Hozzászólások száma: 34
Oldalszám: 2
Témakörök > Droszt Híradó > kipukkant a fórum A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.04.14. 10:57:02 / # 25685
Működjenek a moderálások, a tiltások,szüntessetek meg olyan oldalakat amik nem mennek,mindenféle személyes és trágár és törvénybe ütköző írásokat kőkeményen moderáljatok Működjenek a moderálások, a tiltások: El kellene kicsit szakadni a munkántól...nem elég nekünk az, hogy ott úgy bevagyunk szabályozva, hogy már lassan az is meg van határozva, hogy hányfokossan ülhetünk az autóban? Mondok neked erre egy példát: Az egyik nem taxizásból élő személy teljesen ki volt azon akadva, hogy az Ő (!!!) taxisai ne aludjanak a nyílt utcán a kocsiban, mert az milyen rossz fényt vett a cégre...nem sok kellett, hogy kifejtsem akkor erről a véleményem szemtől szembe igen csak cenzúrálatlan formában... Nem vagyok híva a tiltásnak, a cenzúrának stb... Úgy gondolom, hogy mindenki van olyan érett, hogy ha kitombolta magát, akkor beáll egy normális szintre...főleg akkor, ha a többiektől (!!!) nem ezt látja, és nem pozitív a fogadtatás az obcénságra. Persze van amikor ez elkerülhetetlen, amikor tényleg elszáll valakinek az agya és beindul és csak mondja és mondja...akkor szükséges...de nem erőltetném... szüntessetek meg olyan oldalakat amik nem mennek: Minek? Van aki még nem is volt a lapon, annak minden régebbi bejegyzés, gondolat sor újdonság. Nekünk van külön statisztikánk és látjuk, hogy igenis, sokan nézegetik a régi bejegyzéseket. Én speciel az indexet tartom erre valamilyen szinten mércének...ott is vannak még 1999-ről is topikok, amik rég elhaltak, de van amikor olyan a téma, akkor arra keresek rá és sok értékes, érdekes információt tudok belőle meríteni. mindenféle személyes és trágár és törvénybe ütköző írásokat kőkeményen moderáljatok: A trágárságról és a személyeskedésről szóló dologra már válaszoltam, de még egyvalamit hozzátennék...az indexen is volt egy ilyen (talán nem is egy) csatánk a profi moderátorokkal, ahol ha nehezen is, de megértettük velük, hogy sajnos a mi szakmánk nem nélkülözheti a személyeskedést. Megértették, elfogadták, és az index történetében először ez ott engedélyezve is lett...ami valahol tükrözi, hogy még egy civil is képes volt megérteni a speciális helyzetünk...na akkro most mi, itt, taxisok, ne értsük ezt meg?? Törvényesség...: Kicsit tényleg kalandozzál el más fórumokra. A személyeskedés, a trágárság, nem törvénytelen...csak mondjuk etikátlan...olyan töürvénytelenség meg itt nem olvasható, hogy például menjünk és XY-nak tegyünk kárt stb...stb...ezekre különben is figyelünk. Sajnos nem tudok többet írni, mert a család itt ugrál, és nagyon mehetnékjük van... Legyen kellemes napotok!!!
borotva 2007.04.14. 10:55:58 / # 25683
avatar
Egy kolléga írt 30 álnéven és megunta, vagy 30 kollégának vannak most bokros teendői és azért nem írnak?
borotva 2007.04.14. 10:53:45 / # 25681
avatar
Szerinted mit jelent a bonyek?

