Hozzászólások száma: 53
Ugrás a hírhez Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > Kijátszható a sárgarendszám A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
gyuszi88 2011.03.31. 21:33:44 / # 21035
avatar
mi van ti nem állhattok be a honvéd kórházhoz??? szar lehet!!!
gyuszi88 2011.03.31. 21:31:32 / # 21034
avatar
Kedves tomajer!!! mond már el nekem hogy mi közöd van hozzá hogy ki mit csinál!!!!!ha neked nem tetszik valami menj oda a BMW-hez és szólj neki!! vagy arra már nem vagy ember?? tiszta szégyen amit csináltok!! vagy ennyire ráérsz???

Rocktaxi 2011.03.24. 12:24:18 / # 21033
Az rendben van. De kötelező kirakni a "bányászlánykát"? :-)
ftkptk 2011.03.24. 12:09:03 / # 21032
avatar
erre próbáltam utalni a- visergrádi utcai tuti -beírással.
alelölülő 2011.03.24. 11:57:06 / # 21031
Valószínűleg vizsgáról jött és épp a sárga rendszámot intézi az okmányirodán.
ftkptk 2011.03.24. 10:22:53 / # 21030
avatar
Visegrádi utcai tuti :)

sofor 2011.03.04. 12:24:07 / # 21029
avatar
sziasztok! alapjaiban van a probléma. Törvényileg nincs tisztázva h ki mit csinálhat manapság épp hogy kenyérre összetudják szedni a pénzt az emberek főképp ilyen benzin árak mellett mikor a pék is meg gondolja h elinduljon ide nem megszorítás meg adó csökkentés kell hanem egységesség ahol 1 adott ár van mindenhol és nem mondjuk 28 szolgáltató.

ftkptk 2011.03.03. 17:20:47 / # 21028
avatar
az egy elég vegyes droszt - de ennyire? senki nem zavarta el?
tomajer 2011.03.02. 23:19:01 / # 21027
Laza mint a rigalánc.... Honvéd kórház droszt fényes nappal.

gipszjakab 2011.03.01. 12:20:00 / # 21026
avatar
És a Mammutnál egyre több fehér rendszámos hiéna van. Az nem tűnik fel senkinek (illetékesekre gondoltam)? Vicc ez az egész, vagy inkább szánalom! Kibasztak a melóhelyről? Van kocsid? Kezdj taxizni, sofőrszolgálatosat játszani papírok nélkül persze, meg fehér rendszámmal.

gipszjakab 2011.03.01. 12:17:32 / # 21025
avatar
Az a baj, hogy a sofőrszolgálatot is ár alatt csinálják sokan. A többi normális meg miattuk szopik! Olcsó János, Fix meg társaik. Azt se tudják mi az a számla.

family 2011.03.01. 11:17:30 / # 21024
avatar
Te Bogyi! Te nekem gyanús vagy! Te nem is utas vagy!

