Hozzászólások száma: 420
Ugrás a hírhez Oldalszám: 21
Témakörök > Hírek fórumai > TAXISGYILKOSSÁG - Megöltek egy taxist Sopronban A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
takszis 2006.02.04. 15:48:50 / # 25192
avatar
GUMIGERINCÜ "Csogu BARÁTOM!" Szép volt!
TOM 2006.02.04. 13:56:51 / # 25191
avatar
Szia Csogu BARÁTOM! Te még csodálkozol azon hogy a kollégák nem tudnak ilyenekről.Én nem.Sajnos egyre kevesebben vannak azok akik ezt át tudják érezni.De felteszek neked egy kérdést! Miért csak addig kell erről beszélni amig vége nincs a temetésnek? Szegény 443-as kollégánk(LACI)lassan 5 éve hogy brutálisan meggyilkolták.Szerinted halottak napján a kollégák vagy a vezetők közül hányan voltak kinn a temetőben hogy 1 percre megálljanak a sirjánál? Egyszerü matematikai egyenlet. Gondolom meg tudod fejteni. Akkor miről is beszélünk.Üdv Neked meg a szerkesztőknek. Köszönjük a tájékoztatást.
törölt felh. 2006.02.04. 09:43:57 / # 25190
avatar
A soproni taxisok valamennyien gyászolják az áldozatot, miközben meglehetősen erős a konkurenciaharc az utasokért. A városban száztíz taxi kínálja szolgáltatásait, s a személyfuvarozók szerint talán ötvenen tudnának tisztességesen megélni Sopronban. Tovább->

törölt felh. 2006.02.04. 09:01:09 / # 25189
avatar
Semmi olyan ellen nem vagyok, ami kicsit összekovácsolja azokat, akik együtt dolgoznak és egy kenyeret esznek. Az időpontot jelezni fogjuk felétek. Az indulás pontját is. Én szólok az utcán is a fiúknak és aki szeretne, akinek van ideje és lehetősége, az jöjjön. Nem elvárás, hiszen 400 km-ről van szó oda-vissza összesen, de egyet szerintem sem én, sem tomajer nem fog elfelejteni egy könnyen. A taxis fiának a tekintetét, amikor meghallotta, hogy Pestről jöttünk, hogy az itt dolgozó taxisok nevében részvétünket nyilvánítsuk. Abban a pillanatban nem bírta tovább tartani magát és kitört belőle a sírás. Fontos dolog a részvét, mert ilyenkor a tömegben is egyedül van az ember. Gondolom ismét értelmet nyert a szemében az a szó, hogy TAXIS. Érte tesszük-e majd, vagy magunkért...?... sosem tudhatjuk, hogy holnap melyikünk családjánál csengetnek... 6-8-10 ezer forint miatt.
lakat 2006.02.04. 08:37:17 / # 25188
avatar
Szevasztok! Szerintem is ha mi medvék össze tartunk annak elöbb-utóbb meglesz a gyümölcse, és még az is lehet hogy egy két farkas medvévé változik. Csogu. Szerintem szervezzünk a HALLÓTAXI-sok clubja nevében, hogy lássák MI össze tartozunk.

törölt felh. 2006.02.04. 08:29:39 / # 25186
avatar
Mindössze tízezer forintért gyilkolták meg a taxist A rendőrség szerint rablógyilkosság áldozata lett a soproni taxis. A fejbelőtt sofőrnél ugyanis nem találtak pénzt. Az áldozat kollégái a Független Hírügynökségnek azt mondták, körülbelül 10 ezer forint lehetett a férfinél, hiszen csak 3 órája dolgozott, amikor végeztek vele. A hírügynökség összefoglalója szerint egyelőre annyit tudni, hogy a taxis este 8-kor kezdte meg műszakját. 11 óra előtt az Erzsébet kertnél lévő nyilvános fülkéből kapott egy hívást, majd felvett 2 embert. Elindultak a városból kifelé, a Harka felé vezető főúton, azonban lekanyarodtak egy épülő lakóparki övezethez vezető útra. Ott ölték meg a sofőrt, közvetlen közelről fejbe lőtték. Egyelőre nem tudni, hogy ekkor még mindkét utasa a taxiban volt-e, vagy már csak egyikük. A lelőtt férfi 57 éves volt, a Sopron Taxinál dolgozott. Forrás: STOP.hu

törölt felh. 2006.02.04. 07:40:26 / # 25187
avatar
Hello Csumi! Konvojt? Sopronba? Mikor Tatabányán volt a temetés, akkor is égés volt az egész. Sajnos(!) nincs értelme szervezkedni. Meglesz az időpont, aki akar értesül róla és mehet. Hajnalban 2 kolléga is tőlem tudta meg, hogy mi történt megint. No comment...
Csumi 2006.02.04. 06:52:43 / # 25185
avatar
Szia lakat! ...és remélem még sokan így gondolják. Annak idelyén a blokád után betiltották a CB-ket, hogy ne tudjunk olyan nyilvánosan kommunikálni egymással, csapatoktól függetlenül. Remélem ez a lap amit a srácok csináltak, egyre ismertebb lesz taxis berkekben, és segít abban, hogy taxis ne farkasa legyen taxisnak. Medvének lenni jobb, mint farkasnak!!!
Csumi 2006.02.04. 06:39:16 / # 25184
avatar
Szia t. Naná, hogy fagyos! Szervezzétek a konvojt (ha kell segítek)

Csumi 2006.02.04. 06:37:48 / # 25183
avatar
Szia Zaccmedve! Én 99% hogy lemegyek a temetésre, ha nyilvánosságra kerül mikor lesz. Ha akarod, nagyon szívesen leviszlek
tomajer 2006.02.04. 01:51:28 / # 25195
Nehéz nap volt! Fagyos a hangulat Sopronban:-( Feltettük, a négy vezető tévétársaság híradóját a cikkbe.

