Hozzászólások száma: 65
Oldalszám: 4
Témakörök > Droszt Híradó > Utálatos kutak!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Prohi 2008.11.09. 13:51:33 / # 23701
avatar
Nem nagyon van már az az ember aki megtudna engem sérteni:) és különben sem vagyok az a sértődős típus, de hát mit tegyünk: Ha elfogynak az érvek, akkor elfogynak, nincs mese. Szép napot! és nincs bajom az etikásságoddal:)
Gump 2008.11.09. 13:48:28 / # 23700
avatar
úgy úgy, az vagy :)))
Prohi 2008.11.09. 13:48:09 / # 23699
avatar
A Szilvi az ilyen ügyekben kezesbárány volt az előző főnökömhöz képest! Tudod a vevők nagyrésze csak akkor jött elő a csokika+gyufa ötlettel, amikor heves ellenállásba ütköztek. Ráadásul a vevő nagyrésze meg is hálálja ha nem akkor, akkor a következő vásárlás alkalmával mindenképpen! És ami a forgalom szempontjából sem utolsó szempont, visszajönnek, és itt költik el a pénzüket!
szega 2008.11.09. 13:46:59 / # 23698
avatar
Részemről befejeztem, mert meg talállak sérteni és azt nem akarom. Szép napot! Ja és lehet ezt arra fogni, hogy mertteetikásvagy!:((
szega 2008.11.09. 13:44:59 / # 23697
avatar
Ebben egyet értünk. Engem sem hallottál még váltóért könyörögni a csövön. Csak arra próbáltam rávilágítani (milyen érdekes, hogy pont egy volt kutast győzködök erről), hogy a pult másik oldalán is EMBEREK dolgoznak akik jó néven veszik, ha ember módjára bánnak Velük. Ennyi és nem több! Nem kell a sorok között "mélyebb" értelmet keresni!
Gump 2008.11.09. 13:44:08 / # 23696
avatar
Hát én meg a Molon irtam és a kutas három napig üldöztetett pezsgővel, meg pénzzel, hogy simitsuk el. A Mol kiküldte nekem is irásban az írásbeli megróvásról szóló határozatot.
Gump 2008.11.09. 13:41:47 / # 23695
avatar
A vélelmezett napi bevételed 20%-át vagy köteles váltópénzként az eladóhely pénztárában tartani. Hétfőn éjjel én pl 6,000 forintra vélelmezem a bevételt, akkor 1200 a váltó kezdéskor :))

Prohi 2008.11.09. 13:41:44 / # 23694
avatar
Szóval szerinted a benzinkúton a párszázas vásárlás nagycímlettel, egyenesen a shopposAranka és a kutasGyuszi hülyéneknézésének számít??? szega, hol itt a vevőbarát hozzáállás?
szega 2008.11.09. 13:40:00 / # 23693
avatar
A Szilvit ne mutasd be nekem! Nagyon jól ismerem még ... szóval régről. Válaszoltam a kérdésedre, de leírom még 1x. Ha pénzt akarok váltani akkor arra kérem meg a kutast és nem hátulról mellbe jövök a csokival, gyufával miegyébbel. Ennyi! Nem tudom Nálad ez, hogy volt, de nekem eddig még mindig segítettek ha kértem. A panaszkönyv dolog sem segít mindig. Kérdezd meg az Ákost (most T4-es, nem tom a nevét, valami inas vagy lakáj). A csalogányon írt hasonló ügyben egy kisregényt aztán kiröhögték. Megérte!(?)
Gump 2008.11.09. 13:38:23 / # 23692
avatar
onnan is jött két szökött kutas? DRÁGA TESTVÉREIM!! NE VÁSÁROLJATOK SEMMIT SEHOL! MINDEN ELADÓ, PÉK, PÁSZTOR, ÉS ZÖLDSÉGES ITT FOG KIKÖTNI! Tartsátok titokban honnan mosolygott rátok Dárius Kincse?
Prohi 2008.11.09. 13:35:49 / # 23691
avatar
Sajnos azt kell, hogy írjam, hogy ezzel a váltópénzzel kapcsolatban (és most valszeg sokan nem fognak velem egyet érteni) a taxisok nagyrésze el van tévedve. Ha azzal fizet, hát azzal fizet, be kell nyelni, mert még mindíg jobb, mintha nem fizetne:( Esetleg lehet szólni neki, hogy legközelebb jelezze legyen kedves... Nálam itt is van annyi váltó mindíg, hogy még sosem kellett rákérdeznem, hogy mivel fog fizetni, még sosem kocsikáztam senkivel ezügyben egy centit sem, mert a húszas is egy fizetőeszköz.
szega 2008.11.09. 13:32:02 / # 23690
avatar
Ezt megadom! :)) Az alább említett kútról is itt pecegtetnek már ketten is.
