Hozzászólások száma: 70
Ugrás a hírhez Oldalszám: 4
Témakörök > Hírek fórumai > Nem ez a legfontosabb! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Csumi 2006.03.01. 11:23:24 / # 15202
avatar
hogy nappal mi folyt ott, nem tudom, csak éjjel dolgozom. Éjszaka: A S....ron majd minden éjjel rendelt, kivételes volt mikor nem. Igazad van ,dolgozott onnan etikás is (miért ne tehette volna)és bizony nem egyszer volt, hogy akartam beszélni vele, (jóban voltunk, vagyunk)mondta, hogy ott áll, majd, ha beljebb hozzák megkeres. nem hozták, nem is volt aznap rendelés oda. ...Igen valóban sorba nyomtak onnan, mert rájöttek, hogyha onnan egykupacba nyomkodnak, elnyomják egymást, és a nevető messzebbálló kapja a címet amire ők ott tutiztak. Jaaa nem baráti társaságról van szó...folyt köv
Kovács Zoltán 2006.03.01. 11:13:08 / # 15197
avatar
Arról bizony!
Csumi 2006.03.01. 11:12:01 / # 15194
avatar
Kivételesen tudom miről van szó, a gyorsforgalmi melletti cégről beszélünk ugye?

Kovács Zoltán 2006.03.01. 11:07:47 / # 15234
avatar
Na Jó! Nem tudom most hogy van nálatok, én múlt időben írtam. Abban az időben, ott rendelgetett egy nagy cég, kőbányai székhellyel. Általában késő délután volt vége a műszaknak, akkor kellet hazavinni a munkásokat. A legtöbbet a környező településekre. Volt abban még Albertírsa is. A legkönnyebben egy kis park eldugott szegletéből volt megkapható a cím. Itt nappal sem sok ember járt, éjjel kettő felé meg aztán pláne. Tehát mondhatjuk, ha ott összegyűlt hat-nyolc taxi szépen csendesen, akkor azok tudtak valamit. Sosem nyomtak össze, még véletlenűl sem, szépen egymás után, valamilyen felállított sorrendben nyomkodták a gombot. Előtte senki sem közölte a társaság tagjaival- gyerekek, hajnal kettőkor kell majd nyolc taxi oda. Legalább egy etikás mindíg volt köztük. Ugye biztosan nem tőle tudták meg a cimborák hova, és mikor álljanak fel!? Ráadásul olyan helyre, hogy biztosan ne legyen esélye másnak! Tudod, Csumi, én nem szoktam csak úgy a levegőbe vagdalkozni mindenféle rágalmakkal. Ha leírok valamit annak mindíg van alapja, és oka is. Az lehet, hogy bizonyítani nem tudom, de attól ez még így van. Ráadásúl az anarhia mindíg annak jó aki felül van. Én még soha nem voltam felül, és nem is akarok ott lenni!
Csumi 2006.03.01. 10:59:39 / # 15218
avatar
Mindjárt jövök, vár a "fajansz"...

Csumi 2006.03.01. 10:57:41 / # 15217
avatar
Így van!!
6ker 2006.03.01. 10:56:30 / # 15215
avatar
Persze, ez igy van.Foleg ehseg idejen, amikor mindenki a masikkal foglalkozik. Valakit felpofozol a sarkon, 2 nap mulva a kerulet masik oldalan mar ugy jon ki, hogy halomra oltel 10 embert.
Csumi 2006.03.01. 10:54:28 / # 15214
avatar
Eleve gyanús, ha manapság valaki taxival akar Párizsba menni. A repülő olcsóbb gyorsabb, kényelmesebb...miért akar valaki mégis taxival menni? Persze ettől még akarhat....
Csumi 2006.03.01. 10:51:03 / # 15213
avatar
de azért rajtad kívül tuti volt aki mai napig úgy meséli mint "lenyúlást". Ezért mondom, hogy csak azt ami biztos.A szájról szájra, veszélyes dolg is lehet
törölt felh. 2006.03.01. 10:49:33 / # 15212
avatar
Mondjuk ezt a sztorit (Párizsi), én is nehezen emésztem, mert ez ha igaz, akkor extra gáz...
6ker 2006.03.01. 10:45:52 / # 15210
avatar
Egyszer nekem is volt egy nagyon valos elkepzelesem, aztan koppantam egy nagyot. Tortent, hogy hajnal ketto fele a csovon kijott Martonvasar.Van e valaki kint ott.Volt... Nem a tabla x percel, hanem kint Martonvasaron, pont akkor amikor feldobjak. Emberunk felveszi a cimet,meg be is mondjak, hogy hova mennek, valahova pest fole. Na mondom, a szemetek, igy lejatszani a dolgot. Aztan kiderult, hogy emberunk ott lakik, es ment haza, de meg hallgatta a radiot. Mazli

