Hozzászólások száma: 114
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Ez a Majercsik jól keres ebből az internetes bizniszből, mert a taxizástól fogalma sincs! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Szerényke 2007.05.03. 17:15:20 / # 31498
avatar
Ja ja mert a végén azthiszik hogy olyan port árul:) Meg volt egy olyan nagy bálna merdzsoja amik robbantak a 90 évek elején nagy RT matricákkal és ugy füstölt hogy a 424 es gőzős ha meglátta volna hanyatt homlok szaladt volna a diosgyöri vasmübe Képzelem mit szóltak a megrendelök amikor ezzel ment tárgyalni!!!!!!!!!!
family 2007.05.02. 10:49:55 / # 31497
avatar
Szigorúan korpásodás ellen ?
attus 2007.05.02. 05:57:12 / # 31496
avatar
Húúúúúú! Sorry, most látom, hogy nem te políroztad Sanyeszli angol tudását, úgyhogy amit ezzel kapcsolatban neked írtam, ne vedd magadra légyszi! Mintegy sztornóztam! A válaszom tőbbi részét tekintsd csak vita(v. inkább beszélgetési) alapnak. Mégegyszer bocsi!
cbtaxi 2007.05.01. 23:57:58 / # 31495
avatar
Kedves Dimitrov! Reagálásodban, nem kicsi ellentmondás van! Azt írod: "egy hülye gyerek miatt miért kell utálni a Cityseket?" Én személy szerint azért küzdök,( tudom,ki a franc kért fel erre) hogy ne legyen gyűlölködés,kis társadalmunkban. De!Késöbb két személyt említesz meg.Wylmát és Sanyeclit. Azt írod: "Wylma egy végtelenül rendes fickó" "Sanyecli meg egyébként jó fazon." Akkor most nem értem.Melyikük a "hülyegyerek"? Bocsi,de ezek a Te szavaid. Tisztellek,becsüllek amiért kiálsz a társaidért,de talán most nem kéne! Illetve,nem Neked kéne!Azt mondják,aki szelet vet,vihart arat. És most itt,ez történt. Sanyecli,gondosan megválogatott szavakkal,megfontoltan köpte szembe az EGÉSZ!!!taxistársadalmat,saját magát pedig ,közben piedesztára emelte. Lehetnék én is cinikus,ahogy ő. Mondjam,hogy hétfő este a Tulipánban egyszerre 6 City-s védte helyettünk a szakma becsületét? Ez nem vezet sehová! Mindannyian tudjuk, hogy Sanyecli írása,enyhén szólva is komolytalan. Hisz nap mint nap együtt kávézok a City-s barátaimmal,együtt beszéljük meg a közös tőről fakadó gondjainkat stb.Ugyan azok a problémáik,bajaik, mint bármely társaság béli kollégáiknak. Tehát,röviden.Amit Sanyecli írt,állított az HAZUGSÁG. De ezt -rajta kívül- mindenki tudja! (remélem!!) Ismeretlenül is,baráti üdvözlettel. Én.
--0-- 2007.05.01. 22:08:01 / # 31494
avatar
jól sejtem, az akit mostanában "sajnos" ritkán hallunk?
nemkar 2007.05.01. 21:50:54 / # 31493
avatar
Miért véded? Tudod ki Ő? Mert Én igen. És nem szemtől- szembe támad.
attus 2007.05.01. 19:30:37 / # 31492
avatar
Kedves Dimitrov! Elhiszem, hogy valaki egy "kis" tévedéstől függetlenül még kiválóan beszél angolul, bár ezzel óvatossan mert én például hosszú évekig tanultam, sőt gyakoroltam is de ilyet semmiképpen nem mernék állítani magamról! De a reakcióm lényege nem ez! Az én és a többiek reakciójára Cbtaxi kolléga világított rá a legjobban. Minden tiszteletem az övé ezért, brilliánsan ám de egyszerüen fogalmazta meg azt miért nem tetszett itt sokunkak, hogy ide jött valaki a a fórumra aki azt hiszi magáról, hogy ő fingotta a passat szelet és az itt évek óta fórumozó taxis kollégákat nagyképüen megalázva magát és a cégét az egekbe magasztalta! Honnan vette a bátorságot ehhez?! Ha a mi beírásaink kiverték a biztosítékot nálad,az övé miért nem? A politikában ezt úgy hivják kettős mérce!
attus 2007.05.01. 19:15:46 / # 31491
avatar
Kedves Nemkar! Az angol tudását és sajna a tiédet is(Bocs!), azért kell, hogy kritikával illessem, mert foylamatossan és konzekvensen használjátok a "Best Off" kifejezést amelyik szóösszetétel egyébként nem létezik, de ha mégis lenne talán azt jelentené alegjobb vége? Kérlek szálj ki az autódból és tekintsd meg mi van az oldalára írva: azt jelenti a legjobb budapesten! Én ezt vitatom az írásomban. Nem állítom, hogy a City taxi nincsen benne a top 5-ben, de nem gondolom, hogy olyan magasan kiemelkedne a többi cég közül mint azt egynémely(sajnos a többség) kollégád gondolja! A másik utaztam többször is City taxival és mint máshol is volt nagyon kellemes tapasztalatom és nagyon negatív is! Ott sem mindenki tökéletes! Ja és igen pont az volt a legkellemetlenebb élményem amit az írásomban írtam és ezt a velem utazó nem taxis barátaim is megerősíthetik neked! Mármint, hogy érezzük magunkat megtisztelve amiért decemberben egy "Nagy citys elfáradt értünk" pénzt keresni! A napi 20-30 fuvart citys barátaimtól hallottam, és igen hasonló számokat mondtak a bevételre is mint Tomayer számításai! Ha azt mondod taxis és ferdíti az igazságot, a saját csapdádba estél!!! A teáltalad leírt "valóság" pontosan a költségeket fedezi! Munkabér nyema! Ezért kár kijönnöd az utcára! Ezt is egyébként ezen a honlapon többször kiszámolták! Én nem állítom, hogy nem tudsz taxizni, nem is állíthatnék ilyet hiszen azt sem tudom ismerlek -e egyáltalán! Lehet, hogy pont az általad az egekbe magasztalt kollégáid miatt nem jutsz elég munkához? Igen nagyon jól tudom "mire adják a best of díjat"! Hiszen a mi cégünknek is van belőle három és képzeld abszolút nem vagyok rá büszke, sőt többnek sem érzem magam tőle! Hosszan lehetne sorolni az indokokat, hogy miért kap valaki ilyet, de az igazság: marketing és sok külföldi utas, ennyi! A taxisknak ehhez minimális köze van. Már amennyiben azt a havi 50-60 ezer hozzájárulást minimálisnak vesszük!
cbtaxi 2007.05.01. 16:58:28 / # 31490
avatar
Bao, őszintén! Minden cégnél van néhány, aki a leg-nek gondolja a saját társaságát és azon belül magát! Nincs is ezzel semmi baj addig,amíg szélsőséges megnyílvánulásban, ennek hangot nem ad. Valemilyen módon, minden cég a legjobb egy bizonyos területen. Az egyiknél kevesebb a tagdíj, a másiknál rugalmasabb az EB. A harmadiknál sok a cím, és így tovább. De, ha egy önjelőlt,egoista a képünkbe vágja, hogy ők az istenek és mi örüljünk annak ha egyáltalán megengedik,hogy morzsákon tengődjünk..hát az kiveri a biztosítékot minden józan gondolkodású embernél.
Bao, a FŐNÖK! 2007.05.01. 15:33:22 / # 31468
avatar
Nekem csak az nem jön be,hogy néhány city taxis olyan nagy sztárnak tartja magát.
Szerényke 2007.05.01. 15:24:57 / # 31466
avatar
HM azért szerintem te nem ismered jol a City-t mert az ilyen "fos" 10% ban teszi ki azt de azt az ember tudja mikor rányom Meg ha ilyenböl van napi 20-22 akkor kit érdekel mert ha mindegyikre gurulsz max 1 km et egy nap mégy 170km et és kész a napod

