Hozzászólások száma: 3567
Oldalszám: 179
Témakörök > Droszt Híradó > Kérdés TAXI 4-nél dolgozókhoz A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Tomcab 2010.06.02. 05:03:21 / # 147696
avatar
Bocsánat Ön
Tomcab 2010.06.02. 05:02:30 / # 147692
avatar
Én az ön helyébe a kettest választanám a klasszikust.

nazoli 2010.06.02. 01:07:07 / # 147695
avatar
Olvastad a 3484-et? Előbb tanulsz meg taxizni, mint ezt utánozni!.DDDDDDDDDDDDDDDDD
nuova 2010.06.01. 22:42:08 / # 147694
avatar
Kedves hobbytaxis! A replikád igen humoros szokott lenni, tul.képpen színt hoz a hétköznapok szürkeségébe. Nem minimálbérért dolgozom, közalkalmazotti F9 kategóriába tartozok és ott ennyi a pénz. Se több, se kevesebb. Jól számoltál, valóban 53 éves vagyok, a két gyerek is stimmel, de már nem igazán kicsik. Akit az állomásra vittem, az az unokám volt. :-) Kicsit gúnyosra sikeredett a könnycseppek emlegetése, de TE tudod. Ami azt illeti, nekem nincs szükségem taxicsekkre, de kedves, hogy gyűjteni akarsz. Ui.: A négyestől jobb a hármas. :-) Két szolgáltató és én. Minden jót!
hobbytaxis 2010.06.01. 22:23:36 / # 147693
avatar
Má ne is tesék haragúnni rám kisnatycsága, ezerboccs drágahőgyem aszonyom. (ja, fegyejjé sokhatosszissztéma, tanújjá a tapasztatúl) Éngemet ojan nagyon megrázot a maga törénete hogy én mekkérem iten a négyesbe a kolégákat hogy gyüjcsünk önek egy kevéske takszicsekre hotyha baj lene akor ne legyen gond a rohanás a kölkökel a korházba vagy mittomén hová. Én tejjesen megindúltam a könycsepjeim majnem megrikatak. De asztán elolvastam mégetyszer meg mégetyszer. Aszt spekulágattam ám azon hogy hogy isvan ez? Hogy egy kétgyerekes anya 63 évesen szászháromezerér gürizik? Bassza meg! Hu. Ezerbocsánat. 53. Azaz, hát végül is nem kurvára mindegy hogy ki hány éves? 103 ezer. 2 gyekek. lakás, rezsi, kaja, ruha, miegymás. Na drága minyimálbérből tengödő 5 millás verdát 120 hónapra 0 forintos induló hitelt felmarkoló szerencsevadásztársaim! Meséjjetek. Versenyezetek. "Kinek szarabb" jeligére nyisson valaki egy új topikot. A főnyeremény 1 darab oridzsinál aeroszolos könyezésgátló szpré. Amíg meg végire járunk kinek szarab tesék ám minket rendeni, mer tuggya: Mindenhó jó de legjob négyesbe. Má nem ugy. Hanem hogy két gyerköc meg magácska meg a minnöséggi szógátató. Há mi. A négyesek. Tecikérteni?
nuova 2010.06.01. 21:15:46 / # 147691
avatar
Szia belataxis! Nem turkálsz a zsebemben, elmondom, hogy fix fizetéses alkalmazott vagyok, havi 103.000 forintit kapok. Ezen kívül semmi plusz pénzt nem tudok felhajtani, a sarokra már nem állhatok ki, elmúltam 20 éves, éppen 33 évvel ezelőtt. Viszont a gáz, a villany, a víz, a tej, a kenyér nekem is annyiba kerül, mint Nektek. Nem értem, mit jelent a „Ha nem ruppóskodnék…” a taxis nem hiszem, hogy átvágott, nem is ezzel van a gondom, hanem TI itt azt mondjátok, 150 forintért dolgoztok, viszont a taxióra 218 –ért ketyeg. A tel.számot egy taxi oldalán láttam, mivel vidéki vagyok, nem tudtam, melyik a legjobb. Étteremben már az idejét sem tudom, mikor voltam, nem csak étteremből hazafelé hívnak az emberek taxit. A „mi fajtánk” vészhelyzet esetében leginkább. A gyereket vittük az állomásra. Most vitték őket erdei iskolába, gondolhatod, ilyen rossz időben mennyi ruhát kellett neki bepakolni. Nem bírtuk erővel, ezért hívtuk a taxit. Szóval én csak tisztán szeretnék látni, nem ellenetek vagyok, csak tudni szeretném, hogy mennyi is az az annyi. 150 vagy 218? Szép estét, sok, jó fuvart belataxis és a többiek is mind!
