Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao 2008.08.23. 08:04:49 / # 226895
avatar
A te kormányod herdált el mindent az elmúlt 50 évben. Azóta csak 2x4 év más kormányzás volt. Nem volt rendszerváltás! :(
csogu 2008.08.23. 08:04:27 / # 226894
Honnan tudhatnám, nem ismerek minden költőt:-(((
nemkar 2008.08.23. 08:03:29 / # 226893
avatar
Hát KI? Kitől idéztem???-:))
nemkar 2008.08.23. 08:02:06 / # 226892
avatar
Na ez megint hülyeség! Melyik kormány kezdte el a 4-es metró építését, és melyik söpörte le? Melyik kormány kezdte el az új Nemzeti Színház építését, és melyik söpörte le, egy mély gödröt hagyni, a mai napig is!!! Ki, és mit herdált el??? Egy szép, impozáns épület helyett, alkotott két olyan épületet, ami a város csúfsága!! Ráadásul, szinte kültelken!! Akarod, hogy megnevezzem, vagy rájössz a tyúkeszeddel???
Bao 2008.08.23. 07:59:41 / # 226891
avatar
nemkár: NÖVELJÜK AZ ADÓKAT!!! MÉG TÖBB ÁLLAMADÓSSÁGOT!!! MINDENT ADJUNK EL!!! VISSZA mszpszdsz!! Ezt fogja üvölteni többek közt.. :)
csogu 2008.08.23. 07:51:30 / # 226890
Majd akkor Én is megyek 2-3 évre tüntetni a parlament elé, kordonokat dönteni... Húúúhúúúhúú:-DDDDDD Én eddig nem éreztem motivációt arra, hogy más legyen kormányon....de mostantól várom nagyon a 2010-es évet, amikor nemkar megy kordont döntögetni:-DDDDD Tisztelt olvasóink, természetesen addigra beszerzünk egy profi kamerát és élőben fogjátok tudni élvezni a műsort, amint nemkar nekifeszül a kordonnak és csak dönti és dönti:-DDD
csogu 2008.08.23. 07:47:53 / # 226888
asszimillálozódni Bao, amikor ezt a szót nem tudod 5x egymás után gyorsan kimondani hibátlanul, akkor már ne igyál többet:-)))
csogu 2008.08.23. 07:46:41 / # 226887
Te direkt érted félre, amit az ember ír, vagy előtte hosszasan rákészülsz?! Nem is ő írta azt, amire válaszoltál...
nemkar 2008.08.23. 07:44:40 / # 226886
avatar
"....mert foggal-körömmel ragaszkodnak a hatalomhoz..." Raggaszkodik a franc! Csináljátok! Melyik Párt akarja M.O.-t írányítani??!! Mondj egyet! Te melyiket akarnád! Legyen az, és ha nem azt csinálja amit Én sírok, akkor, Te asszimillálozódni fogsz? Na akkor legyen nagy pofád, és nagy írás készséged!!! Majd akkor Én is megyek 2-3 évre tüntetni a parlament elé, kordonokat dönteni, TV-t felgyújtani, Andrássy útat, a Nagykörútat teljes hosszában megkárosítani, és akkor majd Ti sírhattok, hogy a szocik milyen kárt okoztak a kormánynak, amit nektek, és nekünk kell megfizetni! Vagy megint jönnek, az újabb robbantások, és maffia vezérek gyilkolása? Na erre varrj gombot nagy okos!!!!
Bao 2008.08.23. 06:35:25 / # 226884
avatar
Bao 2008.08.23. 06:34:06 / # 226883
avatar
Köszi! :)))
Bao 2008.08.23. 06:32:46 / # 226882
avatar
Hatott rájuk a szennypropaganda semmi más nem számít nekik,csak az,hogy orbán ne legyen király,ami önmagában hülyeség,igazából nem is értik. Na meg persze irigyek mindenkire aki álmodni mer. :)

törölt felh. 2008.08.23. 06:27:15 / # 226881
avatar
Szóval szerinted,ha itt nálunk nem robbantanak vonatot,akkor lehet,szabad ,dicső politikusainknak, metrót épiteni háromszoros áron.A te az én ,és mindenki adójából ,lenyulva milliárdokat.Éles logika.Szerintem jelentkezz hamar a kormányba mert,hasonló a filozofiád szilvásyékkal.
