Hozzászólások száma: 519
Oldalszám: 26
Témakörök > Droszt Híradó > Csogu, az éhező csodafakír A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2012.04.01. 11:47:22 / # 36266
Ne is mondd...pár napja ettem...2 napig voltam halálomon:-(((

Bao 2012.04.01. 10:50:00 / # 36278
avatar
Mi a helyzet fakírkám? :) Hiányzik a hús? Ne tagadd, ha már málnát fasírttá aprítottad... :D

csogu 2012.03.26. 15:34:40 / # 36277
Azzal segítesz, magadon is, és mindenkin, ha adsz neki egy delete-t :-)))
Bao 2012.03.26. 13:56:17 / # 36268
avatar
Most érkezett a szeméttárolóba: :) [url=http://koffeinmentesacai.com/]Elege van abból, hogy az összes fogyókúrás készítmény koffeint tartalmaz? Ne keressen tovább! A megoldás a KOFFEINMENTES ACAI! Ötvözi a csodagyümölcsnek kikiálltott acai áfonya összes jótékony hatását: energetizál, méregtelenít és fogyaszt! De mellőzi a koffein összes káros hatását: nincs vérnyomás emelkedés, sem az ezzel járó rosszullétek, nincs fejfájás, sem szívdobogás! A kilók pedig csak mennek és mennek és mennek! Rendelje meg most! Több ezren lefogytak már tőle, Ön miért lenne kivétel? Megrendelem a Koffeinmetes acait, most rendkívüli kedvező áron,mindössze 12.082,- forintért! (A házhoz szállítás ingyenes!)[/url] Remélem segítettem! :)

csogu 2012.03.26. 13:50:19 / # 36276
Én úgy gondolom (most), hogy mindenki haladjon a maga útján:-))
Bao 2012.03.26. 13:46:47 / # 36275
avatar
Az elsőt is mívelem, majd minden nap, egy egy alma vagy körte, stb. befalásával. A másodikkal együtt nem olyan rossz gondolom. :)
csogu 2012.03.26. 13:43:17 / # 36274
Na, most nem biztos, hogy teljesen jól írom, mert fejből lököm... 3 fajta szénhidrát van. I. Egyszerű szénhidrátok (ilyen pl. az, amit a gyümölcsből nyer ki a szervezet) II. Mesterségesen finomított szénhidrátok (ilyen a szőlőcukor, amit eszel) III. Összetett szénhidrátok (pl. minden kotyvalék) Kérdés: - Szerinted melyik jó a szervezetednek, mint üzemanyag?:-)) Csak ebből a 3-ból választhatsz, a sör, mint alternatíva, válaszként nem elfogadható:-)
csogu 2012.03.26. 13:38:50 / # 36273
Nézd, ezt valahogy úgy tudnám megfogalmazni, hogy egy baromi síkos, ingoványos területen haladok. Na, most ha ilyen terepen kell menned, nem biztos, hogy a gyors lépés a megfelelő járási mód, főleg, ha azt sem nézed, hogy hová lépsz és csak a cél lebeg a szemed előtt. Pontosan azért határoztam meg 4 hónapban a végrehajtás dátumát, mert nem akarok ismételten ugyanazokba a hibákba esni, amiben már párszor voltam...nyakig:-) Serkentőnek most a zöld levelesek és a gyümölcsök mennek...átállás...van aki egyik percről a másikra képes rá...azok vagy kiegyensúlyozottabb életet élnek, vagy nagyon betegek és az életben maradás a tét....vagy csak (és ne szépítsük a dolgot) nagyobb akaraterővel rendelkeznek, motiváltabbak. Vannak, akiknek az átállás évekig tart...és talán sosem térnek át teljesen...viszont eredményesebben élik meg a napjaikat, és ha már mentálisan rendezettebb vagy, akkor olyan nagy baj nem lehet...már egy plusz, amit kaptál...magadtól:-))
független 2012.03.26. 13:35:56 / # 36272
avatar
Sajnos nem tudom fogyókúrára jó-e?Isten tudja. Taurint tartalmaz ami fokozza a szőlőcukor sejtekbe áramlását.Gyórosok használják azt is.