csogu 2007.04.14. 10:30:30 / # 25682
No bonyek, mire is szeretnél választ kapni, mert a kérdés maga elkerülte ezek szerint a fgyelmem...
borotva 2007.04.14. 10:29:41 / # 25680
avatar
Ricsi!Én konkrétan kérdeztem,légyszíves tételesen válaszolj, ne csak kávézás közben,meg telón legyél bőbeszédű!Tehát?Amúgy hajnalban érkezéskor, meg most ébredezéskor van idő,várom válaszod!Béla
csogu 2007.04.14. 09:51:35 / # 25679
Valami félreértés van itt lappangólag:-) Maga a lap, a címoldal, a fórum egy külön plusz dolog, ami nem nekünk, hanem inkább nektek született. Szinte az utolsó pillanatig kétséges volt, hogy egyáltalán lesz-e fórum része, majd úgy jött ki a lépés, hogy lett. Ez nektek (na persze azért nekünk is) egy lehetőség arra, hogy a véleményeteket, történeteiteket, vagy bármi olyat amit szeretnétek megosztani másokkal, azt itt megtehessétek. Van egy nagy akadály a kollégák előtt. Az igazuk vállalása, a véleményük felvállalása. Eddig, ha jól látom, az ellenoldal győzött pillanatnyilag, mert sikerült, sok kollégában a félelmet felerősíteni, ami megbénította az ujjaikat. Arról már nem is beszélve, ahogy kinézek az ablakon, nekem sem itt van kedvem irogatni, hanem kimenni valahova a családdal sétálni, szórakozni. De bármi történjen, ez az oldal itt van, ha van valami akkor jöhetek, és megoszthatom veletek…és ez a lényeg.
borotva 2007.04.14. 08:47:09 / # 25675
avatar
Helló Ricsi ! Egy ideje Én is csináltam "álnevet"magamnak,az igazival,meg a nemkényes témákban írok, így mindenki jól jár!Nézd meg,pörgess vissza, és rájössz, hogy mióta nem írnak a kollégák, és rájössz, hogy miért, akkor változtatni is tudsz-tudtok rajta.Most egy kolléga írt 30 álnéven és megunta,vagy 30 kolléga unta meg?Nem mindegy!Olvasd vissza a bevezető riportjaidat, és utána rájössz, hogy mennyire más irányba ment a fórum,melynek ma is vannak kiváló oldalai.Működjenek a moderálások, a tiltások,szüntessetek meg olyan oldalakat amik nem mennek,mindenféle személyes és trágár és törvénybe ütköző írásokat kőkeményen moderáljatok.Rajtatok múlik,bizonyíts,ha nem, akkor fogadd el,hogy nem megy.Amúgy az igazi nevemen 3-4 oldalon rajta vagyok finoman, tehát nem rajtam múlik. BÉLA.
elégedetlen 2007.04.13. 22:14:20 / # 25674
avatar
szerintem meg csak romá vanna k szelidítve az emberek na meg egy csomó főtaxist letiltottak a topikról gondolom ez nincs másképp a többi cégnél sem tudod a szennyest kiteregetni nem szabad főleg egy köztaxisnak
csogu 2007.04.13. 11:02:24 / # 25673
Ennek több oka is van. 1, most néha beindul a meló, az meg igen csak kivesz az emberből. 2, ismeretlenség homályába burkolózva írtok sokan (amit mondjuk nem csodálok), így nem nagyon tud kialakulni személyes kontaktus, ezáltal téma sem. 3, Itt pont a kettes pont okaként említeném meg, hogy milyen témákat lehet felvetni, ami nem veszélyezteti az anonimitást? 4, ,,,még emészteni kell azt, hogy semmivel sem vagyunk előrébb, mint 2-3-5-8 éve…sőt…
turul 2007.04.12. 11:58:29 / # 25672
Lehet,hogy hiányzik a H P.Ő feltudta keverni az iszapot.

Neduddgi 2007.04.11. 21:51:17 / # 25671
avatar
Ha nincs anyázás, elcsendesedik mindenki:-(
219 2007.04.11. 21:01:11 / # 25670
avatar
Jelen ! Bár nem merek már írni semmit mert valaki beleköt a személyembe...nem is az írásaimba...

1 volt diszpécser 2007.04.11. 20:57:52 / # 25669
avatar
én itt vagyok

elégedetlen 2007.04.11. 20:54:21 / # 25668
avatar
elfogytak a beírók, vagy még mindíg a húsvétot heverik

Oldalszám: 2