mondta, hogy legalább 20 percet kocsikáztak későeste a Keleti és a Kálvin között, így azt gondolta, hogy jóval nagyobb a távolság a kettő közt. Szóval sajnos kifizette. Persze bemehetett volna a szálloda recepciójára segítségért. Tudod mennyire ciki rendszeresen magyarázkodni ilyenek miatt a vendégeknek? Mondjuk vegyünk egy német vendéget, megérkezik vonattal. 1. A pályaudvar ugye úgy néz ki, ahogy... 2. Odamegy a pénzváltóhoz (Interchange), ahol kap kb. 215 Ft-t egy euróért. (Amikor még csak 250 körül volt az árfolyam, akkor 198 volt a tarifa) 3. Beül egy hiénához és néhányezerért beviszik a belvárosba. Elég gázos kezdete egy kellemes hosszúhétvégének Budapesten... Persze ez Prágában is szinte ugyanígy megtörténhet, de ez engem valahogy nem vígasztal igazán.
törölt felh. 2006.07.05. 15:07:07 / # 4742
avatar
Éreztem én hogy rossz helyről dolgozom...szóval keleti..megjegyeztem:-)) Külföldi volt a vendéged? Nem sokalta ott a helyszinen ezt az összeget? Ha igen akkor miért fizette ki? (persze ismerek én is olyan magánzót, akinél azonnal fizetnék...olyan kedvesen tud nézni:-D)
Oldalszám: 8