Hozzászólások száma: 41
Ugrás a hírhez Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > Megjegyzést tett a taxis, agyba-főbe verték érte A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
a-kinti 2014.12.22. 19:53:40 / # 337222
avatar

Reméljük hogy a rendőrség majd vizsgálja a néni híváslistáját amiből majd kiderül, hogy adott időpontban kit hívott????


Bár a minap fül és szemtanuja voltam egy elismert taxi cég nyakkendős sofjőr ordenáré viselkedésének, csak azért mert kapubeállóban állt és be akartak állni és rá mertek dudálni a NAGY CITYSRE.

Égett is a pofám rendesen!!!!

hiénakutya 2014.12.22. 18:40:34 / # 337221

A férfinépre nem szégyen, mert a néninek nem a férfinéppel volt konfliktusa, hanem egy adott férfival.

A taxisokra nem szégyen, mert a néninek nem a taxisokkal volt konfliktusa, hanem egy adott taxissal.

hiénakutya 2014.12.22. 18:31:22 / # 337220

Jó ez a szerkesztő...

hiénakutya 2014.12.22. 18:26:29 / Módosítva / # 337219

Néni, fussunk neki  még egyszer?

Lebutítom, hogy te is megértsd: "sana71" nicken író fórumozó arra hivatkozva kérdőjelezte meg a taxis szavahihetőségét, hogy a taxis elbeszélésében a következő mondat szerepel:

"én megmutattam neki a táblát, és elmagyaráztam a KRESZ-szabályt, majd továbbmentem."

Fentebb említett fórumozó itt ellentmondást vélt felfedezni, mondván, hogy ha jobbkéz-szabály volt az adott kereszteződésben, akkor ott nem lehetett megmutatható tábla, hiszen a jobbkéz-szabálynak nincs táblája.

Ez az állítás igaz.

Valóban nincs olyan tábla, amelyen egy jobb kéz látható.

Ugyanakkor az "egyenrangú utak kereszteződése" tábla pontosan azt jelzi, hogy az adott kereszteződésben a jobbkéz-szabály érvényes.

Most figyelj, mert ez innentől már picit bonyolultabb lesz számodra!

A taxis tehát az események elmesélésekor nem keveredett ellentmondásba, hiszen mutathatott olyan táblát, amely az adott kereszteződésben a jobbkéz-szabály érvényességét jelezte.

Nem tudom, hogy van-e ott ilyen tábla, és nem áll szándékomban igazságot tenni az ügyben.

Mindösszesen arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy a kereszteződésben érvényes jobbkéz-szabály, valamint a taxis kifogásolt mondata külön-külön és együttesen sem alkalmas a taxis szavahihetőségének megkérdőjelezésére.

Ez így követhető a néni számára?

(Tuti nem.)


heppylife 2014.12.22. 18:17:49 / # 337218
avatar

Nem is szeretném meggyőzni. Torkig vagyok az egésszel, undorító világ van, szégyen ez a férfinépre, szégyen a taxisokra!! Egyébként sokan ismerik, jót még senkitől nem hallottam róla, ez se véletlen valószínű. Ez a gyerekkes kép meg, na hagyjuk... Nekem is van gyerekem, miért nem gondolt akkor rá amikor nekem ugrott??? Megcsinálja a szart aztán apjához menekül? Büszke lehet a fiára, szép gyereket nevelt belőle!!

tomajer 2014.12.22. 18:12:26 / # 337217

Mint mondám, nem foglalnék állást az ügyben.  Csak kérdéseket tettem fel, amik megfogalmazódtak bennem.

Nem lettem meggyőzve.

De ettől még akár, lehet önnek igaza.  Mondom lehet.....

heppylife 2014.12.22. 18:01:25 / # 337216
avatar


heppylife 2014.12.22. 17:59:06 / # 337215
avatar

Az elsőbbséget megkapta, nem érte be ennyivel. Elöbb sajnálom magam, ha megengedik... Nem öt. 

heppylife 2014.12.22. 17:57:38 / # 337214
avatar


heppylife 2014.12.22. 17:56:57 / # 337213
avatar


heppylife 2014.12.22. 17:44:38 / Módosítva / # 337212
avatar

A kocsi ablaka azért volt lehúzva mert motor mosáson voltam, és ugy bepárásodott h muszáj volt lehúzni, öreg kis ford, ami nem az enyém, igy az ablak felhúzó gombja is rossz, alig lehetett felhúzni... Verő ember ??? Nem mindegy? Ha tudnám a nevűket se mondanám meg! Bennem van gerinc! Amit nem mindenki mondhat el magáról!!!A taxis gátlástalanul esett nekem, kereken 50 kg vagyok. Se oka se joga nem volt hozzá! Ugy sajnáltatja magát hogy a gyomrom forog tőle!!! Amikor velem üvőltött biztos nagyon keménynek érezte magát! Milyen jó ön okosabbnak gondolja magát a rendőröktől. A dumát nem kell enni, a történetett szivesen át adnám a feleségének, lányának. Meglátnám mit szólna hozzá. Hívtam rendőrt, sírva! Hangfelvétel van róla, nem jöttek!! Nem gondoltam h ez lesz a vége, de ha a taxis normálisan elment volna mellettem ahogy lehetősége meg volt, senkinek semmi baja nem lett volna! 

hiénakutya 2014.12.22. 17:29:46 / # 337211


hiénakutya 2014.12.22. 17:11:14 / # 337210


tomajer 2014.12.22. 17:02:44 / # 337209

Én nem nagyon akarnék ezzel itt vitába szállni... remélem a kolléga is előkerül.


