Hozzászólások száma: 126
Oldalszám: 7
Témakörök > Hírek fórumai > Miért lettek a taxisok balekok??? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Apuka 2008.06.24. 04:59:43 / # 39323
Megszüntetném a drosztokat! Biztos vagyok benne, hogy a kezdők nagy része éhen halna. aki nem, az átmenne a Fő-höz :)

R005 2008.06.24. 04:11:40 / # 39324
avatar
Sziasztok! Egy nagy kérdést dobok most fel! A rengeteg probléma mellett,(van bőven!) azt nem értem miért nem esik szó semelyik fórumon a szakképzés kritikán aluli szintjéről! Cirka 70 ezer forintért(plusz páv) már akárki taxis lehet kb. 2 hónap alatt! Az egyik nap megállt mellettem egy céges kolléga és azt kérdezte: "ne haragudj, meg tudnád mondani, hogy merre van a Hilton?" visszakérdeztem, hogy melyik mert kettő is van. Erre ő teljes zavarba jött, hogy negyed órával nyomott rá, és most mi lesz, pláne ,hogy kettő is van belőle, pedig ő azt hitte csak egy lesz... MI VAN ITT??? HOGY LEHET EZT EGY KICSI JÓINDULATTAL IS KÉPZÉSNEK NEVEZNI??? És sajna lassan nap mint nap találkozni ilyen történetekkel! Szerintem itt kezdődnek a fő gondok! Fű-fa taxizhat, nincs limit, eredmény pancserek gyülekezete elveszi a melót az igazi taxisoktól! :(

partizán 2008.06.13. 10:35:12 / # 39322
avatar
Szerintem az lenne a legjobb, ha mindenki azt csinálna, amit akar. Az nagyon fasza lenne. Mer'én például nem csinálhatok azt amit akarok, mer' a zelnyomás alatt nyögök. Mer' most jobban el vagyok nyomva, mint 4 éve. 4 éve se csinálhattam azt, amit akarok, de akkor még nem nyögtem ennyire. Jobban viseltem a nyomort, és remnykedtem a fixtarifában, de a korrumpálós gazfickók megvették az atyaúristent, ettől most nyügünk mindannyian. Még jó hogy van hallotaxi.hu, különben hol nyögnénk. Mer' ha akarnánk, akkor nem nyögnénk, de nem akarjuk, és hát nem akarásnak nyögés a vége. Akarásnak meg szarás, de néha akkor is nyög az ember. Nyögvenyelős ez így. Na lépek, mert ócon van plazmatévé a medinamárkban.

tomajer 2008.06.13. 05:33:14 / # 39321
Helyes!:-)
törölt felh. 2008.06.13. 02:41:10 / # 39320
avatar
Egyébként ez a vita kezd olyan lenni ,mintha szitával probálnék vizet merni.És ezzel le is zárom részemről ,tomájer legnyobb megnyugvására.

törölt felh. 2008.06.13. 02:27:56 / # 39319
avatar
Taxis vagyok nyugodj meg és téged megeszlek reggelire az utcán,hidd el.De nem foglalkozom veled ,mert egy jelentéktelen kis piti gyurcsányikusznak tartalak.Csak unom,hogy über okosnak hiszed itt magad és osztod mindenbe az észt,és kioktatsz mindenkit mindenről.És nem akarja buksi fejed megérteni,hogy ennek a szakmának a mélyrepülése is összefügg a politikával.Azzal,hogy ide jutott az ország gazdaságilag társadalmilag.Ebben az országban,ha nem vetted volna észre nemcsak a taxisoknak nincs érdekérvényesítő képessége,hanem a társadalomnak sincs.És ezt tudják a hatalmon lévő politikusok is.Ezért is hagyák eladósítani az embereket.Mert kamatrabszolgaként,szociális félelmükben még jobban lehet őket sanyargatni,mert ugyse mernek ellene tenni semmit.Ez az ujkori neoliberális filozófia.És ezért is,azt az egyet jól mondtad,hogy gyurcsány mondjon le végre.Mert ezt a sok szart ami manapság van ,azt nekik köszönhetjük.De már megint belecsusztunk a politikába,ami itt tilos ugye.De,ha már szóba hoztad tomajer gyurcsányt,nem lehetett kihagyni...
csogu 2008.06.12. 20:50:35 / # 39318
:-DDDDDDD Hülye!:-DD
törölt felh. 2008.06.12. 19:07:06 / # 39316
avatar
Te tényleg nagyon súlyos eset vagy.Honnan veszed,hogy Én akkor nyomkodtam vagy betranyoztam?Egyáltalán honnan veszed,hogy céges vagyok?Azért mert egy lejátszott dologhoz nem aszisztáltam?Minek demostráljak amikor egy bünszövetkezet kezében van az egész taxizás.Önkormányzatostól,cégvezetőstül.
Bbetyár 2008.06.12. 18:22:53 / # 39315
egy a lényag szóljon az urh. :) azon kivül minden mindegy.
csogu 2008.06.12. 18:01:27 / # 39314
Különben meg totál felesleges ez a vita. Nézzétek meg, MÉG ŐK is kiállnak a jogaikért. Milyen következtetést lehet ebből levonni? Hogy még náluk is rosszabbak vagyunk...puhábbak...silányabbak...stb...stb...stb.. Na, szóval ennyit erről. Tessék kimenni, megnézni őket és tanulni tőlük...jaaahh és lehet kivinni a gyerekeket is és mondani nekik, hogy : Látjátok, még ők is különbek apátoknál. Na jó, befejezem, mert kezdem felhúzni magam, azt az egész nem ér annyit:-)) Nem tudja valaki, hogy ha majd a csuklónkra tetoválnak, az fáj? Mert nem szeretem a fájdalmat:-))