csogu 2007.05.01. 08:51:57 / # 31489
Napokban készített tomajer egy riportot a Palival, ami nekem megvan hanganyagban, és mivel riport, így publikus. Na, ebben is megemlítette a pali ezt a Best of dolgot. Nincs most erőm a hanganyagot feltenni (azt a részt), így gyorsba bemásolom…de gondolom tomajer is elkészül ezzel holnapra, és akkor abban is benne lesz. A szöveget megelőzi egy olyan monológ, hogy a Pali sajnálja, hogy a taxisok nem állnak le vele beszélgetni a problémákról…innen folytatnám: …soha nem mondtam, hogy mi vagyunk a legnagyobbak, soha nem mondtam, hogy mi leszünk a legnagyobbak, soha ezeket a jelzőket nem használom, hogy legszebb, a legjobb, a legokosabb, a legbest offosabb, mert olyan régóta vagyok a szakmában, úgy tudom hogy ez mivel jár. Tudom, hogy ezeket a címeket, hogy osztogatják, tudom, hogy ezek a címek mennyibe kerülnek. Nekem erre soha nem lenne sem indíttatásom, sem pénzem. Ha valaki megtisztelne azzal minket, hogy azt mondaná, hogy a Rádiótaxi jól működik és ezért ad valamilyen címet, azt tisztességgel és becsülettel elfogadnám, de hogy ezért én bármennyi pénzt is letegyek az asztalra, bárkinek is, ezt mélységesen elítélem és elutasítom… Remélem dimitrov tisztességesen megfeleltem neked.
csogu 2007.05.01. 08:35:12 / # 31488
Szia Dimitrov! Igen, valóban a Horváth Pali mondta ezt, sőt, folyamatosan ezt állítja...és olyan őszintén mondja, hogy vess meg, de én hittem neki. Amennyiben valótlant állított (szándékosan vagy tudatlanságból), akkor én kérek elnézést, hogy ezt tényként kezeltem!!! Értem az élcet a Blikkel kapcsolatban. Igen, olvasom a Blikket is. Szórakoztat, és ha megfelelően olvasod, akkor a sok pontatlanság és a hablaty között nagyon kemény igazságok bontakoznak ki. Hogy melyik az a 20%, ami Wylma írásában fedi a valóságot? Például, hogy tomajernek fogalma sincs a mai(!!!) taxizásról...leragadt a múltnál, ő még szolgáltatni akar. Bolond mi?:-)) Azt is írta még, hogy nem ismeri az egyéni vállalkozót. Ez biztos igaz, mert miért állítana mást. A Hallotaxi az egy internetes oldal Ez is igaz, vagyis belefér a 20%ba...majd folytatja..: ...amit bizonyára sokan ismerünk... Így igaz, ezzel is egyetértek, ez is a valóságon alapszik:-))) Különben meg értem az írásod lényegét, és hidd el, maximálisan egyetértek az elvvel, ami a megírásra kényszerített és tisztellek is ezért!
csogu 2007.05.01. 08:23:03 / # 31487
Az ajánlat nekem is áll? Én szívesen igénybe venném ezt a lehetőséget és meg is írnám amit tapasztaltam, hűen önmagamhoz, kizárólag csak az igazat. Mondjuk a korrektség elve alapján ehhez minimum 10 útra lenne szükség. Hmmm...fedezed ezt? Komolyan kérdezem.
csogu 2007.05.01. 08:19:58 / # 31486
Viszont, ha ez az 1-2 fő a leghangosabb, akkor ezáltal te is megítéltetsz.
Bao, a FŐNÖK! 2007.05.01. 07:18:33 / # 31485
avatar
Van néhány cityis haverom,nem értem igazán a city elleni gyűlöletet. De azt be lehet ismerni,hogy a legtöbb fos külföldi(1110 re 1110 et ír csekkre) az övék. Én csak "szitis dzsekszonoknak " hívom őket. (fonetikusan írtam a nem cityseknek.) Szép a fuvarszám,de ha a fuvarok 90%a fos,de legalább bőségesen,akkor mire vág fel stanyecli,társai. Amúgy minden taxis a CITYTAXInál jut révbe,vagy nem? Régen úgy hittem.