Gump 2008.11.09. 13:31:32 / # 23689
avatar
Amúgymeg amilyen bevételeket mutogatnak a füzetkéikből a kollégáid a HCS-nak, meg a HP-nak egy-két közepes benzinkút elszégyelhetné magát! :)
Prohi 2008.11.09. 13:30:35 / # 23688
avatar
Nem volt szega, nem volt, hidd el, hogy nálunk rend volt, mert olyan főnököm volt, aki megtanította nekem, hogy nem a vevő van értem, hanem mi vagyunk őérte. És igen, felváltottam mindenkinek,(mégha nem is tetszett a csak 1 csokika vásárlás) és igen némelyik taxist én sem szerettem, mert nekem is előadták ezt a hajnalban meg holnap behozom előadást, de nem is tankoltak ott többet!!!:) Ellenben a kérdésemre nem válaszoltál...
Gump 2008.11.09. 13:28:37 / # 23687
avatar
Meglátta mennyi lét váltanak a taxisok és ellenállhatatlan vágyat érzett, hogy közéjük tartozhasson! A Bubic is ott kapott kedvet! :))
szega 2008.11.09. 13:28:15 / # 23686
avatar
Ha erre mint volt kutas nem tudod a választ, akkor én nem fogom tudni elmagyarázni Neked. Bao írta, hogy nem frankó amikor a kedves egy 1000 Ft-os utat 20ezressel akar kifizetni. Asszem akkor a taxis van hülyére véve.
szega 2008.11.09. 13:24:28 / # 23685
avatar
Ejnye-bejnye! Pont Neked kellene egy kicsit toleránsabbnak lenni! Ne mondd, hogy Neked nem volt olyan eseted, amikor a "szimpatikus" taxist (mostdobtamleaváltót) tovább küldted? Hamar elfelejtetted honnét jöttél! :(
Prohi 2008.11.09. 13:20:37 / # 23684
avatar
Kedves szega! Mostmár csak azt írd le légyszíves, hogy mi a hülyéneknézés abban, hogyha egy utas, vagy bárki, vásárolni szeretne valamit egy shopban?
szega 2008.11.09. 13:17:03 / # 23683
avatar
Bao! Itt Írod a választ az első hsz-re. Ők sem szeretik ha hülyének nézik Őket: taxi megáll, utas kiszáll és vesz egy orbitot, majd szeretne 20ezressel fizetni. Szerinted nem vágja le azonnal, hogy mi a szitu? Ehelyett én, ha ilyen bajom van bemegyek és megkérem segítsen már rajtam, mert ma ez a 3. 20ezres és már nem bírok vele. Soha, sehonnét nem küldtek még el. Egyébként maradjunk annyiban, hogy a taxisok sokat "dolgoztak" azon ,hogy a kutasok utálják őket. Pl (direkt nem írok még csak céget sem) az említett shelen naponta megforduló jóképességű, játékgépfüggő "kolléga" egy nap tankolt 3000!!! Ft-ért,mostnincsnálamkésőbbbehozom, aztán hónapok!!! múlva mással küldte be! Szóval nézzük meg az érem másik oldalát is mielőtt általánosságban kijelentünk valamit. Az igaz, hogy ha "idegen" helyen tankolok vagy vásárolok akkor még az ujjaimat is megszámolom mielőtt kijövök a shopból.
Prohi 2008.11.09. 12:39:36 / # 23682
avatar
De ma az internet világában választhatsz ilyen megoldást is mint a múltkor én: Tisztelt OMV Ügyfélszolgálat! Hónapok óta járok egy új töltőállomásukra amely a Fogarasi úton a tesco mellett van. Tankolás után általában szeretném meglátogatni a mellékhelyiséget akárcsak egy kézmosás erejéjig, de eddig sajnos még nem sikerült egyszer sem. A töltőállomás kezelő kollégák, (ezt már csak zárójelben: nem túl kedvesen) de mindíg közlik, hogy eldugult, vagy csak egyszerűen, hogy nem működik, de annyira ki vannak már képezve, hogyha valaki csak egy lépést is tesz a hátsó rész felé ahol a toalett helyezkedik el, már mondják is. Nem is tudom elképzelni mi lehet egy wc-ben akkora probléma amit ennyi idő alatt nem sikerült megjavíttatni.Hacsak nem, de ugye ez az Önök cégénél elképzelhetetlen, hogy direkt tagadják le. Esetleg ha szükséges, szívesen segítek egy vízszerelő barátom elérhetőségeivel. Remélem hamarosan sikerül a promlémát elhárítani. Köszönettel Ui: egy hét múlva jártam arra, és jelentem működött!

Oldalszám: 4