csogu 2008.06.12. 17:43:40 / # 39312
Ilyenkor állok föl a fotelban!:-( Vigyázz, mert bevered a fejed a csillárba. Különben meg mit idegeskedsz? Ezt már ott akkor megbeszéltük, hogy ennek ez lesz a következménye. Nézd meg, most meg MOST MÉG EZ IS!! Nem is tudom ki mondta ott akkor (bár van tippem:-DD), hogy a taxisoknak még a szájukba is lehet sz@rni, akkor is nyomkodni fognak. Akkor azt hittem ez azért túlzás, de ma már nem mernék nagy összegben fogadni arra, hogy ez nem így van. Simán elfogadják, ha megbillogozzák őket. Innen meg már nem sok kell ahhoz, hogy az a jóslat is beváljék. Tomi, nyugi, már akkor is tudtuk, hogy pár év múlva, amikor majd még nehezebb lesz, mint akkor volt, akkor azoknak lesz a legnagyobb hangjuk, akik akkor nem voltak ott...sőt...vigyorogtak rajtunk, hogy mi ott "bohóckodunk". Hááát akkor most engedelmetekkel én mosolygok...:-)
tomajer 2008.06.12. 17:34:26 / # 39311
Ilyenkor állok föl a fotelban!:-( Akkor miért nem háborított föl? Akkor miért nem jöttél, hogy tegyél ellene? Miért most van nagy arcod, amikor az a vonat már elment? Amint látod a képen, nincs szükségünk arra, hogy felvilágosíts minket. Pontosan tisztába voltunk a helyzettel, három évvel ezelőtt is. Csak te akkor nem értél rá "bohóckodni" velünk egy kicsit, mert sürgős nyomkodnivalód volt. Ha szerencséd volt, akár egy repteres tranyót is megcsinálhattál amíg mi ott bohóckodtunk. Igaz, így tényleg bohóckodássá vált a dolog:-( Nna ezért, küldök el mindenkit a pi...ba, ha itt elkezd lelkesen habzani, hogy miért ...blablabla! Te vagy a felelős, mert te engedted hogy meg lehessen csinálni!
tomajer 2008.06.12. 17:32:21 / # 39301
Megvallom őszintén, abban sem vagyok biztos, hogy taxis vagy! :-( Vagyis:-)

tomajer 2008.06.12. 17:30:41 / # 39313
gyurcsány monnyon le!!! :-)))

csogu 2008.06.12. 17:29:40 / # 39310
Hogy leállt az a fórum:-)
tomajer 2008.06.12. 17:18:44 / # 39308
Tízmillió millió, az mifelénk annyi! :-) És szerintem mégy egyik nagycég sem látott egyben, egymillió milliót! :-) BOCS!:-)
csogu 2008.06.12. 17:12:21 / # 39317
Ok, akkor halljuk a lehetséges megoldást!
tomajer 2008.06.12. 15:27:42 / # 39309
Pedig én mégis inkább, a te felelősségedet feszegetném! Márhogy miért is nem voltál ott?!? Ha csak kétezren nem tartottátok volna felesleges bohóckodásnak, akkor most kevesebb gondunk lenne. De ma is pont ezért nem lehetne semmilyen megmozdulást csinálni!!! Hisz minek? Felesleges bohóckodás! :-( És akkor a politka: Volt itt nemrég egy cikk, a nemfőtaxis főtaxisról, aki köpködött. Nna onnan be lett ide linkelve egy fórum. Nagyon jól példázza, hogy miért nem lehet itt politizálni. Pont ilyenek voltatok kicsiben:-( Nem várjuk meg amíg felnőttök! :-) Tehát, nekem, a hallotaxi szétqrása a fájó pont. És ezt bizony nem hagyom. BOCS!
csogu 2008.06.12. 14:06:36 / # 39307
Na és még van pár, de nem jár a szám, hiszen a barátom:-)) küldj egy emalcímet, majd ott a többit:-D
üvegtigris 2008.06.12. 14:01:16 / # 39306
Kösz Ricsi! Tudom,hogy ez a gyengéje + a politika.
Oldalszám: 7