Lenin 2007.05.01. 05:05:53 / # 31484
avatar
Tévedsz!Sanyecli egyáltalán nem jó fazon,és a citysek 98%-a is utálja!
dimitrov 2007.05.01. 03:17:40 / # 31479
avatar

dimitrov 2007.05.01. 03:12:29 / # 31483
avatar
Sziasztok! Eddig bírtam. Egy. ATTUS! Sanyacli kiválóan beszél angolul. Kettő. CSOGU! Honnan vetted, hogy a „Best of” 2 millióba kerül? Pali mondta? Ha hiszed, ha nem, ez nem pénzkérdés. Örülök, hogy olvasod a Blikket. A megfelelő fórumról tájékozódsz. Azt mondod, hogy az írás 80%-a nem igaz. Elárulnád melyik az 20? Három. Azt nem értem, hogy egy hülye gyerek miatt miért kell utálni a Cityseket. Ezért csak őt lehet kritizálni. Csak leírta a véleményét, nem? Azt csak lehet, ugye? De a Cityseket ezért nem lehet bírálni. Egyébként meg aki nem köszön az nem azért nem köszön, mert Citys, hanem azért mert bunkó. Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen ember(citys) a Citysnek sem köszön. Nálatok nincs ilyen? Végül pedig. Wylma egy végtelenül rendes fickó, csak kimondja amit gondol. Furcsa mi? Bárkinek elsőként megy segíteni, ha kell, mindenkinek segít, minden taxist beenged a Clark Ádám téren és mindenkivel szívesen beszélget egy tea mellett (nem kávézik). Hát ennyi. u.i.: A Citysek 90%-a is részletekből finanszírozza a vállalkozását, mint bárki más és ugyanolyan napi problémákkal küzd, mint bármelyik taxis Budapesten. Sanyecli meg egyébként jó fazon. Na csááá! Majd jövök.

dimitrov 2007.05.01. 03:12:00 / # 31478
avatar

Oldalszám: 6