oregrokker 2010.06.01. 18:22:35 / # 147684
avatar
Igen igazad van sok mindenben.Ha becsületesen dolgozol napi 8-10 orát azért most is meg lehet élni rendesen.Ha még ehhez egy kis szerencséd is van az meg csak plusz.Persze aki gépezik meg vissza áll a drosztra 32 kettediknek hát igen ők biztos,hogy 1éven belül belebuknak a Taxizásba.
belataxis 2010.06.01. 12:12:55 / # 147682
avatar
B@szkikám! Ha nem ruppótlankodtál volna, akkor lehet, hogy korrekt áron vittek volna el! Legközelebb ne a gyereked mesekönyvéből írd ki a telefonszámot! Ki az aki ennyi pénzért korrektül elvisz? Nem akarok turkálni a zsebedben, de havi 80000Ft-ért Te se dolgoznál. A 150Ft/Km CSAK MESE! Szeretnék ilyen hozzászólásokból még sokat látni, hogy ráébredjen az utazóközönség a valóságra! A taxisnak is van családja akiket el kell tartani és arról nem tehet, hogy a fuvarszervezője irreális árat követel tőle. Gondolkozzunk el ezeken a dolgokon mielőtt occsó taxiba akarunk ülni, és előtte az étteremben több ezer Ft-ot elvertünk!!
Sokhatossystem 2010.06.01. 07:49:08 / # 147677
avatar
Szebb napot, mint a tegnapi volt ! Elnézését kérem azok nevében is akik éppen azért nem mennek, olyan cégekhez taxizni, ahol a kiírt , meglehetősen irreális km dijjal csalogatják az utasokat. Valószinű , hogy az Önt szállító vállakozó vagy annak alkalmazásában álló is pontosan tudja, hogy a kampányban meghírdetett díj nem fedezi a kiadásait sem. Mi a 184 et hírdetjük és ez is határeset. Üdv.!
Sokhatossystem 2010.06.01. 06:58:40 / # 147669
avatar
Persze, lehetne egyéniségem! Majd lesz az is, ha fussa rá! Addig viszont tanulok, akitől csak lehet és ENGEDI ezt. Nem gondolom, hogy csak annyi van bennem, mint amire eddig képes voltam és szerintem többen, többek vagyunk! Szép napot Neked és köszi a kritikát! Épitő és elgondolkodtatónak tartom. Búvároktató? De sok lábad van! Én meg pék lettem.

nuova 2010.06.01. 06:55:12 / # 147668
avatar
Jó reggelt Fiúk! Lehet, hogy nem ebbe a topikba kellett volna írnom, de ma ez az első, amit olvastam. Mondjátok már meg nekem, milyen 150 forintokról beszéltek? Tegnap taxival közlekedtem a városban és 218 forinttal ment a taxióra. Telefonnal hívtam a taxit és magánszemély vagyok.

Sokhatossystem 2010.06.01. 06:49:23 / # 147667
avatar
Ki a tökömre lehet egy kicsit felnézni? Alig ismerjük egymást! Régen még a családaink is össze jártak! Voltak megszakítások. Mentünk uszodába, golyózni az arénába stb. Együtt voltunk. Köröket fizettünk egymásnak. Ma mi van? Sírás. Depis mindenki. De ott van Ő ! A Hobbytaxis!!! Nem sír, dolgozik! Nem sokat, de a minőségre megy és fussa Neki még jókedvre is! Kit másoljak? Azt, aki már tönkre ment?