Zaccmester 2006.02.03. 23:41:09 / # 25179
avatar
Hajrá Medvék! Sosincs késő összefogni. Uff
lakat 2006.02.03. 23:28:22 / # 25178
avatar
Szevasztok! Mélyen megrenditett, hogy egy kollégánkat megint megöltek.Igazatok van (Csumi, Zaccmester) én is azt vallom, hogy a széthuzás és nem törödőmség helyett össze fogásra van szükség,hogy lehetöleg ne legyenek ilyen fekete napok.Az ilyen szemét söpredéknek ha elkapják még a halál büntetés is enyhe.

Zaccmester 2006.02.03. 23:05:45 / # 25177
avatar
:( Akkor a medvék beveszik a bogyót, aztán a macik talán rájönnek, hogy jobb összetartani, mint egyedül benyelni... Szóval érzésem szerint ezért is kiváló kezdeményezés ez az oldal, ahol lehetne barátkozni a szakmának, megosztani a napi problémákat, és most sajnos emlékezni, gyászolni. Nem pedig veszekedni! A temetésig biztosan nem lesz sárga a rendszámom, de fel sem merülne a gondolata annak, hogy ne búcsúzzak el személyesen egy ismeretlentől, AKI kolléga volt, és egy volt a sorsunk. Eddig... Ez IS az összetartás, ezért remélem sokan lesznek még medvék, akik megmutatják mit jelent ebben a krédóban 2006-ban is TAXIsnak lenni! Én is ezen leszek.
Csumi 2006.02.03. 22:47:27 / # 25176
avatar
Szia! Én sem azt mondtam, hogy egyet értek vele!! Sőőt Én maximálisan Veled értek egyet! Szerinted Én nem herélném ki első nekifutásra??!!.....Egyébbként, ha most jössz vissza,:ez a "taxi" már nem az a TAXI amit itthagytál! Személy szerint én csak örülnék, ha minéltöbb "medve" jönne vissza, a régi taxis lelkével. Hátha megéreznének ebből valamit a most taxizó macik, és esetleg ragadna valami...vagy csak kiröhögnének minket..(sanszosabb)
Zaccmester 2006.02.03. 21:53:39 / # 25174
avatar
Szia Betyár, Csumi! Ok, a törvény ezt mondja. Meglehetősen jól ismerem a jogot, de ez nem jelenti azt, hogy egyet is értek vele... ;) Szóval maximálisan igazat tudok adni Csuminak, de valahogy jobban esne sk az embernek kezei között szorongatni a tettes nyakát. Szerintem... Hiszen aki Taxisra támad, az egy KÖZÖSSÉGRE támad, akik a munkájukat végzik azzal, hogy minden embert eljuttatnak oda, ahová a kedve tartja. Magyarul: szolgál. Akit pedig szolgál, az viszonzásul ne rúgjon bele, gyilkolja meg orvul!!!!! Amennyiben pedig erre vetemedik, az gondolja meg ezerszer, hogy érdemes bántania egy KÖZÖSSÉGET, egy erőt, mely valaha sereg volt, talán már hatalom? Nagyon "régen" voltam taxis, akkor pedig büszke voltam arra, hogy mögöttem állnak a kollégák, bármikor-bármi bajom csak van. Ma pedig (amikor vissza szeretnék térni, khm), akkor azt látom, hogy nem összetartotok, inkább marakodtok, veszekedtek, és véletlenül sem mutatjátok egy jelentős egység képét. Feldobom a kérdést: pénz, avagy becsület? Segíteni, avagy bevenni a "leszarom" tablettát? Talán ezt érezték meg a bűnözők, a drogosok stb, hogy kiszállt az összetartó erő a Taxis társadalomból, lehet vadászni a fogatlan oroszlánra. :((( Most pedig azonnal őszintén bocsánatot kérek azoktól, akik esetleg bántónak érezték a szavaimat, netán kioktatásnak. Nem annak szántam, jogom sincs hozzá. Mindenesetre tisztelettel adózom azoknak, aki "szolgálat teljesítés" közben elhunytak, valamint azoknak is, akik mernek és tudnak tenni azért, hogy a taxis egy CSAPAT legyen ismét. Én is szeretnék így hozzátok tartozni... Zaccmester

Bbetyár 2006.02.03. 21:17:32 / # 25169

Csumi 2006.02.03. 20:37:45 / # 25168
avatar
Az önbíráskodást a törvény bünteti. Ne félj! Minket megtalálnának! ( remélem ezeket a .... is megtalálják) Én símán visszaállítanám a halálbüntetést. Aki nyereségvágyból, vagy bármilyen elöre megfontolt szándékkal gyilkol, az ha elkapják is, ne "nyaraljon" az adófizetők pénzén bármilyen műintézményben! Az LÓGJON! Neki bezzeg jogai vannak! Az áldozatának pedig ÉLNI sem volt joga! Itt tartunk....
Zaccmester 2006.02.03. 19:04:08 / # 25167
avatar
Bárcsak Taxisok kapnák el ezeket a férgeket!!! Utána nem kellene hallgatni a tetvek nehéz gyermekkorát a bíróságon (bele sem gondolva, hogy nem lesznek meg)...

Csumi 2006.02.03. 18:35:05 / # 25166
avatar
Most mondta az RTL-en az Erős Antónia a Híradó előzetesben....azt is, hogy talán 10.000-Ft volt Nála...Remélem hamar elkapják ezt a .......

Oldalszám: 21