Hozzászólások száma: 35362
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1769
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2008.09.04. 16:47:53 / # 227049
Az akkor 12 ezer ft.-emelést jelentett.De legalább volt munka,és a kereset sem ennyit ért, mint most a gyurcsányi(mszp) 7év után.gyurcsányék teljesen elinflálták a kereseteket.A legújabb mai hír,hogy nov.1.-től megint emelik a távfütés árát,majd januárban újra.Emlékszem 2000-körül, pupozott bevásárló kocsikkal voltak tele az áruházak.5-6 ezer ft.-ból tele lehetett rakni a bevásárló kocsit.Ma jó,ha pár darab árut betesznek az átlag emberek.
Rocktaxi 2008.09.04. 12:17:30 / # 227046
A Jobbik jöhetne, de Fidesz nélkül. Szerintem lemutyizták, hogy nyilvánosan fröcsögünk egymásra, de a parlamenti büfében két mézes szilvapálinka között jókat röhögünk a "jónépen". Azt azért ne felejtsük el, hogy az Orbán kormány minimálbér emelése miatt lett duplája a Tb járulék, ami szerintem vérlázító volt akkor és most is az. :-(
turul 2008.09.04. 12:14:45 / # 227045
Szörnyű idők jönnek! Közeleg a zéró tolerancia órája 2008-09-03 16:28 barikád.hu 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,zéró... Zúgnak, kattognak az iratmegsemmisítő gépek. Nagy a sürgés-forgás a MEH-ben. A sok elvtárs, barát mind a papírok között kotorászik: ez kell, ez nem, ez majd kellhet, mert valakire még terhelő lehet. A főnök már nem ura a helyzetnek. Nagy lesz a riadalom, ha ide idegenek jönnek be és átnézik a hat éves semmittevés anyagát, amely bizonyítaná, hova tűnt el az ország vagyona, hova költöttük el a sok kölcsönkapott pénzt. Baj lehet belőle. Feri már nem a régi. Tegnap is azt láttuk, hogy sír a szobájában, és egy régi felvételt nézeget, amin táncol, és olvasgatja egykori ígéretei, beszédei másolatait. Nézte a látványtervet, amit a naaagy kormányzati negyed megépítéséről készítettünk neki, és elgondolkodott, vajon miért nem kellett ez sem ennek a hűtlen népnek... Úgy tudjuk, már magában is beszél. Azt mondja: -Kapitány úr, még több lovast, és gyalogrendőrt a tüntető tömegekre, és ha lehet, kordonnal vegyenek körbe engem is, mert még megölnek. Láttuk, amint a TV-székház égő képsorainak láttán egy kis mosoly ült az arcára, de aztán elkomorodott. Kiabál. Kiabál mindenkivel. Még azokkal is, akiket Ő hív meg, és csodálkozik, ha elszaladnak előle. Azon gondolkodik, hogy az a sok barát, elvtárs, akik eddig körülötte sündörögtek, és hosszú nyelvcsapásokkal kísérték útján, vajon hova lettek. Még az Ildikó az, aki talán kitart, de már ő sem a megszokott nyugalommal rikácsolja tele a képernyőt. Egyre erőtlenebbül szajkózza, hogy nincs kormányválság. Kiss P. meg külön utakon jár, és Ibolya is másokat hív meg magához. A Fidesz is naponta azt hajtogatja, hogy Gyurcsány a hibás, pedig ha tudnák, mennyien segítettek. Akkor bezzeg az Ibolya sem volt olyan ellenséges, mint most... Bárcsak sikerülne valami... Talán a Szilvásy, majd ő kitalál valami okosat... Jaj, felrobbantották a nyaralója ajtaját... Megmondtuk, hogy nagy a fenyegetettség, és a Magyar Charta sem ijeszti meg őket. Sehol egy segítő kéz? Sehol egy géppisztoly-sorozat a rendőrszékházba? Mindenki csak a szakértői kormánnyal van elfoglalva, meg hogy mondjon le. Pedig mennyit fáradoztunk azért, hogy idáig húzzuk. Belehúzzunk. Tényleg nem jó nekik? Itt mindenki a helyén lehetne még vagy másfél évig. De az ellenzéknek sem jó semmi. Mi van, ha az a szélsőséges banda a Morvaival és a Vonával az élen kitúrja őket? Na akkor mit csinálnak? Még a végén a Fidesszel kell szövetkeznünk? Nem lenne jobb, ha most egy kicsit békén hagynának minket? Nem kell az a nagy rohanás. Már elnézést kértünk az SZDSZ-től, mindenkitől, nem tudom mit zrikál bennünket a Fodor, úgysem kerülhet be majd a parlamentbe, hacsak a Fidesz a hátán be nem viszi. Szörnyű idők jönnek. Mit csinál majd Feri, ha jönnek érte? Zúgnak, kattognak a gépek, tonna számra eszik a papírokat. Az óra visszafele számol, és a "zéró tolerancia" pontot érinti mutatójával.