törölt felh. 2008.08.23. 06:14:21 / # 226880
avatar
Nagyon okos,akkor most mond meg nekem,hogy megy a furó pajzs vagy nem most??Állítolag engedély nélkül ujra indult.De közben meg a főváros és az építők egymásra mutogatnak a ködbér miatt.Teljes a káosz az építés körül.A határídők éveket csusznak már.Az unió egy ilyen szövevényes,korrupt projektre ,valószinű pénzt sem fog adni.Maradnak a gödrök és a soha el nem készülő metró,és az örökké valóságig tartó dugók.Agymosottak ennek a"szép jövönek" örűltök...Az olimpián inkább,gyurcsánia vagy abszurdisztán néven kellett volna indulni,ezekhez méltó is lett volna a leszereplés.
törölt felh. 2008.08.23. 06:01:39 / # 226879
avatar
Szerinted mit tegyek a hülye ötleteiden kivül?Felmérte azt már minden józan ember,hogy ezzel a gyurcsányi bünszövetkezettel még 1.5 évig semmit sem lehet tenni,mert foggal-körömmel ragaszkodnak a hatalomhoz,és a még lenyulható milliárdokhoz.1.5 év mulva meglátjuk,hogy a kifosztott és hülyére vett ország,hogyan szavaz,és mégegyszer átkurja-e az embereket a böszme.Habár szerintem addig párttársai ugy is p.csán rugják a pszihopatát.
Nevem senki 2008.08.23. 05:19:36 / # 226878
avatar
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mindenigaz 2008.08.22. 17:27:10 / # 226877
avatar
De szép jövőkép!:(( Egy nagy rét kellős közepén éldegélt a tücsök és szomszédja, a hangya. A hangya szorgalmasan dolgozott, hisz tudta jól, hogy munkájának gyümölcsét élvezheti majd szabadidejében. A tücsök? Ő ugyan nem! Táncolt, dalolt, mulatozott. Aztán, egyszer csak beköszöntött az ínséges idő. A hangyának megvolt mindene, hiszen megteremtette létbiztonságát. A tücsök, hogy ne kopjon fel kicsiny álla, a hangyák vezetőihez fordult segítségért. Ők szemügyre is vették a tücsök nyomorát, és úgy döntöttek, hátrányos helyzetűnek nyilvánítják tücsök komát. Tücsök koma megörült, örömében be is rúgott a kocsmában a kapott segítség egy részéből, majd a többit a játékgépbe dobálta. Gyermekei otthon várták az élelmet, meleg ruhát, egyikük éhen is halt. Tücsök koma ismét a hangyákhoz ment, ismét kapott segítséget. Nem ám szépen megköszönte, toppantott egy nagyot. Kikérte magának AZ alamizsnát. Hiszen ő is teljes jogú tagja a rét közösségének, ezért neki több jár! És mivel hátrányos helyzetű, gyermekei sem lehetnek mások: "Tessék szépen kiszámolni, mennyi is jár nekem, és gyermekeimnek!" - rendelkezett. A hangyák sóhajtottak egy nagyot. Igyekeztek intelligensen kezelni a helyzetet, így hát megadták a tücsöknek, amit kért. Tücsök koma úton hazafelé ismét jól berúgott, majd másnap reggel magához térvén elgondolkodott, hogyan tehetne szert még több segítségre: "Hohó! Saját magamat nem sokszorozhatom meg... No de gyermekeimet!"- rikkantotta. Így hát féktelen és felelőtlen szaporodásba kezdett, hiszen gyermekeinek sanyarú sorsa jó érvnek bizonyult, valahányszor visszament a hangyákhoz. A hangyák megadóan bólintottak, ismét segítettek, ám néhányan közülük elégedetlenkedtek a kialakult helyzettel: "Miért adunk a tücsöknek? Miért nem teremti elő magának, ha szüksége van rá?" Erre a tücsök agresszívan visszavágott: "Mit mondtál? Tücsöknek neveztél??? Az én nevem ízeltlábú hegedűvirtuóz! Jó, ha megjegyzed, barátom!"