kkaroly 2011.02.28. 16:47:02 / # 21023
avatar
Üdv bogyi! A figyelmedbe ajánlanám a cég honlapját! > http://www.riosofor.hu/soforberles/szemelyszallitas < Ha van cégnév konkrétan meg lehet mondani van e tevékenységi engedélye a cégnek,de a képről,és a honlapról is egyértelmüen látszik hogy olyasmit hirdet,és vállal el, amire NINCS !Hogy miért tart itt a pesti taxis,ehhez hozzá tesznek ezek a fusizó cégek is,-hogy mi még,azt nálam okosabb emberek néhányszor leírták ezen,és más fórumokon is.
bogyi 2011.02.28. 14:46:04 / # 21022
avatar
Tisztelt kkaroly! Köszi, a felvilágosítást, de tudtom szerint ez a cég nem taxis személyszállítási tevékenységet folytat. Hanem szolgáltatást: - sofőr, bérsofőr, spec.transport, kisérést, felhívnám figyelmedet erre is. Fix tarifával dolgoznak és csak kísérőautóval, náluk legalább nincs taxióra pörgetés, mert a km órát nem lehet pörgetni :-) Egyébként mielőtt úgy gondolod, hogy a ti munkátokba rondítanának, tévedsz. Lassan ez a szakma is éhen hal. Azért nyomják lefelé a taxistársaságok az összeget is, hogy elcsalják az utasokat (105.-Ft?) -hááát szép!!! jó pár taxissal utaztam mostanában, majdnem minden taxis azon sír, hogy abba hagyja 5-10-15 év után is, mert több a rezsije, mint amit keres. Pláne hogy a munkáltató nap 1 órára jelenti be az embert, ciki, de még a tb.-jét sem igazán fedezi, de ő lefedi magát, még is hogyan? A munkavállalónak igazolást kell kapnia a bejelentetésről, (nem a munkáltatói igazolás) hanem a bejelentésről írok, munkáltató – munkavállaló aláírásával, ill. továbbá, az M30-as mellé egy Tb járulék levonás és befizetési igazolást. Továbbá miből lesz nyugdíja? – Előtakarékosság? hahaha !Hisz már a rezsijét is alig tudja fizetni!!! - vagy, amit az állam bekebelezett? Viszont, ha beteg, akkor fizut nem kap, de minden más díjat fizet – hogy is van ez? Nem jelölök meg munkáltatót, mert nem vagyok spicli ( ő fog a kínai piacon húst venni,) „mert olcsó”. Remélem, Te nem vagy közéjük sorolható!!! Ha már a taxis lerobbant és most nem az autóról beszélek, - hogy ne kerüljön utcára és ne haljon éhen, betegen is dolgozik, mert még ott van az autóbérlés, lízing, üzianyag, stb. ilyen-olyan díjak, aztán a kormánytól meg kidől éjszaka, vagy nem bír kiszállni az autóból. Jóformán egymás alá tesztek, mint hiénák, vagy akár magán emberek. tutitutituti :-) látod ez a tuti, vagy inkább szégyen?!! A Rio sofőrszolgálat részéről pedig csak sofőrszolgálat, üzemel ill. a spec.tranfer, ja, hogy miért nincs taxis személyszállítás? - és, csak kísérőautóba ülhet ember? Mert a vállalkozó kilépett, hogy miért? - mert, a személyszállításból nem élt meg pedig taxis volt, de a hiénák többen vannak egy Emberre, hát igen, pedig minden engedélye meg van. Szerintem, nézzél körül a piacon, milyen munkáltatók vannak :-) a taxisok körében. További szép napot kívánok a munkaadóknak és munkavállalóknak!
kkaroly 2011.02.28. 09:47:24 / # 21021
avatar
Tisztelt bogyi! Én is cég vagyok,biztosításom is van,és mindenféle egyébb papírom, ami szükséges ahhoz hogy TAXIS SZEMÉLYSZÁLLÍTÁSi tevékenységet folytathassak Budapesten,a törvények szerint: -személyszállítói szakvizsga 89/1988.(XII.20.)MT rendelet 1.sz melléklet"A".részének1/1/b.pontjában előirt személytaxis (személyszállító)vizsga és vállalkozói képesítés - ami merőben különbözik akár a speciáltrasportól,akár csak a kisbuszos személyszállítástól,vagy egyébb szállítási ágazatoktól (a kamiontól-veszélyes áru szállítástól kezdve sorolhatnék még vagy harminc lehetőséget)mind külön képesítés megszerzését és mérőezközök használatát teszik kötelezővé! Például tachográf (á.:500 e Ft) taxióra (á.:300 e Ft) Taxiként: -évente vizsga -droszthasználati engedély -sárga rendszám,hogy csak néhányat említsek a kötelező dolgokból,személyszállítás terén!! Azaz én sem üzemeltethetek kifőzdét mert van EÜ papirom,még ha a rendőröknek főzök akkor se...... Mellesleg mindenki kenyérért dolgozik,csak nem mindegy az ára,és a bekerülési költsége!! Azzal hogy utaztál velük ők is, és te is kockázatot vállaltál,és törvénytelenséget követtél el (tudod olyan ez mint az orgazdaság).Valószinű hogy a kínai piacon fogsz húst venni mert olcsó?? ;-)
törölt felh. 2011.02.28. 02:27:38 / # 21020
avatar
Beültek neki Kecskeméten :-)
Roby7704 2011.02.27. 22:19:43 / # 21019
avatar
A múlt hétvégén a Dózsa György úton ment előttem egy fehér rendszámos (JUV-555) BMW,benne taxi órával,ami épp 8500.-nál tatott.Jaaaa és City-s szabadjelzővel.

Roby7704 2011.02.27. 22:12:37 / # 21018
avatar
Meghamisított rendszámmal dolgozott (BRFK) 2011.02.27. vasárnap 16:45 2011. február 25-én 19 óra 30 perc körüli időben a BRFK Közlekedésrendészeti Főosztály Járőrszolgálati Alosztályának munkatársai intézkedés alá vontak egy várakozó taxit Budapesten, a X. kerületben, a Népligetnél. Az igazoltatás során a gépkocsi vezetője egy, az autón lévő forgalmi rendszámtól teljesen különböző rendszámra kiállított forgalmi engedélyt adott át a rendőröknek. A gépkocsit átvizsgálva a csomagtartóban a rendőrök megtalálták az autó eredeti rendszámát egy takaróval letakarva. A gépkocsira felszerelt rendszámot megvizsgálva kiderült, hogy azt meghamisították, a rendszámban szereplő egyik 3-as karaktert valamilyen gumiszerű anyaggal 8-as számra változtatták. Mindezek után a gépkocsi vezetőjét előállították a X. kerületi Rendőrkapitányságra, ahol kihallgatták. Az ügyben a további eljárást a X. kerületi Rendőrkapitányság egyedi azonosítójel meghamisítása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatja le. BRFK KOMMUNIKÁCIÓS OSZTÁLY

tomajer 2011.02.27. 22:07:30 / # 21017
Nagyon korrekt... igaz ezer törvényt sértenek meg, ...de háát ez Magyarország:-(
bogyi 2011.02.27. 19:03:19 / # 21010
avatar
Szerintem is. Korrekt cég, én megvoltam velük elégedve.

Oldalszám: 3