Sokhatossystem 2010.06.01. 06:38:58 / # 147662
avatar
Szia ! Én barna szeretnék lenni és nem vizes!! A délen történő sütkérezés is attól függ, hogy sikerűl e a rá valót összerakni. A keresményt nem fogom el gépezni és a kurvák is kizárva! A 6 hónapot természetesen magamnak adom. Bocs 1 betüt elírtam! Milyen sok múlik, milyen kicsin, és mi milyen sokan vagyunk(még) ! Azt írja az egyik kolléga, hogy majmolom a Hobbytaxist. Hmm....
Sokhatossystem 2010.06.01. 06:37:57 / # 147661
avatar
Szia ! Én barna szeretnék lenni és nem vizes!! A délen történő sütkérezés is attól függ, hogy sikerűl e a rá valót összerakni. A keresményt nem fogom el gépezni és a kurvák is kizárva! A 6 hónapot természetesen magamnak adom. Bocs 1 betüt elírtam! Milyen sok múlik, milyen kicsin, és mi milyen sokan vagyunk(még) ! Azt írja az egyik kolléga, hogy majmolom a Hobbytaxist. Hmm....
Konkrét (?) 2010.06.01. 03:08:41 / # 147658
avatar
Nem ! Nem okos ... De a másik véglet sem, hogy mindenki csak a "nullához" közelítő bevételeiről beszél. Miközben azért be - be esik egy - egy night club, vagy Perényi. Azért vannak jobb hétvégi napok is, igaz nem állandóak sajnos. De akad ! Összességében az, hogy ki mennyire tud hatékonyan dolgozni, mennyi lesz a bevétele, tudjátok jól mi mindentől függ. És ebben a főszerep nem az éhségé és a kütyüé, mint ahogy sokan állítják !!! Nem árt tudni is valamit a taxizásról, no + ismerni a várost ... :) Az pedig, hogy kinek mi a sok, illetve a kevés, MINDIG RELATÍV MARAD !!!
nazoli 2010.05.31. 22:31:29 / # 147647
avatar
Inkább te adj magadnak 6 hónapot, mint a független igazságszolgáltatás. Minek, minek? Te írtad előzőleg, hogy inkább napoznál a tengerparton. Az meg semmit sem ér, a vízalatti világ közelebbről történő megismerése nélkül! Mellesleg búvároktatói végzettségem is van. Azt is el kell adni valakinek!
Sokhatossystem 2010.05.31. 21:51:22 / # 147644
avatar
Részemről rendben. Adok hat hónapot maganak és ha nem jön össze a tudás, akkor tovább képzem magam. Nem szégyen a tanulás! A sízésről lemondok. Konkrét kollégának teljesen igaza van. Egy magamfajta ne kockáztasson! Még repűlni sem tudok. A búvártanfolyam minek? Tudsz valamit? Olyan mélyre kerülünk, hogy gondolod szükség lesz arra is? Nagyon sokat kell még tanulnom, nagyon sokat.
nazoli 2010.05.31. 19:33:58 / # 147633
avatar
Én indítani fogok egy tanfolyamot. Még nem tudom, mennyibe fog kerülni. Az is lehet, hogy százalékot fogok kérni a bevételből. Ha úgy taxizol, ahogy én mondom, akkor meglesz a gleccsersí, meg a búvárkodás is. De sokat kell tanulni. Ugyanitt sí, és búvártanfolyamot is tartok.
Sokhatossystem 2010.05.31. 18:50:37 / # 147624
avatar
Megnézlek ! A problémákról meg én úgy gondolom, hogy beszélni kell.
Rocktaxi 2010.05.31. 17:18:10 / # 147597
:-D Főoldal "Lehull a lepel" cikk, kép jobb oldal, farmer ing, buta fej :-): Na! Az vagyok én! :-))
Oldalszám: 179