Hozzászólások száma: 26
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > WAZE a játékos navigáció A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2013.07.03. 10:38:34 / # 37474
Háá waze, tele van vele a cikk!
baupexim1 2013.07.03. 10:14:12 / # 37473
avatar
azé egy linket bedobhatnál:))
tomajer 2013.07.02. 19:08:04 / # 37472
Ezzel nem (sem) lehet pénzt keresni:-))) Egy játék, amit én élvezek... minden reggel első dolgom megnézni hanyadik vagyok:-) De nem utolsó sorban folyamatosan fut előttem, és ha piros egy út, akkor időben keresek másikat. Felgyorsítja az improvizálást, mert pár perccel, másodperccel előbb látod a dolgokat mint a valóságban belefutnál. Lehet, hogy akkor már nem lenne esélyed korrigálni így meg még van.
hiénakutya 2013.07.02. 19:00:00 / # 37471
:-Dp

tomajer 2013.07.02. 18:54:53 / # 37470
Nna sz'al akkor a saját szavaimmal a progiról: Alapvetően, nem csak a gps-el kommunikál, hanem a neten is online folyamatosan. Nem zabál sokat, nem kell megijedni:-) Végeredményben elvan a lassított nettel is, hisz én most csak 500 megás előfizetéssel rendelkezem, és a hónap felében a lassítottal vagyok fent. Nna a kitérő után, annak előnyei, hogy oda vissza a kommunikáció. Figyeli minden autó útvonalát és sebességét. Ezekből az adatokból, szépen berajzolja a térképen melyik úton éppen mekkora az átlagsebesség. Már ez is nagy segítség tud lenni. De! Aktívan is részt vehetünk mi wazerek a szerkesztésben. Van egy jelentés gomb a felületen, ahol kiválaszthatod, milyen forgalmi helyzetet akadályt akarsz jelenteni. A teljesség igénye nélkül: Dugó (három fokozatban) Baleset (nagyságrenddel) Útépítés, úthibák Rendőr Trafipax Útlezárás, elterelés stb.stb. Ezek azonnal felkerülnek a térképre, és a többi Wazer látja (hallja) őket. És akkor a játék rész:-) Mindenért pontokat lehet kapni. Konkrétan a vezetésért, a jelentésekért, a térkép javításért, szerkesztésért. A pontokkal, egyre magasabb fokozatokba lehet kerülni. Bébi, felnőtt, harcos, lovag, király. Ezek a "rangok" a térképen való megjelenéseden jelölve vannak, és a térképre való ráhatásod is egyre nagyobb súlyú. Ráadásul lehet egymással versenyezni:-) Én szeretem. Gyertek próbáljátok ki. ui: aki meg már használja, (hisz sokatokat látlak) az jelentkezzen itt is, és a hallotaxis csoportba is... ha kérhetem:-)

tomajer 2013.07.02. 17:06:08 / # 37469
WAZE a játékos navigáció Útjára indítom a játékot. Fogok szerezni Waze matricákat, és aki eléri a lovagi szintet, annak adok:-) Kérem a wazereket, hogy csatlakozzanak a hallotaxi csoporthoz, hogy láthassuk egymást!

Oldalszám: 2