Bao 2012.03.26. 13:25:38 / # 36271
avatar
Érdekes ez az energiaital téma. Én nagyon ritkán iszom, viszont szeretek szőlőcukrot szopogatni hajnalonta. Hmm... :)

független 2012.03.26. 13:19:33 / # 36270
avatar
Mivel éjszakáztam én is energiaitalon éltem,egyszerűen nem bírtam ki nélküle. Bár megpróbáltam minimálisra redukálni az adagot,egyszer kétszer úgy éreztem kidőlök az ülésből!Ahoz képest a cola vitamin.
csogu 2012.03.26. 11:26:00 / # 36269
Köszönöm, vagyok, haladok a kijelölt úton:-) Lötyizni mostanában nem voltam, a gyümölcsre kattantam rá. 1 hete nem ettem húst, de sajnos az energiaitallal még küzdés van. Csökkent, drasztikusan a mértéke, de sajna totál letenni még nem sikerült. Nem baj:-) Viszont a családban tombol az influenza, egész pontosan a fiamat verte oda, de mindegyikünkben érezhetően lappang a dolog, így az edzéssel kivárok. Remélem a kiszabott idő felénél (május elseje), majd a méredzkedés alkalmával kicsivel többen leszek túl a 20kg-nak, mint a fele:-)
nagyonkedves 2012.03.26. 07:51:14 / # 36267
avatar
Csogu drága, mi a pálya? :D Ennyire jól megy már, hogy nincs is semmi említésre méltó? :) Lötyi feljavult? Vagy már csak a fényt kívánod? :)

nagyonkedves 2012.03.21. 06:37:21 / # 36265
avatar
:D Asszem a mi "humoros" topik címünk mindig is valóság volt.. :DD
csogu 2012.03.21. 06:26:12 / # 36264
Lassan kezd a "humoros" topik cím, valósággá válni:-)
nagyonkedves 2012.03.21. 06:23:16 / # 36263
avatar
:D Én is szóltam a tátrásoknak, hogy kapják össze azt a trutyit, mert ország-világ... :DDD Hős vagy. :)))
csogu 2012.03.21. 06:21:31 / # 36262
Én meg nagy boldogan az olívával...:-)

csogu 2012.03.21. 06:15:35 / # 36261
Tegnapi események: Picit kezdem unni a gyümölcsöket. Ez az igazság. Viszont az átálláshoz elengedhetetlen, ha a húst és a kenyeret ki akarom iktatni egy ideig. Nagy valószínűséggel jelentős súlycsökkenést sem tudok így elérni ezalatt, és talán ez a legnehezebb. Megmagyaráznom magamnak, hogy nem eszem azt, amit szeretek és ezért cserébe nem történik semmi:-)) Jó, ez így azért ebben a formában nem igaz, de leegyszerűsítve így jön le nekem most... Szóval tegnap gyümölcs + zöldtrutyi (kértem, hogy ha lehet ne legyen annyira híg...nem lett)...majd gyümölcs és gyümölcs és boááááááá.... Ráadásul tegnap etika után rendezték meg a fiúk az immár hagyományos csülökevő versenyt is. Volt ott több egybefőtt csülök, meg akkora kenyér, ilyen kerek, hogy gurtniban hozták be. Torma, mustár, uborka... Rendesek voltak, mert rám is gondoltak...kaptam paprikával töltött olívabogyót. Egyem a humorukat:-) Sebaj, lesz ez még így sem...:-) Mindenesetre kiálltam ezt a próbát is, és tiszta szívből gratuláltam Lacinak, a győztesnek, aki 24 perc alatt 93.8 dkg csülköt tudott megenni 1/2 kg kenyér kíséretében, pár darab savanyúsággal megspékelve. Kínáltam olívával, de azt mondta az túl olajos és vigyáznia kell az alakjára:-)) Szóval neki gratula...én meg nem szeretnék 2 hétig gyümölcsöt látni... Ma oktatás és azon agyalok, hogy erre hivatkozva valami bűnös dolgot vigyek végbe...mert háááát ugye oda kell az energia:-)) Na ezek azok a megideologizálások, amik mindig a bukáshoz vezetnek:-))

Bao 2012.03.20. 08:53:42 / # 36260
avatar
http://www.hallotaxi.hu/index.php?pg=media13830_hu
csogu 2012.03.20. 02:50:44 / # 36259
Tegnapi események: Ébredés után 7db kivi (sosem fogom megszokni, hogy V-vel írjam:D) Majd Tátra utca és zöldtrutyi...ma valahogy nagyon híg volt..:-( Délután 5 1/2 banán...(rejtély számomra, hogyan tudnak egyesek 12-15 db banánt megenni egy étkezés alkalmával) Ezután pici várás, majd 4x10 fekvőtámasz...na most hogy ez szabályos volt-e vagy sem, nem tudom, mert elméletileg a mellkasnak kell érnie a talajt, de nálam a hasam mindig beelőzte ezt a mozzanatot:-) Pici szundi, majd meló...vittem ki magammal 5 db banánt, de 4-nél többet akkor sem tudtam volna legyűrni, ha kényszerítenek:-(( Tomajernek ajánlgattam, de nem volt rá vevő..., így hazahoztam. Energiaital: Iszonyatos önfegyelmet gyakoroltam és nem vettem egyet sem. Erre nem megáll a tutiban egy kolléga és nyújt felém egyet, hogy nekem is hozott... Nem akartam megsérteni, mert félreértette volna...így az az 1 befigyelt:-)))

Oldalszám: 26