Hozzászólások száma: 67
Ugrás a hírhez Oldalszám: 4
Témakörök > Hírek fórumai > Havas Henrik, a hallotaxi.hu olvasóinak segítségét kéri A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2007.03.20. 14:26:05 / # 33675
Ez attól még szakma, hogy sajnos könnyű bekerülni. A többiről meg persze te is tudod, hogy hülyeség!
csogu 2007.03.20. 14:18:34 / # 33674
Jaaaaa, hogy ez egy szakma, ahova 3 hét alatt be lehet kerülni?!!! Értem:-))) A pékek meg mik, egyetemi docensek?:-))) Pontosan ez a baj, mást mutatni, mint a valóság. Hosszútávon ezen csak mi veszíthetünk.
tomajer 2007.03.20. 14:10:20 / # 33672
Azért, amiért, mindig minden szakma, emberi közösség, próbál minél jobb képet festeni magáról! Alapvetően forintban kifejezhető értéke is lehet a dolognak. Ezt a könyvet, potenciális utasok is olvasni fogják. Olyanok is, akiknek tellene taxira, de eszükbe se jut, hogy ilyen bunkók mellé beüljenek. Rendőrök, ilyen olyan ügyintézők is olvasni fogják, akiknek a jóindulatára sokszor szükségünk lenne. Egy szakmának csak jót tehet, ha a társadalmi megítélése javul.
csogu 2007.03.20. 14:02:04 / # 33671
Ne kapd fel a vizet, de lenne egy kérdésem. Miért jó az nekem, ha fals képet mutatok magunkról? Mert a taxisokra nem a húúdejófejek kifejezés illik leginkább.
tomajer 2007.03.20. 11:55:37 / # 33670
Az jöjjön le, hogy húúdejófejek a taxisok!!! Ez ugyan téged nézve...:-( Nna mindegy, próbáld meg:-)
csogu 2007.03.20. 11:51:02 / # 33669
Oksa Tomi, de engem ma is hívtak és érdekes sztorikra, olyan búlváros témákra lennének kíváncsiak. Amit nem bánok, hiszen tudod nekem ez a szakterületem:-)) Viszont ebből mi jön le? Hogy húúúúúú, de buli taxisnak lenni. Nahh ha meg ez miatt nekem idejön a pályára pár fiatal, akkor mondd már meg, hogy majd a végelszámolásnál mivel fogok tudni védekezni ezekért az elkárhozott lelkekért???

tomajer 2007.03.20. 11:47:20 / # 33673
:-) hááát...! Biztos az én hibám. Próbáltam elég egyértelműen fogalmazni. De miután a Havas nem mondta ki a céget, és az ember nevét, én sem tehetem. Szívességet meg nem magamnak kértem! Tényleg úgy érzem, hogy most itt a lehetőség, hogy a közvéleményt kicsit magunk felé fordítsuk, valamivel kedvezőbb képet alakítsunk ki magunkról. Szerintem ebben résztvenni érdemes, és hasznos.
csogu 2007.03.20. 11:16:47 / # 33667
tomajernek ez az egyik erőssége:-)))) A kommunikáció az emberekkel:-)
törölt felh. 2007.03.20. 11:08:57 / # 33666
avatar
Megszólod itt a találgatókat utána meg szívességet kérsz? Sötét még a kép rólunk? Szerintem tök egyértelmű. Akinek nem az, tényleg magára vessen.

tomajer 2007.03.20. 11:03:36 / # 33668
Nem hiszem el, hogy most ezt kezditek el komolyan találgatni. Szerintem tök egyértelmű. Akinek nem az, tényleg magára vessen. Más. Kicsi propaganda, hogy tényleg akinek van mondanivalója megmozduljon. Én már túl vagyok, két több mint kétórás beszélgetésen a Havassal. Az elsőben rám koncentrált mint emberre, a másodikban viszont nekifutottunk a szakmának. Ami tőlem tellett elmondtam. Kiborítottam a bilit rendesen. Érdeklődve hallgatta. Körüljártuk a fix tarifa, a létszám, és az ellenörzés kérdéskörét. Sok mindent megértett, és megígérte, hogy ezeket az infókat beépíti a könyvbe. Viszont elég sötét még mindig a kép rólunk!!! (mint olvashattátok) Tehát, nagyon szeretném, ha tényleg jelentkezne mindenki, akinek van mondanivalója!

csogu 2007.03.20. 09:03:04 / # 33665
Ez is igaz. Nah és még mondja valaki, hogy nem vagyok meggyőzhető:-)
--0-- 2007.03.20. 08:35:29 / # 33664
avatar
a citynél közgyűlési döntés kellene X millió forint ilyetén való elköltéséhez. nem lenne sikeres felvetés. nincs olyan, hogy "ők rendeltek", az autó a citynél mindenkinek a sajátja, olyat vesz, amilyet a pénztárcája megenged.
csogu 2007.03.20. 01:57:00 / # 33661
Jobban hajlok én is erre a megállapításra!

family 2007.03.19. 23:31:39 / # 33663
avatar
Ne találgassatok! Egy ilyen könyvhöz asszisztálni csak a Citytaxinak, nem érvágás és különben is beleillik a képbe, hogy ők rendeltek 300 db vadiúj E-mercit! Ez a Cty lesz!

