Hozzászólások száma: 14
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Halálba küldik a taxisokat? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2007.01.08. 13:13:13 / # 33596
Sajnos.....:-(
Dagadt Agár 2007.01.08. 10:49:59 / # 33595
avatar
Amiket írtok, az mind-mind mélyen összefügg azzal, hogy: értéktelen, szakmának nem elismert, a taxitársaságok tulajdonosainak is csak a tagdíjunkból való megélhetés miatt "elfogadott" súlytalan; érdekérvényesítési képességgel nem rendelkező senkiháziak vagyunk. Ezt mind tudjuk, régóta; gumicsont. Én sem tudom, mit tehetnénk, mert én is birka vagyok, a hősökből meg elegem van; nem kívánkozok "márványtáblára" Mindenki csak a száját járatja, "kutyaugatás nem hallik' az égbe!" Szar az egész. Ráadásul 100-ból 90-szer saját magunkat járatjuk le. Nézzetek már rá a Horváth Palira... jaj Istenem! Vagy nézd meg a néha-néha a médiában megjelenő a ketrecarcú verőlegény/ravaszdi csaló/gigerli ficsúr/öntelt majom -válassz tetszés szerint- arcokat, akik válaszolni, beszélni nem tudnak, de önálló gondolatuk sincs. Gondoljátok, hogy egy ilyen arculathoz bárki, akinek van hatalma, kapcsolatRENDSZERE, adná a nevét, hogy végre kicsit kiemelkedjen ez a szakma? Plö szakmásítani kellene, mint első feladatok egyike... Ráadásul a mai napig olyan új kollégák is keletkeznek, akiket a kocsmába se engenek be, de a tagDÍJ miatt felveszik.. Mondom, szar az egész. Legalábbis ÍGY.

HáziPálesz 2007.01.07. 12:15:09 / # 33594
avatar
Ezek sok törvénytelenséget csinálnak, ez a legkissebb.
törölt felh. 2007.01.07. 07:43:17 / # 33593
avatar
Ebben az esetben megáll a munkakörében elkövetett gondatlan veszélyeztetés ! És persze a különböző minősítések ... pl "súlyos testi sérülést okozó" Itt komoly felelőssége van a fuvarszervezőnek !!
HáziPálesz 2007.01.07. 06:32:12 / # 33592
avatar
Az éheskedő tulajdonosi rétegnek nem áll érdekébe a feketelista, mert nincs belőle pénzük ezért le se szarják! Ha negyedannyira foglalkoznának ezzel, mint a fixtarifa megakadályozásával nem lenne gond!
törölt felh. 2007.01.06. 23:18:07 / # 33591
avatar
Sajnálatos módon ma nálunk is volt egy kollégának esette kés elszaladás. Hármas brék és a diszi amíg nem tisztázodott ki tudd oda menni mennyi idő alatt addig fel fügesztette a címkiadást és ez így is helyes mert az ember élet még egy tucat megrendelővel sem ér fel.

R063 2007.01.06. 21:40:28 / # 33590
avatar
Pár napja velem is történt egy eset.Azt persze mondanom sem kell "tesvéreim"voltak.Pedig már ezerszer megfogadtam az ilyeneket nem veszek fel,de hát az ember mindíg reménykedik hátha abból az 1 %-ból való ül be akik normálisak. De sajna nem.Népszinház utca Józsefvárosi piac Keleti pu. Az egyik, fönök mindjárt jövök csak eladom az araboknak a telefont és már lesz pénz amiből kifizetem a számlát.Eltelik 8-10 perc semmi,mire a másik -tesvérem mindjárt jövök és már ugrik is ki a kocsiból,én utána.Szó szót követ csak menni akar.Megfogtam a karját mire nekem akart jönni.Erre bevágtam a nyitott ajtón keresztül a kocsiba Ő meg rontana ki mire kénytelen voltam egy bóbitást adni neki csak úgy a miheztartás véget.Erre előkerül a haverja,hogy menjünk még a Lujza utcába.Mondom neki sehova és fizesse ki a pénzt .A haverje közben elő egy kést és üvölti szétszúrkálom ezt a f...sz szopót. Van egy önvédelmi eszközöm amit gyorsan elővettem aminek hatására elbátortalanodott.A pénzt megkaptam aztán elsomfordáltak sűrű fenyegetőzések közepette.Az ott álló arabok meg taxisok mondták szóljak a rendőröknek ott vannak a túloldalon de nem tettem,mert nem szeretnám ha a tesóim megtudnák a nevemet,címemet. Ma egy kollegámat megintcsak kifosztotta egy tesó az Üllöi út József körút sarkán és mivel mérgében azt merte mondani elszaladt az a gyökér a diszpécser nő azt mondta kulturáltan beszéljen a forgalmazó csatornán,mert kap két órát.Nehezen álltam meg,hogy beszóljak neki de mivel új vagyok itt türtőztettem magam.És az ilyeneket /diszpécserek/ szállitgatják a taxisok ingyen haza.Gyomorforgató.

6ker 2007.01.06. 18:17:42 / # 33589
avatar
Ra kell irni az utas telszamara, hogy legkozelebb amikor rendel, 4 ember 1 autoban viperaval a cimre. Jonapont kivanok, oda kozepre legyen szives helyet foglalni.

r069 2007.01.06. 18:15:32 / # 33588
avatar
Én inkább nem.Kössz
tizedes 2007.01.06. 18:07:21 / # 33587
avatar
Nem rossz az ha megpusztulsz. Kifejezetten hasznos ha a nevedre életbiztosítás van kötve! Kérdezd erről a Pált mennyire így van ez. Muhahahahahahaha
r069 2007.01.06. 18:03:18 / # 33586
avatar
Mindez azért van mert nekik is senkik vagyunk.Egy tagdijjal több vagy kevesebb? Mit számit?
macipapa 2007.01.06. 18:02:12 / # 33585
avatar
Ez egy megdöbbentően jó mondat: Hihetetlen, hogy már saját telefonról, a saját lakáscímére rendel az ember magának áldozatot!
tomajer 2007.01.06. 17:54:00 / # 33584
Ezen nem elgondolkodni kellene, hanem réges régen léteznie kéne!!! Hihetetlen, hogy már saját telefonról, a saját lakáscímére rendel az ember magának áldozatot! Mi meg megyünk, mert hívtak, és a megrendelő az első! .....mega második, mega harmadik.... a taxis érdeke, élete, meg valahol a végén, ha egyáltalán felmerül mint szempont!
r069 2007.01.06. 17:43:49 / # 33583
avatar
Talán el kéne gondolkodni a fuvarszervezőknek egy fekete lista elkészitésében és körbe faxolásában.Tudom hogy az a cél hogy minnél több utas legyen,de nekünk csak az a "kedves"aki normálisan viselkedik sőt talán még fizet is.