- mondta fenyegetően, majd útjára indult. Napokig forrongott magában. - "Még hogy tücsök... Teremtsem elő... Nem tudják ezek, ki vagyok én!!!" - Ezzel útnak indult, megkereste fajtársait. "Össze kell fognunk, meg kell védenünk magunkat ellenségeinkkel szemben!"- duruzsolta társai fülébe. Így is lett. Megegyeztek, ki lesz közülük a szószóló. Neki nincs más dolga, csak fülelni. Ha azt meri mondani valaki, hogy tücsök, rá kell vágnia, hogy rasszista és kirekesztő. Taktikájuk bevált. A buta hangyák nem akartak rasszistának tűnni, így mind több és több segítséget nyújtottak. Közben dolgoztak keményen, hogy a saját számláikat is be tudják fizetni. Fel is tűnt ez a tücsköknek. Úgy gondolták, nem szép dolog a hangyától, hogy csak magára gondol, amikor pluszműszakot vállal. Valahogy ezt is el kéne venni tőle... Így hát elkapták a hangyát az éjszakás műszakból hazafelé, kifosztották, és jól elverték. A hangya, a törvények szerint a rét rendfenntartóihoz fordult: - "Segítsenek, kirabolt egy csapat tücsök!" A rendfenntartók csak csóválták a fejüket: - "Honnan tudod, hogy tücskök voltak? Annak vallották magukat?" A hangya inkább legyintett, és hazament. Napokig emlegette barátainak, hogy csúnyán elbántak vele a tücskök. A barátok csak bólogattak, hiszen velük is ugyanez történt. A rémhír gyorsan terjedt a rablókedvű tücskökről, míg az éppen mulatozó tücskök fülébe nem jutott: "Miiii? Már megint tücsköznek? Tanítsuk móresre őket!" Ezzel elindult egy soha nem látott erőszakhullám a réten. A tücskök raboltak, fosztogattak, vagy puszta kedvtelésből verték félholtra a hangyákat. Erről nem is szólhatott a fáma, mert a tücskök szószólója résen volt, valahányszor felröppent egy kósza hír, ő habzó szájjal üvöltötte "RASSZISTAAAA!" A hangyák mindenféle dologgal próbálkoztak. Megalapították a hangyagárdát, de ezt még saját fajtársaik is lehurrogták. Fegyveresen egy hangya sem merte megvédeni magát, hiszen egy tücskökkel teli börtönben nem sok jó várt volna rá. A tücskök (hm, elnézést ízeltlábú hegedűvirtuózok) senkit sem kíméltek. Öreget, fiatalt, nőt, gyereket egyaránt megtámadtak, szemrebbenés nélkül. Még egy köztiszteletben álló hangyatanárt is meggyilkoltak sok más hangyával együtt. A hangyák csak tűrtek, dolgoztak, hiszen a rét komoly gazdasági válságba sodródott. Közben a tücskök csak szaporodtak, egyre több volt az éhes száj. A hangyák etették őket, míg a kis éhes szájakból kifejlett tücsökbűnözők nem cseperedtek. A hangyák egyre demoralizáltabban élték hétköznapjaikat. A tücskök egyre többen lettek. Végül az egész rét fölött átvették az irányítást. Elszennyezték a rétet, feléltek minden tartalékot, büntetlenül kaszabolták le az utolsó hangyát is.

mindenigaz 2008.08.22. 17:21:46 / # 226876
avatar
Én csak azt tudom,hogy te ki vagy!:( Egy jellemgyenge,nickname mögé bújó netharcos! Kb. 1,5 hónapja fröcsögve azt írtad,hogy nem jössz soha többé a hallotaxi-ra! Eddig tartott a soha többé?????
csogu 2008.08.22. 16:06:50 / # 226875
A maci barátja:-))
turul 2008.08.22. 15:58:42 / # 226874
Te meg ki vagy??? :-))))
Oldalszám: 1785