Rocktaxi 2008.09.04. 12:06:56 / # 227044
Írjátok rendesen a nickjét, mert hisztizni fog. :-)) nemkar

turul 2008.09.04. 12:00:15 / # 227043
Majd elfelejtettem Kedves NemKár a kérdésre válaszolni. "Na, de ki jöjjön utánuk???" FIDESZ JOBBIK koalíció!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

turul 2008.09.04. 11:58:06 / # 227042
Kedves NemkÁr Ugyan már honnan veszed a bátorságot,hogy azt merd hinni,hogy ebben az országban kizárólag csak ez a harminc hiteltelen,tolvaj és sunyi hazaáruló képes kormányozni?Ezzel kizárólag magadról állítasz ki bizonyítványt.Miből gondolod,hogy egyes egyedül,csak ezek a dilettáns vezetők képesek jól gondolkodni? A mi Drága Hazánk telis tele van jobbnál jobb szakemberrel,akik képesek lennének a rombolásból kivezetni az országot. Te kedves NemKár nem így látod?
Bao 2008.09.04. 06:33:47 / # 227041
Tessék a válasz: 1. Jöjjön ismét a Fidesz. 2. Jöjjön a Jobbik. (én ezt jobban szeretném) Elégedett vagy?
nemkar 2008.09.04. 04:33:04 / # 227040
Ha,,,ha....ha
törölt felh. 2008.09.04. 04:22:22 / # 227039
Ostobákkal ma már nem vitázom!Mennyél aludni mert rádfér...
nemkar 2008.09.04. 04:17:05 / # 227038
Te valamit nagyon félre néztél! Én semmit nem láttam be! Viszont Te egy beszűkűlt agyu világtalan ember vagy, aki csak a saját igazát hajszólja. A kérdésemre még mindig nem válaszoltál! Miér is???
törölt felh. 2008.09.04. 04:06:31 / # 227037
Te is tudod,hogy kinek jó a robbantgatás a fasiszta veszély.Annak aki belelövetett a rendörpalotába.gy.f. a monogramja.Ő már csak ezzel tud megnyerni pár "rettegőt" maga mellé.
törölt felh. 2008.09.04. 03:59:05 / # 227036
Végre beláttad te is,hogy el kell húznia fletóéknak.Még ezt a szánalmas végjátékot végig kell szenvednünk,de utána a történelem szemétdombjára kerülnek.Sajnos a börtönt ugy is meguszák.És,hogy ki jöjjön?Ezeknél a maffiózoknál csak jobb jöhet.Hosszú lenne a bünlajstromukat felsorolni a most hatalmon lévőknek.Ha már csak negyed ennyit lop valaki,és negyed ennyi kárt okoz az országnak mint ezek ,azokkal már jóval jobban jár mindenki.Egyébként nemzeti kormányra van szüksége az országnak,aki rendbe teszi a 7-8 éves szocliberális ámokfutást,rombolást.
nemkar 2008.09.04. 03:43:23 / # 227035
Jó veled beszélgetni! Egyem azt, az értelmes fejedet! Milyen jó lenne robbangatások, és még mt tudom én mi között élni. Szép jövő, visszasírjuk, az elfeledett időket, vagy nézzünk előre???
nemkar 2008.09.04. 03:23:35 / # 227034
"..,,épp ideje,hogy elhúzzanak!..." Neked tökéletesen igazad van!!! Na, de ki jöjjön utánuk??? Válasz??
Bao 2008.09.03. 23:52:11 / # 227033
Rossz volt az idei termés? Köszi a figyelmeztetést málna! :) (Ez a vicces válasz.)
Bao 2008.09.03. 23:50:46 / # 227032
Te mást se csináltál velem,az eddigi hozzászólásaidban...
törölt felh. 2008.09.03. 23:24:10 / # 227031
Ne legyen kétséged.Lesz majd könnygáz ,oszlatás és miegyebek.Majd a bolsi tv2 ezt "kommentálja"is.És a heti tetves ,meg majd megmondja,hogy mi a"tuti".A lényeg,hogy itt randalirozik ez a sok"fasiszta",és inkább maradjon a "rend felkent lovagja"a böszme.
törölt felh. 2008.09.03. 23:09:25 / # 227030
A tetü kigyószemü szilvásy már elkezdte a riogatást.Saját magán.Láttátok azt a nyaralót?Köztisztviselői fizetésből,na ja...Csak a kerítés több tíz millió lehetett ,ahogy elnéztem.Féreg egy tolvaj banda ez egytől eggyig,épp ideje,hogy elhúzzanak!
málna 2008.09.03. 22:09:44 / # 227026
Óvatosan kóstolgassál...csak óvatosan!

Rocktaxi 2008.09.03. 17:21:23 / # 227029
Ezt már egyszer eljátszották a rendőrpalotánál. Sűrűn ezt sem lehet. :-))
Oldalszám: 1769