Hozzászólások száma: 1465
Oldalszám: 74
Témakörök > Droszt Híradó > A Barát-Taxi javaslata! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bántelki Lajos 2009.05.28. 16:45:23 / # 139254
avatar
Ez szép volt! Gonolom, sokat gondolkodtál ezen a megoldáson! Azért, nincs harag! Ugye? :)
Kempes 2009.05.28. 16:40:16 / # 139253
avatar
Az arcátlanságnak nincs határa! Fosás van, közelít a 2777.- a tranyóitokhoz? Ott dögöljetek meg ahol vagytok. Mind!

Bántelki Lajos 2009.05.28. 16:35:06 / # 139252
avatar
Sajnos, gondoltam, hogy lesz jó néhány hozzád hasonló szűk látókörű ember, de sebaj! Sajnos, nem tudom, hogy ki vagy, de ezek szerint nagyon jól ismersz! A sorsotokat nem az én kezembe kell tenni, hanem én csak elősegíteném a megoldást. De ha te tudsz olyan vállalkozót aki befinanszíroz a mai világban 10, 15 millát - alsó hangon - hogy azt fejlesztésekre, reklámokra költse, .....! Hát, gyerünk! De most, előre bocsájtom, hogy mit érsz el azzal, hogy nem nyomsz. Mondjuk, sikerüljön ezb a dolog! Isten látja lelekemet én is ezt szeretném! Miért?! Mewrt akkor minden társaság megemeli a viteldíjakat és mi, olcsó jánosok Mobil, Barát és az új kezdeményezés, a plusz. még jobban fogunk élni! Ezt akarod? Vagy olyan megoldást amiben nem lehet a taxisokat többet kiszolgáltatottá tenni? Rólam lehet azt mondani amit akartok! Felteszem, nem is ismersz, csak hallomásból! Most itt a jövő a lényeg! Az pedig nem a hátradőlés!
Neduddgi 2009.05.28. 16:20:27 / # 139249
avatar
Ugye nem gondolod komolyan, hogy pont a te segítségedre vágyunk, és pont a te kezedbe akarnánk letenni a sorsunkat?

Bántelki Lajos 2009.05.28. 16:06:02 / # 139251
avatar
Sziasztok! A nevem, Bántelki Lajos. Aki ismer, tudja, hogy ki vagyok, aki nem, az szerintem meg lesz e nélkül is. Annak oka, hogy ezt a topikot nyitottam, az az, hogy az itt alakuló szervezkedésnek – esetleg – a segítségére legyek a Barát – Taxival. Szeretném ha tudnátok, hogy mélyen egyetértek a 10 perces kezdeményezéssel. Bár, én azt akár 30-50 percre tolnám ki! Aki ismer, tudja, mindig megmondom azt amit és amiről gondolok. Erről is megmondom. Sajnos, nem látok sok esélyt arra, hogy ennek eredménye lesz. Még kevesebb az esély arra, hogy olyan taxisokat találjatok, aki ( k ) hajlandó lesz az egyre magasabb költségei, autó hitel, kötelező, casco, gázszámla, villanyszámla és nem utolsó sorban a 60-80.000 Ft-os tagdíja mellett naponta 1x hátradőlni és átengedni másnak a fuvart. Én hiszek benne és vallom, nem rossz a kezdeményezés, de ha már kezdeményeztek, akkor az olyan legyen, aminek van, lesz ütőereje. Az én elgondolásom a következő: 1, Meg kellene alakítani a budapesti taxisok ORSZÁGOS érdekképviseletét. 2, Ezen szervezetbe olyan taxisok lépnének be, akik hajlandóak anyagi ráfordítást eszközőlni 1 új, vagy már 1 meglévő társaság beindításához. Itt 50 – 150 olyan taxisra van szükség, aki ( k ) hajlandóak ennek a szakszervezetnek a pénztárába – gondolok itt ügyvédi letét – befizetni minden hónapban 20 - 30000 Ft-ot. Tudom, most jön az, hogy nincs ilyen. De igen! Van! Csak olyan garanciát kell adni a befizetett összegekre, hogy azt nem lehet elkölteni a befizető engedélye nélkül. Ezen összegeket legalább 90 napig kellene fizetni. Ezután, az ügyvéd az összes befizetőnek küldene 1 levelet amiben kijelől 1 helyiséget arra a célra, hogy a „ tagok „ összejöjjenek és döntsenek, a következőkről: 1, Összejött – e annyi pénz, amivel el lehet indítani 1 új társaságot. 2, Összejött – e annyi pénz amivel ezt a társaságot vagy 1 meglévőt meg lehet reklámozni Amiben én – esetleg – segítséget tudok nyújtani: Én felajánlom a következőket: 1, Ami összejön összeg az ügyvédnél, bankban, mindegy, mi, társaságunk nevében ennek az összegnek a megfelelőjét befizetjük. 2, Felajánljuk társaságunk rendeléskiadási rendszerét, mely leginkább sms kiadásra épül körzetbejelentkezési lehetőséggel, stb. Amit kérnék: 1, 1 éven belül minden befolyt összeget reklámra, és népszerűsítésre kell fordítani. 2, A tarifa nem haladhatja meg a legolcsóbb taxi társaság telefonos rendeléseinek tarifáját. Ez vonatkozik a reptéri transzferekre is. Ha a legolcsóbb emel, aki befizetett ( City módra ) megszavazhatja a további tarifát. 3, Minden a rendszerünkön kiközvetített rendelés után – tehát a felvett címek után – 75 Ft-ot kell fizetni. Mielőtt bárki azzal vádolna, hogy pénzt akarok keresni, ezt a befizetett összeget reklámra visszaforgatnánk 1 évig! Persze, gondolom, most az a kérdés, hogy miért? Nincs miért! Jelenleg reptéri transzferek arányában társaságunknál 1 főre jutó rendelésszáma kb 8-10 db. 37 db a saját tulajdonú autóval rendelkezünk. Lehet számolni, hogy mennyi a bevétel. Ezen kívül, kb 20 olyan taxis kolléga segíti munkánkat, akik más cégeknél dolgoznak. Tehát nem taxis toborzásra készülök, még kevésbé török vezetői babérokra. Egyébként sem veszünk fel autóval külsős taxisokat, kizárólag alkalmazottakat foglalkoztatunk! És nem érdekel senki pénze!! Csak a jövő!! Ami pedig az én személyes tiszteletteljes kérésem minden kolléga felé! Ami rég volt az elmúlt, akinek bármiféle gondja van még ezzel, keressen meg telefonon 06-20-529-8000 vagy személyesen és beszéljük meg a dolgot. Szeretném, ha kultúrált emberek módjára mondanánk véleményt és ez egyszer hagynánk a személyeskedést! Én itt most Én minden esetre feldobtam a labdát, remélem, hogy segíthetek, segíthettem! Köszönöm a figyelmeteket! Bántelki Lajos 06-20-529-8000

Oldalszám: 74