Neduddgi 2007.03.19. 22:26:33 / # 33662
avatar
Látom ti nem írhatjátok le! Majd segítek:-) Szerintem a Zóna Taxi a'la Veress István a megrendelő! És bizony így azért más a gyerek fekvése. Kíváncsi vagyok, milyen könyvet alkot Havas rólunk. De így, hogy Veress a megrendelő, már kétlem, hogy olyan bátor, és mélyreható lenne, mint ami elvárható lenne tőle. Szeretném, ha nem lenne igazam, de pénz beszél, kutya ugat!:-(
csogu 2007.03.19. 19:25:22 / # 33660
Nem erősségem a találgatás, mint azt többször bizonyítottam már:-))...de ha egyre gondolunk, akkor még egy kis ideig Volvóban fog a tanár úr utazni:-))
tomajer 2007.03.19. 19:22:21 / # 33659
Aki nem tudja kitalálni magára vessen:-)
csogu 2007.03.19. 19:08:44 / # 33658
Elolvastam, hááááááát, nem tudom, nagyon messze van a valóságtól. Vagyis nem is, pont így látja egy civil, aki nincs benne a körforgásban. Mire is gondolok: Én vagyok a MESTER, hogy én aztán a világ császára vagyok és nem tudom még mi. Kedves tanár úr, ez 20-30 éve így volt, ma már ez messze nem így van:-( Nem akarunk mi mesterek lenni, nem akarunk mi érteni semmihez, mi csak fizetőképessé szeretnénk válni!..és itt a pont, ennyi. Azt szeretnénk, ha nem mi lennénk a város alul fizetett mindenesei. Egyik kolléga megrökönyödve mesélte, hogy egy futárszolgálat egy akkora távra, amire egy taxis 1500 forintot kérne el, 2800-at mondott és 3-4 óra kikézbesítési időt. Keresnék segítőkész kollégát!!! Jelentése: Keresnénk valakit, aki plusz munkát végezne ellenszolgáltatás nélkül!!! Jól mondom fiúk?:-( Én vagyok a MESTER, hogy én aztán a világ császára vagyok.. Én vagyok a balek, a világ hülyéje…ez így sokkal hitelesebb tanár úr!!! Azt gondolom, hogy ilyen felülről nézik a világot a taxisok, vagy legalább is mostanáig én így éreztem. Felülről olyan ember nézi a világot, akiben van tartás, hiszen ehhez ez is szükséges. Mi alulról szemléljük a világot…sajnos egyre többen és egyre sűrűbben. Tanár úr, Magyarország férfilakosainak az átlagéletkora 62 év! Elnézést kérünk az országtól, hogy mi, taxisok, ennyire lerontjuk az átlagot. Igyekszünk húzni, amíg lehet. A másik pedig az, hogy ha én állok oda mondjuk a Nyugatihoz, úgy, hogy nem Havas Henrikként állok a taximmal oda, hanem egy taxisként, vagy mondjuk a Mammuthoz, vagy mondjuk a Westendhez. Na, akkor mi történik? :-DDDDDDDDDDDDDDDD De szép lesz:-)))))))))))))))))))))) Csak keményen tanár úr, csak keményen!!!:-DD Nem lehetne az első korházi riport az enyém a tanár úrral?:-) Mivel a Volvómban most van 150 ezer kilométer, kicsit időszerű lecserélni Egy ilyen fiatal, keveset futott jó kis autót cserélni? Nehogy leadja tanár úr! Napi 6 ezerért odaadni egy droidnak, az nyomja rajta 2-3 évig, majd szépen eltemetjük és valaki kilízingeli 2-3 évre. Nehogy már zúzdába vigyék…arra itt vagyunk mi!!! Ez teljesen korrekt, ezzel minden rendben van. És számomra az is nyilvánvaló ezek után, hogy mely cégről van szó. No tomajer, elő a farbával, kire tippelsz?:-)))
ujonc 2007.03.19. 15:40:01 / # 33657
avatar
Havas Henrik menjen a f.....ba

tomajer 2007.03.19. 14:56:14 / # 33656

Oldalszám: 4