Csumi 2006.03.01. 10:39:35 / # 15209
avatar
...egyébbként enni bármelyik matrica alatt tudnék, nem azért védem, hanem mert ezt hordom x éve, és ha OLYAN TRÉ LENNE NEM HORDANÁM. Sirano efektus. Én szidhatom, az enyém! de másnak nem hagyom! értsd: olyannak aki nem ezt hordja. én sem vádaskodom pl a kockára
Csumi 2006.03.01. 10:34:13 / # 15205
avatar
De azért nekünk sem esik jól mikor a kedves álltalánosít ugye? ....és sokkal könnyebb elhitetni a rémtörténeteket , én sem vagyok vak, én sem mondom, hogy itt minden rendben, de alaptalanul vádaskodni.....
törölt felh. 2006.03.01. 10:26:01 / # 15203
avatar
Nincs ezzel semmi gond. Csumi védi a helyét, ahonnan enni kap. Ez normális dolog. Viszont mi tudjuk, (ettől a témától elvonatkoztatva), hogy attól még hogy nincs videofelvétel valamiről, még nagyon is valós dolog lehet:) Ahogy nekünk szokták mondani: Csöves, csaló, hazug stb...jaa és akinek nem inge ne vegye magára:)
macipapa 2006.03.01. 10:19:22 / # 15196
avatar
Azokat a matricákat már nem lehet bemocskolni, csodálom mit nem látsz te ebben.

Csumi 2006.03.01. 10:06:05 / # 15222
avatar
Zoli! Ajánlom a Te figyelmedbe is a lenntebbi két hozzászólásomat! Érdekes, én nem tapasztaltam ilyeneket, pedig egynehány évvel többet töltöttem el itt mint Te. (T5)Csodálkoztam volna, ha valahogy nem keverted volna bele megint az etikásokat. (örök ellenségeidet. Igazad van, éljen az anarhia)De neked is csak azt tudom mondani, mielőtt sárral dobálózzol, bizonyíts is valamit! értsd, ne álltalánosságokban beszélj, bizonyíthatóan megtörtént dolgokat kérünk! Ha nincs alapja annak amit mondassz kérlek ne piszkold be azt a matricát amit Te ugyan már nem, de mi egypáran azért még a magunkénak érzünk! Baráti köszönettel
Kovács Zoltán 2006.03.01. 09:31:54 / # 15211
avatar
Kedves Dudás Zoltán! Annál a cégnél ahol te jelenleg dolgozol többször is előfordultak visszaélések a címkiadással. Ezekben vastagon benne voltak az etikások is. Ez naggyából így van mindeggyik cégnél. Engem mégis inkább ez a mondatod fogott meg: "A fuvar a cím felvételével kezdődik." Gyönyörű! Én pont így képzelem! Annak idején amikor a Volánnál este elkezdték dobálni a TV-t, a Mézesmackónál beültünk a kocsiba, megcsaptuk az órát, és indultunk a Szabadság-térre. Ezek szerint nálatok végre ez így működik!? Haljátok kedves többiek, végre valaki elindult a jó irányba! Az, hogy a diszpécser tudja hány szabad autója van, nálunk már két éve működik, /MOBILTAXI/ teljesen jól. Igazad van, kevesebb a stressz, nincs rohanás, meg tudunk ott is állni ahol esetleg be is ülnek. Ennek ellenére, az hogy "fuvarkényszer" -egy ekkora cégnél mint a T5- csak valami agyament vezetőnek a fejéből pattanhatott ki. Aki beáll a drosztra, csak és kizárólagosan a NORMÁL taxifuvar teljesítésére lehet felszólítani. Táblázás, transzfer, vásárlás, ügyintézés, állatszállítás nem tartozik ide! Emiatt semmiféle hátrány nem érheti a kollégát.

Csumi 2006.03.01. 05:26:48 / # 15199
avatar
..ha ez tényleg ilyen "összeesküvés elmélet" alapon működött, Sittes honnan tudta meg? Ő kapta a faxot? netán hallotta a telefon beszélgetést? neki ajánlották először, csak nem tartotta korrektnek vállalni? vagy honnan a túróból tudta meg???!! ezek elég súlyos vádak, esetleg emberek állását is jelentheti!! Ilyet csak akkor, ha biztosan tudod, hogy igaz!!! Egyébbként csak vádaskodás, és hülyeség pletykákra alapozva "tuti"-nak előadni, ....mer a Totya monta.....Én személy szerint nem tudom elhinni, hogy annál a csapatnál amelyiknek alakulása óta tagja vagyok, ilyesmi előfordulhat. Persze lehet ,hogy tévedek, de nem szeretnék pletykák miatt csalódni! Úgyhogy csak akkor "viríts", ha van mit, de akkor "VIRÍTS"!!!

Csumi 2006.03.01. 05:11:25 / # 15198
avatar
Én meg azt mondom, hogyha már így nevesítetted ezt a "galád" céget, (aminek én is tagja vagyok),hogy vagy írj le korrekten mindent, hogy mi történt, vagy ne szólj semmit, de pletykákra ne alapozz, mert az egész csapatot minősíted. Ez a "GÉZA" hallotta a "Maritól", akinek van egy ismerőse aki már látott taxit is.... és sokat selytetően leírjuk mint tényt..ez GÁZ! Ha tényleg így történt, és Te ezt biztosan!!! tudod, akkor borítsd ki a bilit! Ellenkező esetben ne vádaskodj, mert aki ezt olvassa, még kp.-nek veszi....

Rezes 2006.02.28. 19:38:57 / # 15233
avatar
T5

Oldalszám: 4