Hozzászólások száma: 24
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > Kirabolt a taxis A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Fáradt Vándor 2006.01.19. 11:19:18 / # 4267
avatar
Nem ezek (voltak) a "Cyti" - taxisok? Régebben láttam ugyanolyan jelzéssel autókat, mint a City, csak az i meg az y fel volt cserélve...
admissarius 2006.01.19. 11:15:24 / # 4266
avatar
Az engem nem érdekel, hogy ő miből él meg és hogy veri át az utast! De ne az én cégem jelzéseit használja! Ez a gusztustalan. Az pedig, hogy City-s bemondta ELŐRE az árat és azt az utas elfogadta szerintem teljesen rendben van. Itt nem ez szokott a gond lenni hanem mikor az út végén meglepődik a kedves. Most épp a mi nevünket járatják le majd ha már így sem ülnek be akkor jön a 6x6,stb.
törölt felh. 2006.01.19. 03:36:29 / # 4265
avatar
Szia!:-) Érdekes, amit felvetsz. Jó lenne mindent rájuk kenni, de szerintem ez ámítás lenne csak. Mentem én már fuvarba Cityssel, nem kell őket sem félteni:-o) Keményen kihasználta bemondásra a maximált tarifát. De megnevezhetnénk szinte minden céget. Tudod, ezek olyan problémák, amin sem a fix, sem a droszt, sem a létszám kérdés megoldása nem segítene. Ez Magyarországon egy jelenség. Amíg én olyannal találkozom, hogy egy bevásárlóközpontban átdátumozzák az élelmiszert, addig nincs nagyon miről beszélni. A mi generációnk, a fene nagy szocializmusban nőtt fel. Mit lehetett akkor tapasztalni? Vitt mindenki mindent, hiszen az államnak semmi sem drága. Ez egy ilyen össznépi játék volt. Miután megjelent a magánvagyon, nem nagyon tudtak az emberek a normális kerékvágásba visszazökkenni. Elszoktak a becsülettől, és meg sem nagyon lehet szokni, mert ilyenkor mindig azt veszed észre, hogy csak átgázolnak rajtad...és ilyenkor jön a kérdés - ami talán jogos is -, miért pont én ne?
admissarius 2006.01.19. 02:01:04 / # 4264
avatar
Hát igen. Mi mostanság a City-Cab matricával rabló hiénákkal vagyunk gondban akik előtte taxi 7000000 néven előtte meg... ugye tudjátok milyen (céges)matricával bűnöztek. Váltaniuk kellett mert a szigeten már megismerték őket és másodszor nem ültek be hozzájuk. De miért pont a City Taxi emblémáját másolják? Nem kell válaszolni ez költői kérdés.

Oldalszám: 2