De azért a történet egy pár helyen sántít nekem.


Ha megengeded, mivel egy taxis szakmai lapon vagyunk, én alapból a taxis szemszögéből nézném a dolgot...

Viszonylag ritka, hogy egy taxis egy álló autó mellett ok nélkül megálljon és elkezdjen vele üvöltözni, nekicsapja az ajtaját, aztán még ki is ugorjon verekedni. Nem mondom, az ifjú titánokról sok mindent el tudok képzelni, de  ..   ezt azért mégsem.

Viszonylag enyhe nyarunk van, de azért az se életszerű, hogy így mikulás után, karácsony előtt mindkét autó ablaka csakúgy nyitva van:-)

Nna és így utolsónak egy kérdés.  Ki volt a két "verőember" ???

Mert az is viszonylag ritka a mai világunkban, hogy a két utcán véletlenül arra járó, és sajnálkozását kifejező férfi ment volna a kolléga után, és verte volna össze!

Lehet hogy a rendőrségen eszik ezt a dumát...  mert mi mást tehetnének...   de ugye nem várod ezt tőlünk is? :-)

heppylife 2014.12.22. 16:08:25 / # 337207
avatar

Ez egy egyenrangú kereszteződés tábla.  

heppylife 2014.12.22. 14:50:33 / # 337206
avatar



Az a nő vagyok akit a taxis megtámadott. Büntetlen előéletű 40 éves anyuka vagyok, 20 éves jogosítvánnyal. 
Szabályosan haladtam, a  Madách Imre utcában. Az utca rendkívűl rossz állapotban épp javítás alatt állt. Elöttem 20cm mély,120 cm széles repedés volt az úttesten, ha akartam volna se tudtam volna elmenni a jobbkezes utca elött! Amikor észre vettem a feltört betont megálltam,a kormányt kitekertem. Ekkor jött a taxis. Vártam hogy merre megy,indexet nem használt. Felém kanyarodott majd megállt mellettem. Semmibe nem volt akadályozva, gond nélkül elfért,tovább mehetett volna!!A két kocsi teljes hosszában egymás mellett állt. Mind a kettőnknek le volt húzva az ablaka. Megállt mellettem és undorítóan elkezdet üvölteni, kurvázni hogy mit képzelek magamról neki van elsőbbsége! Vissza válaszoltam hogy, megadtam, egy helyben állok, nem látod? Haladj tovább. Erre belevágta a saját kocsija ajtaját az enyémbe, és üvöltött hogy megb.. lak te rohadt kurva! Nagyon megijedtem telefonért nyúltam, közöltem vele hogy hívom a rendőrséget! Erre kiugrott a kocsiból beletépett a hajamba, összemarta a nyakam, köpködött és ezután elhajtott. Én hívtam azonnal a rendőrséget,bemondtam a rendszámát. Járőrt nem küldtek, azt tanácsolták menjek tegyek feljelentést. Szó szerint rosszul lettem, kiszálltam a kocsiból hányingerrel küzdöttem. Ekkor jött oda hozzám két férfi. Őket láthatóan felháborította, hogy fényes nappal a nyílt utcán így bánnak egy nővel, felajánlották hogy megkeresik, beszéljünk vele. Én azért mentem vissza a helyszínre hogy beszéljek vele,megkérdezzem milyen jogon bánt így velem.
Azóta a taxis családja üzengetnek nekem, fenyegetőznek, követni próbálnak, az autójavítónak ahová a kocsit vittem felváltva állnak a kapujába. Emiatt is feljelentéssel kellett élnem. A taxis álltal elmondott brutalitástól annyit hogy még kék folt sem látható rajta, ahogy az itt közzétett fotón is jól látszik. Nyugodtan lehet mocskolodni, börtönt kívánni. Én azt kívánom ezeknek az embereknek hogy kár hogy nem ők élték át ezt helyettem. Az a baj hogy ö tök komolyan gondolja hogy megengedhet magának bármit. Mellesleg 4 éves volt amikor én már jogosítvánnyal rendelkeztem. Tábla nincs jobb kézre.... Hazug embert elöbb utolérik mint a sánta kutyát! Remélem az Élet kamatosan veszi vissza rajta!!

hiénakutya 2014.12.22. 10:03:34 / # 337199


sana71 2014.12.22. 09:39:07 / # 337198
avatar

Pöppet sántít a sztori. Elmagyarázta egy figyelmetlen autósnak a jobbkéz-szabályt -
A hölgy engem szidott, én megmutattam neki a táblát, és elmagyaráztam a KRESZ-szabályt, majd továbbmentem.

Szerintem a jobbkézszabálynak nincs táblája Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy a nő volt a ludas. Normáls esetben nem általánosítanék, vannak jó női sofőrök is, de ez a verőlegényeket hívó típus annyira tipikus. Telefonáló, körmét festő, Porsés vagy rav4-es xxxanc, olyan aggresszív, hogy elképesztő, de közben buta, mint a főőd.

thomas 2014.12.21. 16:39:43 / # 337191

Az gáz,hogy végignézték a mosósok+néhány ott tartózkodó......a rendőröket is ő hívta!? ha így volt

hiénakutya 2014.12.21. 14:55:43 / # 337188

Igen.

Az ügyvédnő személyesen.

Oldalszám: 3