Hozzászólások száma: 102
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > A drosztokról A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Zaccmester 2006.02.01. 09:58:53 / # 23280
avatar
Üdv Tomajer! Kissé akadozva írok, mert közben elgurult a megemelt kalapom, aztán most nincs meg... Szóval hihetetlen, hogy ezt a cikket képes voltál bepötyögni az aszott mazsolányi billentyűdön, GRATULA! Biztosan volt időd valami tuti droszton. :D Mindenesetre nagy gáz nincs, amíg léteznek optimista emberek!!! Én pedig csak remélni tudom, hogy még megérem, amíg az Ő kezükben lesz az irányítás... :) Ámen

Kovács Zoltán 2006.02.01. 09:17:39 / # 23279
avatar
A drosztrendelet a Sipeki József édes gyermeke. Szerinte ez teljesen rendben lévő dolog. Soha sem fog elgondolkodni azon, jó-e ez egyáltalán! Megcsináltam, és kész! Kényelmesen hátra is dőlt ezzel a gondolattal. Minket természetesen megint senkisem kérdezett meg. Mert minek. Minket ez nem érint. A taxik 80%-a rádióról dolgozik be sem áll a drosztokra. Ez teljesen lényegtelen, csak fizessen, különben nem tudja levizsgáztattni az autóját! Biztos matrica nélkül rosszabbul fog a kocsi fékje! Hidd el, ezt is el fogják olvasni, és mintha semmi sem történne, tovább is lépnek rajta. Csak két vezető meri magát vállalni, és a problémákkal szembenézni ezen a fórumon. A Horváth Pált már nem sorolom ide, mert nem beszélget velünk. Pedig jobban járna így, mintha a srácok mennének utánna arra a másik fórumra! Talán ha nem fizetnének a srácok, és lenne sok milliós hiány, talán akkor utánna néznének a kht működésének. Én a magam részéről már megoldottam ezt a problémát. Személyesen szívesen elmondom másnak is. Addig pedig: Bee-Bari-Bee.

Oldalszám: 6